• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
sajo červenou knihovnu si můžem dělat kdy chceme,proto mně to zrovna na vánoce neláká........celá rodina se sejde málokdy
3. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: a TM je jakého názoru na Štědrej den? já myslím, že vám to pak v novém bytečku dopadne, že to bude vše u vás.... :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru já bych do takových podmínek jak má prababička nejezdila......jsem citlivka na hygienu a suchej záchod teda nee
3. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: to jooo, ale 24. je o prostě lepší :grinning: - MM není unavenej z práce, je to po celým krásným dni taková krásná tečka :dizzy_face: já v tomhle nemám nikdy dost :grinning: :grinning: :grinning: , ale chápu i jiné postoje.....u nás je asi i tím, že tu prostě ta mamka chybí, už prostě nikdy nebudeme kompletní :cry: a brácha má svoje holky a ten den mají taky pro sebe, sejdeme se další dny a náležitě se užijeme.....
3. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ad Vánoce: souhlasím se Sajou, miluju Vánoce jen v úzkém kruhu rodinném :wink: , Vánoce u našich doma jsou vždy v nervozní náladě, mamina to nějak nedokáže zvládnout a není v pohodě, takže vždy byl nějaký konflikt nebo hádka, byla jsem ráda, že jsme Vánoce začali s MM slavit společně jen my dva hned jak jsme se k sobě nastěhovali, letos už to budou naše společné šesté Vánoce :wink: . MM rodina zase moc není na zvyky, nemají ani doma tu správnou vánoční atmosféru, tak tam bych nechtěla bejt ani za zlatý prase :sweat_smile: . Jinak mě nevadilo ani to, když jsme byli na Vánoce sami dva, udělali jsme si pohodu, já v klidu připravila večeři, MM ozdobil stromek, odpo procházka za kamarádama, pak večeře, dárky a hospůdka (ta byla pravidelná do té doby, než se narodila malá, te´d už to samo nejde :wink: ) - takže pohodička.
Stromek budeme zdobit asi večer před štědrým dnem, aby ho malá měla už ráno. Za její asistence by to asi moc nešlo, to až bude větší, určitě by mi snědla všechny perníčky ještě než bych je tam navěsila :grinning:
3. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: suchej záchod bych přežila, ale né na Št.den :sweat_smile:
petru: a proč je to u prababi? ona asi nikam jinam nechce, co?
ahoj holky, jen jdu kolem, mrkla jsem a koukám tady jsou svátky ve velkém :dizzy_face:
už se taky těším a jsem pro: Martínek, manžel a já. Zbytek rodiny další dny :wink:
tak se tu mějte pěkně a užijte si přípravy na svátky :sunglasses:
Romča
autor
Mě by se chtělo o Vánocích někam jet jen za předpokladu, že by tam byla opravdu pohoda, smích, jak píše Lenka - ale to by bohužel nebylo ani u našich, ani u tchánovců :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: vítej do klubu :dizzy_face: , posilo :grinning:
U našich byla taky nervozita, dělalo se vždycky hrozně moc jídla - kapří řízky, vepř. a kuřecí, klobásy, salát,....uklízelo se, aby to večer vše bylo na 1...tak jsme večer před večeří padali na hubu, tak to nechci - chci pohodu, klid,.....
3. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak naši taky těžce nesou, že už nás nemají doma, naštěstí mám ještě jednu mladší neprovdanou sestru, která s nima svátky tráví, tak jsou zatím jakžtakž spokojení, až odejde i ona, bude to horší :sweat_smile: ... takže ty rodiče docela chápu, snad nám jednou taky nebude tak smutno :wink:
3. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni:já bych taky nikam nejezdila kdyby tohle nebylo :slight_smile: já ve svém požehnaném věku ještě neslavila vánoc ejinde než u našich doma,moc se tam líbí MM i Vandě tak v tom pokračujeme. Možná až budeme mít víc dětí a barák tak přesuneme rodiče k nám.......pro ně by to bylo hrozně smutný slavit bez nás.
3. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělám u nás doma "vánoční mejdan" pro nebližší kamarády, to miluju min stejně jako ty rodinný......už roky se vídáme všichn jen tady u nás,přes rok vždy někdo chybí. Je to prča když na 65m2 nacpu 10 lidí :grinning:
3. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Saji: jako kdybys popisovala Vánoce u našich :grinning: . Moje mamka se vždycky tak hrozně těší, až se přetěší a všechno pokazí, chce, aby bylo vše perfektní, ale pak se to projeví na její náladě :unamused: ..... radši nebudu mít 100% vypíglováno, jen jeden chod a budu v klidu a pohodě :wink:
3. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tipy pro ty, co si nevzpomenou na moc říkanek a taky tip na pobavení dětí a nějaké to přiučení:

http://mp3radio.cz/alba-detska-hudba/detske-pisnicky-a-rikadla-1-/
3. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: je teda fakt, že teď bych byla ráda sama s MM a dětmi, ale až budu stará, ráda bych byla u dětí nebo kdyby jezdili oni k nám - to přiznávám :pensive: :sweat_smile: :grinning: Snad nebude MM dědek-morous a užijeme si to ve stáří kdyžtak i sami - třeba přípravami na příjezd dětí s rodinama další den :wink:
3. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tvůj brácha a jeho rodina k vašim taky jezdí?
3. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nevím, jestli by nám "vánoční mejdan" prošel u sousedů :grinning: , ale nápad je to skvělej :wink: .... já právě vím, jak to u našich chodí, takže jsem MM nikdy nechtěla nutit k tomu, aby to zažíval se mnou a u jeho rodičů bych to zase nedala já, takže tohle je pro nás nejlepší kompromis :wink:
3. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Saji: no právě, bůhví, jaky budeme ve stáří my :sweat_smile: :grinning:
3. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: přesně :wink: , snad to není genama a jednou nebudu taková :wink:
3. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:předloni byli,loni u bráchovy tchyně a letos asi zase u našich :slight_smile: Možná dojede i moje babička,podle počasí,už se jí blbě jezdí vlakem když je led.

ženy já třeba vůbec nedělám vánoční úklid,Vánoce ctím jako svátky klidu,proto už mám nakoupený dárky teď,pak jen něco upeču a uklízení znamená že objednám vyčištění sedačky a koberců..........nehodlám v rodině zavádět vánoční stres,viděla jsem to často a takových lidí je mi fakt líto.

když jsme u tématu,včera jsem Vandě pořídila vánoční šaty v cherokee...mně tak nadchly že to nešlojinak. Jestli chcete vyfotím
3. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni: vyfoť, jsme zvědavé :wink:

Já taky moc neuklízím, jen tak, jako normálně, nic extra, zbytek si radši udělám někdy přes rok :wink:
3. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: vyfoť :wink:...tak já pro Maji zatím nic nemám :frowning2: ..a koupilas velikost, ze kt. ti do Vánoc nevyroste? :grinning:
3. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky úklid tolik nehrotím, dělám to postupně nebo když už je to potřeba....myslím, že naše generace už tohle nedělá....
3. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zrovna chtěla jít vypíglovat koupelnu a Domi se vzbudil a už tu u mě bouchá do stolu :grinning: .....tak už mi vaří voda na kafe a koupelna holt počká :sweat_smile: :grinning:
3. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni : vanocni mejdany pro kamarady delam taky...i kdyz poslednich par let do bylo u jedne kamaradky, protoze ma vetsi byt a mela v te dobe maly dite a ja zadny....
ted ma dve a Tonda se tam da v pohode uspat, tak tam jezdime s nim.

Taky je to stejna particka cca 10 lidi. Je to super.

Mivame spolecny i Silvestry, u stejne kamosky....jsou to ti sami lidi, co chodi na muj narozeninovy piknik na Petrin...
tyhle tradice miluju.

Saji : ja mam nejspis stale nejdelsi prispevky, ale nakecano mas teda rozhodne vic nez ja uz davno :grinning:

jo jo podminky u babicky jsou desny....

Frantiskovi to nevadi...jemu je asi jedno jestli bude sam s nama nebo s rodicema...

znovu podotykam, ze mi nejde ani tak o to bejt sami, jako bejt doma...
3. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukněte na šaty než to admin smázne

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3489065&vReferer=

sajo je to velikost 2-3 roky,kupuju už jen ve velkým oddělení pro děti 1-15 let :grinning:
3. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: :grinning:

Maji má pas užší než Domi - nemá krom lacláčů kalhoty, kt. by ji nepadaly :confounded: , musí nosit pásek :sweat_smile: ...šaty na sobě neměla už děsně dlouho, ale já jsem na riflový, tak budu muset po nějakých mrknout.....
3. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni : neřekla bych že tohle je tvuj vkus :grinning:
muj teda moc ne.. :sunglasses:

Jdeš nějak do sebe s tou růžovou ne ?
3. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to nepřišlo ani moc jako růžová,neni to ta vyblitá barbínovská........já taky myslela že to neni můj vkus ale naživo se mi děsně líbí
3. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
My když byli v neděli v tescu, tak měli prd :confounded: .....už se těším, až hodíš fotečky Vandy v šatech :dizzy_face: , bude to co by dup - ten čas šíleně letí............
3. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek