• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
anet: moc krásné fotky a malá je ti děsně podobná :slight_smile: ..chodíš k té paní do Vratimova nebo k jiné? já jsem se tam pořád nedokopala.
24. lis 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se ségrou slavily o víkendu předčasně narozeniny, tak kdo bude chtít tak se může kouknout na fotky.

http://katkaj.rajce.idnes.cz/oslava_narozenin_-_dvojcata_30.let/#DSC01718.JPG
24. lis 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc: kdy mas narozky? At Ti muzem taky poprat ke kulatinam :wink: Fotecky jsou krasne :wink: Tynka pekne vyrotla...

BEt se naucila sluvko MOJE a to je konec. Vsechno je jeji. A kdyz to chci ja,tak mi rekne: NE MOJE! A to je se vsim...I kdyz chci treba hrnec na vareni, tak rika, ze je jeji :angry: :angry: :angry: Tak se tak hadame co je ci :grinning: :grinning: :grinning:
A ted s postylky slysim NE MOJE :angry:

Ale dopol. si krasne hrala. Vzala MM merak na elektrinu a vsude chodila a vse opravovala a svoje auticko asi hodinu...tak to bylo super!
24. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi, tak to u nás taky jede MOJE a Netoho (nech toho). Píšu na noťasu, rve mi ruce z klávesnice a křičí "netoho!" Mamíííí ne bum bum :grinning: Nebo je reklama a ona do televize "pani netoho!" :grinning:
24. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, ségře to moc sekne - příjde mi, že se v těhu hodně změnila (teda, co vidím z fotek :wink: )
24. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

Maji dnes snědla k obědu dva obr kynutý knedlíky s borůvkama a křičela tě (překlad: ještě)...večer a ráno vypila nutroše, co MM nikdy nevypila :sweat_smile: - asi před tatínkem drží linii a teď to dohání, když není doma :grinning: ta holka mě asi sní :grinning: ale jsme ráda :wink:

A Domi obr pokrok - dneska máme další stupeň u příkrmů :sweat_smile: , nechtěl otevřít pusu, šprajcnul jí a konec, musela jsem ho rozesmát, aby jí pootevřel a tý chvíle využít :sweat_smile: ...a kupodivu neprskal, neplival a polykal - snědl takhle "v pohodě" větší půlku skleničky brokolice :sweat_smile: A asi nesnáší ty ikeácký bryndáky s rukávama, dneska měl jinej a pohoda - sice neměl klučičí, ale růžovo-modrej s disney prasátkem - růžová převažuje :sweat_smile: , ale jedl - huráááá!!! Mu klidně nakoupím jiný bryndáky, jen když už to bude bez řevu :wink: ...zítra se vracíme k mrkvi, tak uvidíme, zda nebude mí "dežaví"....

Teď tu společně řádí a šklebí se....

Mariánnčino mluvení se lepší, ale rozumí jen zasvěcený :sweat_smile: ....brácha už není "bá" ani "mimi", ale "bajíííí" :dizzy_face: takže na většinu březňátek ani z daleka nemáme, ale mě to neva, si užívám i tohle :dizzy_face: ....nejhorší je, že když jsme venku, tak na každou starší paní křičí "bába" a já jí červená ař na pr.... opravuju, že je to paní.....Ještě že neříká "ježibába" jak jí MM učí - si pak s ní bude chodit sám :sweat_smile: Jinak vlasy u nás nejsou vlasy, ale "háro" - taky MM :grinning: a nejlepší je, když na mýho tátu křičí "dědo, stůj" a ukáže k noze a řekne "sem" :grinning: :grinning: :grinning: ...a když Endy rozlil svoji misku s vodou, tak na něho křičela "co to je?", kárala ho prstem a zvedala u toho rozlobeně bradu...člověk si fakt musí dát pozor na svoje grimasy, slova i gesta, te treperenda všechno okouká :wink: :slight_smile: ..ale to znáte, máte to doma :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko: nejvíc to na oslavě slušelo Kiki :grinning: a nevím, proč se snažíš zatahovat bříško, vždyť žádné nemáš, hubeňoure :wink: Sekne ti to.... :slight_smile:

Maji si teď nejvíc vyhraje s panenkou po mě - s Katkou (měla jsme je všechny pojmenovaný a měla jsem jich fakt hooodně)...ony ty dnešní panenky moc nevydrží, mi přijde :rolling_eyes: ...co má od prababi, tak jim furt nechtěně vypadávají nohy, ale to nejsou takový ty mega drahý panenky....dává Káťě bryndák, kojí ji, dává odříhnout, vozí v kočárku,...i si dává svůj dětský kapesník jako já plínu u kojení :sweat_smile: ....vždycky jen žasnu, na co nepřijde..je to nádhera....
A ve městě ve výloze objevila krásnýho velkýho plyšovýho tučňáka - u nás jsou to Emilové a furt mě nutí tam chodit a musíme se na něj koukat :sweat_smile: - je to výloha se spodním prádelm, tak někdo si může myslet, že tam chodíme zírat na pánský boxerky :grinning:....už jsem koukala na netu a takovýhleho nikde nemají, podobnýho ale skoro za 1000 Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....našla jsem na fleru na prodej jednoho uháčkovanýho, tak se o něj asi pokusím....takže kdybyste narazily při nákupu vánoč. dárků na plyš.tučňáka, co vypadá reálně, tak prosím o odkaz do ip...díky :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu nakojit brouka a dát je oba spát, snad se zadaří.....

sorry za romány.....
24. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, vidím, že TM učí dítka taky blbosti - my máme auto káru - bych mm zabila a třeba teď má v obýváku na okně Medvídka PÚ, tak mu říká "méďa PUK" a MM jí to taky tak říká, tak ho drbu, ať jí vždy opraví, ať se neučí blbosti a ostatní méďové jsou prostě "béďa" taky nechápu, tak jako rybičky jsou "bibičky" apod.

Terka ten bryndák nesnášela doteď. Už jíme vše bez bryndáku a jsem docela ráda. Vždycky se kroutila, sundávala, vyndávala ruce, takže je teď klid. I když jako ona v klidu není ani u jídla, to co sousto, to se v židličce postaví, klekne, ohne, natáhne na stůl - z ní šílím. Ráno a večer si dělá s MM rozcvičku - lehne si na zádala, pokrčí kolínka a zvedá zadeček, nebo jede na kole, nebo prostě jen skáče, tančí... Teď jí děsně baví Houfem ovečky - vždycky se ke mně přidá "dupy dupy dup" a "čupy čupy čup" :grinning: a taky Koulela se koulela a Kolo Kolo mlýnské :grinning: Takže jsme pořád v pohybu :grinning:

Maji je úžasná. To my panenku jen krmíme, převlíkáme, přebalujeme, dáváme čůrat, kakat (to musím vytáhnout toaleťák a utírat "dupku") a uspáváme.
24. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šari, někde jsem viděla a kdybys mě zabila nevzpomenu si kde. Zkus kouknout na letáky na netu na Globus. Možná tam. Kdybych na nějakého narazila v obchodě, tak písnu nebo zavolám :wink:
24. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: u nás jsou medvíci "brum brum", ale to R tam znatelně neříká.....R je asi těžký, tak proto u vás třeba ty bibičky....u nás je ryba stále jen klápání naprázno pusou :grinning:

Domi je vzhůru...
24. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: Terka panenku nekojí, protože to doma nevidí :wink: :slight_smile: ....no, prckové jsou prostě čím dál úžasnější...a je krásný vidět, ža na "tom" jsou prckové plus mínus stejně :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo na tučňáka koukni ke mně do alba............ale kde ho sehnat neporadim,MM s ní byl na výstavě bytovýho designu v Aldisu a ona ho tam popadla a řva že je její "tučák" až mu ho paní prodala i když byl neprodejnej :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji u jídla neblbne, blbne až po :grinning: ...bryndáky jí většinou dávám, i když by asi nebyly potřeba, ale jistota je jistota....a má furt ty samý z ikei, jí nevadily a nevadí....když nemá bryndák, tak si sama od sebe vyhrnuje rukávy...fajnovka, no :wink:
24. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: už jsem ti psala přes FB, že tučňáci u nás taky vedou :wink:....leda bych zašla do té prodejny spodního prádla a donutila je ho taky prodat :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vládly u nás kočky, ušila jsem jí jednu a teď kočky převálcoval Emil....co bude příště? :grinning:
24. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28748541&tab=1
ale není to prostě ono - já chci reálnýho....asi se fakt zajdu zeptat do toho obchodu okdud ho mají :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.hracky-umysaka.cz/zbozi/rap-399981.php
něco takovýho, ale větší :wink:...asi neumím hledat :frowning2:

Leni: nemá ten váš cedulku se značkou/dovozcem nebo tak něco?
24. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: ten úplně 1. odkaz je super!!!! Jak to hledáš?
24. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto je největší, co jsem našla, ale taky tomu odpovídá ta cena :unamused:
http://www.ostrovpokladu.cz/plysove-hracky/mubrno-tucnak-sven-velky
24. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dokonce je to asi ten z tý výlohy :dizzy_face: Jsi zlatá :dizzy_face: ...musím zvážit cenu s poštovným :stuck_out_tongue_closed_eyes: to poštovný je nechutný :cry: ..ale je to on, našich srdcí šampion :grinning: !!!!
24. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem do vyhledávače na seznamu "Plyšový tučňák" a hledala ve Zboží.cz :wink:
24. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já taky a prd mi to vyhodilo :confused: :sweat_smile: ..teda já dala plyš tučňák :sweat_smile: :grinning:

Ale ten první je fakt boží.....
24. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi tu sedí u mě ve svojí židličce (tedy leží) a mlátí rambakoulí od tchýně do židličky - asi bude muzikant :grinning:
24. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když tak mi hoď do IP, kterého jsi myslela - jestli ten samostatný odkaz, nebo pak ten 1 ze tří :wink: Zkusím najít levnější :wink:
Musela jsem na rychlo odejít, Terka se vzbudila a teď jdu prát :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
taky jsem si všimla, že Caira nemá album :frowning2: a ani nikde Miluška neuvádí, že jsou těhu :frowning2:
25. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky :slight_smile:
mne kosi unava a pravidelne vecer bleju ... kdy uz to prejde? :slight_smile:. Zitra jedu na kontrolu, tak se tesim, ze uvidim zase mimiska :slight_smile:. Mohla bych uz dostat prukajdu :slight_smile:
Vcera jsem byla taky na rehabilitaci se zady, zabal ok, pak jsem chvili cvicila taky ok, pak mne opichavali jehlickama - au, to bolelo, a pak chvilkova masaz - to bylo zuzo :slight_smile:. Uvidime, zda to pomuze.
co se tyka Cairy - nahodou jsem koukla do diskuze, do ktere psala a psala, ze ji snad mamka? smirovala, proto vse zrusila a je tady pod jinym nickem a snad jeste na jinem diskuznim foru
co se tyka Milusky - je ve stejnem tt jako ja, takze ji vidam v cervencovem tematu :wink:
sajo: jak je, slamena vdovo, deti hodne? :dizzy_face: tucnak z prvniho odkazu kozimury nadherny! :dizzy_face:
uz nevim, co se resilo, tak paaaaaaaaaaaa :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek