• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Tak už mi i to malý lumpidlo spí....

Holky, co krom kalendářů dáváte k Ježíškovi tchánovcům, rodičům, neteřím, synovcům,...? A TM? Já nějak nevím :frowning2:
Nemáte někdo odkaz na netu na nějaké hezké pánské svetry???
26. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdo dá se mnou kafe? To už jste všechny zmizely? :cry:

líbí? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28788707&tab=2 ...mně moc, ale ta cena už míň.....
26. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: ja tu na chvíli jsem, čekám až se malá vzbudí...
ten svetr je hezký, to víš za značku se platí :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: my dáváme rodičům peníze at si koupí co chtějí + kalendář - který teprve musím udělat :slight_smile:
synovcům dávám povlečení - to si švagrová sama vybrala ,pak pyžama atd.
malému od ségry jsem koupila kombinézu,mikinu Disney a chrastítka a do porodnice jsem každé (ségre a svagrové )koupila hračku od lamazze
MM koupím kosmetiku,svetr a pyžamo - to se pokusím dnes sehnat.
jinak jsme si už dali vestavěnou skřín , takže nás už neřeším
26. lis 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katko: a je bto fakt značka? já tohle neznám :sweat_smile: já jen aby to nebyl předraženej vietnamec :grinning: chci kvalitu....
26. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Svetr, jo? Máš někde vyhlídnutý? :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak švagrová mi právě pro holky nic neporadila - neví....ach jo
26. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: ano je to dobrá značka, ségra ma od nich zimní bundu a jsou to super veci.

http://www.altisport.cz/

nemám vyhlídnutý, bud si koupí sám v těch Drážďanech nebo mam přes mamku rozjednaný - chodí k ní do obchodu zloději a ti kradou v HM,Reserved atd. a prodavají to za méně než polovinu ceny...
26. lis 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už paní napsala a asi ho MM vezmu...

...lidi co kradou v HaM,...to je síla :confounded: - zvláštní způsob přivýdělku :rolling_eyes: :grinning: ..náš známý zná zase jednoho, co krade lego :sweat_smile: :grinning:

My dostáváme peníze od mýho táty (1200 ) i od tchýně (500) plus od ní hovadinku, jak ona říká....takže kdybychom dali peníze, tak si vlastně dát nic ani nemusíme :sweat_smile: Tak musím něco vymyslet, protože MM tohle fakt neřeší - ten je rád, že něco málo vymyslí pro mě :grinning: i když já bych letos pro něj měla sakra dlouhý seznam, že by ani nemusel nic vymýšlet :grinning: (věci, co tak nějak potřebuju - dochází mi voňavka,.....)
26. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen se pak MM nesmí dozvědět cenu toho svetru, by mě asi zabil :grinning:
26. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Maji šla spát pozdě a asi se probudí, až zaleze to sluníčko :frowning2: půjdeme ven už ve tmě :sweat_smile:

Ještě dotaz: Maji při jednom jídlu nahodila zeď a je mastná (fleky), chceme to přemalovat (už to teda mělo být, ale...) - jak ze zdi to masnotu dostat? Oškrábávat malbu nechceme....a piják čili savý papír doma nemáme...nemáte někdo spolehlivý tip?
26. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
sajo já nevim já tam ty fleky s klidem nechávám :sweat_smile: svetr je moc hezkej,jaktože neni tyrkysovej? :grinning:
26. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: udělej z toho další kytičku :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
kačko: ti tvoji známý mě zajímají :sweat_smile: :grinning: necchtějí udělat kšeft :sweat_smile: :grinning:
26. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jako shodnot kozim a kozin mě zaráží a strašně baví. Se těším až se mi sejdou najednou, to bude teprve to pravé tóčo... :grinning:

Saji, ten svetr je náááádhernej, ale ta cena, no holt kvalitka to bude... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty mastný fleky vymiješ mýdlovou vodou i když zaručený je to oškrabat a vymít. Možná jen to vymytí nebude stačit. No uvídíte...:o)

já dávám rodičům, tchánovcům a jedný babičce jen ten kalendář, druhé babičce dopisní papíry a zásobu pohledů který pořád posílá. Jinak jsme kupovali jen pro děti. Pro mm mám CD a DVD M.Jacksona a ještě si přál náhradní žiletky do strojku.
26. lis 2009 v 18:48  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji, já dávám jen ty kalendáře a i to je moc. Prostě nejsou peníze a my taky nic nedostáváme, takže je prdím. Dávám jen synovcům a Terce a s MM a rodičema jsme se domluvili, že si dáme pod stromeček náš domeček :wink:

Svetr nádherný!!!! :wink: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinka: jací mojí známí?
26. lis 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dneska nás Terka "dorazila" :grinning: Bez plen je už sice všude, jezdíme do obchoďáku, na návštěvy, do Mat.centra, ale vždy, když chtěla čůrat, nebo kakat, nahlásila - svým čuať, kakať, a čekala, až jí svlíknu a dám na nočník nebo záchod. Ale dnes přišla za mnou k počítači a volá "Teji čuaa" A já na ni vyděšeně Kde? Měla na sobě pyžámko a byla bez plen a přišla oblečená - no a ona si to za mnou napochodovala s plným nočníkem v ruce - ona si už sama stáhla kalhoty, vyčůrala se a zase se oblékla :slight_smile: a už jsme týden každé ráno se suchou plenou :grinning:

No a 3 večery nechtěla usínat, takže fičela zpět do postýlky, protože z postele lezla s hysterákem a klepala na dveře a dnes popadla panenku a prohlásila "mimi pinkat" tak já na ni, ať ji přikryje a ona "Nééé, Teji, mimi pinkat" tak vzala panenku a valila si to do pokoje, vlezla do postele se záchvatem smíchu, dala jsem jí pusu a ona na mě "hašni!" No, takže mě vyhnala, zhasla jsem a šla :D
26. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
leni: tyrkysovej nikde nemaj :cry: :grinning: a MM by ho nosil do práce ke košili (kravatě), což tyrkys barva zrovna není to pravý ořechový :sweat_smile: :grinning: ..já mám ráda i hnědou, ale oni ten svetr mají jen modrej :cry: , já chtěla hnědej....a 1200 jinde za něj dávat teda nebudu, nekradu :frowning2:, ale štve mě to ....jsem se chtěla vejít do 1000 Kč..tak budu pátrat dál, no.....

Jinak ty fleky mi tam teda fakt vadí :sweat_smile:, jsem děsná, vím....a barva je nepřekryje, že...jsme koupili děsně drahou namíchanou barvu, MM brblal a já řekla, že ji chci i za ty prachy :sweat_smile: , řekla jsme to tak přesvědčivě, že zůstal stát s otevřenou pusou a nezmohl se slova :sweat_smile: ....a kdyby z pod toho měly vylézt ty fleky, tak bude mít MM další důvod k mýmu zakousnutí :sweat_smile: :grinning: tak to prostě musím nějak odstranit, ale škrábat zeď teda nebudu :confounded: - mě napadla i jarová voda.......
kozin: kytičky nebrat :grinning: nemusím je mít všude a v kuchyni u digestoře už máme maskovací kolečka - kytky máme (nemaskovací) v ložnici :grinning: a náhodou Maji ví, že jsem je malovala já s ní v pupíku a skoro všem návštěvám to ukazuje a říká a je patřičně hrdá - teda tak vypadá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska jsme spolu nalepili na dveře v pokojíku dvě žirafy a motýla a ona je tááák nadšená...pak ještě kytky na vypínač a ona mě tam pak vodila za ruku (řekne "mamííí ruku" a táhne mě kam chce :slight_smile:) a furt "kouknout" Jako ona je vždycky nadšená i z prdečku (jakoby).... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kéž by jí to vydrželo......

Tak to jste mi teda moc neporadili :sweat_smile: , my i když peníze moc nejsou, tak dárky kupujeme všem - na dárky vždy být musí :wink: :slight_smile:, s tím prostě počítám přes rok .....to by byli na prd Vánoce - bez dárků....když já tak ráda dárky dávám.....a kdyby teda fakt nebylo, tak bych se pokusila s prckama aspoň něco udělat - dárek od srdce taky potěší.....tchýně dostala od nás k 50tinám "čmáranici" od Mariánnky (teda nejen tu :sweat_smile: ), to samý i MM praprarodiče a nadšení z dárku bylo veliké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prý si to nechají zarámovat :dizzy_face: .....nebo jsem vyšívala ubrousky na konferenčák,......prostě něco, co moc nestojí.....ale ty kalendáře určo udělají obr radost - já se do nich ještě nedokopala :pensive: , takže to v nejhorším jistí obr fotka v rámu našich capartů..... :dizzy_face: plus něco koupeného, což teda fakt nevím....

Učím Maji kreslit sluníčko a vánoční stromeček, jenže nejvíc se jí to daří na magnetické tabulce :sweat_smile: ..a to teda jako přání k Vánocům dát nemůžeme, že :grinning: ...musíme to vypilovat :sweat_smile: :grinning:

Jinak tchán si teď koupil plasmovou televizi a jeho tchýně (MM babička) tomu říká "plastová", takže u nás doma se tomu teď jinak neřekne :grinning: a bodyčka jsou "bétéčka"...babička je naprosto úžasná :dizzy_face: neznám lepší babičku a to jako vážně :dizzy_face:

terez: tak MM, kdyby dostal Jacksona, tak by mě asi nechal poslat do blázince - on ho nemusí a já taky fanda nejsem :wink: ..jemu tak akorát Sepulturu nebo tak...a to mu dávat nebudu, protože to tu nechci poslouchat :grinning:

No, jdu žehlit,.....
26. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji, jestli chceš ty kalendáře, tak zítra končí akce 4 za cenu 3 - tak bys ještě ušetřila :wink: Kdybys to teda stihla :sweat_smile:

Jinak k těm flekům na zdi - jar bych neriskovala, protože sám o sobě nechává fleky. Na mastné fleky jsme používali chleba :wink:
26. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: tak to teda nestihnu - sebrala jsem prádlo a jdu žehlit, jako kdy to končí? Se zítřejší půlnocí?
Když já na noťas, kde mám net nemůžu nic instalovat, protože je to starej služební MM noťas a musela bych to na flashce vše přenášet na stolnípc v obýváku...tak na to asi prdím :sweat_smile: a kolik fotek je potřeba? Leda bych se na to vrhla zítra na/večer, to už bude MM doma...mu vrznu děti :grinning:
26. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Já dostala předem od MM nový CD od Landy,výbornej dárek.
26. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji, 28 foteček :wink: Jako přesně kdy ti nepovím, jen mi přišel mailik, že zítra :-/
26. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
leni: předem, jo? :sweat_smile: :grinning: To Ježíšek dělá? :grinning:

MM už je v Praze..musím vydržet než dojede, aby Endy nevzbudil děti i celou ulici, on děsně hlídá, když jsme bez MM :sweat_smile: ...aspoň uvidím Zoufalky....
Jako stýskalo se mi a tak, spoustu jsem toho stihla, nikdo nám tu nedělal bordel, děti byli úžasný a hodný :sweat_smile: akorát Domísek najíždí na maminkovský režim - chce být furt u mě i mi spát přes den v náručí, jinak nespí :confounded: a poslední noc se budil snad co hodinu, ale i tak se cítím odpočatá, až mi to je divný :sweat_smile: :grinning: ...se na MM šíleně těším, tak snad mě něčím nenas.re hned ve dveřích :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježíšek to dělá když někdo somruje jak by to CD chtěl a nemůže ho sehnat,se bál že budeme mít 2 když ho náhodou seženu taky
27. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni: :grinning:

Tak hlásím, že Domimu se proříznul 2.zub a Maji sedmý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Budete letos dělat pfka? Já vůbec nevím, jak prťata "naaranžovat" a sladit :sweat_smile: , to jsou problémy, co? Pak to vypadá, že mám prd na práci :grinning:
27. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Je tu někdo? ..nebo mě tu necháte zase samotnou?
27. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
PF posílám mailem bez Vandy,posílám širokýmu spektru lidí a je mi jasný že spousta z nich neni zvědavá na její fotku. Loni jsem dělala jedno sem do alba a prostě jsem ji posadila ke stromečku,nemohla tenkrát utéct :sweat_smile:

katko:dej pozor při nákupu kradených svetrů, když koupíš věc o kt. víš že je kradená,je to trestný čin. Kdyby toho zloděje chytli a on prásknul kdo kupoval,bude problém.
27. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni: já posílám jen těm nejbližším a ti vědí, že žijeme dětma, takže vyfotím prcky - pokud se nechají :sweat_smile: Nebo rodinné foto, pokud se něco zadaří.... Myslím, že žádnýho člověka snad nepobouří osobní pfko, ne? Podle mě lepší než nějaká stažená neosobní fotka....... :sweat_smile:

Já právě Maji objednala nový riflový šaty..ona teď šaty vůbec nenosí, furt jen rifle či manžestráky, tak aby byla na Vánoce za holčičku :grinning:
27. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
MM mi slíbil, že dnes přijede dřív, abych stihla i nákup - zavírají atdy v těch normoš obchodech už v půl pátý či v pět - je po druhé hodině a ještě nezavolal :confounded: - asi bude sekec :grinning:
27. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek