• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Nám tu hezky hoří oheň v krbovkách...cca 24°C....se mi to poslední dobou děsně líbí :dizzy_face: :dizzy_face: ....to je jiný teploučko než od el.kotle a radiátorů :wink:.....ale abych se mohla kochat pohledem na oheň, tak jsem dnes musela vydrbat sklo - už přes něj nebylo vidět :sweat_smile:

Domi mi tu řádí na klíně a nejeví známky toho, že by chtěl spát...tak kafčo asi nebude, chci ho v klidu, né aby mi do něj furt hrabal :sweat_smile: , by mě zase polil a já bych se musela zase převlíkat do čistýho :sweat_smile: - on je fakt nenechavec nenechavá :grinning:
6. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del z toho si nic nedělej. Já přijdu o 2 zuby, takže budu ještě relativně v mládí bezzubá baba jaga.... :sweat_smile: Ale je na prd, že ti to nedokáže opravit pořádně, tak aby ti to něco vydrželo, aby z tebe jen zubař nelámal penízky.... :confused:
6. lis 2009 ve 13:45  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji teda teplíčko od krbu bych si taky nechala líbit, já se musím spokojit s radiátorem a stejně je mi zima a to ho mám na plno a sedím u něj.... :grinning: Jsem zmrzlina...
Domi je teda číslo. Je to opravdu tak, že když je to druhé dítko, tak dělá vše dřív?
6. lis 2009 ve 13:47  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
del jestli tě to uklidní tak já před třicítkou mám jednu náhradu a 2 zuby venku zatím bez náhrady..........takhle jsem do 50ti bez vlastních,už šetřim na pěknou protézu :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: prej v Egyptě :grinning: :grinning: :grinning: no včera jsem se zrovna koukaa na dokument (nádhernej) o Egyptě a úplně se mi zastesko, ta země mě strašně zujala :dizzy_face:
ale fakt tady je tak krásně, no oproti Čechám/Čech (nebo já nevím jak to mám napsat :sweat_smile: :grinning:) tady fakt prší minimálně

teres: :grinning: já vedle tebe asi za hrocha :grinning: a nebo můžem jít za jojo, ty budeš dětat ten špagátek a já to tělíčko :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: nééééééé bych si nedovolila :zipper_mouth: :grinning:

del: takže den jako vyšitej, jo? :frowning2: ..taky dnes nějak nestíhám, jsem si celé dopo s dětmi hrála - a teď vše musím dohnat- nechcete nějaká Domiho ven do kočárku? :sweat_smile: :grinning: Maji dopo upadla přes hračky na zemi a má bouli na čele...jí to furt říkám, ať to vše "nestele" na zem...marný....uklízí si to vždy jen po karambolu :pensive: aspoň, že už si pití dává na stoleček :dizzy_face: nebo na sektorku, aby jí ho brácha nebral - jeho totiž ta flaška strašně zajímá :grinning:
6. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
del taky tě uklidím, já přišla v těhu od 2 a 1 se mi ulomil nedávno :frowning2:
6. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty seš máčo, půjdem za křemílka a vochomůrku.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:51  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: za jojo :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: já si taky vždycky s malou hraju a hraju a hraju a pak čučím na hodiny jako pako a dojde mi, že nic není udělané :sweat_smile:
ty jo vš nej Domčuškovi k půl ročku!:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to strašně rychle letí!
Jinak plínky máme 4+ a používáme teď jen ty happy, jsou super :dizzy_face:

teres: no co co :grinning: křemílek a vochomůrka je dobrej :grinning: :grinning: :grinning: ale mám strach, že ty děti se nás leknou :sweat_smile: a aby tě vůbec Adámek poznal :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám zatím všechny zuby, ale věčně MM říkám, ať mi hezky našetří na nový :grinning: nemám zuby nic moc, jsem jako malá byla na zuby rapl a teď už to nedoženu, že :rolling_eyes: ....ale děti budu honit o 106....MM má totiž taky blbý zuby a ještě tendence k paradontoze :stuck_out_tongue_closed_eyes: - jsem mu z lásky koupila zub. pastu paradontax - je to hnus na poblití, ale cca po měsíci si už zvykl a chutná mu - taky aby ne, když je z tý lásky :sweat_smile: a nemůžeme přeci šetřit na dvoje zuby :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raraši mají pleny č. 4 - a Domi je má v pase o hodně těsnější než Maji :sweat_smile: :grinning:

...jdu ho zkusit uspat...
6. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám na malou ještě po ségře kostým berušky :slight_smile: je to na tříleté dítko, ale myslím, že už teď by ho měla dobrý :slight_smile:
Včera jsme v obchodě potkali skoro stejně velkou holčičku (Týnka byla asi 2cm vyšší) a ta holčička měla ještě dudlík a mluvila přes něj (no vypadalo to strašně) a tak si povídali a mě to nedalo a zeptala jsem s paní jak je holčička stará, když mi řekla že má 2 roky a 7 měsíců tak jsem tomu nevěřila!!!! Holčička byla krásná , ale ten dudlík vypadal na ní škaredě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: tak šup šup já už mám kafíčko na stole :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tak to s tím pojmem o čase a hraním máme to samý :dizzy_face:

Tak oprava - v obýváku máme 27°C....sem tam dala moc velký poleno a ono se mi to nějak rozfajrovalo :confused:

terez: jako Domi by asi už rád běhal, furt fascinovaně Maji sleduje, ale nepřijde mi, že by byl oproti Maji nějak napřed, nevím no...to se teprve ukáže v tomhle půl roce, co nás čeká....

Tak spaní nebude, už zase kadí :sweat_smile: - dnes už potřetí........tak místo kafe se budu hrabat v kaďákách :grinning: asi chce mít na půl roce co nejnižší váhu, ale teď už to brouček nedožene :sweat_smile:

Terez: Maji měla na roce 9,6 kg....Domi má už teď o trošku víc :sweat_smile: , nechápu, čím to je, ale prostě to tak je :grinning: - mlíko měli to samý - moje :sweat_smile: ..a nechci domyslet, jak bude dál přibývat a kolik bude mít na roce a dál :sweat_smile: :grinning: Kámošky klučík na 14 měs. má na centimetry stejně a víc jak o půl kila míň :sweat_smile: , ale už teda chodí :grinning: to Domi ne :grinning:
6. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: dudlík se mi taky nelíbí...Maji má ho jen na spaní, sama ho ukládá do šuplíčku a ani by jí nenapadlo si ho přes den vzít....a švagrová mě navrtává, aby ho dala Mikulášovi a čertovi, tak uvidíme....a Domískovi taky dudany nekrade, mají oba aventy jen jiné barvy a ona krásně rozeznává, kt. jsou její na spaní a kt. Domiho :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: tak co kecáš, vy si hrajete doma na Egypt :grinning:
a malý je jen na mateřském mlíčku že :confused:
6. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paradontax je humus já ho používám jen na kousek dásně a jeden zub,na to mám i spešl kartáček a něco jiného na zbytek pusy..............taky jsem byla rapl na zuby v dětství + nějaká genetika a jsou v pérdeli.
6. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: jojo, jen na mm...ale zítra asi dáme poprvý mrkvičku.....
Taky mám v plánu dort k půl roku, Maji ho měla a Domi ho taky musí mít, jen ho budu dělat asi až večer a dostane ho brouk s denním zpožděním...a my ho pak zbaštíme :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo nevim jak se vyjádřil TM když dal paradontax poprvé do pusy......já řekla že to jako ho.na vypadá a že takhle nějak musej i chutnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je výbornej to zase jo
6. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: už vařím vodu na to kafe, tak počkej :wink: ....

leni: já to zkoušela jednou si tím čistit zuby a málem jsem se :stuck_out_tongue_closed_eyes: , MM to chtěl točit na video, prý by se tím všichni bavili, jaký jsem dělala ksichty :rolling_eyes: :grinning:
6. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: hovna si myslím, že chutnaj líp než paradontax :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..MM byl statečnej a tvrdí, že mu to už nepřijde, že už je to dobrý :sweat_smile: a je rád, protože to bělí zuby :grinning:

Domi usíná - 3x huráááá
6. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: taky jsem uvažovala o tom, že dáme dudlík čertovi, ale nevím, nechci to lámat přes koleno, má ho taky jen na spaní hned jak se vzbudí, tak si ho vytáhne z pusy a řekne fuuuuj didi :sweat_smile: :grinning: ale když jde spát tak mamííííí kde je didiko??? :grinning: to už není fuj :grinning:
Maji je šikula, že Domimu didi nekrade :slight_smile: ale třeba začne, až jí ho vezme čert :sweat_smile: :grinning:

já používám takovej ten solo kartáček, a pastu colgate tu s těma stříbrnýma páskama a Vademecum ráno tu večer tu, a ústní vodu buď colgate a nebo listerin (ale ta je šíelně silná :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
6. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: už ho mám skoro vypité, ale bylo fajn :sweat_smile: :grinning:
6. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: jj, hrajeme si na Egypt :grinning: , protože jeho návštěva a asi i jiná dovča nám na dlouho nehrozí :wink:...se klidně přijeďte ohřát :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tys nepočkala :rolling_eyes: :angry: ....tak teď mi ho můžeš - to moje - závidět :grinning:
6. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pasty různý, ale ústní vodu zelenou elmex....
6. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi děti - obě!!! spí a budu tu nakonec sama? Tož baby sem :grinning:
6. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: nejsi tu sama,, jsem byla kadit :grinning:
6. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nečekala jsem, jsem na něj měla fakt chuť :sweat_smile: :grinning: A nezávidím, víš :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem měla obr kotlíček :grinning:
Jinak ohledně dovči, taky se dlouho už nikam nedostanem, když nic nevyhajem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek