Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
sajahonzik
6. lis 2009
Nám tu hezky hoří oheň v krbovkách...cca 24°C....se mi to poslední dobou děsně líbí x-) x-) ....to je jiný teploučko než od el.kotle a radiátorů 😉.....ale abych se mohla kochat pohledem na oheň, tak jsem dnes musela vydrbat sklo - už přes něj nebylo vidět :-N

Domi mi tu řádí na klíně a nejeví známky toho, že by chtěl spát...tak kafčo asi nebude, chci ho v klidu, né aby mi do něj furt hrabal :-N , by mě zase polil a já bych se musela zase převlíkat do čistýho :-N - on je fakt nenechavec nenechavá 😃
tereska
6. lis 2009
Del z toho si nic nedělej. Já přijdu o 2 zuby, takže budu ještě relativně v mládí bezzubá baba jaga.... :-N Ale je na prd, že ti to nedokáže opravit pořádně, tak aby ti to něco vydrželo, aby z tebe jen zubař nelámal penízky.... =-)
tereska
6. lis 2009
Saji teda teplíčko od krbu bych si taky nechala líbit, já se musím spokojit s radiátorem a stejně je mi zima a to ho mám na plno a sedím u něj.... 😃 Jsem zmrzlina...
Domi je teda číslo. Je to opravdu tak, že když je to druhé dítko, tak dělá vše dřív?
lenkabu
6. lis 2009
del jestli tě to uklidní tak já před třicítkou mám jednu náhradu a 2 zuby venku zatím bez náhrady..........takhle jsem do 50ti bez vlastních,už šetřim na pěknou protézu :-N
kozinka
6. lis 2009
saji: prej v Egyptě 😃 😃 😃 no včera jsem se zrovna koukaa na dokument (nádhernej) o Egyptě a úplně se mi zastesko, ta země mě strašně zujala x-)
ale fakt tady je tak krásně, no oproti Čechám/Čech (nebo já nevím jak to mám napsat :-N 😃) tady fakt prší minimálně

teres: 😃 já vedle tebe asi za hrocha 😃 a nebo můžem jít za jojo, ty budeš dětat ten špagátek a já to tělíčko 😃 😃 😃
sajahonzik
6. lis 2009
terez: nééééééé bych si nedovolila :-x 😃

del: takže den jako vyšitej, jo? 😞 ..taky dnes nějak nestíhám, jsem si celé dopo s dětmi hrála - a teď vše musím dohnat- nechcete nějaká Domiho ven do kočárku? :-N 😃 Maji dopo upadla přes hračky na zemi a má bouli na čele...jí to furt říkám, ať to vše "nestele" na zem...marný....uklízí si to vždy jen po karambolu |-| aspoň, že už si pití dává na stoleček x-) nebo na sektorku, aby jí ho brácha nebral - jeho totiž ta flaška strašně zajímá 😃
kozinka
6. lis 2009
del taky tě uklidím, já přišla v těhu od 2 a 1 se mi ulomil nedávno 😞
tereska
6. lis 2009
kozin...... 😃 😃 😃 😃 ty seš máčo, půjdem za křemílka a vochomůrku.... 😃 😃 😃
sajahonzik
6. lis 2009
kozin: za jojo 😃 😃
kozinka
6. lis 2009
saji: já si taky vždycky s malou hraju a hraju a hraju a pak čučím na hodiny jako pako a dojde mi, že nic není udělané :-N
ty jo vš nej Domčuškovi k půl ročku!x-) x-) x-) to strašně rychle letí!
Jinak plínky máme 4+ a používáme teď jen ty happy, jsou super x-)

teres: no co co 😃 křemílek a vochomůrka je dobrej 😃 😃 😃 ale mám strach, že ty děti se nás leknou :-N a aby tě vůbec Adámek poznal 😃 😃
sajahonzik
6. lis 2009
já mám zatím všechny zuby, ale věčně MM říkám, ať mi hezky našetří na nový 😃 nemám zuby nic moc, jsem jako malá byla na zuby rapl a teď už to nedoženu, že 8-( ....ale děti budu honit o 106....MM má totiž taky blbý zuby a ještě tendence k paradontoze :-p - jsem mu z lásky koupila zub. pastu paradontax - je to hnus na poblití, ale cca po měsíci si už zvykl a chutná mu - taky aby ne, když je z tý lásky :-N a nemůžeme přeci šetřit na dvoje zuby 😃 😃 😃
sajahonzik
6. lis 2009
Raraši mají pleny č. 4 - a Domi je má v pase o hodně těsnější než Maji :-N 😃

...jdu ho zkusit uspat...
kozinka
6. lis 2009
já mám na malou ještě po ségře kostým berušky 🙂 je to na tříleté dítko, ale myslím, že už teď by ho měla dobrý 🙂
Včera jsme v obchodě potkali skoro stejně velkou holčičku (Týnka byla asi 2cm vyšší) a ta holčička měla ještě dudlík a mluvila přes něj (no vypadalo to strašně) a tak si povídali a mě to nedalo a zeptala jsem s paní jak je holčička stará, když mi řekla že má 2 roky a 7 měsíců tak jsem tomu nevěřila!!!! Holčička byla krásná , ale ten dudlík vypadal na ní škaredě.. :-p
kozinka
6. lis 2009
saji: tak šup šup já už mám kafíčko na stole x-)
sajahonzik
6. lis 2009
kozin: tak to s tím pojmem o čase a hraním máme to samý x-)

Tak oprava - v obýváku máme 27°C....sem tam dala moc velký poleno a ono se mi to nějak rozfajrovalo =-)

terez: jako Domi by asi už rád běhal, furt fascinovaně Maji sleduje, ale nepřijde mi, že by byl oproti Maji nějak napřed, nevím no...to se teprve ukáže v tomhle půl roce, co nás čeká....

Tak spaní nebude, už zase kadí :-N - dnes už potřetí........tak místo kafe se budu hrabat v kaďákách 😃 asi chce mít na půl roce co nejnižší váhu, ale teď už to brouček nedožene :-N

Terez: Maji měla na roce 9,6 kg....Domi má už teď o trošku víc :-N , nechápu, čím to je, ale prostě to tak je 😃 - mlíko měli to samý - moje :-N ..a nechci domyslet, jak bude dál přibývat a kolik bude mít na roce a dál :-N 😃 Kámošky klučík na 14 měs. má na centimetry stejně a víc jak o půl kila míň :-N , ale už teda chodí 😃 to Domi ne 😃
sajahonzik
6. lis 2009
kozin: dudlík se mi taky nelíbí...Maji má ho jen na spaní, sama ho ukládá do šuplíčku a ani by jí nenapadlo si ho přes den vzít....a švagrová mě navrtává, aby ho dala Mikulášovi a čertovi, tak uvidíme....a Domískovi taky dudany nekrade, mají oba aventy jen jiné barvy a ona krásně rozeznává, kt. jsou její na spaní a kt. Domiho x-)
kozinka
6. lis 2009
saji: tak co kecáš, vy si hrajete doma na Egypt 😃
a malý je jen na mateřském mlíčku že =-)
lenkabu
6. lis 2009
Paradontax je humus já ho používám jen na kousek dásně a jeden zub,na to mám i spešl kartáček a něco jiného na zbytek pusy..............taky jsem byla rapl na zuby v dětství + nějaká genetika a jsou v pérdeli.
sajahonzik
6. lis 2009
kozin: jojo, jen na mm...ale zítra asi dáme poprvý mrkvičku.....
Taky mám v plánu dort k půl roku, Maji ho měla a Domi ho taky musí mít, jen ho budu dělat asi až večer a dostane ho brouk s denním zpožděním...a my ho pak zbaštíme :-N
lenkabu
6. lis 2009
sajo nevim jak se vyjádřil TM když dal paradontax poprvé do pusy......já řekla že to jako ho.na vypadá a že takhle nějak musej i chutnat :-p ale je výbornej to zase jo
sajahonzik
6. lis 2009
kozin: už vařím vodu na to kafe, tak počkej 😉 ....

leni: já to zkoušela jednou si tím čistit zuby a málem jsem se :-p , MM to chtěl točit na video, prý by se tím všichni bavili, jaký jsem dělala ksichty 8-( 😃
sajahonzik
6. lis 2009
leni: hovna si myslím, že chutnaj líp než paradontax :-p 😃 ..MM byl statečnej a tvrdí, že mu to už nepřijde, že už je to dobrý :-N a je rád, protože to bělí zuby 😃

Domi usíná - 3x huráááá
kozinka
6. lis 2009
saji: taky jsem uvažovala o tom, že dáme dudlík čertovi, ale nevím, nechci to lámat přes koleno, má ho taky jen na spaní hned jak se vzbudí, tak si ho vytáhne z pusy a řekne fuuuuj didi :-N 😃 ale když jde spát tak mamííííí kde je didiko??? 😃 to už není fuj 😃
Maji je šikula, že Domimu didi nekrade 🙂 ale třeba začne, až jí ho vezme čert :-N 😃

já používám takovej ten solo kartáček, a pastu colgate tu s těma stříbrnýma páskama a Vademecum ráno tu večer tu, a ústní vodu buď colgate a nebo listerin (ale ta je šíelně silná :-p )
kozinka
6. lis 2009
saji: už ho mám skoro vypité, ale bylo fajn :-N 😃
sajahonzik
6. lis 2009
kozin: jj, hrajeme si na Egypt 😃 , protože jeho návštěva a asi i jiná dovča nám na dlouho nehrozí 😉...se klidně přijeďte ohřát 🙂
sajahonzik
6. lis 2009
kozin: tys nepočkala 8-( ]-( ....tak teď mi ho můžeš - to moje - závidět 😃
sajahonzik
6. lis 2009
Já mám pasty různý, ale ústní vodu zelenou elmex....
sajahonzik
6. lis 2009
Tak mi děti - obě!!! spí a budu tu nakonec sama? Tož baby sem 😃
kozinka
6. lis 2009
saji: nejsi tu sama,, jsem byla kadit 😃
kozinka
6. lis 2009
nečekala jsem, jsem na něj měla fakt chuť :-N 😃 A nezávidím, víš :-p jsem měla obr kotlíček 😃
Jinak ohledně dovči, taky se dlouho už nikam nedostanem, když nic nevyhajem :-N 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli