• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
jinak chlap má spořku a je spokojený a já taky :wink:
7. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko já byla také spokojena než mi tam měsíčně přicházelo od maminek penízky a to jsem měla třeba i 30x příchozí a sem tam odchozí platby a vždy si stálhy 5 nebo 6,- tak si to spočítej, navíc si účtují za použití platební karty, za vedení platební karty atd, když se podíváš na výpis tak je to fakticky mazec za co vše si účtují... A ne kozi žádna výše a nyšší limit pro měsíční vklad tam není... jako u GE nebo jiných...
7. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibli: díky, asi si to začnu více kontrolovat.... :wink: a co ty vůbec prodáváš, pochlub se kde tě najdem, co si od tebe můžeme koupit :slight_smile:
7. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi IP
7. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmankote taková chyba :pensive: :pensive: Nížší
7. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, to mělo, ale bohužel změnili nějaký zákon a chodí výpisy místo měsíčně ročně a to už se platí... :-/
7. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to prdím... :frowning2: ji založím konto jinde... jako tohle už je vyděračství podle mě..... :frowning2: hele ale tak mě napadlo, když máš internetové bankovnictví tak to je jinak nebo ne?
7. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, ale já si předělám ty výpisy na mail a mám to zase zadara - teda doufám, že si zase něco nového nevymyslí, ale zase kvůli toho musím extra volat a domlouvat si schůzky v bance. Mě to fakt už nebaví... :pensive:
7. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
šup na králíky!!!!INFO O CHATĚ
7. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky, dnes odpol. jsem po dlouuuuuuhe dobe sama doma. MM s Bet jeli k nasim a ja jsem zustala doma. A je to super.Sice porad makam,ale delam takove veci, na ktere nemam normalne cas :slight_smile: A i pri tom relaxuju.

Mam taky ucet u KB a pred mesicem mi prisel dopis a v nem.....uplne cisty papir jen s rameckem a hlavickou KB :grinning: Asi to mel byt vypis.... :grinning: To je tak dobre na Cerne ovce :grinning: :grinning: :grinning:

Diblo, posli mi taky IP co delas a kde si muzem u tebe neco koupit. Obcas se to hodi :wink: Pokud to neni tajne :sweat_smile:
7. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak půjdu do M-bank a KB má smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kozim: já myslím, že za ty výpisy z konta berušky KB dětí neplatíme...se teda musím pořádně podívat, to by mě teda na.rali :rolling_eyes: , bych tam už na ně fakt vlítla...mně když převáděla účet na perfekt konto, tak mi vykládsla, jak je to strašně všechno výhodný a tvářila se, jako by dělali milodary....no, maj smůlu, jen co budu mít u M-bank, tak to u KB zruším,......

My dneska malovali, já pucovala okna, děti byly dneska příšerky - se divím, že nejsem v blázinci :sweat_smile: :grinning: - několikrát dnes řvali najednou a mazeeec...jsem telefonovalsa se svým tátou a ani ho neslyšela :sweat_smile:
Jsem ko, jdu do hajan - jen jsem nakoukla.....zítra dorazí tchánovci, máme v plánu i s jejich návštěvou vymalovat stěnu u okna v pokojíčku a MM chce opravit střechu na verandě, tak nevím, jak se na to budou tvářit :sweat_smile: a taky sew bojím, aby to děto neprořvali, Maji teď reaguje nějak úzkostlivě na chlapy a cizí, co na ní mluví a mají se k ní a Domi už taky rozeznává svoje lidi a jinak řve, tchánovci tady necelé 2 měsíce nebyli, tak kdo ví......
7. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, teď mi přišel výpis a bylo tam dost postrháváno. Neměla jsem čas na něj ještě pořádně kouknout, ale i tak přejdu na výpisy do e-mailu a mám svatý klid...
7. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
u nas pocasi desny :-/, ale co bych od listopadu chtela, ze :slight_smile:
Lucka ma rymu a pokaslava, ale dopuju vsim moznym, tak snad to zustane jen takhle u nachlazeni.... nevite, jak dlouho muze byt zvysena davka oscilla?
mne je dost blbe, zhubla jsem skoro 5 kg (za 14 dnu), citim se hodne slaba, bez stavy.... dnes jsem dala nutridrink a suchou ryzu, kupodivu to neslo jeste ven. Treba jsem uz na dobre ceste :slight_smile:
zitra volam k dr. a budu se objednavat.
ucet mam u sporky, ale budu ho rusit a dame si s MM spolecny
hezkou nedeli vsem :slight_smile:
8. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, ty si to teda vyziras, preju at se zaludek umoudri a je ti lepe :slight_smile:
8. lis 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, jak dopadla navsteva, vymalovali jste ? :wink:

mjanco, u oscilla bych se predavkovani nebala, prece jen je to homeo :slight_smile:
8. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady ještě pokračování, pokuď se chce někomu koukat na videa. Je to tmavé, ale jde tam něco vidět:
http://www.youtube.com/watch?v=HyzRnKx7VSI
http://www.youtube.com/watch?v=W5KN_J2vNCw
8. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, :confused: dnes jsem prvni? :confused:

U nas je hnusne. Prsi. Jsem dnes v praci a Bet je u babicky. Ona me sproste vyhodila :angry: REkla papa a zabouchla mi dvere pred nosem :angry: :angry: :angry: a uz mela sve zajmy... Ale zase jak prijedu pro ni,tak si me hlida, abych nahodou neodjela bez ni :grinning:

Jdu si udelat kavicku :wink:
9. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nás zase trápí zoubky. Od včerejška má Terka rýmu (ale žádná hrůza), odpoledne už se přidal průjem a dneska má úplně krvavé dásno na místě trojek :frowning2: Naštěstí včerejší návštěva u Kozinky bez problémů, holky si parádně rozumněly, hrály si, povídaly, praly se, tancovaly... Fakt super :slight_smile: :dizzy_face: Dokonce i cesta tam a zpět byla bez kraválu - teda krom toho, že chtěla kakat a nechtěla to pustit do plíny, tak chtěla, ať zastavíme, ale už proto, že měla tu rýmu a mrholilo, tak jsem to nechtěla riskovat, že by prochladla. Od včerejška jsem pro jistotu nasadila čaj s medem, mastičku na hrudníček a cibuli :slight_smile: a proplachuju Libenarem.
9. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: holky jsou teda tanečnice :slight_smile:
No tak my máme neco podobného. včera jsem si konečně řekla,že malou nechám bez plen doma, byla šikovná,volala čůrala a kakala...jenže pak odpo začala být divná, dostala průjem ale i tak zavolala a p ustila to do nočníku, pak jsme jeli za švagrovou a tam 2x průjmová kalamita do pleny, doma se poblila........
nic mi nejí a skoro nechce pít. přes noc chtela jen čaj ,nad ránem dostala teplotu,tak jsem jí dala nurofen, v osm ráno jsme se probudily a malá desne plakala, pak chtela mlíko a vyblila ho.
radeji jsem zavolala doktorce a v jednu mame dojit se ukázat, vypadá to na ty stoličky,ale nechci nic riskovat, ted totiž usla na sedačce a to nebývá už zvykem, pořád se ke me lísá. chjo snad to nebude žádná viroza.
švagrová mi ráno volala že byli u lekaře a že malý dostal antibiotika a ma zarudlý krk,takže paráda.
9. lis 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, ju, jsou to pařmenky :slight_smile:

Jé, tak to Kiki přejeme, ať je brzy líp. To je nepříjemné.
Terka už hlásí i s plenou, tak jsem ráda. Na cesty autem - na ty delší - ji raději ještě dávám a gur včera, když měla ten průjem .
9. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...
taky jsme "nemocní"....Maji má šílenou rýmu, zvýšenou teplotu, furt brečí a na všechno říká nééé, visí na mě a teď spí na gauči na sedačce v obýváku - porpvé v životě, do postýlky nechtěla....Mě včera ale šíleně bolelo v krku, takže jsme nasadila oscilo, neoangin a čajíky, dnes mi je líp, asi jsem byla i nevyspalá a vyčerpaná z toho, že páteční a sobotní noc byla očistec - skoro jsem s dětmi nespala, se budily na střídačku........a včera tu byli tchánovci a taky síla :sweat_smile:
Zuzi: vymalováno máme :slight_smile: ...ale až po odjezdu tchánovců to MM zvládnul, ještě umýt okno a dát záclonu a uklidit pořádně.....a hotovo :dizzy_face:

Včera s náma Maji seděla u stolu (ve svojí židličce) a MM jí neprozřetelně posadil ke zdi (neposlechl mě a mé instrukce :sweat_smile: ) a máme za stolem mastně vymalováno - krásně nám to ohodila tím, jak jedla sama a s vervou :sweat_smile: :grinning: Takže s malováním v kuchyni můžeme zase začít :grinning: ...jsem hrozná, ale ty fleky tam fakt nesnesu - mám ráda vše dle svých představ :sweat_smile: :grinning: Tchýně prý, že to můžu zamalovat kytkama :sweat_smile: - už za digestoří máme barevná kola, tak jsme retušovala MM zásahy a pokusy a přidělání digestoře a ještě kytky za stůl, bychom tu byli jako v cirkusu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Domi měl v sobotu poprvé mrkvičku a totál neúspěch - od mrkve byl on i přes bryndák, já, naštěstí mrkev na zdi nemáme - až se divím :grinning: Plival to totál mistrovsky, MM se smál, že je to prostě "mlíčňák" a pak špatně spal, já se zalekla, že zase nadejde období nespaní jako u Maji se začátkem příkrmů a včera mrkev nedostal :sweat_smile: až dnes to asi zase zkusím...a máme půlroční kontrolu, tak asi nechám zkouknout i Maji......
A moc se stydím, ještě stále nemám hotový dort k půlroku Domíska, už je upečený (MM včera pekl korpus, já byla totál ko a starala jsem se aspoň o ty děti - Domi šíleně prudil - zejména hooodně špatně regoval na tchána, začal řvát snad víc než když dostal očko :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:) - jen ten dort nazdobit, ale děti spí a já je nechci šlehačem budit, až budou vzhůru, tak asi budou na mě viset, takže budeme jíst jen tu buchtu (korpus) :grinning:.....
9. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Maji má rýmu podruhé v životě a pro mě hrůza...takže cokoliv horšího vašim broučkům a beruškám fakt nezávidím a obdivuju vás, že to zvládáte - mě dostává i ta rýma :pensive:
9. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: děkujeme , i vy at jste na tom lépe.
saji: hmm takže taky nemoc, at jste taky fit brzo...mne uz rýma nevadí,ale to že malá není akční a ted spí je neobvyklé, mela bych být asi ráda že mám klid,ale naopak jsem z toho nesvá. radeji bych zpet mého raracha.
dnes jsme meli jít ke kamarádce a prd budeme doma.zítra jdu na nehty a ma ou pohlídá ségra...

všem vám přejeme uzdravení
9. lis 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co to tady ctu? Same nemoci? Preji brzke uzdraveni raraskum :wink: AT jsou brzo fit bobisci :wink:
9. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, co to tu ctu, taky preju vsem detickam brzke uzdraveni, i u nas se rymuje a pokaslava, prorezava se horni spicak, no mazec :frowning2:. Ted uz spi pres 2 hodiny, to take neni uplne normalni, asi ji neni dobre, nebo nechce v tomto pocasi vylejzat z postele :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobci březňátka nemocné :frowning2: tak my (musím zaťukat) vše ok :slight_smile: Dneska jsem našla další špičák :dizzy_face: tak už máme 14 klofáků :grinning: :dizzy_face: a koukala jsem na ty dva spodní a ty už jsou nahranici proříznutí (zpuchlé, rudé :-P) a nechtěla oběd mrška jedna, ale to bude asi těma zubama :frowning2:

A přeji všem brzké uzdravení!!!!
Saji: ty brďo, jak to čtu, tak jsem ráda zatím za jedno dítko, on to fakt v některých situacích není žádný med, mít takhle dítka rychle po sobě! :pensive: Drž se babo! :wink: A taky když to tak čtu, tak máte doma docela veselo, Maji nemá ráda bráchu, Domča dědu :grinning: na oslavách musí být veselo :grinning:
9. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám dočíst, večer si na to sednu. Jinak my plenky nosíme, ale hlásí vždy když chce ůrat nebo kakat, takže konečně. :dizzy_face: Abych neměla obě děti bez plínek najednou :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my jsme dnes byli u doktorky a naštěstí to není viroza ani žádná jiná nemoc.
Nejspíš je to fakt od stoliček. takže má malá hlavně pít černý čaj - jenže problém je v tom,že ona moc nechce pít a to jsem zkoušela jí to dát do hrníčku, přes lžičku, stříkačku , no hrůza. nevím jak mám do ní dostat půl litrů čaje tak kdyby jste měly tip jak jí to dát jinak, ráda to zkusím.
ted vypila trochu mlíka,tak aspoň něco....
Holky ale ta jak si prdne, to je puch - to jsem ještě nezažila. teď už je bez teplot, tak uvidíme jaká bude noc a zítřek.
9. lis 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci: dočítám a dívím se, že jsi těhotná!! Gratuluju!!!!!!!!!!! Tak mi na nevolnosti pomáhala cola, takže nic :slight_smile: :frowning2: tak a já čtu dál...
9. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek