• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
tak preju brzke uzdraveni :slight_smile: a uzij si klidne odpoledne :slight_smile:
ja cekam, az se Lucka vzbudi, prijde babicka a pujdou spolu ven a ja musim uvarit, MM je dneska na tanecnim workshopu v Praze :wink:
1. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
na králíkách taky nikoho nenajdeš :grinning: tak jsme jen když se plánuje nějaká akce, aby jsme to tady nerozebíraly na tři strany :wink: tam jako takh nedrbeme, jen plánujeme :slight_smile:
1. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : posilam IP se strankama na ten kalendar... :wink:

a fotky klidne obcas hodim....si kolikrat nejsem jista, jestli by to tady nekoho zajimalo :grinning:
1. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec :slight_smile:

ja bych to s tou diskusi tak tragicky nevidela, nekdy proste clovek nema co rict, ale neznamena to, ze nemrkne :wink: opice taky obcas nejedou, to je normal, decka jsou proste vetsi, je min casu a taky jak se vidame vic osobne, tak je min temat na vykladani pres net :wink:

mjanco, moc gratuluju, jaktoze to nemas v pasu ? :wink: hlavne preju co nejmin nevolnosti a klidny prubeh a vidis, jak jsi to tu aspon na chvili rozjela :wink:

tady je par fotek z opiciho tydne, kdo jste jeste nemrkly :wink: byla kac, majmu, petru, ja, lena, na chvili dorazila i zuzalach a dokonce i sajovi, bylo to fajn :slight_smile: http://zuzik03.rajce.idnes.cz/Cesky_raj_-_Muzsky_26._-_30._10./#album
tak u nás se taky chrupká, chlap vaří oběd a já surfuju :grinning: :wink:

petru: já vím, že to už nebude jako dřív, ale do opic vám lézt nechci, aby jste mne neukamenovaly :sunglasses: :grinning: a přitom mě zajímáte a nikde jinde vás nenajdu - blbá situace :grinning:
1. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: do pasu si to dam az po kontrole u dr. :wink:
a dle fotek soudim, ze opici parba probehla suprove :sunglasses:
mjanco, to je sila :sweat_smile:
1. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasim s Kozinkou, taky se mi nechce moc chodit do opic, pripadala bych si tam jako narusovatel :wink:
kozinka : neukamenujeme ani nekousneme ....me osobne taky zajimáš a dam ruku do vohne za to, ze i nektere dalsi vopice... :wink:
holky, davate do kocarku detem fusak? nebo jen nanoznik a deku?
1. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jasne, jsme uz takova sehrana particka, ale na navstevy jsme hodny...

a jak pise Zuzik, na vopicich je taky nekdy mrtvo....
1. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, nedavam ani fusak, ani nanoznik ani deku, prijde mi, ze jeste neni tak brutalni zima, ale kdyz jsme ted venku, tak vetsinou klarka chodi, kocarkem jedeme maximalne 20 minut.
1. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale mozna proto jsme furt na hromade :grinning:
1. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci : ja davam zatim jen deku.
1. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave, ja se chci vyvarovat tomu, abychom nebyly na hromade :grinning: , ale nechci ji zase prehrivat........... Lucka chodi, jak kdy
1. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zatím nedávám nic, chodíme už 3 týdny bez kočárku :slight_smile: ale zítra ho vytáhneme určitě, jdeme na dušičky :dizzy_face: jsem zvědavá jak na to malá bude reagovat, miluje svíčky, ta si dostane amoka až jich uvidí tolik pokupě :grinning:

tak ju, já občas juknu, ale jeslti jedna vopice kousne... tak Petru uvidíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
1. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : :grinning: :grinning: :grinning:

holky, neberte si to osobne, ale ja jsem Francovi slibila, ze kdyz nepujdu ke tchanovcum, ze nebudu cele odpoledne na netu :grinning: , ale ze treba vyberu dlazbu do predsine apod... :sunglasses:

tak musim jit, i kdyz se mi nechce...
1. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: tak nezapomen dat na net zitra nejaky pikantni oblicejik Kristynky, az uvidi tolik svicek :grinning:
petru: jasne :wink:, ale zatim neni jeste ani pulka odpoledne pryc :grinning:
Lucka stejne bude za chvili vstavat, tak budu muset koncit taky.
1. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči : :grinning: ok, jen nevím jak to bude vypadat fotit vyjevenou Týnku na hřbitobě při dušičkách :sweat_smile: :grinning: no co už, to vysvětlím že prostě mjanča z března nakázala :grinning:

a já taky holky končím, chlap už dovařil, tak budu papkat a musím vybrat ty fotky na kalendář, ať mi ho ještě letos udělají, loni mi napsali, že ho dostanu až v lednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nakonec přišel ještě před Vánocema (cca do týdne by doma :slight_smile: ) jsem čučela jak puk :grinning: (a měla už koupené náhradní dárky pro rodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: )
1. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: :grinning:
a dobrou chut :slight_smile:, ja mela suchy chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stejne mne pali zaha :angry:
1. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženský,
mjanči mooooooooooooooooc gratuluji a tfuj,tfuj,tfuj u dr... :slight_smile: :slight_smile:

Kkozinko s kalendářem neporadím, mi ho dělali ve fotoshopu Fotolab..

Holky fotky z chalupy nádherný, Vanda se mi líbila nejvíce, Lenkabu je ti mooooooooc podobná..

Majmu Teďák je teda švihát, lámač srdcí to bude :grinning: :grinning:

Zuziku tak u tebe vůbec neplatí, že dcery jsou celý tatínek... jde vidět, že je tvoje, úplná kopii..

Saji, Mariánka je princeznička, a Domča je taký velký krasavec...

Zuzo Kulda se neztratí :grinning: :grinning:

Petrun, dortík musel být výborný, úplně jsem dostala chuť... :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky baby,
koukám, že se bavíte o fotokalendářích? Na kolik Vás vyjde jeden od té Vaší "firmy"? :wink: :wink:

Mjanči. Strááááááášně moc ti gratuluji k dalšímu těhu!!!! Držím palečky, aby ti bylo dobře a byli jste všichni zdravý jako rybička... :wink: A závidím Vám tu rychlovku, taky by se mi líbilo kdyby to šlo hned... :wink:

Co se týče této diskuse nemám co dodat, prostě tak nějak není co a komu psát, když tu nikdo není, tak jen občas na něco zareaguju...
1. lis 2009 ve 13:35  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu skládat puzzle tak zatím čauky...
1. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: na 199,- ks ale je každý měsíc zvlášť, takže 12 + 1 fotka na přední straně, je nástěnný a má i kolonky na zapisování :slight_smile: a když bereš více jak 5ks tak tě vyjde 1ks na 179,- což jde :slight_smile:

dibluš: co skládáš?? :slight_smile:

mjanči: já budu mít kuřecí řízeček s brkaší :slight_smile: tatínek se činil :grinning: asi bude večer něco chtít :-X :grinning:

Jinak fotečky jsem okoukla všechny už na opicích, jak jsem už bonzla :zipper_mouth: :grinning:
Byla jsem fakt úplně paf jak ty děti rostou :slight_smile: Já vím, mám to samé doma, taky roste, ale znáte to, když je vidíte denně, tak vám to vůbec nepřijde :slight_smile:
Zuzikovic Klárka je prostě nádherná, shodli jsme se na tom s MM, z těch jejich očí nemůžeme a má super vlásky :dizzy_face:
Vanda nám zase šíleně připomíná Týnku, fakt jsou si strašně moc podobné, alespoň podle fotek, mají úplně stejné vlasy, i barvu, oči, grimasy, jen vanda má o nějaké to kiločko víc, ale jinak fakt velká podoba :grinning:
Toník je lamač ženských srdcí :grinning: když ho vidím tak bych ho hned voňuchala :grinning: :sweat_smile: :grinning: a má úplně pěkné zoubky a kukadla :dizzy_face:
Viki taky moc vyrostla a má nádherné rtíky a kukada :dizzy_face: A bude to evidentně pařmenka i s Klárkou :grinning:
Teďák je už podle fotek úplně štramák :dizzy_face: On má tak dospělácký obličejík a výrazy, to je super :grinning:
A Kulda? Toho bych nepoznala, vážně.... se strašně moc změnil!!! :dizzy_face: Zuzu připrav si pistolku, až ho budou holky nahánět :dizzy_face:
Sájovcovic rodinka nezklamala - krásně sladěná jako vdždy, pořád vysmátí no úžasné! :dizzy_face:
A jinak všechny maminy super :dizzy_face: Jsem Vás dlouho neviděla a pořád stejné :slight_smile: Taky čúčo bylo :grinning: Moc pěkné fotky a super komentáře a dobrej výběr chaty - hlavně vesničky :grinning:
A Petru bomba dort! :dizzy_face: Jarek když ho viděl tak nechápal :grinning: prej chce taky :grinning:
1. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin díky za info a nehodila by jsi mi odkázek? Kujůůůů :grinning:
1. lis 2009 ve 14:24  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mankote, to mám jako dočítat? :rolling_eyes: :grinning: Docela nezvyk :sweat_smile: :grinning:

mjanči: ještě jednou moooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - i veřejně a opatruj sebe i tu "holčičku" v bříšku :grinning:
MM se ptal Maji (už se mu zase zapalujou lýtka :sweat_smile: ), zda by nechtěla ještě jendnoho brášku, tak prý neeee...a prý, zda by nechtěla ještě sestřičku - tak prý neeeee a pak se zeptal, zda by teda chtěla oba - tak prý joooo - mě z nich picne :grinning:
1. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: Sajovic práve něbyli vůbec sladění :slight_smile: , tyrkys prádlo dětí nestačilo uschnout :rolling_eyes: :grinning:

My byli dnes celý den pryč a Domi měl jeden záchvat smíchu za druhým :dizzy_face: , jsem z něj úplně učůrávala :dizzy_face: :dizzy_face: ....a na klíně už nechce sedět, ale rovnou si stoupá......

kozin: prosím odkaz ohledně těch kalendářů......my to vloni nedělali, ale letos bych se dokopat mohla, ne?! :wink: Já chci i fotoknihy s dětma, ale jsme na tohle fakt hrozná......lemra líná nedokopavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak do kočárku má Domi fusak emitex, ale je ležák, tak to je jiný a jasný :wink: a Maji jezdí bez, teda ona po tom, co jsem jí koupila stejnej fusak, jako má Domi v kočárku jezdit vůbec nechce, jen chodí :confused: :grinning:
1. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkaz na kalendáře kdo chce taky tam objednávám

http://www.maaya.cz/eshop.php?ID=search&ID2=4e74bbb673fa5401eda1b1fd6&kat=3-1-0-0&ser=0&search=&l=&idz=300

dík za pochvaly Vandy,holkám se zdála naživo spíš celej fotr :grinning:

já nepíšu páč nemám co dodat většinou,nic ve zlým :wink:
1. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek