• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Pod nej ne pod dnes
12. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: Davidek je "bufeťák", jo? Raději už mlč, nebo ho vážně nebudeme chtít :sweat_smile: :grinning:

MM s námi byl před šestou na půlhodiny doma a zase jel - má služební večeři, říkal, že si už k obědu na služební cestě dal "pepper-steak", tak to dneska určo zdlábne dva, pochybuju, že by si na večeři dal něco jiného :grinning: Děti už jsou v postýlkách, Domi hned usnul a Maji usíná - zlatý děti :dizzy_face: (ťukťukú, snad nebudou v noci zase řádit....
Jsme psala MM, ať začne šetřit, protože až pojedeme na nákup, tak mi bude muset zaplatit komplet ošacení...hádejte proč :sweat_smile: ...............Domi má svůj 1. zub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jednička vlevo dole............ :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele a když mají děti zuby, koušou při kojení??? Já kojila Maji jen jako bezzubou :sweat_smile: ..bych se začala bát, ale spodní neva, ty kryje jazyk, ne?
12. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooo, kdo půjde kecat??? Mám tu otevřené pivínko (svijánky - mňam) a volný večer bez MM :wink: :slight_smile:

Dneska jsem viděla bejvalou spolužačku a ta mi tvrdila, jak je Maji celá já :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tvrdí to pokaždý, ale ona nezná MM - tak asi proto :grinning:
12. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad se všechny nesnažíte otěhotnět ? :grinning: :grinning: :grinning: Ještě není červen 2010 :grinning:
12. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: prsa dobry, mne se uz tolik nenalevaly, tak stacily 2 dny a jsou jakz takz v norme, uz tolik neboli :slight_smile:
sajo: mne Lucka nikdy nekousala, ale jsou deti, ktere to zkusi, tak na kojeni.net jsou rady, jak na ne... ale spodnich zubu bych se nebala
uzij si volny vecer :slight_smile:
jinak ja to dnes zakrikla a po tom jogurtu mi bylo pekne blbe :frowning2:
12. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a gratulace Domiskovi k 1. zoubku, jeste dozene segru, pockej :grinning:
12. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka se teprve snazi usnout, MM je na treninku a ja lezim a pujdu brzo spat. To tehu mne hrozne zmaha :-/, MM mi hodne pomaha, uklidil v kuchyni, povesil pradlo atd.. je to zlaticko :slight_smile: a to ho sidim i vecer, ale copak to jde, kdyz mi je porad na bliti? :angry: :pensive:
12. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjani: jj, Maji má stále jen 6 - těm dolním dvojkám se nějak nechce....asi fakt furt čeká na bráchu :grinning: - se zubama i s váhou :grinning:... je to stejně dobrý, jak je každý dítě jiný...... :wink:

Takže jogurt nakonec dobrej nebyl, jo? Ouvej, to ti nezávidím, ale to pidi-miminečko v bříšku trošku joooo :sweat_smile: :dizzy_face: , ale pštt před MM, by se toho hned chytil :grinning: ...i když Domiho furt vnímám jako miminko i přes tu jeho váhu a délku :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjani: neboj, bude líp...aspoň na chvíli :slight_smile: ...u mě nevolnosti skončili cca s 1.trimestrem (ale wc mísu jsem objímala jen 2x) a pak to opět začlo ten těhu šrumec po 30tt...takže doporučuju si nejvíc užít ten prostředek :grinning:
12. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tesim se, az si to budu naplno vychutnavat, jeste jsem trosku nervozni z kontroly pristi tyden, zaroven se ale moc tesim, az toho male cvrcka uvidim :dizzy_face: . Nevis, jak casto se maji brat ty tehuvitaminy? mne je po nich take spatne, ale nechci nic zanedbat
12. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
s vahou uz nastesti neklesam, doporucuju Nutridrink - doplni vse potrebne, i my zklidni zaludek a nehubne se! to jen mala rada, kdyby mel nekdo stejne problemy, ale verim, ze tu nikdo takovy nebude :wink:
12. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjani: jaký těhu vitamíny máš? Calibrum?
12. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam Mamavit
12. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím, ale tipla bych tabletu denně :wink:
12. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tam pisou, ted jsem na to jukla, ale kdyz to nebudu brat kazdy den? je mi po nich blbe, tak to beru obden....
12. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboooj, vše bude ok...a určo pak hoď fotečku z UZV, jo? :dizzy_face: Budu držet pěsti....
12. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, fotecku hodim :wink:
12. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám fakt všechny miminkovský příznaky růstu zubů :grinning: - teda krom toho, co říkala Kozinka - to ještě nedorazilo :grinning: ...mě klepne ..........

Jsem si dělala srandu z MM, on že v úterý buded oma a já jako "proč?"...a on že je státní svátek...a já "ty nepůjdeš do práce?"...nechápal, workoholik můj :grinning:
12. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neví, že bude makat doma :grinning: :grinning: :grinning:

A mám v plánu ikeu, ale to je asi ve státní svátek jak poprava, co? Když mi tam potřebujeme asi milion věcí.....Maji teď miluje strašně kočky a tam mají jendu krásnou plyšovou a jen za 89 Kč....tu jí prostě Ježíšek, Mikuláš či jinej pán musí donést.....
12. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: to vis, musis drzet basu s detma :grinning:
12. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco nemusíš ty vitamíny brát vůbec,stačí kys.listová=acidum folicum v lékárně

sajo gratuluju k zubu
leni diky, kyselinu beru pravidelne :wink:
mjani: v nutridrinku asi nějaký vitamíny budou, ne?

leni: díky...jsem ráda, že u Domiho moje tušení vyšlo - moc nespal a v noci "zlobil", přes den prudil....u Maji jsem ty noční hrůzy (od půl roka) připisovala zubům a furt se jima uklidňovala a prrrd po dobu 8 měsíců než vylezl první :grinning:
12. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco tak na ostatní se fakt klidně vykašli.........
12. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, taky plánuju Ikeu - valím tam ale už zítra. Terce už nic není a já doma sedět nebudu. Uděláme si dámskou jízdu a zakotvíme pak někde na obídek. Taťku máme v práci, tak co... :slight_smile:

Tak musím šíleně pochválit Hedelix - fakt Terince hooodně pomohl. Takže když kašel, tak Hedelix :grinning:

Kozi, tak už taky smrkáme. Včera byla nahoře mamča, když jsem se snažila Terku přimět ke smrkání, a jak Terka napodobovala smrkání pusou, mamča jí ji zakryla a tím smrkla - pochválili jsme ji a dneska smrkla zase, ale moc se jí do toho nechce... :sweat_smile:
13. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je strašné!http://www.novinky.cz/krimi/184278-rotvajler-na-frydecko-mistecku-prekousl-diteti-obe-ruce.html

Terka miluje psy, děsně se toho bojím... :frowning2:
13. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, teda dominik se rozjel s tema zubama :slight_smile:

kozim, u nas Hedelix nezabira, Klarka musi mit poradnou chemii, tohle mi prijde spis jako takova stavicka, ale znam vic lidi, co na nej nedaji dopustit :slight_smile:

mjanco vitaminy neprehanej, at nemas obrika :wink: ale je fakt, ze jestli zvracis a nemuzes jist vyvazene, tak lepsi to chvili jist, nez se zaludek uklidni a budes zas moct i ovoce a zeleninu.

zeny, musim pochvalit petrunu, jedem ted na prodlouzeny vikend se znamyma a 3 deti tam budou mit narozky, tak jsem nechala udelat dort a takto se ji povedl :dizzy_face: http://petruna.rajce.idnes.cz/Dorty_s_mlecnou_potahovaci_hmotou_falesny_marcipan/#IMG_5985.jpg
13. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanči: já taky papkala mamavit, ale byl mi doporučený jen do 4-5 měsíce těhu, ale nic dalšího jsem k tomu neměla, ale úplně nejlepší je ovoce a zelenina :wink:

ten Hedelix zkusím koupit a až na malé uvidím nějaké počátky nemoci tak vyzkouším, taky jsem na něj slyšela i dobré i špatné :-/

petru: dort božíííííííííí!!! Ty už jsi fakt profííííííík!!!!

kozi: ještě řekni, že tady dneska jedete do Ikei :grinning: :grinning: :grinning: ale my až odpoledne, malá je od včera u babičky (mojí mamči) tak máme do zítřka klid :grinning: :wink: tak si objedem obchody a něco málo pokoupíme a hlavně si tam jedu koupit ty velké hrnky na kafe ať můžeme pít všichni z kotlíků a ne z polívčáků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ohledně pejsků mám neskutečný strach, malá se vůbec nebojí :frowning2: žádného zvířátka, ona prostě letí jak splašená a hned by se s každým muckla a mazlila a hladila.. :frowning2: jako na jednu stranu je to super, ale na druhou by měla vědět, že ne všichni jsou hodní, že.... :frowning2:
Od malička byla v kontaktu s pejskama (u našich pudl, u tchánovců velký německý ovčák, u sousedky podvraťák a u druhé jorkšir, u tety bišonek atd atd....) a je zajímavé že všem říká jménem :sweat_smile: přesně ví jak se který pes jmenuje :grinning: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja myslim, ze vcelku jedno, jestli se deti psu boji nebo ne, protoze kdyz na ne vybehne rozzureny rotvajler rozhodnuty ublizit, tak ten se jich ptat nebude :confounded: tohle se dost tezko da uhlidat, je to podle me o hrozne smule, u nas v parku taky litaji volne psi a klidne pitbulove :unamused: asi neni od veci mit pro tyhle pripady po ruce nejaky peprak.
13. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek