• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Holky, tak jsem neodolala a už máme doma tyto kalhoty: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26059466&tab=7
Jen v čísle 80. S paní se skvěle obchodovalo. Má i jiné krásné a levné nové věci :slight_smile:

Jinak dnes dorazily i kalendáře, takže už máme všechny vánoční dárky :grinning:
25. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: ty uz mas vsechyn darky??? :confused: Ja neco mam ale vetsinu schanim.Ale chci to koupit v nejblizsi dobe, at mam uz pak klid. Pokazde schanim vse na posledni chvili, tak letos to chco zmenit...snad se mi to povde...

holky, dnes po 1. Bet se vycurala do nocniku! Ja zirala...Tak jsem ji vychvalila do nebes,tak snad to nebyl jen 1.zachvev... :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: gratulace k vyčůrání :grinning:

kozim: 80 Terce stačí??? Měla si kouknout k Vám k veitnamcům...kalhoty hezký, ale tahle paní má "vietnamský" zboží....já sehnala u nás tu kombinézu Peng ming ještě laciněji než jí má ona....říkám to jen jako tip :wink:

Holky, mně už se po MM strašně stýská :cry: ....jako s dětmi docela pohoda, jsou na maminku milosrdní - zatím - je teda fakt, že skoro nic jiného nedělám, než že si s nima hrahu, čtu, tulíme se,.....ale MM tu prostě strašně chybí - dětem asi ne, ale mně strašně :cry:, chybí mu to tulení s ním, ta jeho náruč, obejmutí - až přijede, tak ho asi umačkám - je to hrozný, jakej jsem na něm závislák a jak moooc ho potřebuju (on asi mě taky, protože mi píše tak krásný meily a sms..jak se mu stýská...) ach jo.....na chvíli se tu stavoval můj táta a Maji visela jen na mně a furt, ať se hnu kam chci, volá hned mamíííííííí..........

Domi se už dostane na zemi úplně všude - neleze, neplazí se, ale koulí se - je to sranda..... :dizzy_face: a už tolik neprudí, protože už jen neleží, ale je svým pánem :wink:, se dokoulí v poho za čím chce - nastává perné hlídání :grinning:

Jdu dát kafčo a nějak zahnat ten stesk....Maji je v postýlce, je ticho, tak už asi spí a Domi teď na chvíli taky usnul u hraček, ale on nedává víc jak čtvrt hodiny s pánku, tak mi tu za chvíli bude dělat společnost u pití kafe :wink:.....
25. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ohledně dárků jsme se nějak šprajcla a nevím, co komu a tak....furt si říkám, že dětem toho máme dost a pak něco nového vymyslím nebo objevím a jsem v pr...i :sweat_smile: - asi to nakonec budu muset přehodnotit a něco nechat i na narozeniny.....když mě to dělá tak velkou radost jim něco kupovat, když vím, že z toho budou paf :dizzy_face: ..to je takový dárek pro mě :dizzy_face:
Ale co MM a tchánovcům, mýmu tátovi, neteřím - nemám tucha.....a zjevně budu muset vše objednat po netu, protože jinak to před danými človíčky neututlám a s 2 prckama bez auta se nikam kloudně nedostanu...

Tak Domi je vzhůru - 5 minut spánku asi stačí :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, jj, stačí :slight_smile: Jako normoš už má věci ve velikosti 80 tak tak, ale tyto kalhoty jsou větší a ještě má zahnuté nohavice :grinning:
Tady je u Vietnamců prd. Vím, že to má takové zboží :wink: Ale tady si ti "hajzlíci" pěkně přirazili a nemají vůbec dětské oblečení a než objíždět všechny v okolí, vyjde mi toto levnější :wink:

Hvezdi, gratulujeme k vyčůrání!!!!!
25. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi:já už taky většinu dárků mám, už jen domýšlím co malé dokoupit, jinak vše mám.
moc se mi nechce už malé kupovat hračky,dostane od švagrové a ségry a od nás taky něco tak je težké domyslet co tak koupit.
MM jede v neděli do Drážďan s kolegama z práce tak se mrkne do obchodáku s outletovým zbožím- loni jsme v tom nakupovali ale v Londýně, tak uvidíme co přinese,ale tchýně mu dala eura že má koupit i neco za ní a že to dá děckám pod stromeček, takže chudák musí koupit pro Kiki i pro synovce...
25. lis 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim ty kaťátka jsou krásný. My od této paní máme kombinézu a jsme s ní fakt max spokojení. Ještě budeme objednávat oteplováky a teplákovou soupravu. :wink:
Jinak ty kalendáře nám dnes také přišli a máme tímpádem také všechny dárky na Vánoce. Teď už jen zabalit a rozdat... :wink:
25. lis 2009 ve 13:18  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi, gratuluju k nočníku a držím palečky aby to nebylo zakřiknuto... :wink:
25. lis 2009 ve 13:19  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tuto neděli už začíná advent?
25. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: gratulace k vyčůrání. to Kikča se dnes 2x vykadila na podlahu :angry:
kozim: kalhoty jsou supr, at se TEREZCE dobře nosí...
saji: tak to tě chápu že ti manžel chybí ,taky by mi chybel..ja budu sama od nedele do utery..tak snad mne nechytne taky taková nějaká uzkost..musím se něčím zabavit :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hodíte mi odkaz na ty kalendáře ajak dlouho to asi trvá?
25. lis 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: řekla bych že asi jo :wink: a já nemám jeste nachystaný venec
25. lis 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji a za kolik jsi sehnala tu kombinézu? Já vím, že jsme se o tom tehdá nějak bavili, ale už jsme to asi nedoprobrali... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Já bych taky šla klidně k vietnamcům, ale tady u nás takový věci jako má ona nemaj a celou Prahu kvůli tomu teda objíždět nehodlám, tak je to pro mě přes ní pohodlnější, nehledě na to, že ty ceny tam má pro Pražský hodně dobrý. To víš, v Praze je blaze, ale draho... :grinning:
25. lis 2009 ve 13:23  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: tak to my jsme v odloučení od MM a tatínka teprve v půlce :frowning2: ...pořádně se ho dočkáme až v pátek odpo nebo navečer....
25. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : a na jak dlouho je pryč?
25. lis 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko IP
25. lis 2009 ve 13:26  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: za 329 Kč...tak my jsme malý město, to oběhám za odpo :grinning: ...máme tyrkysovo modrou - jak jinak :grinning: já taky ráda objednávám z netu, ale štve mě to poštovný a tak....já ráda vše co nejlaciněji :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já věnec nemám nachystaný včas žádné Vánoce a ani letos mít nebudu.... :sweat_smile: Zapaluju všechny svíčky najednou až kolem štědrého dne... :grinning:
25. lis 2009 ve 13:27  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě vyšla stejně....:o) když teda nepočítám poštovné.
25. lis 2009 ve 13:28  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: my prave taky nechce kupovat male moc hracky,protze jich dostane.Tak babicka dala penize na stul (ten nema) a mi ji chcem koupit nejaky koberec do pokojicku na hrani. Mame tam jen plovoucku ato je studene.

Vietnamci si i unas dali vysokohorkse nebo prihranicni prirazky :angry: :angry: :angry:
25. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám věnec keramický - dám svíčky, ty už jsem koupila a do takového kanálku dám vodu a větvičky a je hotovo, strašně se mi to líbí :dizzy_face: ....ale musím ještě namalovat obrázky na okna, přezdobit venkovní truhlíky a dát věnec na dveře - no sobota to jistí, MM bude hlídat :wink: a malovat budu asi večer, když tu nemám MM, kt. by si stěžoval, že se mu nevěnuju.....
25. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě kolikrát opravdu příjde, že přes net je to levnější než v krámu u vietnamců. Oni tam ty ceny musí mít navýšený o nájem, výplaty a tak... :grinning:
25. lis 2009 ve 13:30  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: paní jí má za 349, ne? A POŠTOVNÉ POČÍTAT MUSÍŠ :grinning: jsem oproti netu ušetřila pár desítek korun, ale i za ty jsem ráda :wink: :slight_smile:

Ten zapnutý capslock nebyl schválně, jen neumím psát :grinning: Domi mi tu řádí na klíně - asi by chtěl taky psát :grinning:
25. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sajo, no já když si vezmu, kolik bych utratila za MHD, tak mě to vyjde nastejno...:o) já jí koupila tuším za 329,-, ale to už teda nevím přesně, to je fuk 329,- nebo 349,-... :grinning: hlavně, že jsme spokojený.... :grinning:
25. lis 2009 ve 13:35  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: myslím jak kde a jak co :wink: u nás vietnamci něco docela dobrý, něco taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:..a pak tu máme butiky se stejným, ale dražším zbožím :confounded: to je i na netu....
25. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: jasně :slight_smile: spokojenost nade vše :dizzy_face: my tu mhd nemáme :grinning: jen ochodím nohy a ojedu kočárku kolečka :grinning:
25. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my máme pro děcka tyhle kombinézky a jsou perfektní, mrkněte: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27974510 lehké, krásné,no prostě bomba za tu cenu. Loni jsme měli z cocodrilla za 1000 a o ničem :frowning2:

Holky, já si tak dneska chtěla koupit čerstvé pečivo a u nás to prostě s dětma není možné, do žádného z našich 5obchodů nevjedu. Všechny jsou ais 2/12metry :frowning2: ach jo a manžel má chlastačku....

U nás už je lépe :dizzy_face: malý už super a malá jen rýmu. Dneska je nádherně, tak jsme lítali po venku. Uvidíme jak bude o víkendu a možná půjdem do zoo.
25. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: o těch obchodech mi povídej a to bychom měli být bezbariérový město :stuck_out_tongue_closed_eyes: i na poštu máme schody :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..dobře, že je líp :wink:
25. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: a co prohlídka? Kolik malej váží? :confused: :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: dorazis v patek? :wink:
25. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek