• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Kozi, Ju, jenže Terka chce teď už většinou jen na záchod. Když je to akutní, tak si zajde na nočník, ale jinak doběhne a chce na záchod a furt mele "gagaga néééníííí, gagaga dole, u babišky" Má dole prkýnko s kačenkou :sweat_smile: Ale je jí fuk, kde čůrá nebo kadí. Jde klidně i bez malého prkýnka - viz.herna nebo návštěva. Ale je to cíťa - nechce na cizí nočníky, teda alespoň ne na nočník u babi a dědy MM - ale na ten bych asi nesedla ani já :sweat_smile:

Teri, my půjdeme na 2 karnevaly - jestli to teda nevyjde na stejný den. Jsme pozvaní do jedné mini osady, kde máme spoustu známých a je to něco jak "Děti z Pařízkova" :grinning: Hrstka lidiček, kteří se moooc dobře znají a když vezmou někoho do party, je to paráda a pak tady k nám. Tam se ale těšíme víc. Terka asi půjde za čerta. Doma máme ty blikací rohy, na hlavičce jí nevadí, tak jí jen došiju zbytek kostýmu - nějaký plášť, koupím černé kalhoty, červené tričko a ušiju ocas :slight_smile:)

Saji, tady bylo dnes -3 st - brrrr, ale teď už svítí sluníčko a je lépe, ale teda jen na sluníčku, na teploměr už raději nehledím :sweat_smile:

Jinak to, že je Terka protiva, je fakt zubama - drtí prstama trojky, ale fakt brutálně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že do konce roku vylezou, nebo mě fakt trefí :angry:

Del, tak ty zuby fakt na prd. Já mám už rok jeden zlomený a pořád se mi nějak nedaří najít odvahu jít, ale budu muset. Máme skvělou zubařku, ale odrazuje mě to, že půjde i Terka a ona jak vidí bílý plášť... :pensive: Asi paní zubařku poprosíme, ať si plášť před Terinkou sundá a zkusí jít na ní v "civilu" jako hodná teta, která ji povozí na lehátku a za to jí ukáže Terka zoubky... :sweat_smile:

Teri, Prahu asi necháme až na leden, ju? Terka teď blbě snáší dlouhé cesty - je to pro ni otrava a navíc do Vánoc bude frmol, tak to necháme po svátcích. Možná bychom protáhli prodloužený víkend na týden - máme tam toho na návštěvu fakt hodně, tak ať nikoho nezklameme a zároveň, ať nekašleme na naše hostitele a přitom je dlouho neotravujeme :wink:
6. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: my taky přes den chodíme na velký záchod ona si sama řekne kam chce zrovna čůlrat si prostě vybírá :grinning: :slight_smile: je to lepší, sice se u toho nachodíme i když v 2+1 to není tak strašný jak u vás na baráčku :grinning: a taky nemáme prkýnko pro malý, prostě ji držím za ručičky, ona to má ráda :grinning: a ještě se dívá na svůj proud :sweat_smile: :grinning:
koz: taky tady je fakt teplo i ve stínu :-O

Holky a jeli jste někdo s prckama vlakem na delší trasy? Já z toho mám úplně strach :sweat_smile: :grinning: já, malá, bágl..... :sweat_smile: je nějaký vagón pro rodiče s dětmi???
6. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jela do prahy což neni moc dlouhá cesta...........někde bývají vagony pro matky s dětmi,zjisti si to na nádru. Je to 100x lepší než bus.
6. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdaaa
6. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: no to určitě je lepší vláček než bus, kdybych jela sama jedu student agency, tam je pohodlí, ale pro malou je lepší vlak, je to prostornější, budem koukat z okna a tak :slight_smile: zkusím se poptat na nádru na ten vagón to by bylo super :dizzy_face: my pojedem cca 3,5-4 hodiny do Kolína ups :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my mame dudel i pres den :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam jedete?
6. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: ahojky :slight_smile: vy máte dudlík i přes den?? Na chatě ho ale skoro neměl :confused:
6. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: já jedu na ten koncert Pink s tereskou :grinning: a beru s sebou malou, vyjíždím o den dřív a jedem do Peček ke kamarádce, kde přespíme obě, pak tam malá zůstane na jednu noc sama s kámoškou a já pojedu do Praglu za tereskou :slight_smile: a pak se vracím do Peček a budeme tam ještě tři noci a pak fičíme dom :grinning: takže takový pěti denní výlet :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, tak mi to neva - to lítání.Jsem ráda, že jsme bez plíny :grinning: Jsem čekala, že to bude horší....
Jinak nad tou Prahou jsem taky nejdřív uvažovala nad vlakem, ale nakonec asi pojedem autem...
6. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi a Klárka je Terezčiné nejoblíbenější jméno a pořád Klárinku pozná na fotkách :dizzy_face:
6. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: no my autem nemáme jak a ským :sweat_smile: takže pěkně samy dvě ve vagónku, snad to bude zážitek, alle příjemný :grinning: jako jestli s námi někdo bude v kupéčku, tak tipuju že tam vydrží max půl hoďky :grinning: :grinning: :grinning: (malá ho vyžene ukecaností :grinning:)
To je zvláštní jak poznají děti, i když je dlouho nevidí, že... :slight_smile: Od malé je nejoblíbenější jméno Peťka :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus zeny, pry mrtvo :grinning: :grinning: :grinning: konecne jsem Vas docetla. Bracha za chvili jde preinstalovat nas komp,tak doufam,ze se na kona jeste dostanu :sweat_smile: :unamused:
A nejde mi nahrad ani profilova fotka,tak jsem anonymni :angry:

S Bet jsem jela autobusem 1x kdyz mela jeste hluboky kocar a vlakem vubec :sweat_smile: Ale pristi tyden to napravim a jedeme autobusem ke kamosce. Tak bude mit zazitek...

Dnes bylo krasne tak jsme stravili den venku.Sousedy Bet zdravila Ahoj paji (ahoj pane/pani), a s babickama se loucila CAU a diky :grinning:

Kozin: to je odkaz na povzbuzeni pro Tomi? :grinning:

Tomi: co jizdy? Uz mas za sebou? Nic v radiu nehlasili :grinning: :grinning: :grinning: Vsak nejlepsi ridici jsou zeny.... :wink:
6. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupiiii, konecne po 2dnech se mi podarila nahrat fotka, staci si jen postezovat :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ták jsme zase ostříhaná, ale děti mě furt poznají, tak dobrý :slight_smile:

kozin: já myslím, že se vláček bude Týnce líbit :wink: :slight_smile:

hvězdi: hezké foto v profilu, anonyme :slight_smile:

tomi: vyřiď Davulovi, že ho jako potencionálního ženicha nechceme, když má dudana i přes den :wink:
6. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím z nákupu - nakoupila si jen Terka, odcházeli jsme s hysterákem, vše se jí až moc líbilo - plyšáci, kočárky, auta, židle... V životě, ale opravdu už nikdy v životě s ní nejdu do hračkářství :angry:
Má ruční vysavač, který neměl baterky, až doma jsem zjistila, že krom vysávání hraje příšernou hudbu, dětský mobil - totéž co vysavač a pak kelímky a lžičky. Mobil mi neva, ale o vysavači vážně uvažuji, že ho zajdu vyměnit za jinou hračku :angry:
6. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsme totál na.raná na komerční banku, doteď jsme měla studentské konto, změnili mi ho na Pefekt konto a právě jsme koukala na výpis a platím za ty jejich služby jako mourovatá :rolling_eyes: :angry: Nemáte někdo to konto u té banky, co se nic neplatí? M-bank to je? Prosím kdyžtak podrobnosti o spokojenosti, službách, jak to chodí do ip...moc děkuju

MM se uprudil ke spánku v obýváku, hurá....v pátek je vždycky mega unavenej a protivnej a dneska teda vede :rolling_eyes: , ho snad nebudu ani budit, aby si šel lehnout normálně do ložnice, by mě kousnul :sweat_smile: :rolling_eyes: tak aspoň můžu prolítnout net, když děti už spí.....nebo tu je někdo na drby???
6. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako přijde Vám normální platit za to, že Vám na účet přijdou peníze??? 5 Kč??? A když odejdou, tak 6 Kč - no hnus........ :angry:
6. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, mi to povídej. Každý měsíc přibudou u KB další poplatky. Vzali jsme si do mínusu, tak jsem nejdřív platila poplatek za to, že jsem si ty peníze do mínusu nevzala a teď zase platím úroky... :frowning2: Tento měsíc to splatíme a zrušíme. Pořád jen čtu ve výpisech - ODMĚNA ZA SLUŽBY :angry: Teď navíc změnili roční výpis z dětského konta na měsíční a stahují si z Terčiného účtu 30,- měsíčně!!! :angry:
6. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, je to bohuzel normalni, jdi do m-bank, par znamych ji ma a nestezuji si :wink: ja se zas nastvala na sporku a taky zrusila ucet.
6. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAji, Kozimur, já mam M-banku už 2 roky a jsem sní supppppppprrrrrrrr spokojená... žádné poplatky za výpisy, za příjem ani odesílaní peněz do jiné banky, za kartu nic neplatíš, můžeš 3x do měsíce vybírat zdarma z bankomatu od které koliv banky, pak je výběr hrazen částkou 35,-...
7. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi taky jsem měla spořku a když mi přišel výpis kde jsem platila v jeden měsíc 450,- za to že jsem posílala peníze do jiných bank atd...
7. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ji okamžitě zrušila... Zřídila si Mbanku a bylo vše vyřešeno do týdne....jedna nevýhoda, nemůžeš si u mbanky vkládat na účet to ti může potvrdit i Petulka :grinning: :grinning: snažila se o to...
7. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ja jsem dneska první.... :fearful: :fearful: :fearful: Dobré ranko...
7. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky :grinning:
díblíku: a co měsíční příjem, to tam není nijak limitované nejnižší částkou, aby jsi teda měla zadáčo, nebo je to prostě u jakéhokoliv měsíčního vladu (chození peněz na účet)
7. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já jsem druhá :slight_smile:
tatka se šel k mamce učit -nastudovat Zelená úsporám
Já mám účet u české spořitelny a nestěžuju si.
7. lis 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: tak ten déšt přišel dnes k nám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vůbec nevím co s malou podniknu,chtela jsem jít do parku
7. lis 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: třetí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám taky u komerčky, je pravda, že tohle nijak moc nestuduju, ale asi se na to zaměřím, i když mi nepřijde, že bych nějak nomc platila :confused:
kozi: a u malé máš beruškuu??????????? za to se taky platí?????? Vždyť to měla zadáčo :confused:
7. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek