• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
petru: ty šaty jsou vínovo-modrý, ne? :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vínovo - fialový,na tý fotce nevypadaj moc dobře
3. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě působí jako tmavě růžový, odstín růžový kterej mám nejmíň ráda... :sweat_smile:

ale je možný, že na živo jsou jiný.
Každopádně Vandě budou určitě slušet.
3. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni : máš kalendáře ? jestli jo, tak mě naštveš ! :grinning:
3. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : prababi je 95 a mas pravdu, nikam jinam nechce...coz chapu...

jako ja ty vanoce tam mam taky rada, jen bych si je dokazala predstavit jeste lepsi...

u nasich byli vanoce fajn, dokud jsme byli deti a dokud tata nechalstal...ale v puberte a v dospelosti )kdyz jsem nikho nemela) to byla casto krec....
takovy ty vanoce : hlavne se nesmime pohadat, jsou vanoce...nemam rada...protoze u nas v rodine pak byla hrozne nervozni atmosfera...Napr. v dobe, kdy byli nasi 7 let od sebe , ale v jedny domacnosti a vanoce spolecny...(meli jsme rozdeleny byt, rozdelenou lednic, spajz....

no familie jak vysita :grinning:
3. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru kalnedáře jsem včera objednala :grinning:
3. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlnka : presne tak...vanoce ve vice lidech, jen kdyz je to pohoda...

coz nastesti u tchanovcu (respektive u prababicky F.) je...

oni jsou celkove dost jina rodina nez nase...kdyz tam jdeme na nedelni obed nebo na nejakou oslavu, tak se najime a , hrajeme s Tondou a povidame si u vina o vsem moznym (je zajimavy, ze tema nikdy nedojde)
S tchanem mame treba stejny vkus na filmy a hudbu, takze o tom kecame casto.
S tchyni si taky pokecam pekne a kuci (Frantisek se svagrem) si se svymi rodici taky hezky povidaji o vsem moznym...
a nikdy tam neni TV jako kulisa...

u nasich je porad pustena a povidame si pri ni...s tim, ze tata obcas vyzaduje "abychom drzeli huby", protoze jde zrovna sport nebo film ktery ma rad...

my tam prijedeme na navstevu, deti musi byt ve vedlejsim pokoji, porotze tata v obyvaku nehodla rpestat kourti a my se musime s mamou bavit potichu... :sweat_smile:

ted uz to neni tak hrozny, co je tata nemocnej. :sweat_smile:
ale kouri porad....takze musime s Tonikem do loznice, aby si mohl zapalit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

no to je jedno....stiznosti na moji rodinu by vydali na roman...ale s mamou mame docela dobry vztah.
3. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdu, at toho nenakecam vic nez saja...coz uz se asi stalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvam se za preklepy..mam jich posledni dobou hrozne moc...
3. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: tak s tema Vanocema Te naprosto chapu...My to mame obracene,ze u tchanovcu hraje porad TV a kdyz si chces popovidat,tak jsem vecne orvana at mlcim,ze se kouka na TV. Jednou jsem byla u nich na Vanoce a pro me to bylo hrozne....Tchan snedl kapra pred veceri pri smazeni,koledy nic, decka se vyrhli na darky hned...chaoz,kraval...
S nasi rodinou to je zase obracene, klid,pohoda, zadne hadky....Proste pohode Vanoce...A navic krasne. Kdyz vsechno skonci (jako vecere,darky), tak sedime a kaframe a kaframe...Fakt super.
3. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : teda síla ty vánoce u tvych tchanovcu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nasich ty vanoce nebyli az takhle hrozny (naky tradice byli atak), ale takovy to dusno nebo nervozita obcas byla...
a po darcich se cumi na TV misto aby se kecalo...

to co jsem popisovala byva, kdyz tam jedeme na navstevu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: navsteva probiha taky nejak podobne....Ale abych nebyla zase uplne zla, tak obcas si i popovidame normalne. Ale fakt malo. Ale ze svagrovou si mame co rict a mame dobre vztahy.

Dnes mam za zadkem zvonecek... Bet me porad pronasleduje! Neda mi ani pokoj na WC. Jen co vlezu a zamknu se,tak lomcuje z dvermi :angry: Ach jo :unamused:
3. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak dnes jsme koupili plyšového krtka - nakonec jsem se na toho mluvícího vykašlala,byl moc malý,tak si ho Kiki sama vybrala a nedala z ruky, se ségrou jsme ho doma museli schovat, ségra jí ho koupila až na Vánoce, pak jsme koupili jeste takový rybolov...

Vánoce jsme slavili vždy jen v rodinném kruhu - my se ségrou a rodiče, ted to deláme tak stejně, jsme jen my tři a tak se mi to nejvíce líbí. po rodine stejně jezdíme první a druhý svátek Vánoční, takže tak.
3. lis 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nevíte kdy je nejlepší objednávat ty kalendáře aby došly do Vánoc?
3. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: :grinning: s tím tygrem to nemá chybu , Bett hrozně vyrostla co jsem jí naposledy videla v zoo...
taky jsem dala pár foteček
3. lis 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: diky :wink: Kiki taky vyrostla...Ma krasne kukadla...Normos chodi na WC? Nemate uz pliny?
3. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: nejvíc se mi líbí popisek u první přidané fotky: .....a je tu jaro.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: a Bett je furt stejná - teda krom toho, že roste a že jí vyrostly vlasy :wink: - stále stejný ksichtík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: jak jako, že mám víc nakecáno??? :rolling_eyes: :angry: ........... :grinning:
3. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: Kiki je na té fotce v tričku "sweet" vážně sladká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , krásný kukadla :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, šmankote holky Vás nejde pomalu dočíst.... :grinning: :grinning:

Marmar tak čím dřív, tím líp... my jsme to měli z fotolabu a objednala jsem to 3.12 a 7.12 jsem to měla doma... Holky to mají odněkud jinud, takže neporadím... :wink:

Hvězdi to znám... :pensive:

ad Vánoce:
tak to u nás bylo za svobodna, dvoje večeře a dvojí rozbalování dárku, když je Natinka, tak minulé byly u tchánovců a tyto u mojí mamky... a příští, jestli se podaří a budeme těhu, tak už sami doma, my 3 a bříško... :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : já mám sice víc příspěvků, ale jsem tu o rok dýl, řešila jsem tu svatbu a vůbec...na březnu ted kraluješ :grinning:

to je myšleno v dobrém... :grinning:
3. lis 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi, katka : moc hezky fotky....Holky jsou vlasaty krasavice...

Kiki na te jedne fotce dela ksichtik a la Tynka od Kozinky, co ? :grinning:

Jinak, Toník má pořád horečky a dnes celý den hodně kašlal..
byli jsme u dr. tak mi dala naky info k tomu, jak predchazet ty laryngitide a naky leky....

to ze ted kasle je pry znamka, ze to ustupuje (ta viroza), ale nevim....kdyz ma ted zase horecku...

no snad uz bude brzo fit. To kaslani je hnusny...jak se mu zveda kufr a obcas hodi hleny... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tedak od majmu je taky marod s horeckama a Klarka taky....zase se potvrdilo, ze kdyz se nekam vyjede s detma, ze je to pokosi...

i Viky nebylo dobre..
3. lis 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby se chtěl někdo podívat na aktuální foto http://kozimura.rajce.idnes.cz/19_mesicu/
4. lis 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
saji : jo to triko jí fakt pasuje sweet little girl :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - jo a to triko je velikost 9-12měsíců :grinning:

petru : jo je to podobný ksichtík jako od Týnky :slight_smile:

kozim:hezké fotečky :slight_smile:, Terezka ma krásnou postel - je super,že už se učí na ní spinkat. kdybychom měli udelaný pro ní pokojíček,tak do toho už jdu taky. snad příští rok se nám podaří rozdelit ten obývák a kiki bude mít pokoj pro sebe.
4. lis 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: néééé ani náhodou nejsme bez plínek...sem tam zavolá ale spíše si ze mne dělá dobrý den, já jí tam posazuju sama od sebe, a bud se vyčůrá nebo né..jinak teda furt plínkujeme :angry:
4. lis 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holkyyy:slight_smile:
4. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim pekna postel
4. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek