• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Teres vypadají úžasně!!!!!!!!!
15. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim ty jsi ze železa, zažila jsi už tolik úrazů, že nějaké těhotenství tvé tělo nemůže rozhodit.... :grinning: ale samo je lepší mít jistotu a dojít si k lékři pokud se necítíš dobře. :wink:

kozin, viď? jsem byla nadšená, když jsem ty šablony na netu našla. Jsou vesměs po domácku vyrobené, nádherné a jeden mě vyjde na 179,- :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 12:39  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2009 ve 12:46  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, ze železa, jo? Vždyť toho mám zrovna nejmíň :grinning:

Jdu kouknout na odkazy :wink:
15. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, to je nádhera!!!
15. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim., no podle toho co jsi mi u vás vyprávěla jsi ze železa a nechápu jak je možné, že držíš ještě v celku... :sweat_smile: :grinning:
15. lis 2009 ve 13:32  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, možná se jednou rozpadnu ze dne na den na milion kousíčků a nebude problém se spopelněním :sweat_smile: :grinning: :grinning: A v celku držím proto, že jsem celá pošitá :wink: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Maji to jako plně kojená nedělala :sweat_smile: :grinning:, ta dlabala vše a krásně, žádný plivání a tak :wink:, takže tohle prostě neznám :sweat_smile: ..jako kdyby jsme měli lepší net, hodím Vám video a určitě byste brečeli s ním :grinning: fakt to prezentuje jako šílený utrpení.....a s mlíkem bych mu to musela dát min. půl na půl :grinning:

terez: kalendáře krásný.... :dizzy_face:
15. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se z tebe picnu. Chci večerní popíjení a mega oheň v grilu.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 19:45  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, já takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně fakt jsem se trochu bála rána aby ten slunečník nebyl ožahnutý. To byl fajrák jako prase.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 21:04  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, to jo. A to jsi pak neviděla ten maras v ložnici, když tam zůstalo otevřené okno a všechny ty kousky dřeva a papíru jsme měli tam :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Ale bylo to supééér! :grinning:
15. lis 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, ten kalendář je fakt pěkný!
Kozim:pisni ip, co ti je. ???
Saji: co ten váš net? U nás už ok.
16. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jaké dáváte dětem vitamíny na posílení obranyschopnosti? Vím, že jste se už o tom bavily, ale nějak mi unikly názvy a nechce se mi dohledávat :wink: . Juli je zase nemocná, má vysoké horečky, prý virové onemocnění :unamused:
16. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni, mi v lékárně řekli, že jsou sirupy, ale ať raději dávám více ovoce a zeleniny, že je to mnohem lepší :wink:
16. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že se pěkně chytáte na kalendář.... :grinning: :grinning: :grinning: Se nedivím, je úplně jiný než obyč z fotolabu... :sweat_smile:
16. lis 2009 v 16:54  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: koukala jsem včera v lékárně a taky mi řekli, že je lepší více přírody než chemie :confounded: já dávám pampeliškový sirup (domácí výroby - je to perfektní na průdušky a kašel, i když tuktuk zatím jsme kašel neměli)
ale koukala jsem, že už existují i Martánci sirup od 1 roku, Martánky chci začít dávat jakmile začne chodit do jeslí nebo do školky.
16. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi dáváme Oscilococcinum jako prevenci 1x týdně. Je to homeopatikum. :wink:
16. lis 2009 v 16:59  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé malej santík... :grinning:
16. lis 2009 ve 21:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, dík za tipy :wink: . Malá má hodně ovoce i zeleniny, ale asi jí to nestačí, je nemocná docela často, tak mi dr. doporučila vitamíny aspoň an tohle přechodné období, tak něco zkusíme :wink:
16. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vlni, tak mi dáváme Multisanostol sirup,dávám to Natce do teplé vody a pije to jako čaj... k to mu hodně ovoce, což u nás moc problém není....
16. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni nám to dr.doporučila minulý rok když měla natka Ecolu na povzbuzení organismu a hlavně posílení a je pravda, že jsem moc nemocní minulý rok nebyly, tedy co se rýmu a kašle týče... :grinning: :grinning: takže to budu dávat přes zimu jako prevenci...
16. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
vlni: taky davam Multisanostol, a Lucka mi ho vezme i jen tak ze lzicky :sweat_smile: , pak davam 1x tydne preventivne Oscillo a laktobaciliky od Swisu :wink: , ted jsme zvladly rymu a kasel do tydne, s opravdu lehkym prubehem.. tuk tuk a doufam, ze bude ted chvili klid. Ovoce i zeleniny taky ji hodne, ale evidentne ji to nestaci, taky nam to dr. doporucila.
16. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vlni: preju Julince, at je brzo dobre :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: tak malá mela asi taky tu Escherichia Coli - podle výsledku ze stěrů.
To též bylo, naše dr řekla,že si máme dnes zavolat a když MM volal na hygienu tak mu nechtěli říct výsledky,že to musí dát jen mudr. tak se nasral a jel přímo na hygienu a pak se dostal až za ředitelkou ale ta tam nebyla tak nakonec nejaká magistra řekla,že tam neco je ale ze mu to stejne nemůže sdelit ale tchyne to pak obvolala a zjistili jsme toto.
Jani a je to do budoucna pro malou neco hrozneho, dieta nebo tak?
16. lis 2009 ve 22:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky, jdu konecne na MK. Mam nejaky dny blbec...zaviroval se nam PC, dnes netekla voda, prootze blbci ji prekopli, pokazil se nam kotel a k tomu navic MM sel do prace a BEt zlobi a porad chce pozonost a je strasne urvana a umrncena...Takze ja na jedne ruce Bet, 2.rukou resim problemy. A KONECNE voda tece!!!! Sice malo,ale prece...PC je opraveny a akorat ten kotel.... :unamused:

Kac: tak to je bordel...fakt :angry:
17. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko IP
17. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak nestíhám net...

vlni: já koupila multitabs immuno kids, je to i s laktobacily na posílení imunity, jsou to "tabletky" a Maji je bezvadně cucá, tip mi dala shehe...u nás totiž sirup nepozře....dvojbalení s pirátem postavičkou stojí asi 350 Kč - v jednom balení je 30 tabletek.....příchuť je malina s jahodou tuším...maji to vážně moc chutná :wink: :slight_smile:)

hvězdi: asi mají kotle blbej den, nám ten náš taky netopí, zítra se MM pokusí sehnat servisáka, aby dojel co nejdřív...máme sice krbovky, ale tím nevytopíme koupelnu ani Majin pokojík, tam to teplo prostě nedoleze....jako minulý měsíc odešel termostat v bojleru, teď zase kotel - MM si myslí, že taky termostat...a to to nemáme zapojený ještě ani dva roky - k nas.ání!!!!!!!!! A jelikož nám známý nevyplnil záručák a my to zjistili až teď, tak si to hezky zacálujeme...když se daří, tak se daří :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

A MM navíc v pondělí brzy ráno odlétá na 4 dny do Německa.....už se modlím, aby děti byli hodný a aby bylo hezky, abychom mohli být hodně venku.....
17. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo ať to známý vyplní teď ne?
17. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek