• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
holky nemáte tip na program pro vypalování CD/DVD který bych si stáhla zadarmiko? :grinning:
29. říj 2009 ve 22:34  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: jaký máš windows? třeba já už to mám přímo v programech kompu, takže nemusím nic stahovat
29. říj 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin mám Windows Vista
29. říj 2009 ve 23:32  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: tak to tam určo máš :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko ale u mě to sedí.... :grinning:
30. říj 2009 ve 12:03  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo? :confused:
30. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt jo, je na tom něco špatného? :wink:
30. říj 2009 ve 20:42  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...

tady je teda mrtvolno..ach jo...se jako diskuze asi nevzpamatujeme, co? :rolling_eyes: :frowning2: ...a já bych brala i potřebovala pokec jako odreagování - zrovna mi děti spí - obě :dizzy_face:

Tak nic no, jdu pověsit prádlo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojď na opice :wink:
31. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahoj jééé tady nikdo nenííí? tak papa když tak jukněte zda někdo dorazí na nový fotečky, papa a posíláme všem březnovkám a březňátkům pacholátkům pusinky
A+T+L
http://elis34.rajce.idnes.cz/RIJEN_09/
1. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky mě mrzí, že je tady totální mrtvo :frowning2:
Holky proč sem nehážete ani fota??? Přiznám se, že jsem včera, co tu lenkabu napsala saje ať jde na opice, taky šla mrknout (poprvé) :slight_smile: a docela mě překvapilo, kolik toho holky máte nadrbáno, lidi co už nepřijdou ani hodit oko na březen jsem tam viděla.... ani jsem nevěděla, že jste byli na chatě, mrkla jsem vám na foteček prcků :dizzy_face: některé jsem skoro nepoznala jak vyrostli a jsou krásní!:dizzy_face: Tohle mi je docela líto, že se tak straníte :frowning2:
1. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky mne mrzi, ze je tady tak mrtvo a proto se mi sem nechce ani psat, na opice nekdy kouknu a tam to jede... skoda, ze to neni i tady :pensive:
elis: krasny fotky a jeste krasnejsi holcicky, a super oblecene, jak jinak :dizzy_face:
snad sem nektere nalakam novinkou, ze jsem v 5-6 tt :dizzy_face: , zadarilo se opravdu hned. Je mi dost spatne, boli mne hlava i telo, nechce se mi nic delat... ted mel MM dovcu a o vikendu tu byla i mama, tak mi pomohli, ale jak to budu delat od zitra, jeste nevim :confounded: . Na kontrolu k dr. jedu za 14 dnu, tak snad bude vse ok a touto zpravou jsem to nezakrikla.
1. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: mela jsi spoustu novych novinek, chtela jsi je sem dat v pondeli vecer, chodila jsem nakukovat, nechces je pisnout? jsem holka zvedava, tedy vlastne ted uz skoro 2 :wink: - tipuju totiz holku :grinning:
a nejaky osvedceny recept na nevolnost, nemate nekdo? MM mi udelal zazvorovou limonadu, trochu pomaha, pak zvladnu kolu a pecivo, jinak mi je po vsem tezko, pali mne zaha a je mi na :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je nedele, co? tak to nas tu bude jeste min nez obvykle, tak snad pokecam zitra :sunglasses:
1. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: GRATULACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: při čtení tvého příspěvku jsem měla husinu až na zadku!!!!! :dizzy_face: a to nekecám!!! Držím moc moc palečky ať je všechno v pohodě a jste oba/obě zdravoučké jak řípa :dizzy_face: A Lucinka samo taky :slight_smile:
1. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: diky :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
prohlizela jsem si knizku Velka kniha o materstvi,Lucka byla zvedava, tak jsem ji to taky ukazala, ze tam pani ma v brisku mimi a ze maminka ma taky v brisku mimi, tak na to hned odpovedela, a NU(Lucinka)? a tata? taky? :grinning: , tak jsem se ji rovnou zeptala, jestli chce miminko, ze ho budeme koupat, prebalovat a tak a Luca, ze chce a chce bratricka a ze mu bude davat mnam :grinning: . Tak to bude asi zajimavy :grinning:
1. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: taky jsem zpět při dočítání zjistila jak Lucinka byla nemocná :frowning2: ale za pár stránek už byla v pořádku, kdyby to tak bylo rychle i v životě... snad už bude nemocná co nejméně :wink:
1. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, Kozinko, od priorixu (zacatek srpna) porad neco.. ale ted se drzime.. cpu ji vitaminama, homeopatikama, tak snad to uz bude dobry. Prijde mi, ze ji to strasne nabouralo imunitu :pensive: .
1. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: jo jo je svinstvo :frowning2: my si taky prožily s priorixem svoje, a v lednu jde na druhou dávku, měla jít 4 dny před Vánocema, ale to jsme s dr. obě zavrhly, protože kdyby měla nedejbože stejnou reakci jako na první, tak máme celé svátky v .... takže jdeme hned začátkem ledna, už teď z toho mám bobky :frowning2:

a jaké vitamínky papkáte??? Co můžou takový prcci? Já teda malé nedávám žádné vitamíny, ale cpu ji hodně ovocem, to ale asi každá znás... teď mi bylo doporučeno hodně kiw, tak se snažím aby každý den měla aspoň 1 a půl jablíčka a hrušky nebo hrozno... ale kiwi denně, ještě je to dobré na tu její stálou zácpu (no už má hovínko krásné, ale psychika pořád narušená, kadí co 2-3 dny, teď se mi stalo že i po 4 dnech.. :frowning2: pláče u toho a bojí se zatlačit, je to boj, ale jak říkám hovínko už není tuhé, už je tak akorád :sweat_smile: a světlé, takže vše je takhle ok, jen v její hlavičce se ještě nepřepl ten zelený knoflíček - můžeš nebo! :frowning2: ) taky pořád papkáme lactobacilus od swissu a občas dám do jídla lactulosu, no uvidíme jak dlouho se s tím ještě budeme trápit :unamused:
1. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : nesmutni.
Ja jsem asi jedina, kdo se nepozastavuje nad tim, ze uz se tu nekeca jako driv.
Casto se tu vzpomina na dobu na zacatku. jejda holky, to jsme ale byli tehotne a pokud jsme jeste k tomu byly doma nebo meli cas drbat v praci (jako ja), tak se nedivte ze se kecalo vic.
A kdyz byli deti miminka, co jen lezeli , tak taky bylo vic casu (pokud mimco zrovna neplakalo nebo tak)
1. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted uz opravdu neni tolik casu, aby clovek byl aktivne na vice diskuzich (napr. nase kvetnacky z beremka uz taky moc nejedou, co mame vetsi deti, ale to neznamena, ze o sobe nevime, ze se nemame radi...)

a za sebe musim priznat, ze pokud cas mam, tak jsem radeji tam, kde se mi keca lip, kde mam (troufam si rict) uz kamosky a nejen zname z internetu a kde kecame o tom, co me zajima.
Nemam cas cist podrobnosti ze zivota 20 lidi , ale rada si udelam cas na podrobnosti ze zivota cca 6 lidi se kterymi se uz znam hodne a jejich zivoty me zajimaji proste vic...

snad me za to nikdo neukamenuje.

vas taky urcite vic zajima, co delaji vase kamosky z kralicku nez co delaji vopice :wink:
na tom prece neni nic zleho, ze si nekdo rozumi vic s tim a nekdo s timhle...
a mit oddelenou diskuzi je proste prehlednejsi a jednodussi na docitani. (i kdyz ted zrovna neni tezke breznovky docitat)

takze tak.

Ja sem nakukuju stale a ctu si o tech co me zajimaji, ale ne vzdy mam co napsat.
LIDI MÁM DOTAZ OHLEDNĚ TĚCH FOTO-KALENDÁŘŮ, MÁTE NĚKDO JEŠTĚ TU ADRESU NA TOHO SOUKROMNÍKA, CO JSME SI TO OD NĚJ VŠECHNY OBJEDNÁVALY????? já ji mám ve starém noťasu v oblíbených.. :frowning2: takže se k ní dostanu :frowning2:
mjanci : moc moc gratuluju !! Rikala na¨m to Zuzka na chate...a patricne jsme te zapily !!! :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nakonec jsem koupila to, co radila Kac, dr. mi to taky doporucila - je to sirup Multisanostol, pak ji davam Oscillo - jednou tydne, kazdy vecer kapnu do nosu Physiomer - morska voda, no a lactobacily od Swissu davam take.. je toho hodne, ale neda se nic delat. Uz jsme tyden zdrave.. TUK TUK TUK!!! Lucka ji ovoce i zeleniny hodne, ale asi ji to proste nestaci. Kdyz bude mit rymu, zvysim Oscillo a hned pri prvnim zakaslani dam Stoptusin - hezky nalainovany, co? ale nejak se musim uklidnovat, ze laryngitidu atd.. mit nebude a vse zvladneme jen s mirnejsim prubehem, porad se po teto zkusenosti bojim i obyc. rymy :cry:
s tim kadenim, je dobre, ze se to zlepsilo, snad se mala prestane bat! V tomhle u nas problem neni, Lucka kadi i 4x denne.
a druhou davku priorixu - musim se kouknout, za jak dlouho se ma dat, ale chci to posunout na co nejdyl :wink:
1. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko : myslis takovy ty stranky Maaja ?
1. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: ja to nemam nikomu zazle, at si kazdy povida, kde chce :slight_smile:, ale tady je mrtvo uz uplne, tak nevim, kam se presunout, chci drbat!!! :grinning: . Nejde to pokazde, ale cas se najde na chvilku vzdycky
a je dobre, ze jste to radne zapily! :sunglasses:
1. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci : ja nevim, proc je tu mrtvo...opic neni tak moc, aby brezen odumrel....

tak kdyz tady nikdo nebude, jukni na opice nebo kralicky a tam treba nekdo bude...(i kdyz taky ne vzdy)

proste neni tolik casu no...jako driv. A taky obcas nekdo napise, ze nema funkcni PC , to je pak taky znat, kdyz tu nekdo neni tyden.
taky je to tu vzdy slabsi o vikendu, to je jasny...

ja mam ted cas, protoze jsem marod a Frantisek s Tondou sli na obed ke tchyni. :wink:
1. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: já nevím právě jak se to jmenovalo, ale vím, že ty jsi taky přes to měla kalendář Toníčka :slight_smile:

jo jo já to mám taky tak stejně, ale jen mě mrzí, že si prostě tady už nepokecám, protože není s kým :sweat_smile: věčně tu buď nikdo není (chápu to, že rodina je přednější a že třeba zrovna chodím v blbý čas, kdy tu nikdo není, každému nám spí dítka úplně jinak a mááme jinej režim....) a nebo tu je, ale někde jinde :slight_smile:
A taky se ráda podívám navše prďoly jak rostou a co je nového :slight_smile: tak aspoň odkázky na fotky občas hoďte :slight_smile: :wink:
1. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek