• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
S tema psama, uz to radeji ani neposloucham. Je to hnus. Ja sama se psu bojim a mam z nich strabh uz od mala. Mam i nocni mury, ze po me vrci, ceni zuby, honi atd. Fuj
13. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, ale těch našich ses nebála, ne? :wink:
13. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já se nebojím psů, takže tady u nás verča strká ruce i za plot, je tu takovej ošklivej voříšek, ale milej dobrák:slight_smile:) Jinak dneska si verča v zoo hladila opice:slight_smile:))) chřipky se taky nebojím, jak píše lenka, je to nebezpečný jen pro oslabený lidi. Jinak já sice psa nemám, měla sem ho donedávna a příčí se mi pes s náhubkem, to spíš na vodítku a někde na poli pustit. Mimochodem s labradorem nemám dobrou zkušenost.Na chalupě proti nám šla ženská se psem na vodítku a pes měl postroj. Sápal se po nás, nebyla sem schopná poznat zda si chce hrát nebo nás sežrat, ano nevrtěl ocasem a ani nevrčel. Najednou se ženský vyvlíkl z toho postroje a hrrr na nás. Verča se do tý doby psů nebála. Pes nic neudělal, jen skočil na Mirka, nevím, asi si chtěl hrát. ženská ho hned chytla. Os tý doby se mi verča běží schovat za nohy i před čivavou. za plotem se nebojí ani když štěká, ale jak je na volno, tak jo.
Foto ze zoo a chalupy zde http://veverunka.rajce.idnes.cz/Verca_19_mesicu_zoo_chalupa_a_Praha/
13. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, už pejska nemáte?
Fotka s pavučinou kouzelná, v bundičce vypadá Verunka nějaká starší a ten riflový kabátek je nádherný!!!!
14. lis 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimut, už psa nemáme, bylo mu 14 a selhaly ledviny, konec nebyl moc hezkej, ale kterej konec hezkej je, že:frowning2: ten riflovej kabátek je hlavně suprovej, že je dlouhej takže nelezou záda při předkolunu:slight_smile:
14. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, to mě mrzí. Jinak co se týče ledvin, vím, o čem mluvíš. Naše Betinka (první kníračka) měla ledviny nemocné, takže jsme si s ní 5 let zažívali svoje, pořád jsme se s tím nemohli smířit. Nakonec nám ji ještě někdo otrávil. Už jsme dalšího psa nechtěli, ale mamča byla úplně hotová - s Betinkou byla pořád a najednou tady bylo prázdno, tak jsme si nechali poradit a šli jsme už do psa s papírama a musím zaklepat, Besinka je zdravá a Beneček taky :slight_smile:

Ten kabátek je fakt super - je šik a ještě super, jak píšeš, že je dlouhý. A vevnitř to má teplou podšívku?
14. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky se vaše dítka tak starají o miminka? Jako o panenky.. Terka už mi tím chvílemi leze krkem :sweat_smile: Pro jednu panenku jsem jí vyprala oblečky, se kterými jsem si hrála já - svetřík a kalhoty. Děsně blbě se to oblíká. Ještě jsem dala panence plinušku (tu nejmenší, co měla Terinka, když se narodila) a ona jí pořád svlíká, u toho se rozštiluje, takže ji nosí mi, ať ji svlíknu, že je "kakiš", tak do naha, dá ji na nočník, pak křičí "mamííííí, dupku!" TO jako, že mimi kakalo. To už jí řeknu, ať jí ji utře ručníkem a nakonec příjde s panenkou, plínkou a obleč mammi, plínu... :rolling_eyes: A to se třeba za 20minut zase opakuje :sweat_smile: Teď jí má zrovna nahatou, má v ruce "blyšček na pyšček" a maže jí a říká "pipinu namažem" :grinning: Jako fakt síla :sweat_smile:
14. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Vanda to dělá taky,panenkám nebo plyšákům
14. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak davidek to taky kupodivu dela, ale ne nastesti tak casto, on celkove ma rad kocarky a miminka :sweat_smile:
14. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ono je to fajn a člověk se nasměje, ale už mě štve to oblíkání a svlíkáni :sweat_smile: No jo, mají to holky odkoukané od nás :grinning:
Víš, co mi udělala minule? Má zakázáno brát si něco bez dovolení. No a minule nedojedla perník a nechtěla ho. Tak jsem ho vzala a začla jíst a ona začla "mamíííí ne! Moje! Dej!" Dala jsem jí ho, ona ho nejedla a za chvíli přišla - "Chceš?" a dala mi ho. Fakt síla. Jsem se musela smát :grinning:

Tomi, to je normální :wink: Co znám kluky, tak si hrají s panenkama a holky s autama. Myslím, že je to přejde ve chvíli, kdy se za to začnou stydět. Vím, že nám i ve školce kradli kluci panenky :slight_smile:
14. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
má teplou podšívku:slight_smile:) No, Verča k vánocům dostane kočárek, panenku, a traktor s přívěsem:slight_smile:)))) ráda si hraje s autama:slight_smile:))) nás se panenky neoblíkaj ani nepřebalujou, ale celej den otravuje, že chce pustit pepinu na počítači. Takže celej den chrochtá:slight_smile:))))) a to si ještě vybere jakej díl chce. Oblíbenej je s autem:slight_smile:)))))
14. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárky už máme dva, panenky má 4. To jí stačí. Traktor jsem jí koupit chtěla, ale líbí se jí jen ten opravdový a už má slíbené od souseda svezení - prostě holka z dědiny, no :grinning:
Pohádky jí nebaví. Maximálně teď kouká na Disney program, kde se učí děti počítat, poznávat barvy a tak s postavičkama z Disney pohádek. Tak to ji baví. Nebo pak různé přírodopisné filmy, takže u nás je pořád puštěné Discovery, Animal Planet apod. A jinak klasika - reklamy, ty zná nazpaměť. Takže pohádky už nekupuju, nemá to význam. Ona si raději vezme knížku a pojmenovává zvířátka, už je zná všechny - od rybiček, želviček, přes delfíny, slony, žirafy, psy, kočky.... Dokonce pozná i klokana, lišku, veverku... Takže zůstáváme u zvířátek. Má plno plyšáků a blbostí, takže už fakt kupuju jen kostky, maximálně knížky - ty ji berou hodně a na Vánoce má tu kuchyňku. Nemám ji kde schovat, tak chodí kolem krabice a říká - "Hočička važi mašo" Takže jí to snad chytne.
Nedávno jsem jí koupila v Textil Halle ruční vysavač, tak teď tady lítá a vysává :sweat_smile:
14. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď s ním zrovna mučila psa :sweat_smile: Ben se bojí všeho, co vydává zvuk (no, posera), tak ho s ním nahání a má radost, že zdrhá. Jdu ji krotit. :rolling_eyes:
14. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak davidek ani nevi co je to slovo váží, nebyla moznost kdy mu to rict :sweat_smile:
14. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, ona tak říká vaří :wink: Ale ví i, co je to vážit - když ji vážím na osobní váze, tak ví, co jde dělat :slight_smile:
14. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to ho taky vazim, ale ne casto, takze to slovo proste nepouziva,
14. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, tak ona se vážit chce - hned jak vidí váhu, tak k ní letí, zváží se a hlási čičet či :grinning:
14. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, protože mám taky březňátko, tak sem občas nakouknu,ale napsala jsem sem jen párkrát, nějak nestíhám se aktivně účastnit. Nedávno jste se tu bavili o Vánočních dárcích a někdo sem dal odkaz na kalendáře s fotkama dětí. Prosím, můžete to napsat znova? Moc děkuju!!!
14. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás kalamita.
malá už je v pohodě. jen já jsem dnes proseděla na wc jako nikdy. pak mne to na pár hodin přešlo, že jsme zvládli s malou prochajdu a ted znova lítám na záchod
Manžel se vrátil z brigády a lehl s teplotou a když jsme přišli s Kiki domů z prochajdy tak si meřil a měl 38,7 tak jel na pohotovost ,ale průjem zatím nemá.já mám zvýšenou teplotu.
já jsem zvědavá co se dozvíme v pondělí z hygieny co to malá měla. ale asi to co měla ona ted prožíváme my.
14. lis 2009 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: nemůže to být z kuřecího masa???? Nemá chlap při tom i bolesti v břiše???
14. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: nevím co to je. Ale už je mi i lépe - jak jsem se vys.ala z podoby :slight_smile: - sem si dnes připadala jak po klystýru. A MM nic není krom teplot a na pohotovosti mu řekli,že ani chřipka ,ani nic jiného to není ,tak možná jen unava nebo tak. a nebo se to zítra teprve projeví

leni: asi jo :slight_smile: - ja jsem vlastne od stredy skoro nic nejedla - jsem jen na rohlikach . dnes jen jeden rohlik v poledne s čajem a ani nemam hlad.
14. lis 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: nezávidím teda :frowning2: , snad bude líp....

Nemáte prosím někdo doma takovou tu silikonovou formu-plech na pečení vánočních rohlíčků? Pokud ano, jak se s tím pracuje? Chtěla bych si ji koupit, kámoška to chválí, tak se raději chci zeptat ještě jinde...se šíleně těším na pečení cukroví :slight_smile: a asi budu letos péct i perníčky a ozdobíme s nima stromeček - tedy pokud se povedou....

Dneska jsme měli úžasný rodinný den a ke všemu jsem děti dala zároveň spát a oba spali hodinu - věc nevídaná :dizzy_face: kéž by to tak už bylo i dál.....já mám teda asi chřipku, nevěřím, že by to bylo k moudráku, ale stejně jsme na procházce byla...a dnes bylo vážně krásně :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava - kecám - oba spali dvě hodiny v kuse :dizzy_face: od dvou do čtyř...a teď už oba zase spí :dizzy_face: Snad se nebudou budit v noci...

Jinak je šílený jak Domi nechce příkrmy - zkoušela jsme teda 3X mrkev a děs :frowning2: ....zoufale u toho brečí, křičí (někdy to zní jako "néééé"), vzteká se, dělá ksichty, plive to, spocenej všude ...no prostě hrůza....asi ho nechám na mlíku :grinning: na to nemám nervy.....néé, zkusím něco jiného - květák nebo brokolici, ale moc tomu teda nedávám, kdybyste viděli, jak s emi pask vrhne na prso a jakoumá radost z mlíka - neskutečný :sweat_smile: ....
14. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo to je asi normální u plně kojených dětí.........dej mu do toho trochu odstříkanýho mlíka
14. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady byl tak dlouho klid a poslední dobou to zase žije :slight_smile: mám co dělat Vás dočíst.
Petru: jaký dort? jsem jediná debi.. a nevím kde je :sweat_smile: a můj doktor říkalm že má hodně pacientek co otěhotní při plném kojení a bez ms :wink:
hvězdi: my taky krásně smrkáme, přišlo to samo, malá měla rýmu jen jednou a sama smrká, vidí to u nás. To všechno přijde, neboj, tak to samo přišlo ze dne na den s nočníkem, začla si prostě říkat, přinese ločník a říká hovno :grinning:
saji: zakladatelka diskuze březnovky 2011 :grinning: Saji, uidím jak vám to vyjde finančně u nás je to taky jediná stopka, možná budeme i do třetice nosit spolu :dizzy_face: ty naše druhé holčičky :wink:
14. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam být uvidíš
14. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čááááááááááuuuuu, tak jsem kooonečně objednala kalendáře a jsou úchvatnýýýýýýýýýýýý, tady malá ukázka pro představu..... :grinning:

titulní strana http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3534533&vReferer=

ukázka jednoho z listů http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3534534#navigator
15. lis 2009 v 00:53  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočtu zítra, dobrou noc mamulky a děťátka.
15. lis 2009 v 00:53  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, jaké perníčky děláš? Máš nějaký odzkoušený recept?
Jinak k té mrkvičce. U Terky to bylo stejné. Nakonec jsme přišli rovnou na brambory a míchala jsem jí je se svým mlékem :wink: A tak jsme se rozjeli. Do brambor jsem jí pak dala mrkvičku a tak :wink:

Annet, tak nakonec tě to chytlo i do třetice? :grinning: Já si taky nedovedu představit, že by mělo být další těhotenství poslední, že bych to pak už neměla nikdy prožít. Ale nevím. U mě se začíná čím dál víc pokulhávat zdraví. Asi si nakonec zajdu znova k doktorovi, ať mě pošle na pořádné vyšetření, ne, že to ukončí jako doktorka odběrem krve a řekne, že tam nic není a neví, z čeho to může být. Začínám mít strach jít do druhého, dokuď nebudu pořádně pohromadě...
Jinak se samo těším na "založení diskuze" březňátka 2011 a snad se přidám :sweat_smile:
15. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek