• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozinka: pod zavařenýma třešněma :grinning:
30. dub 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: je to polské příjmení
30. dub 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak my ráno uklízely, pak přišel děda, ted jsem chtěla dát kačí spát ale nedala se, tak mi tady leze, a já dělám guláš, chtěla jsem mít na to klid, tak asi nee..

my možná zítra pojedeme na líbačku do průhonic, do zahrady, je krásná a zrovna ted tam budou asi kvést tulipány, jestli teda tatku přemluvím :sweat_smile:

odpo jdeme na hřbitov a pro oznámení, na to se těším, akroát musím koupit obálky, ty k tomu nejsou..

tak zase pádím zatím papa
30. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: jakej máte rozměr oznámka?
30. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
sájo, dnes to určo vypukne :grinning: nebo že by až 8. 5. na den osvobození ? :wink:
kozin, pod zavařenýma třešněma :grinning: :grinning: :grinning:
mjančo, diblo, spiropent už jsme taky braly 2x a vždycky pomohl
:wink:
30. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji se právě vzbudila, ale nedá mi nereagovat :grinning:
zuzi: myslíš 8.5. osvobození pro mě nebo pro Matyldu? :grinning: :grinning: :grinning: nestraš, že bych tu strašila tak dlouho....
30. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi- já nevím normoš do obálky asi proč?
30. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, pro obe :wink: ale muzes si dat i dnesni svatek prace a pekne si to odmakat :grinning:
30. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: no jen tak :slight_smile: nevím jestli máme dělat jen tohle malý nebo nějaký větší :unamused:
30. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zjistila,že tu budeme mít dinopark :slight_smile:....je nekdo z Plzně,tam je taky

http://www.dinopark.cz/dinopark-ostrava/
30. dub 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky,
zdravím po pár dnech :wink: v sobotu jsme to užili-vidět muzikál po těch letech byl fakt zajímavý kontrast. bohužel do půl těla neběhal(a hlavně nezpíval) hůlka, ale vojtek. nemám ho ráda, tak to nebylo ono. ale těch pár hlavních melodií mě zase vtáhlo a i jsem zaslzela :grinning: žrací permanentka se taky osvědčila :slight_smile: jsme se slušně nacpali, docela se i namazali. vaška tam polili nějakou rajčatovou srajdou, tak nám na stole přistálo zdrama docela dost pochutin a ještě poukaz na 1000-takže se těšim na příště :grinning: nakonec jsme skončili v hudebním klubu, kde jsme se poznali. se to myslim vydařilo :wink:
jinak ty moje dutiny pořád nejsou ok-od včera mám nějaké pilule na 3dny-ne přímo ANT, ale něoc podobného :unamused: doufám, že ANT a podobné nebudu zobat tak pravidelně, jako se jí antikoncepce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kulda chrní, tak jdu dočíst. jen koukám saji, že jste pořád s maty pokopě-už bych ti teda přála, ať už to máš z krku a maty(ho) venku-si pamatuju, jak jsem poslední dny funěla a hekala :grinning:
30. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: já to rozesíala mailíkama.. :dizzy_face: už se na něj moc moc těšíme... :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lena, punčocháče ala bekovka super-vandě seknou, klidně dávejte :wink: :slight_smile:

mispuli, iron maiden bych dala taky-koukám, jste rockeři :wink:

katko, krásný oroginál svatebko-moc se mě líbí :wink:

mjanci, gratulace ke chodění lucky :wink: kulich už se docela rozchodil, vyfasoval bačkory a teď už skoro neleze.
30. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, opožděně vítej ze švajcu-fajn, že jste to přiměřeně k počtu dětí užily :slight_smile: snad ten sr...ý bacil je už lepší :wink: já byla ve šv.jednou a mám ohledně případného bydlení stejné pocity-krásná příroda a výborný sýry :wink:

kozin, taky vítej z výletu, v dobrém závidim-jela bych hned :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....holky po 14 měsících jsem doma sama samotinka.....Natinka vyrazila s tatínkem za babi a dědou a sestřenicemi...takže mám do 18,00 klid a volno....jdu si odpočinou na balkón, mám uvařené kafčo, cigárko a čokoládku a šup už jsem tam, tak zatím papa....Jde někdo semnou???? Nehlaste se všechny... :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://kozulatko007.rajce.idnes.cz/rim/ akorád to je zatím jen provizorní, nemám tam komentáře, ty doložím.. :slight_smile:

zuza: ahojky! :dizzy_face: Ty jo, taky jste si to krásně užili!! :dizzy_face: Závidím!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na muzikál se taky chystám v nejbližší době, i když nevím nevím, toho cestování už bylo poslední dobou moc :slight_smile:
Ale ta žranice teda musela být.. :grinning: :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mala celou noc brecela, rano byla osypana, horecku a rvala, tak jsem zasla k dr. a pry je to nejaka viroza a do toho asi zuby, ma takovou tu hnusnou zlutou rymu, ktera nevyteka, takze musim porad odsavat. Doufam, ze dnesni noc bude lepsi. Ach jo a to jsme na dnesek meli naplanovane carodejnice i s detma:frowning2:

Jinak Saji, fakt jsi dobra, ale podle toho bricha bych rekla, ze Maty uz musi koukat hlava:slight_smile: Jak psala Zuzik, tak na ten den osvobozeni by to bylo takove stylove :grinning: , ale nepreju ti to.
30. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko tě nepoznávám, z tebe bude zachvíli makrela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, verča na fotkách boží :wink:

ewus, to je fajn zpráva-ať chlap seká dobrotu
:wink:

anett, psíni mě taky prosím IP-jsem zvědavá :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: mě vždycky rozesměješ :grinning: ...hlavičku kontroluju, nekouká - teda ještě ne :grinning: a ta fotka je dva dny stará :wink: , ale stydká kost mě bolí fest, asi ta hlavička bude obří :wink:

zuza: já teda nefuním ani nehekám, jen tiše chodím jako kačena :grinning:
30. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko:až teď koukám že jsem reagovala do králíčků,tak si to tam přečti :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: tak to jsem rada, ze jsem te rozesmala - jeste me napadlo, jestli nechces skakat po schodech, to by Maty asi uz fakt nevydrzel/a, kdyz je tak nizko :grinning:

anett, prosim taky IP - jsem zvedavec obecny :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: ty kecko jedna.. :grinning: :dizzy_face: ale kuji :dizzy_face: i když ty bílé hadry přidávají, že... :sweat_smile: ale já jsem tak ráda, že si můžu vzít bílé kalhoty a nevypadám v tom až tak blbě.. :slight_smile:

leni: :dizzy_face: taky ráda takhle vzpomínám.. :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: ahojky ženo!! :dizzy_face:

shehe: taky jsem zkoukla fotečky!! :dizzy_face: malá v domečku je prostě boží, je přesně jak v mrazíkovi!! :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: ahojky, fotky moc hezke a opravdu ti to slusi. A uz vis, kdy budete v televizi? Abych o to neprisla. :wink:
30. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo, užij klídek :wink:

saji, tak já chodila taky jako kachna-ale uhekaná a ufuněná :grinning: a vyháníte poctivě s TM :grinning:

tak jsem si uvařila super kafe s pěnou a nalila do něj kyslý mlíko-jiný nemám, tak to naštve :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do toho kulda vzhůru :slight_smile: asi dám to kafe se sunarem-nutně potřebuju kofein :grinning:

fotky okouknu večer a taky dočtu :wink:
30. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: děkuji :dizzy_face: bylo tam fajn, ale jak už jsem psala holkám, docela mě zklamalo to prostředí, prostě ty památky nádhera, večer když se to podsvítilo, jsem skoro nedýchala... ale přes den špína, smrádeček, připadalo mi to, že to je vše strašně zničené, ne stářím, ale lidma.. ta atmosféra byla hned fuč.. :frowning2:
Jinak v bedně budeme v takové datum, že na to fakt nejde zapomnenou, na den dětí.. :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOZINKO oni chcou děti odradit od televize :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: super, hned si poznamenam :grinning: Musim bezet, mala uz je zase vzhuru.
30. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic tady opět mrtvo, takže se jde uklízet. tak zatim papa
30. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek