Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
kozimura
6. lis 2009
Kozi, Ju, jenže Terka chce teď už většinou jen na záchod. Když je to akutní, tak si zajde na nočník, ale jinak doběhne a chce na záchod a furt mele "gagaga néééníííí, gagaga dole, u babišky" Má dole prkýnko s kačenkou :-N Ale je jí fuk, kde čůrá nebo kadí. Jde klidně i bez malého prkýnka - viz.herna nebo návštěva. Ale je to cíťa - nechce na cizí nočníky, teda alespoň ne na nočník u babi a dědy MM - ale na ten bych asi nesedla ani já :-N

Teri, my půjdeme na 2 karnevaly - jestli to teda nevyjde na stejný den. Jsme pozvaní do jedné mini osady, kde máme spoustu známých a je to něco jak "Děti z Pařízkova" 😃 Hrstka lidiček, kteří se moooc dobře znají a když vezmou někoho do party, je to paráda a pak tady k nám. Tam se ale těšíme víc. Terka asi půjde za čerta. Doma máme ty blikací rohy, na hlavičce jí nevadí, tak jí jen došiju zbytek kostýmu - nějaký plášť, koupím černé kalhoty, červené tričko a ušiju ocas 🙂)

Saji, tady bylo dnes -3 st - brrrr, ale teď už svítí sluníčko a je lépe, ale teda jen na sluníčku, na teploměr už raději nehledím :-N

Jinak to, že je Terka protiva, je fakt zubama - drtí prstama trojky, ale fakt brutálně :-p Doufám, že do konce roku vylezou, nebo mě fakt trefí ]-(

Del, tak ty zuby fakt na prd. Já mám už rok jeden zlomený a pořád se mi nějak nedaří najít odvahu jít, ale budu muset. Máme skvělou zubařku, ale odrazuje mě to, že půjde i Terka a ona jak vidí bílý plášť... |-| Asi paní zubařku poprosíme, ať si plášť před Terinkou sundá a zkusí jít na ní v "civilu" jako hodná teta, která ji povozí na lehátku a za to jí ukáže Terka zoubky... :-N

Teri, Prahu asi necháme až na leden, ju? Terka teď blbě snáší dlouhé cesty - je to pro ni otrava a navíc do Vánoc bude frmol, tak to necháme po svátcích. Možná bychom protáhli prodloužený víkend na týden - máme tam toho na návštěvu fakt hodně, tak ať nikoho nezklameme a zároveň, ať nekašleme na naše hostitele a přitom je dlouho neotravujeme 😉
kozinka
6. lis 2009
http://www.novinky.cz/koktejl/183644-zena-konec... tak tomuhle nevěřím... ]-( :-N 😕
kozinka
6. lis 2009
kozi: my taky přes den chodíme na velký záchod ona si sama řekne kam chce zrovna čůlrat si prostě vybírá 😃 🙂 je to lepší, sice se u toho nachodíme i když v 2+1 to není tak strašný jak u vás na baráčku 😃 a taky nemáme prkýnko pro malý, prostě ji držím za ručičky, ona to má ráda 😃 a ještě se dívá na svůj proud :-N 😃
koz: taky tady je fakt teplo i ve stínu 😮

Holky a jeli jste někdo s prckama vlakem na delší trasy? Já z toho mám úplně strach :-N 😃 já, malá, bágl..... :-N je nějaký vagón pro rodiče s dětmi???
lenkabu
6. lis 2009
Já jela do prahy což neni moc dlouhá cesta...........někde bývají vagony pro matky s dětmi,zjisti si to na nádru. Je to 100x lepší než bus.
tomickoval
6. lis 2009
Ahojdaaa
kozinka
6. lis 2009
leni: no to určitě je lepší vláček než bus, kdybych jela sama jedu student agency, tam je pohodlí, ale pro malou je lepší vlak, je to prostornější, budem koukat z okna a tak 🙂 zkusím se poptat na nádru na ten vagón to by bylo super x-) my pojedem cca 3,5-4 hodiny do Kolína ups :-N
tomickoval
6. lis 2009
No my mame dudel i pres den :-N
tomickoval
6. lis 2009
Kam jedete?
kozinka
6. lis 2009
tomi: ahojky 🙂 vy máte dudlík i přes den?? Na chatě ho ale skoro neměl =-)
kozinka
6. lis 2009
tomi: já jedu na ten koncert Pink s tereskou 😃 a beru s sebou malou, vyjíždím o den dřív a jedem do Peček ke kamarádce, kde přespíme obě, pak tam malá zůstane na jednu noc sama s kámoškou a já pojedu do Praglu za tereskou 🙂 a pak se vracím do Peček a budeme tam ještě tři noci a pak fičíme dom 😃 takže takový pěti denní výlet 🙂
kozimura
6. lis 2009
Kozi, tak mi to neva - to lítání.Jsem ráda, že jsme bez plíny 😃 Jsem čekala, že to bude horší....
Jinak nad tou Prahou jsem taky nejdřív uvažovala nad vlakem, ale nakonec asi pojedem autem...
kozimura
6. lis 2009
Tomi a Klárka je Terezčiné nejoblíbenější jméno a pořád Klárinku pozná na fotkách x-)
kozinka
6. lis 2009
kozi: no my autem nemáme jak a ským :-N takže pěkně samy dvě ve vagónku, snad to bude zážitek, alle příjemný 😃 jako jestli s námi někdo bude v kupéčku, tak tipuju že tam vydrží max půl hoďky 😃 😃 😃 (malá ho vyžene ukecaností 😃)
To je zvláštní jak poznají děti, i když je dlouho nevidí, že... 🙂 Od malé je nejoblíbenější jméno Peťka 🙂
hvezdickaaad
6. lis 2009
cus zeny, pry mrtvo 😃 😃 😃 konecne jsem Vas docetla. Bracha za chvili jde preinstalovat nas komp,tak doufam,ze se na kona jeste dostanu :-N :-|
A nejde mi nahrad ani profilova fotka,tak jsem anonymni ]-(

S Bet jsem jela autobusem 1x kdyz mela jeste hluboky kocar a vlakem vubec :-N Ale pristi tyden to napravim a jedeme autobusem ke kamosce. Tak bude mit zazitek...

Dnes bylo krasne tak jsme stravili den venku.Sousedy Bet zdravila Ahoj paji (ahoj pane/pani), a s babickama se loucila CAU a diky 😃

Kozin: to je odkaz na povzbuzeni pro Tomi? 😃

Tomi: co jizdy? Uz mas za sebou? Nic v radiu nehlasili 😃 😃 😃 Vsak nejlepsi ridici jsou zeny.... 😉
hvezdickaaad
6. lis 2009
jupiiii, konecne po 2dnech se mi podarila nahrat fotka, staci si jen postezovat 😃 😃 😃
sajahonzik
6. lis 2009
Ták jsme zase ostříhaná, ale děti mě furt poznají, tak dobrý 🙂

kozin: já myslím, že se vláček bude Týnce líbit 😉 🙂

hvězdi: hezké foto v profilu, anonyme 🙂

tomi: vyřiď Davulovi, že ho jako potencionálního ženicha nechceme, když má dudana i přes den 😉
kozimura
6. lis 2009
Tak se hlásím z nákupu - nakoupila si jen Terka, odcházeli jsme s hysterákem, vše se jí až moc líbilo - plyšáci, kočárky, auta, židle... V životě, ale opravdu už nikdy v životě s ní nejdu do hračkářství ]-(
Má ruční vysavač, který neměl baterky, až doma jsem zjistila, že krom vysávání hraje příšernou hudbu, dětský mobil - totéž co vysavač a pak kelímky a lžičky. Mobil mi neva, ale o vysavači vážně uvažuji, že ho zajdu vyměnit za jinou hračku ]-(
sajahonzik
6. lis 2009
Holky, jsme totál na.raná na komerční banku, doteď jsme měla studentské konto, změnili mi ho na Pefekt konto a právě jsme koukala na výpis a platím za ty jejich služby jako mourovatá 8-( ]-( Nemáte někdo to konto u té banky, co se nic neplatí? M-bank to je? Prosím kdyžtak podrobnosti o spokojenosti, službách, jak to chodí do ip...moc děkuju

MM se uprudil ke spánku v obýváku, hurá....v pátek je vždycky mega unavenej a protivnej a dneska teda vede 8-( , ho snad nebudu ani budit, aby si šel lehnout normálně do ložnice, by mě kousnul :-N 8-( tak aspoň můžu prolítnout net, když děti už spí.....nebo tu je někdo na drby???
sajahonzik
6. lis 2009
Jako přijde Vám normální platit za to, že Vám na účet přijdou peníze??? 5 Kč??? A když odejdou, tak 6 Kč - no hnus........ ]-(
kozimura
6. lis 2009
Saji, mi to povídej. Každý měsíc přibudou u KB další poplatky. Vzali jsme si do mínusu, tak jsem nejdřív platila poplatek za to, že jsem si ty peníze do mínusu nevzala a teď zase platím úroky... 😞 Tento měsíc to splatíme a zrušíme. Pořád jen čtu ve výpisech - ODMĚNA ZA SLUŽBY ]-( Teď navíc změnili roční výpis z dětského konta na měsíční a stahují si z Terčiného účtu 30,- měsíčně!!! ]-(
zuzik03
6. lis 2009
sajo, je to bohuzel normalni, jdi do m-bank, par znamych ji ma a nestezuji si 😉 ja se zas nastvala na sporku a taky zrusila ucet.
dibla
7. lis 2009
SAji, Kozimur, já mam M-banku už 2 roky a jsem sní supppppppprrrrrrrr spokojená... žádné poplatky za výpisy, za příjem ani odesílaní peněz do jiné banky, za kartu nic neplatíš, můžeš 3x do měsíce vybírat zdarma z bankomatu od které koliv banky, pak je výběr hrazen částkou 35,-...
dibla
7. lis 2009
zuzi taky jsem měla spořku a když mi přišel výpis kde jsem platila v jeden měsíc 450,- za to že jsem posílala peníze do jiných bank atd...
dibla
7. lis 2009
tak jsem ji okamžitě zrušila... Zřídila si Mbanku a bylo vše vyřešeno do týdne....jedna nevýhoda, nemůžeš si u mbanky vkládat na účet to ti může potvrdit i Petulka 😃 😃 snažila se o to...
dibla
7. lis 2009
Jé ja jsem dneska první.... 😕 😕 😕 Dobré ranko...
kozinka
7. lis 2009
hojky 😃
díblíku: a co měsíční příjem, to tam není nijak limitované nejnižší částkou, aby jsi teda měla zadáčo, nebo je to prostě u jakéhokoliv měsíčního vladu (chození peněz na účet)
katka_j
7. lis 2009
ahojky, tak já jsem druhá 🙂
tatka se šel k mamce učit -nastudovat Zelená úsporám
Já mám účet u české spořitelny a nestěžuju si.
katka_j
7. lis 2009
terez: tak ten déšt přišel dnes k nám :-p , vůbec nevím co s malou podniknu,chtela jsem jít do parku
kozinka
7. lis 2009
kači: třetí 😃 :-p
kozinka
7. lis 2009
no já mám taky u komerčky, je pravda, že tohle nijak moc nestuduju, ale asi se na to zaměřím, i když mi nepřijde, že bych nějak nomc platila =-)
kozi: a u malé máš beruškuu??????????? za to se taky platí?????? Vždyť to měla zadáčo =-)

Začni psát odpověď...

Odešli