• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Zpráva dne - Domi jííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i mrkev :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...sice se snaží zamknout pusu a nepustit lžičku dovnitř, ale zatím mi ho jde rozesmát a lžičku tam nacpat, asi ze mě brzy bude kašpárek - bavič :grinning:

Teď tu oba piští - na sebe navzájem :grinning: Tak je jdu oblíknout a razíme ven na sluníčko...

hvězdi: bude srazík, jo? Tak hezky foťte - chci pak vidět foto, jasný? :grinning:
25. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: kam? tak mi pisněte prosím někdo ip.
Saji. tak my jsme normální :grinning: 6215 a 62cm náš dominik by jedl nejraději hned sám příborem, tak jsem zvědavá jak se chlapek za měsíc až začneme přikrmovat předvede :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: normální :grinning: :grinning: :grinning: my jako nejsme??? :grinning: ...hele, náš Domi teď taky příbírá míň, ještě tuším furt nepřekonal tu váhovou desítku...ale zase se fest vytáhl....

Jsme se vrátili z venku, dneska byl Domi pedant, při zastavení kočárku řval jako tur - jsem drbala s bývalou spolužačkou.....a to jsem ho ani nepomlouvala :grinning: Jsem se zase dozvěděla spoustu novinek :sweat_smile:, ale než jsme dokecaly, tak nám galanterku a papírnictví zavřeli :sweat_smile: :grinning: , tak zítra nový pokus :wink:
25. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet řeší se to na Králičcích...tak se tam jukni... :grinning:
25. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: kolik měl váš Domi ve třech měsících?
Diblu: už jsem pisla hvězdi, že jsme všichni nemocní :frowning2:
25. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo: manžel mi včera schválil třetí dítě, já bych nejraději hned, ale říkal že dělat se bude tak, aby bylo s Naty o 10let, takže 2018(srpen :dizzy_face: ) rodím
25. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: nějak k 8 kilům :slight_smile: ...TM je teda dobrej :grinning:, ale 2018 zní moc hezky :dizzy_face: , to já už budu stará bába :grinning:
25. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, ani bych se nedivila, kdyby tu kombinézku prodala Terce levněji, mi ty kalhoty taky poslala levněji, než je má na MMB :wink:
25. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, ty jsi číslo :grinning:
25. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim: no dřív to nešlo a o čtyřech dětech nechce slyšet :grinning: chápu :grinning:
Saji: k 8kilům :astonished: :sweat_smile: :grinning:
25. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, tak MM zatím nechce slyšet o třetím :slight_smile: Chtěla bych ho až 2 děti odrostou :slight_smile: Barák je pro 3 děti velký dost a jediné, co nám pak z dluhů zbyde je splátka na barák a to není žádná kalamita. Ale druhé chci hned...
26. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: to je skoda :frowning2:

Kozim: my jeste moc nechcem slyset o 2.ditku a vy uz tady planujete 3 a 4.dite :sweat_smile:

Vcera se BEt po 1.vykakala do nocniku a jak to uvidela,tak zacla plakat. Nevim, jestli si myslela, ze neco provedla. Tak jsem ji chvalila a vysvetlovala, ze to takma byt...Tak uvidime...Ae rano hned chtela EEE, donesla si i nocnik,ale nevycurala se.
26. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: hned teď dneska jo :grinning:
26. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, 4. ne :grinning: TO ani náhodou - teda mít jiné finance a větší barák, tak jdu i do 4. :grinning: Ale 2-3 nám budou stačit :wink:
26. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovou dobu tichu a pak dvě kozy v jednu minutu:grinning:
26. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: a zase ticho....
26. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, vy jste teda plánovačky :sweat_smile: , já třetí dítě nechci za žádnou cenu :sweat_smile: , třetí těhotenství by mě asi zabilo :grinning: , mám tohle těhu hrozný problémy s křečákama a různýma výtokama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už mě to fakt štve :pensive: ... já bych asi do třetího šla jen v případě, že bychom s MM nezůstali spolu :sweat_smile: ... a to, doufám, nenastane :wink:

Dnes jsem byla na kontrole na gyndě, tak se mi doktor smál, že prej se fakt snažím, že ho dobře živím, že dítě je podle odhadu váhy větší o dva týdny :sweat_smile: , tak doufám, že nebudu rodit obra :wink: , už teď má přes kilo :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme rádi když nám to dobře vyjde mít dvě dítka. No možná za pár let, třeba za 5-7 ještě jedno, ale to podle situace. Teď rozmýšlíme teprve to druhé...:o)

Kozim, vám by se tam vešlo dětí.... :grinning:

vlni a nepapáš nějaké těhu vitamíny? Hodně lidí mi říkalo, i dr. že když se papaj tyhle vitamíny, tak dítka víc rostou... :grinning:
26. lis 2009 ve 12:35  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi: ani o druhém? S tím nočníkem to přijde samo, ze dne na den.
26. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: já jsem myslela že umřu u prvního těhu, u druhého jsem si kolikrát myslela, že už je fakt konec a teď? chbí mi to, strašně moc a nesmířím se s tím, že už to celé nezažiju. Se těším jak malé děcko na všechno daleko víc než teď u těch dvou, už vím, že to bude naposledy :frowning2:
26. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvědavá, když se nám tu kozi takhle shodnou na minuty, zda i otěhotní stejně :grinning:

vlni: třeba to ještě změníš ten názor na třetí dítko, se Vám s TM zapálí lejtka a bude :grinning: ...ale jako mít dvě děti je krásný, jak jsem hlásila, že chci tři, tak už takhle jsem strašně moc šťastná a kdyby další nevyšlo z nějakýho důvodu, tak jako budu smutná, ale věšet se nebudu, takhle už hezká rodina jsme :dizzy_face: :grinning: ...a hele rodit obra je někdy snažší, než rodit prcka :grinning: - jsem toho důkazem :grinning: Domi měl na 30 tt 1,6 kg a Maji 1,5 kg...a při narození měli mezi sebou kilo a 4 cm rozdíl :grinning:

Annet: chci být u toho, jak budeš zase u dalšího těhu láteřit a nadávat :grinning: :dizzy_face: ..po porodu jsi psala, že jste komplet, takže věřím, že ty bys TM přesvědčila nakonec i do 5 dětí :grinning:
26. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: si piš :grinning: už se na tom naši Jardové domlouvaj, kdy své Veroniky oplodní :grinning:
26. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teres: vitamíny moc nejím, mám je koupené, ale z krabičky se 30 vitamíny jsem zatím ujedla jen 10 kousků a to prosím za 3 měsíce :grinning: , akorát první tři měsíce jsem jedla samotnou kyselinu listovou :wink:
26. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni, tak to budeš mít obříka od přírody.... :grinning:
26. lis 2009 ve 13:28  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: já jsem neměla za 2těhu ani jeden vitamín :slight_smile: a jsou zdraví a velcí.
Saji: :grinning: přesně tak
kozinko: tak už máte typovat, která bude zakládat březnovky a březňátka 2011? :wink:
26. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: no jo, obě Verunky a oba Jarkové - proboha, jen se nám nepřepárujte :grinning: :grinning: :grinning: i když výsledky (děti) by byly asi hodně zajímavý :grinning: .....ale já jsem zvědavá, zda Týnka, Terka,...budou mít malý kopijky jako je to u nás :grinning: ...teda já jsem na to zvědavá u všech :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tak tak souhlasím s Verčou - u nás dvou to snad ani jinak nejde - my si ve stejný den objednáváme zboží u stejné paní, příjde nám ve stejný den PPL (to jsme se o tom nebavily, až když nám přišlo), pak vaříme ve stejné dny stejné obědy - jako fakt síla a jinak máme toho tolik společného, že už to raději ani neříkáme nahlas :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase jsem vás přišla trošku pobavit:
Z deníčku mé kamarádky....

Minulou noc šla naše čtyřčlenná babská parta do nočního klubu, kde byl pánský striptýz. Jedna z nás se chtěla vytáhnou před ostatními a vytáhla 200 Kč. Když k nám přitančil jeden ze striptérů, olízla bankovku a přilepila mu jí na pravou půlku zadku. Další ji chtěla přebít a tak vytáhla z peněženky 500 Kč, kývla na tanečníka a přilepila mu jí na levou půlku. To už třetí kámoška vytahovala tisícovku a jak urvaná z řetězu kývala tanečníka taky. Ten se přibližoval velice pomalu vlnivými pohyby a už jsem se bála, kam mu jí přilepí. Naštěstí se tanečník v poslední chvíli otočil a tak přistála tisícovka opět na jeho pěkném pozadí. Celkem jsem si oddychla, ale jen do chvíle, kdy jsem si všimla, že tančí směrem ke mě, a čeká, že ho taky odměním. Něco jako, teď jsi na řadě ty ... a kroutí zadkem přímo přede mnou. Bylo mi hrozně, veškerá pozornost baru směřovala na mě a všichni čekali, jakou bankovku vytáhnu, a jestli přetrumfnu kamarádky. Tanečníkův zadek s bankovkami se mi vlnil před očima a já kabelce šmátrala po peněžence. Co mám dělat? Najednou se ve mně probudila pravá žena! Vytáhla jsem svoji bankovní kartu, protáhla jsem ji mezi půlkami, vzala si těch 1700 Kč, otočila se a v klidu odešla.
...malá kopijka Maji mě tu rve vlasy a štípe mě - to je synovská láska :grinning:
se mnou nějak cloumou hormony - vše smutné mě rozbrečí, strašně se pak bojím o svoje prcky a o MM..i o sebe, abych je tu nenechala samotné,....včera jsem ořvala i Sběratelé kostí, protože tam zabili mámu malýho klučíka :pensive: a teď seb tu na Domiho směju jako hovádko, tetelím se blahem, když sedí na stole proti mě, já ho držím, on mi rve vlasy a lupíkovsky se na mě směje, když mu dám pusu, tak se rozzáří a chce se mi přisát no nos..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
včera mi jedna známá řekla, jak mě lituje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , že máme děti takhle po sobě, že to musí být mazec....blbka no......lituju jí spíš já......vždyť je to to nejkrásnější, co může člověka v životě potkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já jsem tak šťastná....a asi jsem i případ pro psychiatra :grinning: :grinning: :grinning: a dneska v noci mi přijede MM a já budu moct spát u něj na rameni....tý jooooo, jsem dnes jak na drogách - ty hormony, ty teda řádí :grinning:
26. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek