• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Saji pokud vím tak záručák nemusíš mít vyplněný, stačí k tomu doklad o koupi, kde je tadum, který tam dopíší při reklamaci... plno věci jsme takto řešily při reklamaci a nikdy se nám nestalo, že to nevzali na reklamaci...nejdůležitější je doklad o koupy nebo zaplacení... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava Datum, jsem to trochu prohodila... :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, na záručáku až tak nezáleží, hlavní je, ať ho máte a máte k němu fakturu nebo účet. Loni jsem volala servis na myčku - taky mi záručák nevyplnili a to tam mělo být servisní číslo, které jsem absolutně nevěděla kde je a normoš jsme to vyplnili až se servisákem - pro něj bylo rozhodující, kdy jsme to koupili. A záručák jsem neměla ani potvrzený, normoš jsem zajela do obchodu a potvrdila ho s účtem zpětně :wink:
18. lis 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: on není přímo odsud - takže to musí vyplnit on, což nebude hned a pak ještě elektrikář, kt. to zapojoval - tj. strejda musí sehnat razítko od známého :grinning:...no, je to i naše chyba, že jsme si to neohlídali a nesehnali vše potřebné než se to pos.alo...... :rolling_eyes: ...a potřebujeme ho funkční co nejdřív, že....ještě že venku nemrzne.....

Fakturu máme, ale ta nám byla i u bojleru prd platná :angry: , oni tam totiž mají návratku - orazítkované to chtějí poslat zpět, aby si ho tam dali do evidence :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jinak nic neuznávají - prý :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....u bojleru nás zachránilo to, že byl vyroben v listopadu 2007, tudíž na zač. října 2009 musel být ještě v záruce, že......no, uvidíme, až servisák dorazí.....asi to tu máme zakletý, že všechno odchází nebo dělají už jen šmejdy? :rolling_eyes:
18. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, já bych v tom fakt problém neviděla. Však uvidíš :wink: Je fakt, že u takových věcí by mělo být něco jako, že to bylo odborně zapojeno. Ale tak zkusit to můžete :wink:
18. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vůbec nestíhám dočítat, tak o vás nic nevím :frowning2:
Dětičky nám obě marodí, už týden, dneska už je to o něco lepší :wink: Snad jste tady všichni zdraví, bo je to hrozná otrava, když musím s nima být doma zavřená, jen do práce se dostanu, jinak nic:frowning2: a počítač je furt obsazený, bo si tady pouštějí pohádky.
My dneska máme nějaké vyřizování a nákupy a na 14h mám zubaře, tak nevím, jak to skloubit a ještě aby je někdo pohlídal, když je nemůžem vzít ssebou. Teď 4 dny jsme tu měli zedníka a omítky jsou z větší části hotovy. Ještě přijde na sobotu a neděli a snad už to dodělá :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, to máte ted složité, já to znám, že to jde jak psala Dibla :wink: Tak hodně štěstí, ať už máte teplou vodu, to musí být fakt nepříjemné :confounded:
18. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul: teplá voda už nám teče :wink: - byli jsme bez ní přes týden v říjnu, ale to se dá zvládnout, bojler máme už opravený, teď se "rozbil" kotel a netopí :rolling_eyes: , aspoň že nám to počasí přeje....
Brzy se uzdravte :wink:
18. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
tak my jsme meli mít dnes očkování - spalničky atd. ale díky té nemoci co malá mela,nam do mudr odložila, za mesic musime znova na vyter a podle toho se pak uvidi. ale jsem ráda,že je malá už v pohode a kaka konečně tak jak má.
jinak už pár dní nechávám malou doma bez pleny a daří se nám to dobře, jen jednou to malá nevydržela a počůrala se...sice se jí musím často ptát a ona mi řekne a nekdy řekne sama,tak snad je to na dobré cestě.
18. lis 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla : IP
18. lis 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, my už jsme bez plen déle a stejně jí to někdy připomínám a ptám se :wink:
18. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : ten zarucak by mel jit zpetne vyplnit, jak pisou holky...U nas se na to prislo tyden pred koncem zarujy. A taky je novy...PRy je to uz vyrobni zavada a my jsme si mysleli,ze tak ma byt, az to zacalo blbnout uplne.... :sweat_smile:

JInak vlezl na mne nejaky bacil. Teplotu mam zvysenou a boli me desne kosti a jsem malatna. Vyjit shody a sejit je pro mne nadlidsky ukol...tak nevim co to je :angry: Na odpol. si vzala Bet mamka, tak mi pomohla. A navic je konecne krasne venku a ja nemuzu ven :angry: :angry: :angry:
18. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: přejeme Bett vše nej nej nej k svátku :wink:
19. lis 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přidáváme se k přání všeho nejlepšího Bett :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hvězdi: ty se brzy uzdrav :wink:

Juli bojuje od pondělka s horečkama, trochu se to zlepšilo, ale stejně aspoň 2x denně jí to vyleze nad 38 :angry: , už z toho začínám být nervozní :unamused:
19. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ani asi nebudu docitat - nejak jsem ted nemela moc casu. Porad litam s tim zubem a do toho dalsi zdravotni problemy. Jinak jsem byla pred tydnem nastydla a od pondeli uz me zase tece ryma a boli v krku - ach jo. Koukam podle poslednich prispevku, ze nemoci jsou vsude. Tak drzim palce, at je brzy lip.
Jinak taky prejeme vsechno nej Bett :slight_smile:
Chtela jsem se zeptat na ockovani proti spalnickam, nestovicim a zardenkam. Kaca mela prvni davku v cervnu a dr. mi rikala, ze dalsi ma mit v prosinci - pry to je po pul roce. Vychazi to zrovna pred Vanocemi a v lednu jedeme na hory, v unoru taky a v breznu ma jit na posledni Prevenar. Tak jsem myslela, ze bych ji to odsunula az na jaro - treba ten duben. Myslite, ze to jde? Rikaly vam dr. do kdy se to musi pichnout? Nechci se ji na to ptat aniz bych znala nazory jinych dr., abych s ni pripadne mohla polemizovat.
A taky mi ted prijde, ze je fakt blby obdobi - sama chripka a bacil a do toho ockovani.
19. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: tak my jsme neměli jeste ani první dávku toho očkování, měli jsme to mít včera,ale malá prodělala Ecolu tak jí to nepíchli, za měsíc jdeme na kontrolu a pak podle výsledků se uvidí ...takže možná by nevadilo že druhou by vám píchli na jaře ale fakt nevím jak je to u druhé
19. lis 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
del může se to odložit myslím
19. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Dneska jsme byly opět v Mateřském centru - paráda. Máme tam jen jednoho chlapečka a 9 holek - ale krula si pro sebe zabrala Terka. Normálně spolu zalezli do stanu a tam jsme je načapali, jak se pusinkují :sweat_smile: :grinning: Po kom to dítě je? :grinning:

Del, Katuš, my taky nemáme ještě ani první dávku. Na 18ti měsíční prohlídce mi MUDra řekla, že mi pošle na přelomu září/říjen pozvánku, že by už měla vakcína dojít a doteď nic. Teď to už nechci honit - jednak jsou teď chřipky a taky jsou za chvíli Vánoce.

Leni, nevíš, do kdy by měla být ta 1.dávka?
19. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
del, vypadá to, že 2. dávka by měla být 6 - 10 měsíců po 1., více tady http://www.vakciny.net/pravidelne_ockovani/MMR.htm#7

kozim, 1. dávka je podle mě jedno kdy, ale pokud to má mít smysl, tipla bych, že než půjdou do kolektivu - školy, školky, ale to je jen neodborný úsudek :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to by bylo super. Myslím, že už toho i tak měli prckové dost. Jestliže by to počkalo, tak bych to nechala až po 2. narozkách. To by bylo fajn.
19. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady něco pro zlepšení nálady nemocným i zdravým :wink:

Matka má tři dcery a všechny jsou ještě panny. Všechny tři mají svatbu krátce po sobě. Protože se jejich matka trochu obává, jak si poradí s prvním sexuálním zážitkem, řekne jim, aby poslaly pohled ze svatební cesty a nějakým diskrétním způsobem sex popsaly.

První dcera poslala pohled z Havajských ostrovů.Bylo na něm napsáno jen NESCAFÉ.
Matka nejdřív nechápala,ale pak běžela do kuchyně, vzala NESCAFÉ a četla: DOBRÉ DO POSLEDNÍ KAPKY.trochu se začervenala, ale byla spokojená.

Přišel druhý pohled z Miami.opět krátká zpráva: BENSON and HADGES.
Matka šla rovnou do obýváku, kde vzala manželovi cigára a čte: EXTRA DLOUHÉ, KING SIZE.
Opět se začervenala a byla spokojená.

Po měsíci přišla třetí pohlednice od nejmladší dcery.Na pohlednici bylo roztřeseným písmem napsáno BRITISH AIRWAYS.
Matka běžela najít prospekt letecké společnosti a čte: TŘIKRÁT DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, VŠEMI CESTAMI!
19. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Betule dekuje vsem moooc za prani :wink:

je mi to lito,ale jmeninky dnes nemuzem oslavit a ani jsme nemeli silu koupit nejaky darecek,tak to odrocime na pristi tyden. Uz totiz lehl i MM, babicka, bracha...Ja se pomalu z toho hrabu...A jsem rada, ze jsem schopna aspon delat kolem Bet...

Kozim: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, jde net...

Bett přejeme vše nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já dneska byla ve městě jen s Maji "na volno" a Domim v golfkách...a přežila jsem já i děti, huráá :grinning:...ale jsem naštvaná, protože to stupátko pro staršího sourizence u golfek je totál nepoužitelný :rolling_eyes: :angry:
19. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a opravu kotle jsem krásně zacálovala :rolling_eyes:, oni mají takový podmínky záruky, že to snad ani nikdo nemůže splnit :stuck_out_tongue_closed_eyes:, takže Porotherm miluju :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - máme s MM Vánoce vybraný...4000 jen to fikne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...se nám fakt daří, přemýšlím, co odejde dalšího :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sai: ja Ti rozumim, ma kupka na darky se pekne ztensila za ty ruzne opravy a hlavne revize, ktere musi byt, aby Ti uznali reklamacku....Maji to dobre promyslene... :angry: :angry: :angry:
19. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, omlouvám se - Bet vše nejlepší :wink:

Holky, koukaly jste na zprávy? Na Nově byl manža od Koblizka s malým. Mluvil ohledně toho zabitého bílého tygříka :frowning2:
19. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za info o ockovani - zkusim to probrat s dr. a uvidim.

Kozi: zpravy jsem nevidela - bylo koupani, krmeni a ted je rev :angry:
19. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: to je fakt pech, takhle pred Vanocemi - no, ne ze pres rok by to bylo lepsi :angry:
19. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bílý tygr sežrán lvy.........mně to celkem nasralo :sweat_smile:
19. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
dnes jsem byla na kontrole, videla jsem mimise, jsem 7plus 6, dle ultrazvuku 8plus4, ale to je v poho, srdicko je, dalsi ko dalsi tyden a pak 21.12. ultrazvuk ve 12tt :slight_smile:
oznamila jsem to i vpraci, ale kupodivu moc prekvapeni nebyli. Jo a je to 2. den, co nezvracim a jiiiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning:
Bett vse nej k svatku
ockovani chci taky posunout, kvuli tomu, ze si myslim, ze ji to ted oslabilo hodne imunitu a nehodlam to v unoru resit znovu, chci asi az na jare nebo jeste dyl... ale to mi asi neprojde :-/
19. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek