• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Sáňky bude pořizovat MM k Vánocům,nejlevnější jsme našli za 1100 a taky mně málem jeblo.Pekáč nechci,sáně stačí
2. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: jj sluníčko,ale ted nejak zalezlo,tak to asi prijde i k nam.....
mjanci ty nevolnosti ti nezávidím, snad to brzo pomine
2. lis 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mne dnes kámoška odradila z té kuchynky, že prý to malou nebude bavit když to bude mít doma ,tak fakt nevím zda to kupovat nebo né.
jinak já mám prozatím hopsadlo a chci koupit jeste kostky a krtečka - mluvícího,ale nevím jak vypadá ve skutečnosti,zítra to musím zjistit v obchode.
2. lis 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nejdriv gratulace mjance - tfuj, tfuj, tfuj - at vse dobre dopadne a mimi i ty jste ok.

Saja: my mame toho konika asi kolem 300 a Kaca na nem skace docela casto a drzi. Skace tak vehementne, ze uz nekolikrat slitla i z toho kone, takze mic bych nezkousela :wink: Co se tyka barvicek, tak u nas staci pastelky a magneticka tabulka - nehodlam mit zniceny cely byt a myslim, ze ji to zatim staci.
Sanky mame po MM - sice dost jete, ale zatim staci, o tech bobech jsem uvazovala, ale zatim zadne neshanela. K Vanocum jsme koupili ty lyze a minule ji je zkusily nasadit, co se bude dit. Libilo se ji to tak, ze v nich asi pul hodiny chodila po obyvaku a kuchyni. No, myslim, ze az je dostane na snehu a poprve spadne, tak uz takove nadseni nebude:slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: prejeme Tonickovi hodne sil, at je brzy ok.

Tak a dite zase rve, tak jdu. Doctu pozdeji.
2. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda myslela jsem, ze dopisu pozdeji. Docteno mam.
2. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: no já počítám s tím, že na sáních pojede Domi ve fusaku a asi by nesdílel s Maji nadšení, že by jezdil s ní z kopečka :grinning: Tak proto ten pekáč :wink:

mjančo: to je teda fakt, já ti ty nevolnosti taky nezávidím :wink:, já měla u Maji i u Domiho jen slabý a jakoby večerní - a zvracení jen párkrát - u Maji jako reakce na česnek v br.kaši, kt. dělal MM - česnek jsme prostě nemohla.....a u Domiho reakce na guláš :sweat_smile:, ale vyblitě jsem vypadala, to jo... :sweat_smile: :grinning: ale zase víš, že se miminku daří :sweat_smile: :grinning:
autor
Ahoj holky,

předně gratulujeme Mjanče k těhu :dizzy_face: a hlavně, ať se ti brzy udělá líp :wink:

Modelínu budu asi taky kupovat, ale na vodovky to u nás ještě není, Juli kreslí jen občas, zatím jí to moc nechytlo, asi bude po mamince :sweat_smile: . U nás jede muzicírování, pořád dokola musím zpívat, Juli se snaží se mnou a do toho tluče vším možným do všeho možného, takže k Vánocům bude sada hudebních nástrojů a my doma asi ohluchneme :grinning: , v jednom kuse taky tančí, takže bude asi spíš muzikální typ, teď mě mrzí, že jsem tu yamahu taky neošéfovala, teď už to s druhým mimčem nedáme, jedině až od příštího podzimu :unamused:
katko: neteře mají obr-kuchyňku (je na ní značka tefal) a hrají si tam skoro furt :wink: , ono je to individuální, pokud ti Kiki u ničeho nevydrží, nevydrží ani u kuchyňky, pokud naopak, tak se určo využije :wink:
2. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko: takového krtečka, akorát jen smějícího se, jsme kdysi koupili synovcovi a byla to jeho nejoblíbenější hračka asi 5 let :wink: , nedal bez něj ani ránu :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: taky si rikam, ze se mu dari :slight_smile:, jen se mu nemuzu trefit do chute :grinning:
2. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ju a skákajícího soba máme taky levnějšího, ale malou moc nebaví, občas na něm hopsne, ale žádný zázrak ... možná ale jeho čas ještě přijde, synovec na něm řádí jako ďas a je mu 7 let :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Toníčovi přejeme brzké uzdravení :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni:malá zase milujekrtečka, jenže ten mluvící je dost malý :frowning2:
saji: asi máš pravdu
2. lis 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko, my máme krtečka maňáska, koupeného s čepicí (tu jsem ustřihla, ale teď mu ji dávám na hlavu, když jdem ven, jako argument, proč ona musí mít taky čepici), má asi 30cm a je tak akorát, většího už by těžko tahala ven :slight_smile: ale 20cm mi přijde taky v pohodě. u nás bez něj vůbec nemůžem vytáhnout paty, díky němu si čistí zuby atd.
2. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co si myslíte o tomhle? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21249072&tab=2 mám strach že to praskne :-/
2. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : myslela jsem ten míč. Z toho by Tonda urcite spadl.

"může také vzniknou přetěžováním hlasových vazů křikem, dlouhodobým mluvením apod"

už jsme z nejhoršího venku, tak si dovolím vtipkovat...jestli on to Tonďák neměl z toho přetěžování hlasových vazů radostným křikem u prasátka Pepiny :sweat_smile: :grinning:

takže Zuzko, bacha na Klárčino dlouhodobé mluvení :wink:

leni : díky za nabídku ohledně první pomoci. Doufám, že jí nikdy nebudu muset využít, ale jsem ráda, že jí mám.

Asi bych se měla někde naučit první pomoc na malých dětech, abych nebyla odkázaná jen na instrukce z telefonu (od Lenky, od dispecerky)

brrr...fakt se modlím, abch nic takového nezazila.l
2. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : tak co, uz jsi spokojená ? :dizzy_face: se tu dnes keca, ze nestiham :grinning:
2. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a my mame opravene sanky po Frantiskovi, tak jsem rada....usetrenej litr dobrej !

jeste najit boby, co jsem si kupovala asi pred 10 lety na sjizdeni Jestedu...to se mi tam jeste vesla prdel... :grinning:
2. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru :grinning: ještě jsem nestihla nic dočíst :grinning: :grinning: :grinning: jen tak zběžně proletěla, si to nechávám na večer ke kávě to víš, to je zvláštní okamžik, že se tady během dne nakecaly dvě strany :grinning: :wink:
2. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak, o skakjicim zvireti jsem taky uvazovala, ale aby to nedopadlo jako s odrazedli...(u nich ale stale cekam, ze jejich doba prijde)

i kdyz , ve dl¨vou letech jsem uz chtela kupovat kolo bez slapek nebo maly kolo s odendavacima slapkama....

coz u nas asi nehrozi pri Tondovejch jezdicih schopnostech...hlavne ho to pochopitelne ani nebavi.
2. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci : ATB nam nedali...jen nejaky cipek. a na kasel mu davam Sinupret, ale nevim, jestli to je dobre....zitra jdeme k jeho obvodacce, tak uvidime...mam tam jit na prevazeni kvuli tomu ze je skrhola, tak to vezmem rovnou i s timhle...
2. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: mame krtky dva - jeden s cepici a druhy bez - oba asi kolem 20 cm a je to nejvetsi oblibenec:slight_smile:

Kozin: prijde mi to pekne, takove skladne, ale bala bych se toho, ze to praskne - radsi bych sla do klasickych bobu

petru: to je dobre, ze je Tonikovi lip
2. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo,prijemny sok, ze jste nakafraly 2stranky, to se nestava teda... :wink:

kac: my mame taky tu kuchynku vyhlidnutou,moc se mi libila. Ale mama mi dala brouka do hlavy,zda na to jeste neni mala.Vsude je psano od 3let... Na Vanoce ji kupovat nebudu,ale asi na narozky.

Petru: byli jsme u kamosky a tam bylo to skakaci zvire a Bet vubec nechytlo. A at je Tonikovi lip!

Dnes to pocasi nadhera. Jsem udelala par podzimnich fotek v listi,tak to v brke dobe hodim sem :wink:

Bet ted chodi s mobem po schodech nahoru dolu a hlasite telefonuje. To jsou hotove romany a kafra i klido 20min v kuse (to se tesime az jde spat) ....A jak je u toho dulezita,nase managerka... :grinning:
2. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mi budeme sáňky teprve kupovat, máme vyhlídnute 2 místné za 700,- + opěradlo 200,- celkem cca 900,-+- :slight_smile:))
Vlnko já když vidím to tvoje datum porodu v pasu, tak jsem naměkko :dizzy_face: :dizzy_face: budu to prožívat... a držím palečky aby to bylo toho 1.3. :grinning: :grinning:

Kozinko pěkné,ale nekupovala bych to někde v Alpách možná,ale tady u nás, neeeeee
2. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji buď ráda nemusíš aspoň utírat prach...
2. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Člověk si rýpne a najednou to tu jede, takže budu rýpat každý den, to se připravte :grinning:

Tak my nemáme žádnýho krtečka (jsme out :grinning:) a nějak jí nebere, jen knížka, ale nijak závratně.....
hvězdi: kuchyňka u nás taky bude k narozkám, pod stromeček by se už nevešla a Ježíšek by to už prostě neunesl :grinning:

Jak to letos budete dělat se stromečkem???? ..přinese ho společně s dárky Ježíšek nebo budete zdobit společně? Já chtěla zdobit dopoledne společně - vloni to bylo úžasný :dizzy_face: , jako nachystat to pro Ježíška a můj táta mi to děsně kritizuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jenže nemám kde nazdobit a pak schovat stromek, aby se pak přenesl do obýváku....a navíc obývák máme otevřený s kuchyní....takže mi varianta nazdobit ho společně přijde ideální....problém bude zaměstnat děti, aby MM pod stromek v cukuletu nanosil dárky a oni to neviděli, až budeme po večeři ......nemám ráda, když mi do nečeho někdo kecá :grinning: :rolling_eyes:
2. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: tak u nas krtecek tedy vede a budu objednavat manaska :wink:
stromecek: budu ho zdobit ja s MM v noci pred Stedrym dnem, a Lucka ho objevi rano, darky po veceri.. pamatuju si ten pocit, kdy jsem nemohla dospat a bezela se kouknout, jestli opravdu v noci jezisek byl nebo ne a pak ty jiskricky v ocich :slight_smile:.. .sice se nasi nevyspali, takze ani my se nevyspime, ale za tu radost to stoji :dizzy_face:
a spravne, nenech si do niceho kecat :slight_smile:
kozinko: boby vypadaji super, ale presne jak pises, bala bych se :unamused:
2. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibli: tak moc zmáknutý to ještě nemá, snad časem :grinning: ...ale ona je fakt někdy velká pomocnice, už se těším, až budeme společně péct cukroví :grinning: Domíska strčíme tatínkovi ven do kočárku, tatínka nabalíme, aby se nám za 5 min. nevrátil domů kvůli zimě a tradáááá...prostě, aby se nám tu chlapi nepletli :grinning: :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek