• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozin: SMRKA :confused: A jak jsi ji to vysvetlila? Bet vezme kapenik rekne: FUuuuk a da ho k nosu,ale nesmrka.

Diblo: Asi Te zklamu, ale do breznovek 2011 asi nebudu patrit... :sweat_smile: (sice nikdy nerikej nikdy), ale my jsme se dohodli na pozdeji. Ale vcera zase MM rikal,ze kdyby jsme cekali 2. tak by se nezlobil.... :slight_smile:

Taky se pridavam,co meli s MS problemy. Ja jsem pred porodem mela silene bolesti 1. a 2.den.To 1brufen nestacil,pak nezabiral, jedine nurofen, jsem omdlivala.Cely den jsem prelezela.Des a hruza a po porodu fakt musim zaklepat,ze pohoda.
12. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: no normálně :grinning: jsem jí prostě řekla, že pokud se nenaučí smrkat, tak že budem odsávat vysavačem :sweat_smile: :grinning: (ona se toho šíleně bojí :sweat_smile:) ukázala jsem jí to jak to má dělat (normoš jsem vzala papírový kapesník a já do něj smrkla a pak jsem jí řekla ať foukne do kapesníčku ona a ona foukla a pak už jsme jen pilovali aby vysmrkala všechno a naučila se foukat více i na ty hustější sople :sweat_smile:
Protože máme teď rýmu teprve po 4 (vždykcky když rostou zuby :angry: ) tak jsem jí to učila když rýmu neměla - je tomu asi měsíc :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: sikula. Ja s MM ji to ukazujeme,ale ona to jeste nepochopila...Tak budem pilovat :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi malá taky smská, řeknu jí fuk fuk a ona neco vysmrka ale né vše tak stejne musíme použít odsávačku na vysavač a u toho řve, ale při poslední rýmě se odsávala sama a dávala to i mě k nosu :grinning:
12. lis 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky je to u vás furt : "co to je?" a " ja ci to to?" u nás je to furt dokola
12. lis 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: pilujte určo se to brzy naučí :slight_smile:

katka: no tak u nás fakt řev u odsávačky tak nám nic jiného nezbývalo než naučit se smrkat fakt pořádně a jde to :slight_smile:
Tyhle věty už naštěstí máme jakž takž za sebou :grinning: ale už je tady občas šílená otázka :sweat_smile: ploč??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: ale nesmrká sama jako že by si držela kapesník, jako taky to dokáže, ale je jednou fukne už čučí do kapesníku co vyfukla :sweat_smile: :grinning: takže jí u nosu držím kapesníček já :grinning: a bacha na špatné smrkání (vždy jednu dírku zacpat a jednu uvolnit a dokola...)
12. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
koui: diky za radu :wink: Budem pilovat. Musim toho vyuzit, ze ji bavi foukat :grinning:

kac: no zatim tyto otazky nemame. Ale zase Bet vse organizuje: mami dolu, nahoru, mami cajik, papir, malu,.......... A nejlepe kdyz si chci konecne sednout! ato mi Bet urci jeste zidli kam si muzu sednout....Jak zvolim spatne misto,tak me vyhodi a presadi :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky nesmrkáme. Někdy se jí to povede, ale většinou má z toho prču - stiskne si nos a foukne pusou a směje se. Takže jí to stále ukazuju dokola. už jsem jí zkoušela i odsát, ale nic moc tam nemá. Naštěstí si nechá domluvit s tím kapáním, nosík si utírá sama a začla dost pít. Zuby jí asi taky dost bolí, ale nepláče - drtí si jima ukazováček :angry: Už jen ty dva a snad bude chvíli pokoj :pensive:
12. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bet je desny puntickar (po MM),tak vse dotahuje do konce. Treba ukapne trochu caje na stul a Bet hned vola Mamiiiii utri...A me se nechce a reknu za chvili, tak rika mamii pod sem utriiit a rve tak dlouho dokud to neni utrene....Nebo nejaky drobek spadne,okamzite uklidit, papirek ze susenky okamzite vyhodit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a když mě trápí moudrák, můžu k tomu mít rýmu? Mě bolí celá čelist, vystřeluje mě to až k čelu a přijde mi, že mám ucpaný dutiny a občas musím smrkat....Já mám napůl vylezlej jen jeden moudrák, druhej zlobí a ostatní ani ťuk - může se stát, že někdo je prostě nemá nebo že mu nevylezou? Bolí to jako čert, úplně ty prcky lituju, že jich mají na prořezání 20 :cry: :wink:
12. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi bud rada, ten muj smrad zas haze krupky na zem a prejizdi je motorkou a nebo ted hodil horalku na zem a rozporcoval ju drevenou soskou:angry:
12. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo do vseho smrka a kdyz do ruk tak to utira do koberce ,Hovadko
12. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji to nevim, ale kdyz ju maj u toho i deti. Ja mam uz dva vytrhle a dva venku zkazene :grinning:
12. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
sajo: no, tandemove jsem chtela jen do 2 let Lucky, pak jsem chtela tak i tak odstavit, tak se to vyresilo za mne, tohle je nejlepsi, co mne mohlo potkat :wink:
k rustu moudraku muze byt ryma, muze te bolet cela hlava, ja to mela nedavno, tak 14 dnu a masakr - bolelo mne i za usima, natekle uzliny... ted je zase klidek. Jinak MM nema ani jeden moudrak, ale on je vubec rarita na zuby :sweat_smile:
Luca do kapesniku taky smrka, nepodari se vse, tak nekdy doodsaju, nekdy to necham byt do dalsiho smrkani, odsati se uz tolik neboji, delam si srandu a chytame bublinky a desne se tomu smeju a ona je ze mne v soku a ani slza neukapne :grinning:
Lucka mne doma taky komanduje, kam si mam sednout, jinak presazuje, kam mam jit a kdy :grinning:
u nas horni spicak tesne pred proriznutim, ovsem uz tyden, spicaky jsou hnusne zuby a rostou nam od poloviny srpna, od te doby je kazdou chvili ryma a kasel.... porad doufam, ze tam je ta spojitost. spodni levy spicak roste, druhy je nekde "na houbach" :grinning:
mne je dnes dobre, dokonce jsem snedla i jogurt :sunglasses:
12. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: asi před dvěma týdnama to takhle měla i kámoška, dokonce u toho měla brutální srajdu :sweat_smile: :-P tak jsme si to našli na netu a opravdu to může být z toho! Jo a moudráky nemusíš mít ani jeden a nebo všechny... já už mám všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byla bolest, lezly postupně sviňáci :unamused:
12. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: Davídek je číslo :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je mazec - všechny mladší než já a už moudřejší s moudrákama venku :angry: :slight_smile: :grinning: a mě budou trápit na "starý" kolena - je sranda, že u nás to vypadá, že ze 4 členů rodiny lezou zuby třem :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: tak to by teda nešlo, aby Davídek tohle dělal :confused: - to by mu Maji nesnesla :grinning: :grinning: :grinning: Ona je děsně na pořádek...včera jsem dokoízela pokojík po malování, zalívala kytky a otrhávala špatný listy a házela to ze schůdků na zem, že to pak seberu a zbytek vyluxuju..a Maji přišla a úplně něšťastná, že jí tam maminka dělá bordel, dokonce došla i pro tatínka, aby mu to ukázala :grinning: :grinning: :grinning: Slovo "bordel" má moc ráda :grinning:..takže Davídek bude muset těch pár věcí dopilovat jako Majin ženich :grinning: :grinning:
hvězdi: mám to lepší, Maji vše odnáší do koše sama, utírá sama, uklízí sama....maminku nehoní :wink: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: hele, asi jím i za tebe :slight_smile: - mám děsně žravou :grinning: :grinning: :grinning: ..a je moc fajn, že je ti dnes líp, těhule naše :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: malá mi taky nosí věci sama do koše :grinning: ale vždycky přijde ukáže mi to a řekne: můžu do koše? :grinning: a když jí řeknu že jo, tak odnese :grinning:
12. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: to je fajn,třeba už se to pomaliču uklidňuje, tělo si zvyká a ty budeš za chvilku bez nevolnéstí :dizzy_face: :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tak to mě se neptá :sweat_smile: , nemáme to vypilovaný....vždycky se vyděsím, když jde od koše a tleská si, co tam zase jako vyhodila :grinning: ale věřím ji, že vyhazuje jen "bordel" :grinning: Ona už to i třídí :sweat_smile: - plasty nosí do plastů, papíry ke kamnům na spálení - dnes ráno mi upadl papírek od čaje pickwick vedle a nevšimla jsem si toho ndo té doby , až když Maji to šla po mně předělat - ona je vážně "hrozná", si jí nikdo nevezme :grinning:
12. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jdu nakojit "malého", pak očekávám probuzení naší treperendy a razíme ven - kupodivu tam svítí i sluníčko, tak snad to vydrží :dizzy_face: Vypadá to na krásný podzim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Asi vezmu foťák.....
12. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: IP :wink:

Hvezdi, tak já měla s MS stejné problémy - šíleně bolestivá, k tomu nepravidelná, silná a dlouhá - jak říkala mamča, měla jsem to "jak slon" :sweat_smile: Po porodu rok bez MS, po vyvolání 2 měsíce MS v kuse a teď jsem měla 4 měsíce antiko, jenže se mi vrátily migrény, únava, nevolnosti. Takže jsem ji vysadila a uvidíme, co bude dál...

Saji, TOmi - možná je to vše právě proto - jsou si souzeni a Maji Davídka napraví :grinning:
12. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: dál budeš těhule :grinning: :wink:
12. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, KECKO! :grinning:
12. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, jak rika kozim, maji by pak nemela co delat tak musi mit nekoho kdo bude delat bordel :grinning:
12. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako do kose taky vyhazuje veci, ale vzdycky jeste ten kos probere jestli tam neni nahodou neco k snetku :grinning: treba vcera jak jsem sla pro kos, ze ho vyhodim tak tam byly kalhotky klarcine :grinning:
12. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanco a co prsa? Ja s je stahovala stahovacim obvazem a pod dnes jeste mokrou plenu vlaznou. Vzdy jsem to pevne stahla, ani nadechnout jsem se pomalu nemohla, no hruza. Ale ja jsem byla plne rozkojena v davidkovich 6 tydnech. Ale prsa se mi nalivaly i tak, mela jsem tak petky prsa krasne pevne a tvarovane. Jsem rikala ze mi tak mohly aspon zustat, kdyz uz jsem musela prestat kojit. Do tydne jsem byla bez mlika :cry:
12. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek