• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
mjanca: gratulujeme ke kontrole a taky at mimisek hezky roste
20. lis 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: tchýně i MM babička, se nás už ptali, zda nám mají upéct cukroví, já řekla že ne, že si to naše vybrané a oblíbené upeču - to by ani nebyly Vánoce bez vlastního cukroví :grinning: to se dá i s dětmi, když zrovna extra neprudí a mají dobrý den......u nás bude min. 5 druhů.....
20. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: tak já bych to zvládla i s malou,ale radeji chci mit na to klid a nehlidat zda mi nechodi kolem trouby,takze ja to budu delat po vecerech
20. lis 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: krásný fotky - krásná Bett :dizzy_face: ....štvete mě, jak kaŽDÝ DÍTĚ MÁ VÍC VLASŮ NEŽ Maji :angry:, to je nespravedlivý :rolling_eyes: :angry: :grinning:
omlouvám se, za chyby a jak píšu, ale na klíně mi řádí náš uřvánek :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: my máme naštěstí troubu vysoko :wink:, ale večery to asi taky jistí..... :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: jak ségra a těhu? Vědí, co čekají?
20. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou praseci chripkou se to pozna z krve - takze pokud cloveku krev nevezmou, tak je to jen odhad dr. Ale tu krev ti stejne berou jen, kdyz je ti fakt hodne blbe a mas uz nejake dalsi priznaky a stav se nelepsi - takze plno lidi ji normalne prodela a ani o tom nevi - mysli si, ze to bylo normalni nachlazeni nebo chripka.

Saja: nepodcenuj se. U nas teda MM zadne domaci prace nedela - nejak ho nemuzu donutit - ja mam teda rada poradek, ale jemu by bylo asi jedno i kdyby jsme meli na zemi udusanou hlinu. Takze co je pro me mega bordel, je pro nej nejvetsi poradek. Takze kdyz reknu at vyluxuje, tak mi rekne, ze nevidi, co by luxoval - pry je tu cisto :angry:
Jo, a kdyz Katka nakousla to cukrovi, tak se verejne priznavam, ze opet letos nebudu pect - rekla jsem si tchyni :slight_smile:
Dite uz je vzhuru, tak se loucim - jdeme do lekarny pro Borozan - uz zacina mit odreny nos od smrkani :frowning2:
20. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: no me se taky spis zda,ze je to nejaka viroza,ale siri se to strasne rychle.A v okoli to mel snad uz kazdy... DR rikala, ze nemame chodit ani do ordinace, abych k tomu jeste neco nechytli k tomu. Mame prijit kdyby se to zhorsilo....
Ja mam pocit, ze ta praseci chripka je tak zmedializovana a o nicem jinem se uz nemluvi. Kychnes si a uz mas praseci.... :unamused:

kac: ato jak Bet telefonuje tak je dulezita (nevim kde videla ty ksichtiky :grinning: :grinning: :grinning: )...tvari se dulezite, hrozi,zamysli se, macha rukama.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, mas recht, bez testu chripku nerozlisis, jedine se rika, ze u praseci jsou prujmy a bliti, ale to muze byt i jina viroza :wink: tak snad se nam vsem vyhne i obyc chripka :wink:

ja bych pect taky chtela, ale teda nevim kdy, prece jen obcas spat musim :grinning:
20. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted je mi trapne, potom, co jsem docetla Saji prispevek o cukrovi :wink: Omluvou mi muze byt to, ze MM sladke neji a me staci to od tchyne - je taky domaci a chutna o to vic, kdyz vim, ze je s laskou pro me :grinning: A to myslim vazne - mame fakt vyborne vztahy.
Saja, kdyz si vzpomenu poslu ti fotky Kacky - myslim, ze Maji ma vic vlasu. U nas nic moc - asi bude po me - ja do 2,5 nemela zadne a ted jich mam, ze bych mohla rozdavat. :slight_smile:
A uz fakt letim.
20. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: aha,tak to mas lepší s tou troubou,ale i tak na vykrajovani atd při dvou dětech je asi makačka ne..i kdyz u tebe bych se nedivila ze bys to upekla pri detech :grinning:
ségra je uplně v pohodičce ,termín má 10.12. takže musíme slavit narozeniny právě už teď :slight_smile: a čekají chlapečka - Jaroslava.

hvezdi: jj mi to mala taky dela, vezme tel a zacne mluvit a volat kazdeho :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: MM ten bordel taky nevidí :grinning: , ale jde a udělá - cca po 10 letech už ani moc neprotestuje, ví, že by protesty byly prd platný :grinning: a když mi chce udělat radost, tak jde a sám od sebe vezme vysavač a tak :sweat_smile: pro mě asi lepší než dostat kytku :grinning:
20. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: Klárka ti v noci pomůže :grinning: nauč jí nanečisto vykrajovat s modelínou :grinning:

Já bych ani cukroví od nikoho jinýho nechtěla a to z 1 důvodu, dělají ho jinak než jsem zvyklá a není to tak dobrý :sweat_smile: :grinning:...jsem prostě mlsná potvora :grinning: :sunglasses:
20. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cukrovi pect budu, ale priznam se,ze je mam nevzhledne a spousta se mi nepodari...nemam na to talent. Ale chybela by mi doma ta vune...
PAr druhu budu pect spolecne s mamkou. Akorat pri jednom neporadku pridelame vice testa...
A vecery to taky jisti :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak MM bordel taky nevidí, ale já jo :slight_smile: , moc po nem nechci domaci prace,ale kdyz je mi treba zle nebo tak tak to udela a bez řečí - ale zase tak často to není.
ale třeba jak ted bude oslava, tak dnes bude dělat domácí knedlík, zelí - červené a bílé , zítra se švagrem maso atd...takže v tom je šikovný

Mě včera stačilo jak se hrnul malé udělat večer krupičku - holky kdyby jste ho viděli :grinning: - já jsem ho schválně nechala v tom namočit :slight_smile:..tak krupici namočil do mléka , pak to takhle dal vařit a říkal, toho je nejak málo, tak přidal mléko a zase mu to udelalo hrudky :slight_smile: tak to nakonec pasíroval a stejne mu t ovyšlo tak akorát na p ůl flašky,tak dal vařit mléko a dolil to mlékem, to bylo naopak řídké,no ale malá to snedla - dal jí tam jeste i kakao :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: taaak a ted jsi nas vsechny urazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Za trest posles kazde 1malou krabicku :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: já myslela tchýni a prababi, od vás jsem cukroví nečekala - jste nenabízely :grinning: ale klidně pošly a já ohodnotím :grinning: ale bacha - jsem estét :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: :grinning: :grinning: :grinning: Melas ho natocit...to musela byt podivana :grinning: :grinning: :grinning:

MM je hrozny puntickar. On sili jak prijde z prace a vidi neuklizene hracky. Veskere komentare uz vzdal a uklizime spolu s Bet vecer. Tim,ze porad maka na domecku nebo na fuskach, tak veskery uklid je na mne. Ale zas jak jsem nemocna uklizi on a nebo jak nema co delat (to je svatek) tak to stoji pak za to...To je uklizeno detailne a do punticku :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi budeme péct také svoje, máme už oblíbené druhy, které nejsou těšké, jsou i nepečené takže se i malá dosti vyřádí :grinning: :grinning:
Jinak s usináním momentálně problém není ani dopo ani k večeru, jen ji bolí poslední zuba furt né a né potvůrka vylést, takže to kolikrát probrečí pak mi řekne "siup" že to bolí hodně, takže ji dám Ibufen sirupek a normálně usne...

hvězdi, fotky supr bett roste jako z vody..
20. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: občas je třeba, aby se tatínkové zapojili :wink: :slight_smile:

MM furt říká, jak bude klidně hlídat oba celý den a pak má dost za 5 minut :grinning:
20. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: tak to radeji ne....z mych by jsi dostala infarkt a nevzala bych si na svedomi 2sirotky a vdovce :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Do estetiky maji daleko...Uz ve skole pani ucitelka na vytvarku ze mne silela a veze se to se mnou cely zivot... :grinning:
20. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: co je TM za znamení? :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Help dotaz???? nějak se v tom začinám ztrácet adt Rodičovská...
Dneska mi volala kámoška z práce, která má normálně na smlouvu neurčitou a RD měla na 3 roky, prcek se jí má narodit v lednu..... když se byla ptát na sociálce,dokdy musi na malého, který se má narodit v lednu nahlásti na jak dlouhou dobu chce jít na MD, tak jí řekli, že nic hlásit nemusí, že jde automaticky na 4 roky... Tak z toho nejsem nijak chytrá...
Já myslela, že i při druhým dítěti si mohu vybrat jestli půjdu na 3 nebo 4 letou MD.... Nevíte někdo jak to je???
20. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: no to byla podivana jsem ho pozorovala a potichu se smála jak s tím zápasí, ale co chtel to sám udělat tak at se snaží. potom šel k mamce pro maso ze zabíjačky,tak se jí prý ptal jak delá ona krupici a přišel s tím,že stejně jako já ,jenže chtel si to udelat podle svého tak to udělal :slight_smile: - ale snaha byla....

jinak puntičkáře ti doma moc nezávidím :slight_smile: ségra má takového doma a je to děs, furt segru buzeruje ze si nechává tam a tam veci - to je jeji specialita - kdysi doma mela takove kreslo na které si dávala hadry z venku a uklizela to a konci týdne :grinning:
20. lis 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: tak to jsem si také myslela,že i u druhého si můžeš vybrat.
20. lis 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: beran....

kac: ze zacatku manzelstvi mel snahy me buzerovat, ale pak ho to preslo a s Bet uplne. sice ten ksicht jak vejde dom se neda prehlednou, ale uz to nekomentuje.....Ale my nektere veci treba nemuzeme delat spolecne, protoze on me vecne opravuje dle svych predstav...treba utru linku, tak to utre za 5min po mne,protoze 1x1mm jsem neprejela,tak to bych strilela!!!!!!!!!!!
20. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo.u druhého s nemůžeš vybrat,jdeš na 4 roky automaticky,zeptej se saji.
20. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
P!NK s Kozinkou .... naprosto nepopsatelný zážitek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
20. lis 2009 ve 14:03  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jenže saji, byla studen a Annet také....
tady jsem našla odpoěď ohledně pracovního místa, takže si myslím, že by to mělo jít u pracujících...v CZ je to stejné, pokud nastoupíš druhou mateřskou za trvání předchozí rodičovské, tak se ti PPM počítá z platu před první a zaměstnavatel ti drží místo do tří let věku mladšího (případně nejmladšího) dítěte.

ještě se podívám na soc.odbor.
20. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja si taky myslim, ze je to u studentek, ja tedy ziju v domneni, ze mi zanikne rodicak na Lucku a budu pobirat na mimino a budu si moct zvolit - chci na 3 roky......
20. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek