• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahoj :slight_smile:
Zkoukla jsem fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Bett strašně porostly vlásky, ale teda rozdíly tam fakt nevidím :grinning: je pořád stejně krásná :dizzy_face: jen o kapku větší :dizzy_face: :grinning:
Katka: u ksichtíku jsem se taky zasekla, že mi někoho připomíná :grinning: :grinning: jinak na hajzlíku jí to moc sluší :grinning: je moc krásná a má nádherně velké oči :dizzy_face:
kozi: a na Vás už se moc těšíme :grinning: :dizzy_face: super fotečky :dizzy_face:

tomi: ty ženo jedna :grinning: ahoooooooooooooj co že se ani neozveš????
4. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, je to super, protože si na ní sama vyleze a taky z ní sleze. Dám tomu ještě chvilku času a pak ji zase zkusím dávat bez plen a dát jí tam nočník. Už si umí kalhoty stáhnout a na nočník jde taky sama, tak se snad zase odplenkujeme úplně. Zatím jsme bez plen jen přes den. Byly jsme i v noci, ale pak se začla v noci budit a jak byla vzbuzená jen napůl, tak se počůrala..

tomi, moc děkujeme. Jsem ráda, že jsem ji koupila :slight_smile:

Kozi, díky. Snad to vyjde. Zase do toho začíná něco lézt. Jestli to Jarek stihne udělat dopo, tak bychom dojeli, jinak je to zase v háji :frowning2:
4. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ja jsem ale debil.....pry jaro :angry: Jsem nevedela,ze je to se mnou az takove spatne.... :angry: :grinning:

kac: aha tak jsme na tom stejne. U nas pliny az do smrti asi.... :angry:

tomi: cauuuuu! Jak se mas? Nejak na nas tady kasles zeno :frowning2:

Kozim: fakt super postel. Krasne pod ni vysajes a nebo nahazes hracky. Zasinam taky pomalu premyslet o vetsi. Za chvili se Bet nevleze do postylky.
4. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi, přesně. Parádně se pod ní uklízí, Terka nemusí dýchat prach z koberce, vlezou se po ní hračky a navíc je to takové zajímavější pro ni, že může lézt po schůdku, ale není až tak vysoká :slight_smile:)
4. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaké vaříte dětem polévky?
já jsem dávala zeleninovou,vývar,čočkovou(z červené čočky),krupicovou,rajskou a už tak nejak nevím jakou delat.
4. lis 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: si nedělej legracni ani, prostě čekáme :grinning:

katka: vařím ty co jsi napsala ty a ještě občas zelňačku, bílou zelňačku, mléčnou plévku, mléčnou polévku s fazolovýma luskama, normoš fazolačku, rajskou s mrkvičkou, a pak to různě obměňuju jednou jí tam dám obrázkové těstoviny pak zase písmenka, pak normoš nudle, pak kuličky do polévky, noky z vajíčka a mouky a tak :wink:
4. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě špenátovou s vajíčkem :slight_smile:
4. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak zelnačku jsem se jestet neodvážila. mela sice kačenu se zelím ale to zelí nejedla
a jak delas tu špentovou?
4. lis 2009 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak trotl :grinning:
4. lis 2009 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Špemátová polévka
Špenát si spaříme ve vroucí vodě (nebo ve vývaru) a můžeme přidat špetku sody nebo prášku do pečiva, aby zůstal hezky zelený.Spařený špenát rozmixujeme ponorným mixérem ve vodě, ve které jsme ho spařovali. Vedle v kastrůlku zpěníme na másle cibulku na drobné kostičky. Necháme zesklovatět. Rozmixovaný špenát i s vodou nalijeme na cibulku. Přidáme česnek a sůl. Rozkvedláme vajíčko. Zjemníme trochou mléka a zahustíme lehce hotovou světlou jíškou knorr nebo uděláme světlou jíšku na másle.

někdy dělám i různé obměny třeba že přidám i zeleninu a tak :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zelí už malé dávám docela dlouho i kapustu.. :sweat_smile: :zipper_mouth:
4. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky jak jsem rikala, mam jiny tel. Tak je to na pi... No a ted mam zas jiny, lepsi na net tak zas budu nakukovat casteji. Jo a mam nervy doslo vyuctovani za el. A doplacime 8tisic me jebne. No a ja teda davam davidkovi vse co jim ja, takze zvlast uz nevarim. Pleny mame taky porad, ale pres den ne, dudel porad dudame. A spava s nama v posteli, no mazec. Co bych jeste napsala. Jo v utery jdu na prvni jizdy tak mi drzte pesti. Pojedu ve dvanact, takze jestli budou v tv hlaseny zacpy a bouracky tak to je
4. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje zasluha :grinning: Jdu povesit pradlo pak jeste neco pisnu. Packo zatim
4. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak hotovo. Mam vas pozdravovat od radima (misa :grinning: ) davula je hrozne ukecany. Cim dal sikovnejsi. Rika jednoduche vety, dnes za mnou prisel a ukazoval mi banan, rikam mu, no mas bananek tak papej a on se na me tak vazne podival a rika ja-ne-banan prdela moje. A naucil se slovo pika (pica) a dnes jak jsme byli venku, tak mu rikam, davidku, budes chodit sam, zadne vozeni, jsi tezky a to uz se neda. A on na me pika :sweat_smile: no mazec. Je fakt, ze to slysi odeme. Se musim krotit :sweat_smile:
4. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a meli jsme se zakladkou sraz, fotky mame na rajceti tak kdyby jste se nekdo chtel podivat na me ksichty hodim odkaz, teda jestli to pujde. A bylo super, dosla jsem ve ctyri rano. No a klarka neni uz od patku doma. Pres vikend spala u moji tety a od pondelka je u tchcyne. Tulacka jedna. Co bych jeste rekla....:dizzy_face:
4. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, tak já už taky dávám polévky a vůbec jídlo, co vařím i nám. Dělám klasiku - vývar (kuřecí, krůtí, králičí, hovězí), zeleninovou polévku, držkovou -smetanovou, pak kulajdu - smetanová s bramborem a hříbky, zelňačku. Luštěninové jí u našich - já mám na luštěniny silnou alergii, tak polévky nevařím a chystám se na špenátovou - tímto děkuji KOZINCE za recept :wink:

Kozi, nějak to zmáknem - v sobotu dopo pořežeme dřevo, odpo jede Jarek na závody a v neděli dopo dám Terku spát, ať nemusí spinkat odpoledne a Jarek ráno natáhne stěrku na baráku, když bude mrznout, tak bude dělat stání pro auto a natahovat přes týden a odpo to doufám dáme :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, fotky super - jde vidět, že jste si to skvěle užili a jste skvělá parta :slight_smile:
4. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky recept na špenátovou polívku..... :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 21:09  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres, si precti vzkaz od kozinky o par radku zpet, ma ho tam napsany :grinning: kozim, jj bylo super!
4. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: viz výše :grinning:

kozi: těšíme se :slight_smile:

tomi: ty vojcel ta el. to je náááářez :frowning2: snad to v poho zvládnete!!! Davídek je šikula, škoda že jste tak daleko, hned bychom se za vámi vydali.. :frowning2: Míšu taky pozdrav :grinning: a Davčovi a Klárce pusinu :dizzy_face: a ukaž se častěji!!! :slight_smile:

Jinak dneska to byl fičák venku (vítr) jsem myslela že nás to ufoukne, malá když šla proti němu, tak jen zvedala nožky, ale stála na místě :sweat_smile: a strašně se tomu smála... :sweat_smile: :grinning: :grinning: koza :grinning:
Jinak o ukecanosti mi nemluvte, ona je tak neuvěřitelně upovídání, to jsem fakt ještě nezažila a to nekecám, i sousedi mi říkají, že tohle u dětí nezažili :sweat_smile: ona mluví co se vzbudí..... někdy už mě fakt bolí hlava :-/ Teď co máme UPC tak máme ten jejich telefon a volání zadáčo na UPC tak si hodně voláme se ségrou, teď je zrovna nemocná, tak třeba máme zapnutý tel na hlasitý odposlech a celé dopoledne se bavíme, ona si i přes telefon pokecá s malou a tak :slight_smile: jako fakt malé dám telefon a ona si s ní povídá třeba hodinu, ale fakt mluví :grinning: má to hlavu i patu :grinning: už začíná skládat i složitější věty jako: mamiko poď sem ci pomoc :grinning: atd.

tomi:s slovíčkem pičo jsi mi taky připoměla :sweat_smile: no jako neříkám, že nám to doma občas neujede, ale občas je fakt málo, ale i to málo stačí a malá chodí po bytě a krásně čistě říká pičoo pičoo pičoo :sweat_smile: ale já ji nic neříkám nereaguju na to, protože kdybych začla reagovat, tak by si to zapamatovala ještě víc a věděla by že mě tímhle zaručeně vytočí :sweat_smile:

jinak nám rostou všechny trojky narááááz!! Zatím v poho (už je to 4. den) a jedna už je venku :slight_smile: tak uvidíme jak ten zbytek bude dlouho trvat :-P
4. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....
Tomi čuuuuuuuuuuuuus ženo,že pozdravujem Míšu, a dětem posílame pusinky, teda Natinka, ona je rozdává na potkání :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak máme už všechny zuby, jen na 5 čekáme...Holkýýýýýýýýýýýýý a jsme bez plen celý den i venku a jen na noc se ještě neodvážím, když spí silně, tak jí nevzbudíš ani heverem a k ránu už volá" Mamí aaaaaaaaa nebo mamí, budu aaná takže prostě vstám musím... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla: čus no supe :dizzy_face: tak to vypadá že na další chatu jedem bez plen všechny :grinning: :wink:
4. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak hlásím, že máme zoubky, 1, 2, 3, 4, a 5 dole, 5 nahoře lezou..... :cry: :wink: :grinning:
4. lis 2009 ve 22:09  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mám z toho, že nejdřív reaguju a pak čtu. Receptík jsem samozřejmě našla.... :grinning:

taky jsem Vám zkoukla fotky a musím říct, že Tomi je vychrtlina a vypadá na 15 :grinning: a fotky malejch-veljkech holek jsou boží, holčičky jsou nádherný!!!. Jako ty děti strašně rostou, jenom já to nevidím na Adámkovi, jak jsem s ním pořád. Občas mám šok, když ho chová někdo jiný, tak mi hned přijde strašně velikánanánský.... :grinning:
4. lis 2009 ve 22:12  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres tak to bude snad na Březnovkách první dítě i s 5 :grinning: :grinning:

Kozin jj v to také doufám...leze to hrozně do peněz... :rolling_eyes:
4. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblo to mi neříkej, vždyť pětky rostou v průměru kolem druhého roku.... :sweat_smile: I když je fakt, že mi jsme vždycky byli se zoubkama tabulkový.....:o) nejdřív všechny jedničky, pak dvojky, trojky, čtyřky a pětky. Nic na přezkáčku.....:o)))

My máme pokrok, chodíme KAŽDÉ ráno na nočník kakat.... :grinning: :grinning: :grinning: Vždycky si řekně "kaka", tak se ho zeptám jestli chce na nočník, řekně "joooooooooo", posadím, zatlačí, vytlačí a je to.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bohužel odpoledne, když řekne kaka, znamená to, že hodil bobana do plínky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 22:38  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres snaha se cení, hlavní je že říká... :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně aby to jen u toho říkání nezůstali až budeme bez plínušky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 22:43  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bud otázka :slight_smile:))
4. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek