Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
anneta
30. dub 2009
dabli: u nás se ulízí 🙂 už mi všechno padalo na hlavu, když je teď úklid na manželovi 🙂
dibla
30. dub 2009
annet tak to ja...už jdu na věc taky, jinak si MM řekne, že jsem nedělal nic jiného jen klábosila opět na koňovi... 😃 😃
hvezdickaaad
30. dub 2009
Annet: ahoj, jdes s nama do Zoo?

tak jsem ted malou dala do postylky, byla uz unavena! A co tam dela...Skace jak koza, smeje se tomu a kdyz prijdu a reknu NYNY zavre oci a ani se nehne, odejdu a zase viskani,smich....Ona ma ze mne prdel! ]-(

saji: tak co?JAk se citis? 😉
dibla
30. dub 2009
hvězdi jj uvař si kafe a dej si nohy na stůl to prý pomáha 😃 😃
hvezdickaaad
30. dub 2009
tak ja jdu uspat dceru ven,jak jinak neda a pak na to kafe...A k tomu mam MNAM zakusek 😉 HEC 😎
kozimura
30. dub 2009
Holky zdravím!!! Pozor dneska nevylétat! 😉 V opačném případě se sejdem večer na hranici 😃
vlnka1autor
30. dub 2009
Katko: já jsem z Plzně, už tu Dinopark máme dlouho, ale teda ono to není zas až tak super, je tam pár modelů, prolejzaček, jedno malé 3D kino, kde běží asi 15minutovej film a příšerně drahej vstup :-N , ale dětem se tam líbí, lezou po těch pohybujících se modelech a prostě si tam dokážou vyhrát celej den, pro dospěláka ale docela nůďo :-N ..... jinak ty modely navrhuje a dělá manžel mojí bývalé kolegyně z práce 😉
ewuska
30. dub 2009
holky tak tady je černo černá tma, bouřka jak p*ase ]-( a chlap se hrabe v karburátoru... se tady sama budu bát 😃
ewuska
30. dub 2009
Saji: Dneska vecer by to slo ne?! 😃
janinininka
30. dub 2009
ewi- tak to jsem vůbec neřešila velikost oznámení hlavně že je..

Hvězdi- ty uspáváš venku chudáku? to mi něco připomíná když byla kačí malá tak mi vůbec nespala doma krom noci a byla jsem s ní třeba 5x za den venku, to byl očistec, a až tak od 9 měsíce mi spí doma přes poledne, děs hrůza, ještě že je to za námi!!! |-|
sajahonzik
30. dub 2009
ewus: přemýšlím, zda si neudělat výlet na petrovy kameny - u nás se asi nic dít nebude (porod apod.)....teda max. krom vyhánění, to už navrhoval manža 😃
Očistný oheň jsme zapálili, opekli buřty a uhasili :-N ....Maji už spí....a já přemlouvám MM, abychom šli taky brzy spát - furt mám vidinu že kdyby něco, tak ať sme vyspalí, ale fakt ticho po pěšině...občas Maty kopne, zavrtí se a chrní dál.....
sajahonzik
30. dub 2009
A dala sem si k buřtíkům pivko - mňam..... 😃 Tak asi proto Maty chrní, se těší, že bych mu/jí tam mohla poslat další, ale už nééééé..... 😃
lenkabu
30. dub 2009
sajo:však to známe z minula ne?furt nic a najednou porod 🙂

zuza:oslava výročí zní luxusně,ale vynechala jsi to důležité.....jak se slavilo doma 😃 😃 😃

Jsme si udělaly s Vandou super odpoledne......dojely na Biřičku(saja zná,pro ostatní hospoda u rybníka a lesa,super prostředí),hrála si tam a postupně došly děti,byly tam čarodky pro děcka tak se vyřádila 🙂 Větší děcka ji obskakovaly,koupila jsem jí balonek s heliem,ten nepobírá doteď 😃 A nakládanej hermelín tam mají pořád výbornej.Jen jsem měla snad nejzprasenější dítě v širokým okolí,ve vaně se musela odmáčet :-N Lituju že jsem nevzala foťák.
sajahonzik
30. dub 2009
leni: ono jako nic néééé, já už posly nepočítám, už se s nima zžívám :-p .....já už mám pocit, že kontra nepoznám 😃...a už sem naplánovala prodloužený víkend a porod v plánech není 😃
leni a bohužel - saja nezná 😃, se tam nikdy nebyla - já nejsem zas až tak Hradcem dotknutá |-|
dibla
30. dub 2009
Ahojky holky pomooooooooooooc , co jsou z Hradce, Olomouce nebo ze Zlína potřebovala bych v Asku zakoupit tento set pro Natinku
http://www.akcniceny.cz/detail/set-na-hrani-553...
u nás není 😞 😞 a poštou ani na dobírku mi to nepošlou. Help pleas.
anneta
30. dub 2009
hvezdi: nejede, mám zrovna obhajobu projektu a bakalářky ondělí a úterý 😞 ale slíbila jsme že příště určitě jo, zrovna jsem to blbě trefila.
anneta
30. dub 2009
saji: nečo ti řeknu, teď se u nás prohání předpisová bouřka a určitě jde k vám a vyvolá ti porod, no já vím, emma byla něco jiného, ale aspoň něco 🙂
lenkabu
30. dub 2009
diblo:já nevím jestli se tam dostanu o víkendu,pokusit se o něj můžu.

sajo:tos o hodně přišla,je to tam nádherný,nepoznáš že jsi ve městě.......už vlastně skoro nejsi.....
anneta
30. dub 2009
saji: já se tak těšila na prodloužené víkendy a ven ani nevylezu, pořád se musím učit. Tak si to holky užijte ty suprové víkendy. Veřím, že počasí vyjde.
anneta
30. dub 2009
tak teď si mi leni narušila můj monolog 🙂
lenkabu
30. dub 2009
sorry 😃 😃 😃 😃
ewuska
30. dub 2009
zapomněla jsem přivítat Kozimuru x-) holka to ti to trvalo 😉

saji: my si taky koupili špekáčky, ale bouřka nám to zkazila a teď je budu opíkat na pánvičce 😃
mjanca
30. dub 2009
ahojky 🙂
sajo: meli byste s TM dnes mimco vyhanet 😉 x-) , zitrejsi datum je moc krasne datum x-)
kozim: ahojky 🙂
annet: tak drzim palce, at to pristi tyden zvladnes a mas klid. Jakou skolu vlastne delas a kde?
moje kamoska dela taky statnice v pondeli, a volala, ze uz 3 dny nejedla a nakonec se zhroutila a je pod praskama, ale je ji snad lip. Ona to vzdycky takhle proziva :-S . Jestli to neudela, tak nevim nevim...
dnes jsem byla s tou kamoskou, jak jeji holcicku dava do choditka, tak ted to vylepsila, ma pro ni hopsadlo (male je 7 mesicu), neotaci se, neplazi se, neleze - jen si chce porad stoupat. Taky zacali 1.4. s prikrmama a dnes do ni narvala 190 g ovoce. Striktne ta holcina ji po 3 hodinach. Dava ji na nocnik a pry si o ee rika, tim, ze knoura.... Porad koji, ale podle mne ji dava hodne prikrmu, protoze vi, ze mliko nema, sama mi rekla, ze od te doby co prikrmuje, tak mala roste a tloustne. Jsem z toho nejak rozladena, muselo to ze mne ven.
sajahonzik
30. dub 2009
mjanco: já myslím, že i kdybychom to dali 100x, že to naše dítko nevyžene 😃 stejně jako vloni Maji 😉, to jsem moc chtěla 1.3. a prd.... 😃
annet: bouřku pošli prosím jinam :-N 😃
lenkabu
30. dub 2009
mjanco to je fakt hrůza,já razím zásadu nikomu do toho nekecat ale fakt nevím jestli bych se udržela.chudák dítě

sajo:intuice že to bude v dubnu tě asi vypekla co?já měla pořád tušení že porodim v únoru a jak to dopadlo.........
mjanca
30. dub 2009
leni: ja uz ji psala mail v unoru, bohuzel, ona razi heslo: nase mamy to taky delaly a je nam neco? takze se nesnazim, tise trpim za dite a ven s ni chodim 1 za pul roku
sajahonzik
30. dub 2009
leni: tak já někdy přijedu s dětma a doublekočárem a provedeš nás 😉 😃 ...a jak slavíš čarodky - co máte s TM za pití, pochlub se 😉

Já už se pomalu chystám do hajan, chtěla sem Maji chvíli háčkovat čepku, ale někam mi schovala přízi a já jí nemůžu najít :-S a taky mi kus vypárala, kačena 😃
sajahonzik
30. dub 2009
leni: já sem totál mimo a nejen tohle těhu 😃

Co máte doma na příjem digitál. signálu? my nic, takže zítra nám je tv na prd 😃..tak něco doporučte 😉
anneta
30. dub 2009
mjanci: to já jsme naprosto v poho, když to neudělám teď tak jindy 🙂 jsou důležitjší věci než škola. Po tom týdnu co byla malá v nemocnici už mně nic nerozhodí. Ani tchán.. Dělám pajdák v ostravě.

Saji, možná že vyleze právě proto, že nechceš 🙂 do teď jsi chtěla. Dej mimi ještě šanci 🙂
mjanca
30. dub 2009
annet: ja to taky rikam kamosce, ze se proste nic nestane, ale ona je hroznej nervak, jednou delala zkousku na 10x :-x