• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Jasně pro rodinu je to v pohodě.
27. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dočítám: Saji svetr nádherný!!! Je to moje neoblíbenější značka :dizzy_face: . To je divné, že švagrová neporadí s dárky, přece ví, co její děti chcou a potřebují...
Saji: dám pfko do alba, už mám hotové., já to mám taky jen pro babičky a prababičky a tetu(10celkem). A naše dítě taky nenosí šaty :slight_smile: jen manžestráky a zahradníčky riflové.
28. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: já chci ten svetr taky, ale nevím s velikostí, manžel na svetry nemá postavu :frowning2: ach jo, je moc štíhlý.
28. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, tak to máme stejný typ chlapů :wink:
28. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: tak já u toho svetru ani nevěděla, že je to nějaká značka :sweat_smile:

kozin: fotky hezký.....a teto diblo, ty tmavý vlasy ti moooooc sluší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Se mi líbí ty vaše zubatý děti - to doma memáme :grinning:...plnou úpusu zubů-.....

Já právě dotepovala růčo s kartáčem koberec v obýváku a asi padnu za vlast...MM byl nakoupit a sám i vybalil nákup....
Domi měl dnes poprvé kaši /mám totiž takovou obavu, že nám začíná krušné období nespavosti jako tenkrát s Maji :confused: :pensive: :cry: - budí se třeba co 10 minut, až k ránu zabral a spal vcelku asi 1,5 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ale hladem to není......už má přes 10 kg :sweat_smile: / a Maji mu ji skoro celou snědla :grinning:, takže zítra musím dělat dvojitou porci :grinning: A to Maji víc jak rok kaši nechce a odmítá :grinning:, teda už néééé.....

Annet: MM byl taky děsně hubenej, když mě potkal...už není :grinning:
28. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a krásný fotky Bett s maminkou.... :dizzy_face:

No, musím jít za MM....dobrou
28. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je par fotecek ze sraziku..Nejsou tak hezke jak od tet Kozinky a Kozimury, ale aspon neco :sunglasses:

http://www.modrykonik.cz/photos/hvezdickaaad

saji: diky :wink:
29. lis 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky ze srazu se moc povedly, přijde mi, že všechny děti hrozně povyrostly, skoro bych je nepoznala, jsou to už velké holky :sweat_smile: dible moc sluší nový účes - délka i barva :dizzy_face:
a jak se má vlastně lukin a co její natálka ?
29. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi - fotečky supééér! A že zdravíme tetu Terezku s Matýskem :wink:
29. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi děkuji za pochvalu.... :grinning:
29. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky fotky moooooooooc krásné a teď jsem viděla Natušku jak tam řádila :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: super fotky a komentáře nemají chybu :slight_smile:)) díky za krásné fotky Kiki - pomohla jsi mi ke kalendáři :wink:
dibla: my ji bylo hrozně líto, jak tě tam hledala ,ale nakonec to zvládla a byla ok , aspon ví ke komu patří , jak si říkala.
29. lis 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamulky máte krásný fotky a sraz byl dle všeho úplně super. Se na vás těším, jupíííííí........... :grinning:
29. lis 2009 ve 22:58  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres: a kdy k nam zavitas? :wink:
30. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukam, ze jste mely srazik - moc pekne fotky - vsem vam to tam slusi, ale musim rict, ze teda Dible moc - ta zmena je super :slight_smile:

Anett - pekne fotky - ja PF loni delala, ale letos nejsem schopna Kacu vyfotit - porad lita a vsechno je rozmazane nebo nestihnu zachytit oblicej :angry: Myslela jsem, ze udelam i nejake nove fotky do kalendare, ale nakonec jsem tam dala plno starych, abych ty kalendare poslala a dosly do Vanoc :wink:

Saja - hezky svetr, s fleky neporadim - zadne nemame :wink:

Tak a ted uz zase nevim, na co jsem jeste chtela reagovat. Jo, vlastne vim - tema druhe dite. Tak u nas docela aktualni - porad se nekdo pta a MM se pta temer denne - jen jsem jeste nedala svoleni a asi dlouho nedam. Vubec se mi do toho znova nechce. Ale vidim, ze tady bude brzy hromadna akce "breznatka podruhe", tak me treba vase kladne prispevky o tom, jak je to super a jak to zvladate navnadi. Asi bych potrebovala vic prispevku typu Saja - i kdyz nevim.... :grinning: Kazdopadne vsem, co se uz snazite nebo chcete brzy zacit, drzim palce, at se brzy zadari.

Tak a uz zase nevim, co dalsiho jsem docetla. :unamused:
30. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: zrovna jdu přispět :grinning:

Dneska s dětmi sranda :grinning:

např. Domi byl v pololehu v jídelní židličce, Maji pobíhala kolem něj a podávala mu jeho hračky, nakonec mu jednu podala, on jí chytl a ona řekla "nenene" a chtěla jí zpátky a on jí nechtěl pustit, tak se přetahovaly a najednou ji Domi pustil a Maji si ze stojáka sedla na prd*l :grinning: a měli z toho oba šílenou srandu :grinning: být to opačně, jako že by spadl Domi, tak tu máme lítostivé údolí aspoň půl hodiny :sweat_smile: :grinning: On když se mu něco nepovede nebo se trošku bouchne nebo prostě něco, tak je řev na celou ulici :sweat_smile:

Pak spolu leželi pod hrazdou, Domi jako první a Maji se mu tam jak ona ráda - nacpala a oba tahali ta chrastítka a tak...já přišla nad ně s foťákem a snažila se je vyfotit....tak jsem furt "Maji, Domi - sýýýýr" - no moje fotky nic moc, jen jsem s foťákem odešla, Maji vyskočila, popadla svůj foťák a začala nad Domískem "trancovat" a volat "kuku" (kluku), "sýýýr" a kdybyste viděli, jak házel Domi krásný úsměvy :grinning:
30. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: :grinning: :grinning: :grinning: S Kackou je ted taky sranda. Porad vymysli nejake blbosti a jak zacina vic a vic mluvit, tak je to uz mnohem lepsi.
No, budes muset asi Maji koupit opravdovy fotak, aby byly pekne fotky:slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: uz si se bavila s dr. o tom odlozenem ockovani? Ja bych ji mela zavolat a objednat Kacku, ale asi ji ani volat nebudu a rovnou tam nekdy koncem unora nakluseme.
30. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: já právě zvažovala, kdy a zda třetí dítko - furt mi to šrotuje v hlavě :sweat_smile:, no rozdíl 14 měsíců mezi Domim a potencionálním 3. dítkem nestihneme :cry: :pensive: :grinning: , tak asi počkáme a idea by byla zadělat, aby se narodilo cca po tetích narozkách Domíska, ale s tím dodatkem, že bych pak chtěla ještě to čtvrtý :sweat_smile: s rozdílem do roku a půl mezi 3. a 4. dítkem....jako tři děti nechci, přijde mi hrozně fajn ten sudej počet, že nikdo nikdy nebude "lichej".....ale to je idea, kdo ví, co bude....jsem si to prostě musela nějak rozumově vysvětlit - to odsunutí dítka, abych tu netruchlila :pensive: ...i když MM mluví o dalším dítku taky furt, už máme vybraná jména, tak např. řekne, "kéž by tam "X" byla nebo "Y" :grinning: jsme cvoci, vím...........

del: určitě se nenech do ničeho "nutit", myslím, že správný čas přijde :wink:...myslím, že závěrečný rozhodnutí musí být vždy na ženský, protože jejího života se to dotkne nejvíc.....
30. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: jdeme k dr. až s Domískem na 8 měsících, což vychází po Vánocích, tak jí to pak "suše" oznámím, že přijdeme na konci března či na zač. dubna, dřív že prostě ne......
30. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: vy jste teda fakt cvoci :grinning: Ne, je to hezky - hlavne, ze to tak chcete s TM oba. Jako ja si rikam, ze nechci, aby Kaca byla jedinacek, klidne bych mela tech deti i vic nez dve - jen nechci absolvovat to tehotenstvi - coz teda nevim, jak zaridit :grinning: Neboj, nutit bych se fakt nenechala. Jen mam ted pocit, ze uz to s Kacou zacina byt docela v pohode a vim, ze to bude, cim dal tim lepsi a ja se stanu pohodlnejsi a pak uz se mi chcit nebude. A taky bych rada to druhe do urciteho veku. Ale na druhou stranu zase nechci uplne vypadnout z pracovniho procesu a predstava pracovat na materske a mit trilete dite a mimino me trochu desi - a jeste to trilete mit doma, protoze tady berou deti do skolky az v 5 letech :angry:
Takze abych shrnula ty moje protichudne myslenky - proste to nechavam byt - druhe zatim nebude a treba za par mesicu nebo let zmenim nazor :grinning:
30. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: takze koukam, ze to ji to proste taky podas jako fakt, tak to jsme na tom stejne. Kaca sice zadnou reakci nemela, ale ted pred Vanocemi ji to davat nechci, pak jedeme na hory a v unoru zase. Do toho mi to ted prijde fakt blbe obdobi - porad nekdo kolem kasle, smrka - tak nechci, aby byla oslabena jeste ockovanim.
30. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vcera jsem Kace sestavoval kuchynku, co dostane k Vanocum, abych vedela, ze prislo opravdu vsechno a byla to teda drina - fakt jsem to vzteky malem rozmlatila. Jsme rada, ze uz jsem to sestavila, protoze mordovat se s tim o Vanocich by teda bylo k vzteku. Je to z plastu a ze by tam teda ty jednotlive dily tak snadno zapadaly, jak mely, to fakt ne. :angry:
Jo, a vcera byla teda legrace: udelala jsem adventni venec a zapalila svicku, Kaca a to koukala a ja ji rikam: To je svicka. Ta je hezka, vid? a ona se na me podivala a povida: Sicka. Hori. Pali. Holka, au. Bebi ma. Fuuuuuu. Svicku sfoukla a sla pryc. :grinning: :grinning: :grinning: Tak uz jsme ji pak ani znova nezapalovaly.
30. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak u nas budicek. Tak se loucim.
30. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Saji jdu s tebou do toho akorát, že u nás bude rozdíl 3 let :slight_smile:)) máme 2 velké dětské pokoje, takže kdyby 4 děti párečky, tak je pěkně do pokojíčku rozdělíme a v nejhorším pak budou mít pro sebe celé patro na baráku... i když MM jsm slíbila, že budem rodit jen do 40 a max 3 děti...tak nevím :sweat_smile: :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del děkuji za pochvalu, už budem muset malovat :grinning: :grinning: strop...
30. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji i tobě moooc děkuji za pochvalu...u mě to je změna na tmavou po 10 letech, jinak pořád melír světly a to už mě dost nebavilo... barva Carameloě hnědá,ale tím že tam byl melír, tak jsem to mám občas červené proužky :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ja Vas teda obdivuji...3,4dite :wink:

del: ja se taky jeste necitim na 2.dite. Ja mam strach z tehotenstvi. Nejvetsi asi z toho, zebych byla v nemocnici a mala porad s nekym...To bych se steskem zblaznila....ME stacil 1.rizikac...Ale nechci aby Bet byla jedinacek,tak musim se nejak dat dokupy, ale zase nevim jak a DR nevi co se mnou... :unamused: Ale 2.urco chceme.
30. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo: jsem tě a tvoje vlasy chválila jako první, ale asi mě nečteš :grinning: ...já chci rodit max. do 35-36 a to mám teda co dělat :grinning:...ale já to mám v hlavě každý den jinak, takže se může stát, že se nám narodí dítko dřív nebo jsme třeba už s dítky skončily, kdo ví :pensive: ....ale tyhle dva rarášci, co máme, jsou strašně moc fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

del: tak Domi spí už asi čtvrt hodiny - od rána poprvé a Maji jsme do postýlky šoupla až teď.....škoda, že nemají s Kačkou shodné spaní :cry: :wink:
Bych chtěla Domiho naučit, aby spal aspoň hodinku po o - spolu s Maji.....zatím se mi většinou krásně míjejí, usne Domi, jde spát Maji, vstane Domi.....a pak už nespí ani jeden :grinning:
A jako noci s Domim - totál katastrofa.......asi máme dědičný to nespaní po 6,5 měsících.... :rolling_eyes: :cry: když dá Domi v noci hodinu spánku v kuse, tak šílím štěstím :sweat_smile: tak teď si jen spočítat, kdy to u Maji přešlo (tuším, že cca o Vánocích) a přepočítat to na Domíska a modlit se k tomu datu, že se trošku vyspím :grinning:

Máte někdo povinný ručení na auto u Allianz? Pokud ano, praktikovali jste tu 10% slevu na děti?
30. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek