• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
pristi rok asi bude plnej nove tehotnejch, co ? :slight_smile:
ja teda doufam, ze mezi ne budu patrit, i kdyz se mi do nekterych veci jeste nechce.
11. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, mi doktor říkal, že můžu otěhotnět při kojení i když nemám ms.
Petrun: to ti nezávidím ty problémy s ms, jako tu nepravidelnost a pod. Mi to chodilo na minuty a je to bomba.
Katus:přeju ať jste brzo zdraví
Kozimur: já v soboru nemůžu, jdem na focení :frowning2:
11. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet : fakt ? jestli on to nemyslel, jako ze vyjimecne se to stat muze. Aby na to clovek nespolehal jako ochranu.
no jsem z toho jelen. Kazdopadne si myslim, ze pravdepodobnost otehotneni je mnohem mnohem mensi, pokud tedy ta moznost vubec je. Ze kdyz bych dite chtela, ze by s tim kvuli tomu mohli byt problemy (ze by to trvalo dlouho nez bych do toho prisla)

a jak se ti zije se dvema ratolestma ? A co Natalka ? Jak vnima brachu ?

Jinak, k te MS, me kamosky zavideli, ze to moc nemam nebo jsem to v puberte mivala jen jednou za dva mesice (pravidelne :sweat_smile: ), ale ja bych to radsi mela pravidelne. Aspon clovek vi, ze je zdravej atak..
U me to mozna souvisi se stitnou zlazou, nevim...
ale fakt jsem to za cely zivot nemela nikdy pravidelny. A pred Tondou jsemmela i obdobi 3 mesice bez MS...jsem se bala, jestli budu moct mit deti.
nastesti jsem otehotnela hned druhy cyklus. Ale myslim, ze to bylo hlavne diky tem praskum.
11. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, kamoska otehotnela pri plnem kojeni bez MS 3 mesice po druhem cisari, sice asi nahoda, ale evidentne ne tak ridka :wink: uz jsem to tu kdysi psala, jeji dr ji doporucil potrat, nastesti to dobre dopadlo a deloha ji nerupla :slight_smile:
11. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun, Anet, mě taky doktor říkal, že to, že nemám ms neznamená, že nemůžu otěhotnět a upozorňoval mě ať si dáme pozor pokud ještě nechceme další mimčo, to bylo ještě v době kdy jsem kojila.

Já jsem si původně plánovala být příští rok těhulka, ale teď nějak cítím, že to nechci mít naplánovaný, že prostě se budeme snažit proto, že je to kolem toho třetího roku prvního prcka. Chci aby to přišlo samo jako s Adámkem, musím to prostě cítit, že chci být zase těhu. Takže je klidně možné, že půjdu po zkončení MD do práce a pak po nějaké době budu chtít zase mimi. Ale to se může ještě milionkrát změnit a třeba budu těhu už v lednu, kdo ví.... :grinning:
11. lis 2009 ve 22:53  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to je fakt zajimavy, jestli jde otehotnet bez MS...Taky znam pripady, co otehotneli pri plnem kojeni nebo v sestinedeli, ale ty meli MS.....
11. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky
včera jsem mela hnus den celý den jsem prozvracela - bylo mi desne, stale cekam na MS a nic,tak snad dojde.
Mala je tez protivna,musi byt kvuli tomu prujmu na diete,takze ji jen suchary,piskoty,banan,jablko...dnes muze na obed ryzi ale je to des, porad mne zadoni o mličko,ktere ji bohuzel nemuzu dat, je mi ji tak lito.
12. lis 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: ono se právě říká, že v době kojení, nebo po šestinedělí je to "jak když pohnojí" :wink:
Jinak s těhulema máš pravdu, taky se snad zařadím příští rok, pokuď se nestane "nehoda" už letos :grinning: Antibaby už neberu, protože se mi při něm vrátily problémy s pletí a migrény, tak jsem ho vysadila a necháváme to náhodě...

Annet, to je škoda, ale neva, nechtěla bych tě tahat s dvěma prckama po nákupech. Za tebou si pěkně dojedu do teplíčka, kde si holky pohrají v klidu :wink: Už se moc těším. Pokuď se nic nezmění, tak platí ten příští týden krom čtvrtka. Už vím, že Terka bez problémů usne i dopo, tak bych jí dala tak spát a odpo bychom po obídku dorazily - ale záleží taky na tobě, jak ti spinkají dětičky, ať vás nerušíme v době odpočinku :wink:

Katuš, že by další těhulka? Ale taky můžeš mít virózu s malou, ni? S tou dietou je to šílené. Nedovedu si to představit u Terky. Ta jak nemá každý den polévku a maso, tak nežije :sweat_smile: Tak hlavně, ať je lépe. A co jinak, už Kiki lépe? Udrží jídlo a už nemá průjem?
12. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač tomu se říká raní nevolnost.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 09:27  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se divim, ze do toho jdete vsechny tak rychle :sweat_smile: ja bych to uz jinak nechtela, ale kazdy se na to citi jinak :wink:
12. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak davidek uz ma pevnejsi hovisa, jeste ze tak.
12. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: dej pokoj s těhu....ale pořád čekám na ms.
malá je protivná,asi pujdeme na chvili ven...

jak mam udelat zeleninovy vyvar? to jedine ted muze s ryzi

teres: hmm ale ta nevolnost mi trvala celý den :frowning2:
12. lis 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, na masle bych osmahla zeleninu a pak zalila vodou a do toho bych dala varit ryzi
12. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já myslím, že příští rok to bude březen 2011 a ta samá sestavá jak teď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda

myslíte, že jednodenní horečka a dopolední rýma může být k zubům? Já jen, že Maji měla celé pondělí přes 38 a v úterý byla totál ok....td má trošku rýmu Domi - asi taky zuby :sweat_smile: a mě zlobí moudrák, tak mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
Nějak máme doma na pilno a MK nestíhám, ale mám dočteno....

katko: a těhu fakt být nemůžeš? Já třeba v těhu ranní nevolnosti neměla, ale spíš odpolední a večerní.....ale třeba kolem Vás lítá nějaká hnusná viroza a brzy bude líp :wink:

mjani: malá se mi odstavila taky díky těhu :grinning:, mlíčko jí nějak přestalo chutnat..a to jsem nezvracela :wink: ....vidíš a já myslela, že pak pojedeš tandemově :wink: :slight_smile:

petru: já otěhotněla s Domim a plně jsem kojila, ale MS jsem v té době měla 2x v rozmezí necelých 50 dní.....teď mi MS ještě nedorazila..

diblo: já se do vaší party březen 2011 asi nepřidám :sweat_smile: :grinning:
12. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: ale je zajímavý, že MS jsem měla v dlouhým rozmezí (před těhu pravidelně po 28 dnech), ale ovulka s Domim byla jako u Maji v termínu - nebyla posunutá....
12. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že až otěhotníte, takže tu nebudete mlžit a tajnůstkařit až do porodu :wink: - ráda bych sledovala z fotek rostoucí pupenda, fotky z UZV a taaaak....ale vím, že to říká ta pravá :sweat_smile:
12. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj!

Saji: aby jsi nebyla zakladatelka diskuze :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Já bych se ráda přidala, ale asi nám to taky nevyjde :slight_smile: :grinning:
12. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, aby ti to nevyšlo rychleji, než bys čekala :wink:
12. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: pšššt :grinning:
12. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nepoperte se :sweat_smile:
12. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne do toho taky nepočítejte :slight_smile: prozatím :slight_smile: MS jsem dostala :slight_smile: ale do roku 2011 je daleko :grinning:
12. lis 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač, já měla nevolnosti 3 měsíce..... :grinning: :grinning: :grinning: A ten vývar už máš asi hotový viď? Jen pro příště když má malá průjem, tak tam nedávej to máslo. Prostě jen hoď do vody kořenovou zeleninu, můžeš i brambory. Vše nakrájej a až se su bude klokotat můžeš přidat ještě porek, květák, brokolici, hrášek, prostě to co máte rádi a až to bude dej tam klidně pár nudlí nebo rozkvedlej vajíčko. To může a víc se ti nasytí. Ničím to nemasti, takhle to bude mít dobré a dietní. Jo a hned na začátku tam dej 1 bobkový list a pár kuliček nového koření, které na konci vyndáš. :wink:

Saji to může být klidně zoubkama. Adámek to tak občas měl taky, že měl prostě najednou z ničeho nic horečku a druhý den po ní nebylo ani vidu ani slechu.... A taky měl skoro u všech zoubků průjem a byl protivněj jak osina v pr.eli.... :fearful: :grinning:
12. lis 2009 ve 12:25  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Kač, kup si zázvorový lízátka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
12. lis 2009 ve 12:25  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOzi, už je zoubek venku? Nám už jde vidět, ale je ještě pod ďásnem a je to ten levý spodní :grinning: Dneska byla děsná noc. Rýma přestala, jeden den byl klid a druhý den to měla na průduškách, tak jsem jí koupila Hedelix a dostala ho včera večer. Jenže krom vykašlávání jí povolila i ta rýma, takže se mi v noci začla dusit a od 4:20 jsme byli vzhůru. Chtěla sundat plenu, vyčůrat se a dolít čaj - vypila na ex 1/2 litru čaje a chtěla "ešče", pak se rozkecala, tak jsem jí řekla, ať spí, jinak půjde do pokojíčku. Usla, ale na mé půlce, takže jsem ležela na 10cm a ještě chrápala jak starý chlap :sweat_smile: Normálně jsem si musela dát peřinu přes hlavu. Fakt síla. No a ráno, jakoby se nic nedělo - nemá ani rýmu, ani kašel. Tak nevím, zda je ten Hedelix takový zázrak :sweat_smile: Dostane ho pro jistotu ještě teď a večer.
Jinak chodíme už "kakať" a "čuat" jen na záchod :sweat_smile: Takže pořád jen lítám, když pije hodně čaje. Je ale naštěstí hodně rozumná, takže včera, když se bránila Libenaru jsem jí vysvětlila, že když se nebude bránit, bude to rychlejší, tak držela a to samé večer u Hedelixu - řekla jsem jí, že paní v lékárně říkala, že musí hodně pít, když užívá sirupek, tak kývla a lokla hrnek čaje :grinning: Ju a prý bude míň jíst - tss, to úúúrčitě :rolling_eyes: Zblajzla talíř polívky s nudlema a masem a teď valí žampiony s bramborem jak šílená :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozule, víš vůbec že už za týden jdeme na PINK!????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 12:57  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi: tak u nás naprosto stejná noc jako u vás :frowning2: Spala krásně od 20:00-0:00 pak řev a řev a řev a pořád mi opakovala: mamiko žuby bolí mooooc :frowning2: pomoč :frowning2: tak jsem mazala dala jí nurofen, dávala ji pít, a takhle až do tří do rána :-P pak usla a spala až do čtvrt na deset. Rýma se rozjela ještě více :frowning2: ale nádherně smrká! :dizzy_face: fakt všechno co má v nose vysmrká úplně super! :dizzy_face: za tohle jí pořád chválím, je to šílená pomoc! :dizzy_face: I takové ty husté snoplíky krásně drží a fouká tak dlouho dokud fakt nemá prázdný nos :dizzy_face:
Jinak zoubky jdou vidět už dlooooouho, lezou pomalu, ale už je ostrý :dizzy_face: a ten druhý už má nakrajíčku :dizzy_face:

teres: já vím :grinning:
12. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: něco mi vykládej :sweat_smile: :grinning: pořád čůráme, vypije mi 1,5-2l za den :grinning:
12. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres jo mam ji udelanou. koupila jsem kořenovou zeleninu a nechala varit pak jsem ji do misky nalila tu vodu a mrkev a ryzi, docela to i jedla , bohuzel to musi vydrzet.

u nas noc taky hrozna, ale u nás to bylo spíše z hladu. Nevím co jí dát na véču když nesmí máslo ,sýry,salam..jen vse po suchu.

holky tak to závidím že vám deti tolik toho vypijou, mi ani nevadilo ze mala vypije jen půl litru caje ale ted mi to vadi, kdyz ma hodne pit.
12. lis 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : ale já jsem MS dostala :slight_smile: - ty lízátka meli být pro mne jo?
12. lis 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek