• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Katuš, tak jí dej chlebík s něčím a k tomu čajík. Já to Terce střídám - jednou má chleba s máslem a medem nebo marmeládou, pak se šunkou, pak se šun.pěnou a k tomu většinou bílou kávu nebo kakao nebo dělám puding. Teď už jen dobírám kaše. Ty jí moc už nejedou...
Zkoušela jsi jí do čaje přidat trošičku medu? Bude jí to více chutnat a bude pít ani nevíš jak. Jen třeba na špičku lžičky :wink:
10. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, tak davidek mi dnes kakal uz 4x a to je hodinu a pul vzhuru mame 38 :frowning2:
11. lis 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davam mu banan. Ted jeden snedl. Za chvilku mu dam zas a pak bananovou presnidavku s piskotem. Nastesti mi pije
11. lis 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ted kakal zase 2x. Lita tu, pak rekne auva a leti na nocnik :frowning2:
11. lis 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi a borůvky :wink:
11. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boruvky nemam :sunglasses: Mela jsem jich par v mrazaku ale predevcirem jsem je dala do buhty
11. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi tak vidím, že viróza bude i u Vás :frowning2: :frowning2: Ta Naše opička je už dobrá, teplotu nemá a co bylo dneska tuhého v nočníku, by se ani můj chlop nemusel stydět :grinning: :grinning: takže průjem máme na ústupu...

Kačko mlíko dávám jen v noci a to napůl s kaší do flašky a malá si to vypije a spí do 7 rána...přes den mi ale mléčné výrobky, jako sýry, activia nápoje to mi normálně jedla...
11. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby z Moravy, kdo má v sobotu ráno náladu na nákupy a pak na obídek?
11. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste jsem se nepochlubila s jizdou, ze? :grinning:
11. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, byla jsem pochvalena a ani jednou mi to nezdechlo, nic. Dokonce hned po tom co jsem vyjela jsem prekrocila rychlost :sweat_smile: A vite proc? No jak jsem tak jela tak koukam a vidim, ze jedu pres dvacet, tak si rikam, pojedu trochu rychleji at nejsem jak brzda, a ten chlap co semnou jezdi rika, no jde vam to dobre, ale trochu spomalime, prekracujete rychlost :grinning: a ja joo a on noo Jedete pres padesat a ukazal na tachomer. A ja na nej, aha a ja koukala sem ( otackomer :grinning: ) Jsem mu rikala, ze jsem se sama divi
11. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
la, ze na dvacku to jede nejak rychle :grinning: no chlama jak prase :grinning:
11. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nezlobte se, že vám sem takhle lezu, ale mám dotaz ohledně spaní. Můj syn je stejně starý jako vaše batolátka. Od 11 měsíců mi spí jednou denně. Vždý spával 2 - 2,5 hod., ale poslední dva týdny mi nespí dýl jak hodinu. Chtěla jsem se jen zeptat,jak spí přes den vaše dětičky. Já jen doufám, že to neznamená, že mi za chvilku nebude spát přes den vůbec. Předem děkuji za odpovědi. Přeji hezký, i když upršený den.
11. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mimo obec jsem jela i pres osmdesat :grinning: budu pirat silnic. Uz se tesim na dalsi jizdy a hlavne na papiry :grinning:
11. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. No me davula spi nekdy hodinu, hodinu a pul. Max dve.
11. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jak jsou na tom dneska marodi? u nas snad lepsi, tuk tuk.... jen mi Lucka dneska nechce po obidku spat, potvurka :slight_smile:, ale uz 3. den vstava v 8!!!! :dizzy_face:
u nas jedna novinka, Lucka se sama odstavila.... kojila jsem 2x denne, 14dnu kojim jen rano a vcera mi Lucka rano povida: micko, nechces, caj, cheba s masem (maslem) :grinning: . Ani se ji nedivim, 3 tydny zvracim, tak se mi asi mliko zmenilo, ale bere to sportovne a ja taky :wink:
tomi: tebe bych tedy chtela potkat na silnici :grinning: treba by jsi si spletla brzdu s plynem :grinning:
lenulle: obvykle ted spi 2 hodky, ale nekdy spi min, nekdy vic, oni se jim ta obdobi stridaji, neboj, podle mne spat neprestane, ja vzdycky nepovolim, z postylky nevyndam a do 2 dnu pochopi, ze se spat proste bude :sunglasses:
11. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a diky tomu odstaveni se mi zrejme zacina delat zanet, boli mne prso jako blazen, musim koupit tvaroh, at se to nerozjede, nebo jiny tip?
11. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci v kolikatem jsi?
11. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, tipuju, ze v 8tt, na kontrolu jdu pristi tyden ve ct
11. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to gratuluji, planovane?
11. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: diky, jojo, planovane :slight_smile: a vyslo to hned :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je superr
11. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz treti neee, leda s jinym chlapem po rozvodu :grinning:
11. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
mjanca: ty jsi do teď kojila? :astonished: Závidím!!!
Čauky Tomi, furt tu máte ty věci!!!
11. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko, ja vim :sweat_smile:
11. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci : gratuluju k odstaveni ! takze rikas, ze bych mela otehotnet a zvracet, aby se Tonda odstavil sam ? :grinning:

No ale u me je to tak, ze asi neotehotnim dokud budu trochu kojit.
MS mam ted po druhy za dva roky.

Tomi : to tvoje rizeni je fakt super, jsi se nejak nechala unest ne ? drzim palce, at ridicak zmaknes bez problemu. jsi sikovna, ze ses do toho pustila !
11. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, dekuji, snad to pujde priste tak dobre jako v pondeli :wink:
11. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko : co byt ? my uz vybirame vnitrky, tak je to fajn, ale moc na vyber nemame, pac jsme dost omezeny penezma...coz je ale nekdy lepsi, protoze ja kdyz mam velky vyber, tak z toho silim...

takhle se nam libi 10 veci a pak zjistime, ze si muzeme dovolit jen dve :grinning: a je vyresino :sunglasses:
11. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru otěhotnět můžeš klidně i když kojíš a nemá ms. :wink:
11. lis 2009 ve 21:58  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, to je fakt :grinning: Ale i tak to bude krasny. Vse nove a vonave je hezke, a doplnky pak tomu taky dodaji. :wink:
11. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : no, me vetsina lidi rika, ze otehotnet pri kojeni sice jo (casto se rika, ze kojeni neni antikoncepce), ale otehotnet bez MS, ze moc pravdepodobny neni...Neni totiz jisty, jestli mam ovulaci...a bez ovulace teda fakt neotehotnim :sunglasses:
ale tim, ze sem to dvakrat mela, tak klidne muzu nekde mezi tim ovulaci mit, ale rozhodne nezjistim kdy :slight_smile:
Pri cyklech nekolik mesicu :grinning:

no vidim to tak, ze dokojim a pockam, jak na tom budu s cyklem. A jestli to zas nebudu mit, tak si zajdu k dr. pro Duphaston na upravu cyklu, kterej jsem brala pred Tondou (vzdycky jsem s MS mela problemy)....
11. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek