• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
doufám, že bude brzy zodpovězena....:o)
4. lis 2009 ve 22:49  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano. Ahoj diblo, taky posilame pusinku. Jo a natinka je sikulka, ze vydrzi venku bez pleny, to ju nekde das vycurat nebo to vydrzi? Kozin, no ta el. Je mazec a ted pred vanocema. Cast premii co dostane radim pujde do haje, ach jo. Teres, jako mi nemame jeste ani trojky, ani jednu. Ale petka vyrostla ted klarce asi pred tydnem :grinning: a vychrtla mozna jsem. Ted jsem nejak zhubla a nevim proc. Mam 49 kg :pensive:
5. lis 2009 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko!

Dibli, gratulujeme k odplenkování!! Já už jsem nedávala plenu ani na noc, ale nakonec jsme se k ní museli vrátit. Terinka se nepočůrala ve spánku, ale když se třeba na půl vzbudila a já jsem měla strach, že by do rána prochladla :-/

Teri, supeeeeeeeeer!!!!!! Adámek je šikula - jsem ti to říkala, že každé dítko má svůj čas :wink: Chce to jen trpělivost :slight_smile:

Tomi, z té el. by mě jeblo. To je fakt na prd :frowning2:

My máme teda všechny jedničky, dvojky, čtyřky a jednu trojku na půl.

Dneska jdu hned po ránu, do našeho nového Mateřského centra, tak jsem zvědavá :slight_smile:
5. lis 2009 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda...včera den mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska to nevypadá o nic líp :pensive: , jak tu furt leje, tak jsme dva dny nebyly venku a už je to k nepřežití :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Domi v stává po šesté a prudí a prudí a prudí...se asi nudí či co :pensive:, doma nemůže zabrat, když už, tak max. na 10 min. a max. 3x denně :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. a to s velkýma probléma s usínáním :rolling_eyes: , takže večer před koupáním už je to očistec...ven nemůžeme, protože Maji nesnáší pláštěnku na kočárku a nesnáší, když na ní prší :sweat_smile: , takže u nás by to byla volba, kt. dítě bude řvát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: Na zahradu ho dát nemůžu, protože Domi spí jen v jedoucím kočárku :sweat_smile: - leda bych zapřáhla Endyho :grinning: :grinning: :grinning:
A já jsem trubka, jsem zvyklá chodit spát cca v 11 v noci a dřív i když padám na hubu neusnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....dnes ráno jsem Domíska pomalu chtěla zakousnout :frowning2: a zoufale ho prosila, zda by neusnul aspoň ještě na půl hodiny a on se na mě tak krásně smál, takže je živej a nekousnutej :grinning:....ale už úsměv vyměnil za to svoje šílený "mručení"....tak už mám za sebou půlku hrnku kafe a hurááá do nového dne :grinning:

Dneska i kdyby trakaře padaly jdeme za neteřema, tak snad prckové i já přijdeme na jiný myšlenky - teda na pozitivnější myslím :grinning:

Maji má 1 a horní dvojky :grinning: a vypadá to, že snad brzy přibydou dolní dvojky :dizzy_face:
U Domíska to vypadá na dolní 1.....jak prusí, tak jsem se bála, zda nehladoví...může hladovět a přesto zběsile přibývat? :sweat_smile: :grinning: Včera večer nám váha ukázala 9,7 kg :sweat_smile: - taiže hurá hurá 10 kg na 6 měsících nestihne :grinning: :grinning: :grinning:
A Maji teď strašně zlobí s jídlem - nechce jíst...... :pensive:

Ale jinak se máme fan :grinning: :grinning: :grinning:

kozin: špenátovou polívku taky dělám :wink: , můj táta jí ale např. nechce jíst, prý tekutej špenát je blivajs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..já bych si dala mléčnou květákovou - jůůůůů, ale to by se Domi uprděl :sweat_smile: , i když halušky s uzeným a zelím ve zdraví a bez újmy přežil :wink: :slight_smile:
5. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
A včera odpo mě po koju Domi škrábnul do bradavky - až do krve :frowning2: a to neměl nijak dlouhý nehtíky, ale hned jsme mu je ostříhala...a při kojení je to další očistec, nevím proč, ale vzpomněla jsem si na Kač, jak kdysi psávala, že při koju bolestí kroutí palcema u nohy..takže už to znám :frowning2:

petru: jj, přejmenujeme to na Saja diskuzi, ne ? :frowning2: :cry: ...já tu nechci vévodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já chci drbat a číst si, jak se máte, co děláte a tak :dizzy_face: ........

Jééé, můj minulý příspěvek byl číslo 8088 :sweat_smile: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu za prudičema...... :slight_smile:

PS: poznámka k posledním dnům - jako teď kdybych zjistila, že čekáme třetí dítko (žádné snažení neprobíhá - teda akce jsou, ale plodný by být neměli :sweat_smile: :grinning:) , tak bych se asi dobrovolně nechala zavřít do blázince :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: teda nevericne ctu Tvuj zvrat..Ty a blazinec? V mych predstavach jsi jako matka co zvladne levou zadni klabzubovou jedenactku :grinning: :grinning: :grinning:

Diblo: gratulace k odplinovani.....

U nas nastesti neprsi,ale vcera byl ficak, ue neslo jit ven a dnes se nejak zatahuje. Tak nevim co z toho bude,ale snad budem moci aspon na chvili ven :frowning2:
5. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji, ja tu ted budu taky, takze bude duel. Vidim, ze deti se pekne chovaji k mamince :grinning: ale jinak jsi sikovna. Ja bych to nedala. U nas je snih, brecky a mkha, tak uz je to tu asi tyden. Hnus
5. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes jsem akcni, uklidila jsem vsechny skrine, poklidila pradlo a ted, uz peru druhou pracku a dve jeste cekaji. Vysala jsem utrela prach :grinning: JSEM SE asi dobre vyspala :grinning: musim jeste vymenit rybe vodu v akvarku. Uz se na to neda divat, chudak ryba :sweat_smile: meli jsme ctyri, ale dve nam zdechly a jednu jsem nemohla najit, kdyz jsem menila vodu. Rikad radimovi, kde je ta oranzova ryba? A prej ja nevim, asi ju davidek sezral, ona tam fakt nebyla i kdyz jsem vylila vsechnu vodu, no a jak jsem prohrabavala kamin
5. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ky tak vyplavala, davidek ju zahazel kaminkama, sadista jeden :sweat_smile: no a to je pribeh proc uz je jen jedna :grinning: NO nic, jdu ju vymenit, i kdyz se mi nechce, a pak jdu povesit pracku a pustit dalsi. Jo holky, pijou vam decka mliko? Davidek ho vubec nechce. Tak jdu uvarit mlecnou polevku s bramborem a vajickem, uvidim, snad to bude chtit, davula nepije mleko uz od roku. Jo a takovej dodatek, koji tu jeste nekdo? Petru? Hm?
5. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomi: neches prijet k nam? Potrebuju vyzehlit, povytirat,... :grinning: :grinning: :grinning: Chudak rybka :cry: To je pribeh pro greepeace :sweat_smile: :grinning:

Ja uz nekojim, davam jen sunar na vecer 240ml. A pres den ma jogurt a kasi-ale tu uz nechce moc jist. Neni to malo?Kolik by mely dostavat deti mlika za den?
5. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
hvězdi: :grinning: někdo mi asi vyměnil děti a nevím, kde uplatňovat reklamaci :grinning: :grinning: :grinning: humor mě ještě teda nepřechází (ráno trošku jo, ale asi to kafe zabralo :sweat_smile: :grinning: ), ale to prudění mi už leze na mozek :pensive: - ono je těžký Domiho zabavit - nechce ležet, sedět na klíně - nejraději by se stavěl :astonished: , nechce hračky, říkánky ho zabaví jen na malou chvíli,...vše si rve do pusy - vše v dosahu, tudíž i moje papíry ze stolu - je to nenechavec nenechavá,....on by snad nejraději běhal a lumpačil s Maji, ale v tom mu teda fakt nepomůžu :wink:

tomi: paráda, že posílíš naše řady :wink: :slight_smile:

Už jsem musela objednat novou větší autosedačku...do vajíčka se už dlouho nevleze (je v těle šíleně dlouhej) a nosit vajíčko je teda fakt pro kulturisty :grinning: ....ale sám ještě nesedí, takže by ve větší autosedajdě neměl....takže u nás nastává období, kdy nebude pro něj extra bezpečná ani jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusky kecky :grinning: tak se mi to líbí :grinning: člověk zase ví nové drby :grinning:

Tak koukám, že zoubky teda jen Adámek bude mít zatím všechny, no já jen doufám, že brzy už to všechny budeme mít za sebou bude chvilku klid (než zase začnou vypadávat :sweat_smile:)

tomi: malá pije mlíko už jen plnotučné, musela jsem přejít od té zácpy, takže už 2 měsíce jsme bez sunaru. Sunar milovala :frowning2: bylo mi to šíleně líto že ho musíme vysadit (vypila i 4 hrnky denně 250ml a to ne jako jídlo ale prostě po jídle :sweat_smile:) Takže my jsme na plnotučném mlíčku. To zpočátku nechtěla pít, protože po sunaru není sladké, že... tak jsem jí do toho mlíka frcla lžičku cukru :grinning: :sweat_smile: a vypila to hned :slight_smile: :dizzy_face: pak jsem pomaličku cukr ubírala a asi po týdnu už pila pl. mlíko bez cukru a v pohodě :slight_smile: taky ho má ráda :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tomi: s rybičkou trošku drsnej příběh :sweat_smile: :grinning: :grinning: úplně vidím Davču jak byl šťastný že zaháněl rybičku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tomi: kam věšíš ty všechny pračky, když to tak blbě schne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já taky peru, ale 1 pračka mi zabere celej sušák - máme teda pračku na 6 kg prádla....

já neuklízím, ale zabavuju prudiče :grinning: asi je zkusím zabavit tím, aby uklidili :grinning:

Maji pije nutroš ráno a večer, ale čím dál míň :frowning2: (nedá ani 500 ml), kaše nejí....ale k snídani sní 1-2 ovocné activie (jogurty), občas má ovocný tvaroh, pribiňáka, mléčný řez,....obyč mlíko nedávám....
5. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji: taky bych ještě nedávala, ale co mi jiného zbylo, že.. :frowning2:
5. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin: hlavně, že se jí líp kaká :wink: :dizzy_face: Týnka má na sunaru předpito na X let dopředu :grinning:
5. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
saji. to je moudre :grinning: Ucme deti milovat praci :grinning: :grinning: :grinning: Bet rada utira....A jak neco vylije,tak vola mamiiiii utriiit :grinning: A ja ji podam hadr a ona ne,mamiiii....Tak to musime jeste dopilovat :grinning:

ja taky muzu prat max 1pracku a az uschne,tak 2. Kdyz dam 2,tak to pradlo pak tak divne zatuhne jak ho mam na susaku.
5. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, chudak rybka. Co uz, ma to za sebou :sweat_smile: ja susim na susaku a vejdou se mi na nej dve pracky. No neco nahazu na topeni. Proste vsude kde se da :sweat_smile: ale me pradlo schne rychle. Treba vecer jsmem vesela a uz ho mam suche a poskladane :sweat_smile: no a k tomu mleku. Me ho davula nepije uz od roku, vubec.
5. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Nu nic, jdu si dat kafe se suchym rohlikem, to miluji :sweat_smile: Davla ted usnul tak jdu rychle na tu polevku. Jsem zvedava jak to dopadne, snad ju sni.
5. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky,
teda vy jste toho nakecaly :wink:
saji: fakt tě obdivuju, já bych byla už k.o. no ale zvládnout to musíš,co?
tu naštěstí neprší,tak můžeme ven chodit.

Malá začla zase rýmovat,tak snad to brzo přejde.
holkám,co mají děti bez plen gratuluji, já malou nechávám sem tam bez pleny když jsme doma a dávám jí často na wc nebo nočník, ona sem tam zavolá,ale dělá si ze mne Dobrý den,takže jí musím dávat sama aby se vyčůrala...dnes ráno to šlo v pohodě.

Kozinka: děkuji za recept na polévku,dnes jsem koupila špenát.
dnes měla malá na obed rajskou s těstovinama, to miluje a poslední dobou špatně jí,tak aspon toto snědla.

Mlíko dávám - kupuju v Polsku Bebiko-u nás je to něco jako Hami , dávám večer kaši a v noci nebo nad ránem to mlíko, jinak né. snažím se jí už dávat jen jogurt, ale v poslední době mi nechce ani to a tak nekdy ani nesnídá.

tomi: zkoukla jsem fotky ze srazu,měli jste docela hezké chlapy :slight_smile: no a ty jsi kus, vůbec nevypadáš na to,že máš dvě děti :slight_smile: a tímto jsi mne zdeptala - hlavně tím plochým břichem :grinning:
5. lis 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jeste k zubům - nám chybí jen poslední stoličky
5. lis 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
koukam, ze to tady zase jede :slight_smile:
Jeste k Vanocum - od te doby, co bydlime spolecne s MM, tak jsme na Stedry den spolu sami, 25. chodime ke tchanovcum na obed a 26. prijedou k nam nasi, tchanovci, babicka, bracha s pritelkyni a Kaca dostane darky od nich. To jen vsuvka:slight_smile:

Jinak nevim, ale mam pocit, ze jste tady kdysi resily Lego Duplo. Tak ted maji v Makru v Akci velky balik - je tam ta ZOO, Polarni ZOO, Vlacek - stoji to asi 1660 Kc a nam jeste prisly takove ty kupony na 30 % slevu - takze po sleve to vsechno vyjde na 1100 Kc. Coz mi teda prijde fakt o hodne levnejsi:slight_smile:

Saja: doufam, ze deti brzy prestanou prudit a vse se u vas vrati do starych koleji. Dneska je u nas krasne slunecno, tak to by jste mohli vyrazit ven a byl by klid:slight_smile:

Dibla: to je Naty sikulka. U nas to Kaca jenom nahlasi a kdyz ji jdu posadit na nocnik, tak rev. Takze to nehrotim.

Petru: Co Tonik - uz je mu lepe? Ja jsem strasne nastydla, MM taky a Kacka porad odolava, ale uz zacina kychat, tak myslim, ze to brzy dojde i k ni. :angry:

Jinak nevim, jestli uz se to tady resilo - ale davate detem nejake vitaminy - myslim jako sirup treba? A jake?
5. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ted jsem dala malou spát a za chvíli slyším takové šramocení ,říkám si asi je to u soudedů nebo venku..pak se podívám za sebe a to byla Kiki :grinning: , zapomněla jsem jí dát šprušle do postýlky a ona si v klidu vylezla a šla za mnou jako duch :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
del. at se brzo uzdravíte..dávám jen malé ovoce a když je nachlazená nebo začíná rýma tak jí dávám echinaceový sirup...
tento : http://www.lekarnaudivadla.cz/detail.php?zbozi=326
5. lis 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
K jidlu: Kaca ji to same, co my. Nijak zvlast uz ji nevarim. To by to muselo byt jedine neco hodne ostreho. Mliko pije rano - Sunar Premium 250 ml a odpo ma jogurt nebo tvaroh (vetsinou ten 200 g). Kasi uz neji asi od roku.

Jo, a zubu ma 16 - chybi ji jen ty petky.
5. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
katko: diky, to vypada dobre. Kaca ji taky ovoce, ale treba mandarinky nebo pomerance nechce. Ma rada banany, hrusky, vino, jablka. V lete toho bylo vic a ted pres zimu, jak toho ovoce moc neni, tak mi prijde, aby mela nejake vitaminy.
5. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
del: díky....já doufám, že bude platit to, že když se tu něco napíše, tak se to změní - vždy něco pozitivního se změnilo v opak, tak doufám, že to půjde i obráceně :grinning: Domi teď už asi 5 min. spí a my obědváme, tak snad nás nechá dojíst :sweat_smile:

del: díky za tip k tomu makru, musím se zeptat na to táty, tomu to makro chodí.....
5. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinka u nás je pod mrakem, ale nesněží ani neprší..zatím...to začne, až začnu děti oblíkat ven :grinning: nebo venku, až budeme 5 m od baráku :grinning: to znám :grinning:...sluníčko si už ani nepamatuju, jak vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
del: máme doma multisanostol sirup, ale Maji ho nechce - samotnej ho nepozře, pije jen neochucenou vodu - nechce čaj ani vodu s tím sirupem...tak musím zkusit nějaký tablety.....
5. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek