• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
málem bych zapomněla.........mjanci gratuluju a držím palec,na chatě jsme to opravdu řádně oslavily :wink:
1. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
leni: já doufám, že brzy dorazíte na návštěvu k nám, já si Vandu na chatě teda moc neužila, protože furt spala a pak se bála MM :grinning: Toník byl Vandy pravej opak, ten by si tam MM asi nechal :grinning: - Toník mi strašně moc připomínal kamarádky klučíka :dizzy_face: ....

Dneska jsme koukali v obchodě na pekáče /boby/ a docela masakr....teda mě to přijde jak na jedno použití, takovej měkkej plast - lebnější za 300, dražší jakoby se sedátkem 500 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....chtěli jsme ho koupit Maji k Vánocům, aby mohla pekáčovat, máme teda doma sáně po MM, ale ty jsou obrovský - tak pro 4 lidi :grinning: a já na pekáčování mám z dětství krásný vzpomínky....ale musíme kouknout ještě jinde, zda nedělají nějaký pevnější...máte někdo doma?
1. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ze ja vam zeny davala loni odkaz na ty kalendare....aby mi nenapsali, ze uz moje kalendare nestihaj, protoze maj spoustu zakazek z brezna.... :grinning:
ja totiz jeste nemam vybrany fotky...a hlavne budu delat asi 4 druhy kalendaru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
petru já je jdu teď dělat :grinning:

sajo dorazíme jen co Vanda dokašle
1. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanci: OOBr gratulace :wink: a ve kterem TT jsi? Jsem to asi nejak prehledla. Tak Ti preji hladky prubeh tehotenstvim :wink:
2. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: boby tak stojí a to radši nekoukej na cenu sání, to je úplně brutální :frowning2: my máme naštěstí taky sáně po tatínkovi, takže dobrý, protože 1700,- bych za ně fakt nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: A boby by jsme taky ještě měly mí po mě někde u mamky ve sklepě musím tam juknout - ty boby snad vydržely všecho :sweat_smile: :grinning:

Holky já se k tomu vybrání obrázků včera nedostala, tak na tom budu muset makat dneska, mám to ale oto těžší, že musím vyhledávat na CD staré fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: všechno máme totiž v tom starém noťasu do kterého se nedostanu, sakra :angry:
2. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno,

kozin, klároš děkuje za kompliment :wink: mě teď s těma vlasama přijde jak květinové dítě 60. let, občas se i chová jak zhulená :grinning:

diblo, jj, je moje, to slýchám pořád, chudák tatínek :wink:

kozin, takže když jsem teď viděla v makru sáně za 1200 bez té ohrádky vzadu, tak to je normál, to není s pražskou přirážkou ? :sweat_smile: málem mě omyli, my žádné nemáme, tak nevím, co koupit, do tohoto se mi teda nechce...
2. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
to je brutal ty ceny. JEsteze mame po tatinkovi a po nas sane. Ale boby nemame :sweat_smile: Ja jsem myslela,ze je to levnejsi-kousek plastu :confused:
2. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky si říkám, ještě že sáně máme....ale bob chci, jenže mi ty, co jsme viděli připadají fakt jak na jedno použití :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jako pokud ty sáně dnes dělají tak fušérsky jako ty boby, tak pak cena přes 1000 Kč je teda ujetá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi: jak se to teda dělá, aby dítko bylo podobné matce? :sweat_smile: Potřebuju tip :grinning: Domi je čím dál víc podobnej Maji a Maji je spíš tatínkova.....takže u nás je to totál nespravedlivý :pensive: :grinning:
2. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslíte, že by to už bylo pro naše prcky?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18684095&tab=5
2. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
.....a ještě dotaz, ti co máte doma ta skákací zvířátka, máte ty laciný (cca okolo 220 Kč) nebo atestovaný od Johna (cca 5OO Kč a výš) atd.? A neleželi vám jen ladem? Já jen, že bych ho asi chtěla pro Domíska, ale nevím, zda to není zbytečnost a zda to děti využijí respektive zda je to baví.....a zda ty lacinější nejsou totál shity, zda je lepší si připlatit...
díky za odpovědi - teda doufám, že se odpovědí dočkám :wink:

Jinak u Maji teď hodně vede vaření - furt mi krade misky, vařečky a furt jakoby míchá, ochutnává, krmí tím mě, Domsíka i Kubu (opičáka), dokonce nám pak otře i pusu :grinning: - takže na narozky dostane nejspíš kuchyňku.....u nás se nebojím, že bychom ji tím předurčili to, aby byla v budoucnu jen puťka do kuchyně :sweat_smile: :grinning:
2. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám, že jsem si zvolila špatný čas......musím teda přeprogramovat Domiho spaní :sweat_smile: :grinning:
2. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ještě něco (odbíhám od plotny, net v kuchyni má asi své plus :grinning: ) - Maji dostane k Mikulášovi vodovky, tempery plus paletu, štětce, voskovky... a modelínu Play doh....kámoška mi psala, že je na to ještě malá, ale na psala, že její 3-letej sny tohle ještě nezvládá, tak teď trošku tápu....myslíte, že to je teda blbost? Já se teda těšila, až budeme malovat vodovkama - přes voskovky i normálně....že začneme tvořit z modelíny.....dík za názory....
2. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
sájo, jak se to dělá, to nevím, asi náhodně :wink: skákacího koně máme levného z mimibazaru a přijde mi v pohodě. klárka si na něm občas zaskáče, není to denně, ale průběžně ano a myslím, že ho ještě určitě využije. co se týče vodovek a temper, tak do toho bych ještě nešla kvůli ochraně bytu :slight_smile: zatím si vystačí z pastelkama, mít barvy, tak to tu zničí, jelikož mé zákazy moc nerespektuje :wink: ale modelína je myslím dobrý nápad. hodila bys pls odkaz, jakou zvažuješ ?
2. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanci : tak jsme vecer taky byli na pohotovosti s laryngitidou :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nastesti jsme to nemeli tak vazny jako vy. Takze stacil cipek a doma otevreny okno.
Z pohotovosti nas poslali na krcni, z krcniho zase na pohotovst, no komedie....kazdopadne jak jsme litali venku v zime, tak se to Tondovi dost zlepsilo. Rano to mel teda zase, ale uz jsme vedeli co a jak..

ja si porpvy totiz nevzpomenla na tu prvni pomoc, ale tim jak jsme vylezli z baraku, tak se to zlepsilo.

No hnus fialovej. :unamused:
2. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
saji : to skakadlo je super, ale treba Tondak by to na nem jeste neumel. Nevi, jak je Maji pohybove zdatna...A tempery jsou jedovaty, takze ty bych Tondovi fakt nepujcila, ani kdybych u toho byla.
Na vodovky a tempery je u nas teda urcite cas. Ale taky se na to tesim.

A hrozne se tesim, az koupim loutkovy divadlo. :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi: koupili jsme asi 7 kelímků té play doh - jeden kelímek mají teď v tescu za 19,90 Kč, nebo mají mít sadu 24 kelímků za 299 Kč, ale v HK už jí neměly.....slyšela jsem na ní dobré reference :wink:
Tak já počítala s tím, že jí usadím do jídelní židličky ke stolu, ze kt. sundám ubrus, dám asi noviny - začneme vodovkM samozřejmě :sweat_smile: a budeme malovat....z jídelní židličky mi neuteče malovat po bytě :sweat_smile: teda doufám :grinning: ..možná ještě poodsadím stůl od zdi :grinning: :grinning: :grinning: no, zkusím to a uvidíme :wink:, v nejhorším to schovám...jinak malování pastelkama je pro ní stále hit, ale pro mě už trošku nuda :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Maji zřejmě usoudila, že tu máme bordel :rolling_eyes: , lítá tu s utěrkou v ruce a všechno utírá :sweat_smile: - i leští ovládací panel u myčky :grinning: :grinning: :grinning: tak budu mít o práci míň :grinning:
2. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: tempery určo ještě schovám (koupili jsme je spíš pro mě :sweat_smile: ), ale nebojím se, že by se tím chtěla umazat nebo něco jinýho - ona je fakt fajnovka....a máme doma i prstový barvy, ale to pochybuju, že bude chtít malovat prstama :sweat_smile: by se chuděra ušpinila :sweat_smile: :grinning:
2. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: na pohotovosti, jo? :frowning2: tak snad už je líp :wink:... Laryngitida je virová nebo bakteriální? Tý jo, nezávidím a doufám, že nás nic takovýho nepotká.....
Kámoška mi psala, že prý zase řádí neštovice.....
2. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: teď myslíš ten míč nebo to skákací zvíře? :sweat_smile: Já právě nevím, na cca kolika letý dítě jen ten skákací míč s průměrem 50 cm........asi budu muset někde na netu pohledat.....
2. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
to by me taky zajimalo, jestli je laryngitida virova nebo bakterialni, leni ?
2. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
diky za gratulace, vcera jsem blila jeste v 22:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale dnes je mi lip, prestava mne bolet hlava, tak je mi i min spatne od zaludku, snad to vydrzi a muzu si to poradne vychutnavat, zvladla jsem jit i do yamahy :slight_smile:
hvezdi: ja tipuju 6 tt, ale kamoska, co u mne dnes rano byla soudi, ze jsem asi ve vic tt, tak se necham prekvapit u dr. :slight_smile:
petro: to mne moc mrzi, vim, jak ti bylo :frowning2: ... v tomhle pocasi je to hned! Tondovi ten studeny vzduch pomohl, proto se mu to zlepsilo, ja myslim, ze kdyby nas poslali domu, tak ze to doma zvladneme taky, ale tim, ze to bylo poprve, tak nas tam pro jistotu nechali. Dali vam atb? a co mu davas na kasel? ono to snadno sklouzava do zanetu prudusek, tak tomu zkus nejak predejit!
sajo: laryngitida je virova, dari se ji v tomto pocasi. Jinak co se tyka vodovek atd... ja do nich urco jdu, taky je dostane k Mikulasi a k svatku... presne jak pises, kdyz je posadime do jidelni zidlicky a budeme u nich, tak to zvladneme a bude je to bavit. Modelinu mam vytipovanou, jeden kelimek mame doma (s razitkem) a muzu doporucit, Lucku to hodne bavi :wink: . K Vanocum chci toto: http://www.uterezky.cz/detail.php?zbozi=892308 libi se mi, ze je u toho valecek a ruzna vykrajovatka :slight_smile:. Ten skakaci mic - uvazovala jsem o nem a nevim, kdyby se ti nekde podarilo zjistit, jestli je i pro nase prcky, dej, prosim vedet, taky bych ho pro Lucku brala. A kuchynku uz mame objednanou, tuto: http://www.betynkashop.cz/detail.php?zbozi=683978 (z jineho serveru, za 990 Kc).
2. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
laryngitida: Zánět hrtanu je většinou komplikací virových infekcí, ale může také vzniknou přetěžováním hlasových vazů křikem, dlouhodobým mluvením apod. http://www.babyonline.cz/nemoci-deti/zanet-hrtanu.html
2. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanco, ta modelina vypada skvele :slight_smile: nevolnosti nezavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze jestli je lar. virova, tak to si ji z chaty mohlo privezt opicatek vic, co ?
2. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzik: je to mozny, Klarka taky kasle? ono asi zalezi, jak ktere ditko ma imunitni system a jak se s tim popere.... ale to si myslim jako laik, lenka k tomu urco povi vic a presneji :wink:
2. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanci: moooc gratulujeme k rychlému otěhotnění, a at vše probíhá v pořádku.
my tu dnes máme uplně krásně. dopoledne jsem byla s kámoškama v herničce a pak šla z centra domů pěšky a byla jsem spocená jako v létě :slight_smile:´to jsem ani nečekala,že dnes tam bude suprově.
2. lis 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katka: slunicko? tady od rana leje a je proste podzimne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi:virová
2. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak koukám že jste na to přišly i beze mně :slight_smile: možná si ji dovezlo víc fracošů, Vanda teda kašle nelaryngeálně :grinning:

petru klidně příště zavolej když budeš potřebovat radu ohledně první pomoci, v takových případech odpouštím i probuzení :wink:

sajo:máme levný zvíře a drží a Vanda si s ním hraje. do míče bych u Vandy nešla a do barev taky ne,stačí pastelky. ale my nemáme židličku ve kt. bych ji uvěznila,jen tu dřevěnou klasiku a rozloženou na stoleček a židli
2. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek