• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
sajo:krásný břicho a opakuji že jasně holčičí.......a máš ho teda pěkně dole :slight_smile:
30. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: díky...jj, posli jako blázen, břicho dole, otevřená jako ... a stále kindervejce :grinning:
30. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: máš fakt hezké bříško ...
30. dub 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanca: kde má fotky zuzik?
30. dub 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: teda Saji máš ho už pěkně dole :confused: mě tak ani u jednoho těhu nespadlo :astonished:
30. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: posilala to na mail, ja to mela napsat spis do opic
leni: a jo Krista :wink:
30. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco: že by těhu-demence??? :grinning:

tomi: vidíš a kámoška mi tvrdí, jak ho mám furt nahoře, že ona ho před porodem fakt tahala pomalu mezi koleny :grinning:...mně u Maji taky vůbec nespadlo....MM když mi ho maže, tak říká, že už mám pod prsy jakoby náměstí :grinning: a já si z vrchu ani na pupík nevidím, tohle fakt od Maji neznám :grinning:, no fakt, každé těhu je jiné :wink:
30. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak všechny děláte? Uklízíte, vaříte, věnujete se dětem? Maji usnula, nějak jí to teď zmáhá a usíná dřív....já přemýšlím, co uvařit....asi nějaké masíčko a bramboráky, mám na ně šílenou chuť a MM bude jistě taky rád :wink:
30. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: já se přemlouvám k tomu abych něco šla dělat :grinning: a vůbec se mi nechce. Odpoledne musím do města zeptat kvůli svatebku a večer půjdem asi někam do hospůdky :wink:
30. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, no bodejt ze je jine, kdyz ted cekas kluka :wink: :dizzy_face:
ja pekla kure s bramborem
teda břuch mas peknej a pekne dole. ja se jeste do porodky holila sama - vlastne porad jsem se holila sama, to ty asi nedas co? :grinning:
30. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajaj u nas zacina bourka :frowning2:
30. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: ti dám kluka :grinning:...kuře jsme měli v neděli....jj, nedám :grinning: - mě holí MM :pensive: :sweat_smile: a užívá si to, kdyby si ho viděla, jak zodpovědně to bere :grinning: a jak se snaží :grinning:
30. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, to verim, hlavne je mi jasny jak takovy holeni konci :dizzy_face: :wink:
30. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak si myslím, že to, že každé těhu je jiné není pohlavím :grinning:
30. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: náááádherné bříško!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a krásně dole už!! :grinning: počítám 2.3. :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko spis 2.5. ne? :grinning:
30. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
do pristiho brezna by to asi Saja nevydrzela
Jo a udělalo se mi kolem pupku asi 5 strií, MM mi tvrdí, že to jsou žilky, ale nejsou....jako doteď nebyla ani jedna, tak snad teď ve finále mi popraská celý břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kač , díky za obranu :dizzy_face: kozin: no to bych fakt nedala :grinning:
30. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: jasan, že myslím březen.. :grinning: :grinning: :grinning: vždyť sája je držák, to zvládne.. :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face:
30. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: :angry: :angry: :angry:
30. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: :wink: :grinning:
30. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: se moc nesměj, počkej, co ti pak budu přát já!!!!! :angry: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale mohli byste vydrzet do druhyho, aby byli obe deti ve stejny den :dizzy_face: aspon jeste stihnete zitra tu libacku pod tresni :wink:
30. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: mě by se to líbilo toho 1.5. - že bychom 1-ho slavili Matyldu, 2-ho maji, 3-ho naše výročí :grinning:...on je MM schopnej dotáhnout kus rozkvetlý větvičky i do porodky :grinning:, takže o líbačku bych nepřišla :grinning:
30. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: jenže já nemám žádné hlasovací právo, kdy to bude....je to na matyldě a ta bude určo vyčkávat jak jen dlouho to půjde..... :confounded:
30. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby, saji: počkej, pořád má čas, prvního je až zítra :wink: A všechyn ti přejem rychlý porod, tak je možné, že začneš rodit zítra 2 hodiny před půlnocí a do půlnoci je veku :slight_smile:

Diblo: doufám, že už se z toho vaše malá dostane. To věřím, musí být strašné, pořád nemocné dítě, mně to ničí a to není tak dlouho jako u vás. Musí být už lépe. Jinak já budu dělat stejné nákupy až je to holka nebo kluk :wink:

Katus: tak to je zvláštní příjmení :slight_smile: A zní lépe bez -ová.

Saji: tý jo to břicho ti pěkně visí dole, to čumím :sweat_smile:
30. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: a mě by se to líbilo toho 2. :grinning: :grinning: si dělám prdel, teď už je to fakt jedno, krásně jsi Maty donosila až do konce, tak ťuk ťuk ať je vše v pořádku až do porodu a porod pohodovej a vy oba/obě, zdravoučké!! :dizzy_face:
30. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM si ze mě včera dělal prdel, že tady už jsou prostě všechny třešně odkvetlé (to je ale fakt pravda.. :sweat_smile:) tak že prý bude líbačka pod zavařenýma.. :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: no u nás jsou taky odkvetlé, ale ono se něco najde :wink:
30. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek