Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
tomickoval
12. lis 2009
Pod nej ne pod dnes
sajahonzik
12. lis 2009
tomi: Davidek je "bufeťák", jo? Raději už mlč, nebo ho vážně nebudeme chtít :-N 😃

MM s námi byl před šestou na půlhodiny doma a zase jel - má služební večeři, říkal, že si už k obědu na služební cestě dal "pepper-steak", tak to dneska určo zdlábne dva, pochybuju, že by si na večeři dal něco jiného 😃 Děti už jsou v postýlkách, Domi hned usnul a Maji usíná - zlatý děti x-) (ťukťukú, snad nebudou v noci zase řádit....
Jsme psala MM, ať začne šetřit, protože až pojedeme na nákup, tak mi bude muset zaplatit komplet ošacení...hádejte proč :-N ...............Domi má svůj 1. zub x-) x-) x-) Jednička vlevo dole............ x-)
sajahonzik
12. lis 2009
Hele a když mají děti zuby, koušou při kojení??? Já kojila Maji jen jako bezzubou :-N ..bych se začala bát, ale spodní neva, ty kryje jazyk, ne?
sajahonzik
12. lis 2009
haloooo, kdo půjde kecat??? Mám tu otevřené pivínko (svijánky - mňam) a volný večer bez MM 😉 🙂

Dneska jsem viděla bejvalou spolužačku a ta mi tvrdila, jak je Maji celá já x-) x-) x-) , tvrdí to pokaždý, ale ona nezná MM - tak asi proto 😃
sajahonzik
12. lis 2009
Snad se všechny nesnažíte otěhotnět ? 😃 😃 😃 Ještě není červen 2010 😃
mjanca
12. lis 2009
tomi: prsa dobry, mne se uz tolik nenalevaly, tak stacily 2 dny a jsou jakz takz v norme, uz tolik neboli 🙂
sajo: mne Lucka nikdy nekousala, ale jsou deti, ktere to zkusi, tak na kojeni.net jsou rady, jak na ne... ale spodnich zubu bych se nebala
uzij si volny vecer 🙂
jinak ja to dnes zakrikla a po tom jogurtu mi bylo pekne blbe 😞
mjanca
12. lis 2009
a gratulace Domiskovi k 1. zoubku, jeste dozene segru, pockej 😃
mjanca
12. lis 2009
Lucka se teprve snazi usnout, MM je na treninku a ja lezim a pujdu brzo spat. To tehu mne hrozne zmaha 😕, MM mi hodne pomaha, uklidil v kuchyni, povesil pradlo atd.. je to zlaticko 🙂 a to ho sidim i vecer, ale copak to jde, kdyz mi je porad na bliti? ]-( |-|
sajahonzik
12. lis 2009
mjani: jj, Maji má stále jen 6 - těm dolním dvojkám se nějak nechce....asi fakt furt čeká na bráchu 😃 - se zubama i s váhou 😃... je to stejně dobrý, jak je každý dítě jiný...... 😉

Takže jogurt nakonec dobrej nebyl, jo? Ouvej, to ti nezávidím, ale to pidi-miminečko v bříšku trošku joooo :-N x-) , ale pštt před MM, by se toho hned chytil 😃 ...i když Domiho furt vnímám jako miminko i přes tu jeho váhu a délku 🙂
sajahonzik
12. lis 2009
mjani: neboj, bude líp...aspoň na chvíli 🙂 ...u mě nevolnosti skončili cca s 1.trimestrem (ale wc mísu jsem objímala jen 2x) a pak to opět začlo ten těhu šrumec po 30tt...takže doporučuju si nejvíc užít ten prostředek 😃
mjanca
12. lis 2009
no, tesim se, az si to budu naplno vychutnavat, jeste jsem trosku nervozni z kontroly pristi tyden, zaroven se ale moc tesim, az toho male cvrcka uvidim x-) . Nevis, jak casto se maji brat ty tehuvitaminy? mne je po nich take spatne, ale nechci nic zanedbat
mjanca
12. lis 2009
s vahou uz nastesti neklesam, doporucuju Nutridrink - doplni vse potrebne, i my zklidni zaludek a nehubne se! to jen mala rada, kdyby mel nekdo stejne problemy, ale verim, ze tu nikdo takovy nebude 😉
sajahonzik
12. lis 2009
mjani: jaký těhu vitamíny máš? Calibrum?
mjanca
12. lis 2009
mam Mamavit
sajahonzik
12. lis 2009
Tak to nevím, ale tipla bych tabletu denně 😉
mjanca
12. lis 2009
to tam pisou, ted jsem na to jukla, ale kdyz to nebudu brat kazdy den? je mi po nich blbe, tak to beru obden....
sajahonzik
12. lis 2009
Neboooj, vše bude ok...a určo pak hoď fotečku z UZV, jo? x-) Budu držet pěsti....
mjanca
12. lis 2009
jj, fotecku hodim 😉
sajahonzik
12. lis 2009
Tak já mám fakt všechny miminkovský příznaky růstu zubů 😃 - teda krom toho, co říkala Kozinka - to ještě nedorazilo 😃 ...mě klepne ..........

Jsem si dělala srandu z MM, on že v úterý buded oma a já jako "proč?"...a on že je státní svátek...a já "ty nepůjdeš do práce?"...nechápal, workoholik můj 😃
sajahonzik
12. lis 2009
To neví, že bude makat doma 😃 😃 😃

A mám v plánu ikeu, ale to je asi ve státní svátek jak poprava, co? Když mi tam potřebujeme asi milion věcí.....Maji teď miluje strašně kočky a tam mají jendu krásnou plyšovou a jen za 89 Kč....tu jí prostě Ježíšek, Mikuláš či jinej pán musí donést.....
mjanca
12. lis 2009
sajo: to vis, musis drzet basu s detma 😃
lenkabu
12. lis 2009
mjanco nemusíš ty vitamíny brát vůbec,stačí kys.listová=acidum folicum v lékárně

sajo gratuluju k zubu
mjanca
12. lis 2009
leni diky, kyselinu beru pravidelne 😉
sajahonzik
12. lis 2009
mjani: v nutridrinku asi nějaký vitamíny budou, ne?

leni: díky...jsem ráda, že u Domiho moje tušení vyšlo - moc nespal a v noci "zlobil", přes den prudil....u Maji jsem ty noční hrůzy (od půl roka) připisovala zubům a furt se jima uklidňovala a prrrd po dobu 8 měsíců než vylezl první 😃
lenkabu
12. lis 2009
mjanco tak na ostatní se fakt klidně vykašli.........
kozimura
13. lis 2009
Saji, taky plánuju Ikeu - valím tam ale už zítra. Terce už nic není a já doma sedět nebudu. Uděláme si dámskou jízdu a zakotvíme pak někde na obídek. Taťku máme v práci, tak co... 🙂

Tak musím šíleně pochválit Hedelix - fakt Terince hooodně pomohl. Takže když kašel, tak Hedelix 😃

Kozi, tak už taky smrkáme. Včera byla nahoře mamča, když jsem se snažila Terku přimět ke smrkání, a jak Terka napodobovala smrkání pusou, mamča jí ji zakryla a tím smrkla - pochválili jsme ji a dneska smrkla zase, ale moc se jí do toho nechce... :-N
kozimura
13. lis 2009
To je strašné!http://www.novinky.cz/krimi/184278-rotv...

Terka miluje psy, děsně se toho bojím... 😞
zuzik03
13. lis 2009
sajo, teda dominik se rozjel s tema zubama 🙂

kozim, u nas Hedelix nezabira, Klarka musi mit poradnou chemii, tohle mi prijde spis jako takova stavicka, ale znam vic lidi, co na nej nedaji dopustit 🙂

mjanco vitaminy neprehanej, at nemas obrika 😉 ale je fakt, ze jestli zvracis a nemuzes jist vyvazene, tak lepsi to chvili jist, nez se zaludek uklidni a budes zas moct i ovoce a zeleninu.

zeny, musim pochvalit petrunu, jedem ted na prodlouzeny vikend se znamyma a 3 deti tam budou mit narozky, tak jsem nechala udelat dort a takto se ji povedl x-) http://petruna.rajce.idnes.cz/Dorty_s_mlecnou_p...
kozinka
13. lis 2009
Mjanči: já taky papkala mamavit, ale byl mi doporučený jen do 4-5 měsíce těhu, ale nic dalšího jsem k tomu neměla, ale úplně nejlepší je ovoce a zelenina 😉

ten Hedelix zkusím koupit a až na malé uvidím nějaké počátky nemoci tak vyzkouším, taky jsem na něj slyšela i dobré i špatné 😕

petru: dort božíííííííííí!!! Ty už jsi fakt profííííííík!!!!

kozi: ještě řekni, že tady dneska jedete do Ikei 😃 😃 😃 ale my až odpoledne, malá je od včera u babičky (mojí mamči) tak máme do zítřka klid 😃 😉 tak si objedem obchody a něco málo pokoupíme a hlavně si tam jedu koupit ty velké hrnky na kafe ať můžeme pít všichni z kotlíků a ne z polívčáků :-p 😃

ohledně pejsků mám neskutečný strach, malá se vůbec nebojí 😞 žádného zvířátka, ona prostě letí jak splašená a hned by se s každým muckla a mazlila a hladila.. 😞 jako na jednu stranu je to super, ale na druhou by měla vědět, že ne všichni jsou hodní, že.... 😞
Od malička byla v kontaktu s pejskama (u našich pudl, u tchánovců velký německý ovčák, u sousedky podvraťák a u druhé jorkšir, u tety bišonek atd atd....) a je zajímavé že všem říká jménem :-N přesně ví jak se který pes jmenuje 😃 x-)
zuzik03
13. lis 2009
holky, ja myslim, ze vcelku jedno, jestli se deti psu boji nebo ne, protoze kdyz na ne vybehne rozzureny rotvajler rozhodnuty ublizit, tak ten se jich ptat nebude :-S tohle se dost tezko da uhlidat, je to podle me o hrozne smule, u nas v parku taky litaji volne psi a klidne pitbulove :-| asi neni od veci mit pro tyhle pripady po ruce nejaky peprak.

Začni psát odpověď...

Odešli