• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Saji, jak tak dočítám, tak čekám kdy ny nás vytasíš, že jsi v 5měsíci :slight_smile: co? Já bych hned chtěla ještě jedno, ale manžel už nechce a teď finančně ani náhodou :frowning2: ale jedno ještě bude 100% chci ještě jednoho chlapečka, jsme z malého posraná :dizzy_face:

Vlni a co u vás? Už máte vybrané jména?
9. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: já jsem ty šaty nestihla, pošlem mi do ip odkaz?
Terezko, tak ten kočárek na psa je šílený, zaponěl mu tam dát fusak, je zima :wink:
9. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, pošli mi taky ten filtr na vodu do ip, díky
9. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, my máme oba českou ale manžel si teď dal i to m konto od mbank a v pohodě :slight_smile: je zadara
9. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak :grinning: dočteno
9. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuško, super, že to je "jen" od stoliček. Vím, že je to nepříjemné, ale pořád lepší, než nemoc. Terce se dnes už skoro prořízl druhý špičák a ještě nás čekají dva spodní, ale ty vypadají ještě na dlouho. Jsou zarudlé až do krve, ale dásno je úplně měkké - nejde zatím zoubky nahmatat, takže to vidím, ještě tak na měsíc...
9. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi při odesílání přípsěvku spadl kůň :rolling_eyes: :angry: , tak znovu...

Maji šla spát s teplotou přes 38°C :cry: , ale průdušky i krk má čistý, prý se teprve něco rozjíždí nebo to jsou zuby.....MM si myslí, že jí poroste stolička, mě nakouknout do pusy nenechala, ale naše Dr. tvdí, že teploty u stoliček nejsou :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jakmile jsme dorazily od Dr., Maji šla spát a doma zůstal MM, já vyrazila s Domim ven - to byl relax, já, golfky se spícím miminem :grinning: žádné nahánění treperendy :grinning: Maji totiž bráchovi začala říkat "mimi" nebo "kluk", Domi mu prostě říkat nechce :sweat_smile:

Kozin: já bych za žádnou cenu neměnila :wink: , stále vidím jen klady toho mít děti po sobě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , jako když vidím, jak se vzájemně hltají pohledy, jak se na sebe smějou ...i když to je asi jedno, jak dalece věkově si sourozenci jsou...ale prostě bych neměnila i když poslední dny byly náročnější :wink:....a kdyby nám vše přálo, už bychom se snažili, abychom měli i třetí dítko blízko k prvním dvěma :slight_smile: , ale okolnosti nám prostě daly stopku........

Jdu dočíst....
9. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a rýmu odpo už neměla...dopo jí měla takovou tu hodně tekutou...takže fakt zuby? Dopo jen ležela, brečela, visela na mě a odpo s teplotou nad 38 řádilanjak černá ruka - jako by jí nic nebylo....

Jinak jsem dnes koupila ty vitamíny multitabs s laktobacily - 350 Kč dvojbalení a u toho nějaký panák alias pirát, jsem si o ně musela říct, lékárnice nic nevěděla, nutila mi furt sirupy...a pak to až přede mnou studovala, že prý jim to přišlo poprvý :astonished: ....jako kde to žijeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maji tu tabletku krásně vycumlala - jako profík a pak chtěla další, ale v poho přijala, že až zítra - tak je to asi dobrý :wink: :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska jsem Maji koupila nový kartáčky na zuby :pensive: - a mamademce se projevila jako hrom, bylo na nich napsáno "od 6 let" a já četla do 6 let :grinning: :grinning: :grinning: MM se smál a vyprávěl Maji, jak jí maminka koupila kartáčky na dobu, až půjde do školy :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: snaž se to do malé dostat, přesně s tímhle měla problém i sousedka a malá skončila v nemocnici na kapačkách :frowning2: :pensive:
9. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Kačko, tak to co popisuješ, měla Natinka než ji zjístili Ecolu jen z blbých jogurtů :angry: :angry: :angry: a dneska to tu máme opět, včera si pochutnala u švagrové tajně se sestřenicí a já to včas nevyčihla...sice neblije a co prd tak to puch jak kráva.... pardˇon za popis...nejdela ti třeba prošlý jogurt nebo něco mléčného???
9. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu potvrdit slova Dibly - mi dibla poradila dát pryč Dobrou mámu a hned vše bylo v pohodě - v době jezení Dobré mámy měla průjmy a smrděla, jak by ji v bříšku něco hnilo :-P Takže bych hledala možná i něco tam :wink:
9. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozimůrko Natinka si včera smlsla na Yogobele, takže další jogurt co nemůžeme :pensive: :pensive: zjistila jsem že to dělají všechny jogurty co mají delší trvanlivost...
9. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to jsem ráda, že prdy Maji nesmrdí :sweat_smile: :grinning: (ťukťukťuk) - dávám většinou activiu, choceňský....dobrá máma mě odrazuje cenou, za tu nízkou cenu v tom nemůže být nic dobrého :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji já také dávám jen actívii a kostíky, to nám také nevadí,co nemůžeme tak Dobrou mámu, yogobellu,kupované pudinky.. nevadí nám tvaroh, normální mlíčko,ale jen v omezeném množství a termixy... to dávám jen omezeně nebo pro změnu,ale zas pak zpět k actívii, teď zkoušíme actívia nápoj a ten je také OK...
9. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky házím fotečky ze včerejšího srazíku koz :grinning: http://kozulatko007.rajce.idnes.cz/Kiki_a_Terka_u_nas_8.11.09/
9. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, já to jen chtěla zkusit, ale je to taková umělina. U nás buď české jogurty, pak stará známá Holandie a pak taky Activia. Občas dávám Termixy a pak taky Lipánky. Ale teď jí budu dělat domácí tvaroh s ovocem. Už ho mám nachystaný v ledničce a jen domíchám borůvečky :slight_smile:

Jinak dnes už je rýma lepší. Trošku se zastavila, tak jsem propláchla Libenarem, ale je vidět, že to je fakt od zoubků, když byla nemocná, tak byla rýma 3.den nejhorší a zhoršovalo se to. Tak snad budeme do čtvrtka bez rýmy a Terka tak půjdeme do Mateřského centra.
10. lis 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: jsem to přejmenovala já koza :grinning:
10. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Zrovna se s davidkem koupu tak si vas docitam. Takze, kozinko at se vylet podari a s teres si to uzijete, teda pokud uz ste tam nebyly :grinning: docetla jsem jednu stranku. Ted nevim jestli to byla hvezdicka co se ptala na jizdy, tak zatim jsem jeste nejezdila, ceka me to dnes :sweat_smile: mam bobky. Snad to zvladnu. Ridila jsem naposledy tak pred rokem. Drzte mi pesti holky, ve dvanact ju? Fak se bojim :frowning2: kozim, to me tesi, ze terka na klarku nezapomela, musime vas
10. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekdy navstivit :wink: saji, no teda kvuli dudlu nas nechcete? :frowning2:
10. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak se tak koupem tak davidek ma jundu z toho jak prdi do vody. Na to zacal tlacit a zvaznel. Hups a mame ve vode trosecnika :grinning:
10. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: no fakt nevím,ale nejsem si vědoma, že bych jí dala neco prošlého, na to dbám a kontroluju to a nedala bych jí prošlý jogurt ani o den.
uvidíme. v noci mela teplotu a zítra mame jit s močí. je furt spavá a nic nejí. čaj se do ní snažím dostávat,tak uvidíme. tchýně mi i volala at jí kontroluju zda čůrá že je to dost důležité.
tento týden jsem mela nabitý návštěvama a nic z toho, vše musím zrušit. ale dnes mi volala kamarád ka a má střevní problémy a druhá má zase neco podobného u kluka jako má Kiki,tak fakt nevím.
synovec má zase začínající angínu,takže u každého neco.
10. lis 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko. Preji brzke uzdraveni. U nas ted radi zase ta strevni chripka. Prvni prujmovala a zvracela klarka, pak davidek a po nem radim. Ja to ale nikdy nechytnu. Pak to doslo k segre, pak k tete no a jeste k me kamaradce. Takze mazec
10. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde mame ty kralicky? :sweat_smile:
10. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: cau!!!

Tomi: neboj se :wink: To zmaknes :wink:

Kac: drzte se. Jak to popisujes,tak z toho nemam moc dobry pocit :unamused: Pozor aby se neodvodnila.
Jogurty taky davam jen kvalitni jako Holandia, activia, olmu. Dobrou mamu nedavam vubec. Bet mela rada jen tu vanilkovou ,ale jak jsem se dovedela co tam je,tak to nedavam...
10. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, nad tím moc nepřemýšlíš. Já mám Tako Heaven s přehazovací rukojetí a kdybych nedávala pozor, tak kdyby nechala Terka na bocích prstíky při přendávání rukojeti, hrozilo by jí to samé. Když jsem ho kupovala, nepřemýšlela jsem nad tím a teď si prostě dávám pozor. Myslím, že kdyby kontrolovali pořádně všechny takové věci a kočárky, neprošel by pomalu žádný. Je to taky hodně o opatrnosti rodičů :wink:
10. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, to nemusel být prošlý jogurt...nejedla někde, třeba u známých něco mléčného co nezná nebo jí nesedí?? Ono to může být i střevní viróza, tam vezme dr stěry a pošle to na rozbor a pít se musí, jelikož se odvodňuje, teplotou, blitím, průjmem a proto je i hodně spavé, takto to fungovalo i u Natálky,teď si dávám bacha aby ten litr čajíčku vypila...
10. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: fakt si nejsem vědoma,že by u někoho něco snědla, převážně si beru pro ní vše z domu. a prozatím nic takového nemela. dnes je lepší, jedla vývar,piškoty..ale na večeři nevím co jí dát aby se mi z mlíka neposr...
čaj jí též nutím ale litr mi nevypije ani náhodou.
zítra máme donést moč, tak uvidíme. ale snad už to je na ustupu
10. lis 2009 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek