• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
dabli: u nás se ulízí :slight_smile: už mi všechno padalo na hlavu, když je teď úklid na manželovi :slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet tak to ja...už jdu na věc taky, jinak si MM řekne, že jsem nedělal nic jiného jen klábosila opět na koňovi... :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: ahoj, jdes s nama do Zoo?

tak jsem ted malou dala do postylky, byla uz unavena! A co tam dela...Skace jak koza, smeje se tomu a kdyz prijdu a reknu NYNY zavre oci a ani se nehne, odejdu a zase viskani,smich....Ona ma ze mne prdel! :angry:

saji: tak co?JAk se citis? :wink:
30. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi jj uvař si kafe a dej si nohy na stůl to prý pomáha :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu uspat dceru ven,jak jinak neda a pak na to kafe...A k tomu mam MNAM zakusek :wink: HEC :sunglasses:
30. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím!!! Pozor dneska nevylétat! :wink: V opačném případě se sejdem večer na hranici :grinning:
30. dub 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko: já jsem z Plzně, už tu Dinopark máme dlouho, ale teda ono to není zas až tak super, je tam pár modelů, prolejzaček, jedno malé 3D kino, kde běží asi 15minutovej film a příšerně drahej vstup :sweat_smile: , ale dětem se tam líbí, lezou po těch pohybujících se modelech a prostě si tam dokážou vyhrát celej den, pro dospěláka ale docela nůďo :sweat_smile: ..... jinak ty modely navrhuje a dělá manžel mojí bývalé kolegyně z práce :wink:
30. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak tady je černo černá tma, bouřka jak p*ase :angry: a chlap se hrabe v karburátoru... se tady sama budu bát :grinning:
30. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: Dneska vecer by to slo ne?! :grinning:
30. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi- tak to jsem vůbec neřešila velikost oznámení hlavně že je..

Hvězdi- ty uspáváš venku chudáku? to mi něco připomíná když byla kačí malá tak mi vůbec nespala doma krom noci a byla jsem s ní třeba 5x za den venku, to byl očistec, a až tak od 9 měsíce mi spí doma přes poledne, děs hrůza, ještě že je to za námi!!! :pensive:
30. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: přemýšlím, zda si neudělat výlet na petrovy kameny - u nás se asi nic dít nebude (porod apod.)....teda max. krom vyhánění, to už navrhoval manža :grinning:
Očistný oheň jsme zapálili, opekli buřty a uhasili :sweat_smile: ....Maji už spí....a já přemlouvám MM, abychom šli taky brzy spát - furt mám vidinu že kdyby něco, tak ať sme vyspalí, ale fakt ticho po pěšině...občas Maty kopne, zavrtí se a chrní dál.....
30. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dala sem si k buřtíkům pivko - mňam..... :grinning: Tak asi proto Maty chrní, se těší, že bych mu/jí tam mohla poslat další, ale už nééééé..... :grinning:
30. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:však to známe z minula ne?furt nic a najednou porod :slight_smile:

zuza:oslava výročí zní luxusně,ale vynechala jsi to důležité.....jak se slavilo doma :grinning: :grinning: :grinning:

Jsme si udělaly s Vandou super odpoledne......dojely na Biřičku(saja zná,pro ostatní hospoda u rybníka a lesa,super prostředí),hrála si tam a postupně došly děti,byly tam čarodky pro děcka tak se vyřádila :slight_smile: Větší děcka ji obskakovaly,koupila jsem jí balonek s heliem,ten nepobírá doteď :grinning: A nakládanej hermelín tam mají pořád výbornej.Jen jsem měla snad nejzprasenější dítě v širokým okolí,ve vaně se musela odmáčet :sweat_smile: Lituju že jsem nevzala foťák.
30. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: ono jako nic néééé, já už posly nepočítám, už se s nima zžívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....já už mám pocit, že kontra nepoznám :grinning:...a už sem naplánovala prodloužený víkend a porod v plánech není :grinning:
leni a bohužel - saja nezná :grinning:, se tam nikdy nebyla - já nejsem zas až tak Hradcem dotknutá :pensive:
30. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky pomooooooooooooc , co jsou z Hradce, Olomouce nebo ze Zlína potřebovala bych v Asku zakoupit tento set pro Natinku
http://www.akcniceny.cz/detail/set-na-hrani-553238/
u nás není :frowning2: :frowning2: a poštou ani na dobírku mi to nepošlou. Help pleas.
30. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: nejede, mám zrovna obhajobu projektu a bakalářky ondělí a úterý :frowning2: ale slíbila jsme že příště určitě jo, zrovna jsem to blbě trefila.
30. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: nečo ti řeknu, teď se u nás prohání předpisová bouřka a určitě jde k vám a vyvolá ti porod, no já vím, emma byla něco jiného, ale aspoň něco :slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo:já nevím jestli se tam dostanu o víkendu,pokusit se o něj můžu.

sajo:tos o hodně přišla,je to tam nádherný,nepoznáš že jsi ve městě.......už vlastně skoro nejsi.....
30. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: já se tak těšila na prodloužené víkendy a ven ani nevylezu, pořád se musím učit. Tak si to holky užijte ty suprové víkendy. Veřím, že počasí vyjde.
30. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď si mi leni narušila můj monolog :slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapomněla jsem přivítat Kozimuru :dizzy_face: holka to ti to trvalo :wink:

saji: my si taky koupili špekáčky, ale bouřka nám to zkazila a teď je budu opíkat na pánvičce :grinning:
30. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
sajo: meli byste s TM dnes mimco vyhanet :wink: :dizzy_face: , zitrejsi datum je moc krasne datum :dizzy_face:
kozim: ahojky :slight_smile:
annet: tak drzim palce, at to pristi tyden zvladnes a mas klid. Jakou skolu vlastne delas a kde?
moje kamoska dela taky statnice v pondeli, a volala, ze uz 3 dny nejedla a nakonec se zhroutila a je pod praskama, ale je ji snad lip. Ona to vzdycky takhle proziva :confounded: . Jestli to neudela, tak nevim nevim...
dnes jsem byla s tou kamoskou, jak jeji holcicku dava do choditka, tak ted to vylepsila, ma pro ni hopsadlo (male je 7 mesicu), neotaci se, neplazi se, neleze - jen si chce porad stoupat. Taky zacali 1.4. s prikrmama a dnes do ni narvala 190 g ovoce. Striktne ta holcina ji po 3 hodinach. Dava ji na nocnik a pry si o ee rika, tim, ze knoura.... Porad koji, ale podle mne ji dava hodne prikrmu, protoze vi, ze mliko nema, sama mi rekla, ze od te doby co prikrmuje, tak mala roste a tloustne. Jsem z toho nejak rozladena, muselo to ze mne ven.
30. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco: já myslím, že i kdybychom to dali 100x, že to naše dítko nevyžene :grinning: stejně jako vloni Maji :wink:, to jsem moc chtěla 1.3. a prd.... :grinning:
annet: bouřku pošli prosím jinam :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco to je fakt hrůza,já razím zásadu nikomu do toho nekecat ale fakt nevím jestli bych se udržela.chudák dítě

sajo:intuice že to bude v dubnu tě asi vypekla co?já měla pořád tušení že porodim v únoru a jak to dopadlo.........
30. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: ja uz ji psala mail v unoru, bohuzel, ona razi heslo: nase mamy to taky delaly a je nam neco? takze se nesnazim, tise trpim za dite a ven s ni chodim 1 za pul roku
30. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak já někdy přijedu s dětma a doublekočárem a provedeš nás :wink: :grinning: ...a jak slavíš čarodky - co máte s TM za pití, pochlub se :wink:

Já už se pomalu chystám do hajan, chtěla sem Maji chvíli háčkovat čepku, ale někam mi schovala přízi a já jí nemůžu najít :confounded: a taky mi kus vypárala, kačena :grinning:
30. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: já sem totál mimo a nejen tohle těhu :grinning:

Co máte doma na příjem digitál. signálu? my nic, takže zítra nám je tv na prd :grinning:..tak něco doporučte :wink:
30. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: to já jsme naprosto v poho, když to neudělám teď tak jindy :slight_smile: jsou důležitjší věci než škola. Po tom týdnu co byla malá v nemocnici už mně nic nerozhodí. Ani tchán.. Dělám pajdák v ostravě.

Saji, možná že vyleze právě proto, že nechceš :slight_smile: do teď jsi chtěla. Dej mimi ještě šanci :slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: ja to taky rikam kamosce, ze se proste nic nestane, ale ona je hroznej nervak, jednou delala zkousku na 10x :zipper_mouth:
30. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek