• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozim: Maji tv a pohádky v ní nezajímají vůbec...... jen znělka večerníčku :dizzy_face: .....

Nevíte, zda vyšel v těch levných dvd ten tučňák Pingu nebo jak se jmenuje?
1. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tak to vůbec netuším... Jsem dlouho nebyla v obchůdku, kde ty DVD mají a v telce to vůbec nesleduju.

Terku donedávna taky ne, ale teď jí chytil Krteček - ale není to tak, že by seděla a hleděla na bednu, musíme být s ní a ona nám povídá, co tam bude (už to zná nazpaměť) nebo co tam je a popisuje, co dělá "kteček" a "myšiška" a "jeek" a že děljí bác nebo "není" a tak. :wink:
1. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: v te fazi jsme bylli taky, pak ze dne na den si tam sama sedla...a ted vymysli,bud chce na nocnik nebo chce hned piju (plinu)

saji: s tema magnetkama je super t aknizka. My mame 2 a Bet se tim zabavi. Minuly rok ji MM koupil o Vanocich knizku s magnetkama, tak ted je to super, se zabavi a muzu ji u toho vypravet...
1. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: já jsem pirát já všechno stahuju přes torenty, chlap tam má zaplacené stahování a sdílí s lidmi snad všechno, tak pokud budeš chtít, napiš název, stáhnu ti to, vypálím a pošlu :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá taky miluje knížky, asi nejradši má knížky s krtečkem :slight_smile: máme 6 dílů ale baví jen ten jeden jak medvědi ukradnou krtečkovi koláč a mlíko :grinning: tu si čte pořád dokolečka, jinak magnety ji taky berou, máme jich na ledničce snad 100:sweat_smile: :grinning: různých tvarů jídel atd.. tak s tím si hraje furt a pak pastelky a omalovánky, furt kreslí a hrajem tu hru jakk jí nakreslím věc a ona hádá co to je:slight_smile: ale už mě s tím pěkně štve, protože já začnu kreslit a ona to pozná už při druhém tahu :frowning2:((( :grinning: a strašně se směje, že jsem naštvaná že už to poznala a já to ještě nemám dokreslené :sweat_smile: :grinning:
1. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bet taky zajima akorat znelka vecernicku....Ale dnes jsem zapla Polaky a tam byly pohadky,tak ji to na chvili chytlo (jsem to psala dopol)
1. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: třeba má radši polštinu než češtinu :grinning:
já malé stáhla jednouo mikiho ve slovenštině :grinning:
a co méďa pů??? to je taky nebere?
1. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, Terka má taky ráda Poláky - asi jsou těm dětem sympatičtí tou svým "šišláním" :grinning: Jako nechci je urážet, ale vedle češtiny to tak zní :grinning:
Navíc vy to máte k Polsku blízko :wink:

Kozi, Krteček u nás taky letí. Jak pohádka v televizi, tak i knížka. Má teda jen jednu a pořád poslouchám jak tam "pší" a "myška komín" ... No prča s těma děckama. :grinning:
1. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: asi jo. Babicky vsechny mluvi na ni "ponaszymu" (pro nezdejsi narecim... :slight_smile: ), a ja v praci pouzivam hodne polstinu, tak nam to neni az tak cizi....
JInak jine pohadky i nepoustim. Ona se dost zabavi...Jen jak uz ji nic nebavi a prudi,tak ji neco pustim,ale to je jen vyjimecne.
1. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: s tím malováním to máme stejně - musíš prostě kreslit pokaždé jinak :wink: a zmást jí...a nejlepší je, že u nás je to i obráceně, kreslí ona a já musím hádat a furt mi říká "ne" jako že jsem neuhádla :grinning: nebo se zeptá "kde je?" - překlad - co má kreslit.... :grinning: sranda no.....
Mně štve, když tu hned uhodne a nemám to dokreslený a ona mi to na té tabulce už maže :rolling_eyes: :grinning:
1. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: mas pravdu. Oni tou reci jsou tem detem bliz a zni to tak usislanejsi...a v takove te decke tonine...
1. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, právě. Terka mi na ně pořád přepíná a vím, že jsem se na ně taky jako dítě hodně dívala - hlavně na Smerfy :grinning:
1. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, jj, chápu :grinning: My na to máme National Geographic a podobné progrmy :wink: Terka má raději, když se zvířátka hýbou :grinning:
1. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu využít spánku dítěte a udělat si dnes odpočinkový den :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: jeeeeeee, smerfy.............nemely chybu. Ceske se mi nelibily uz, protoze jsme odrostli na polskych smerfach..........
1. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: já myslím, že pingu nevyšel. Máme 2cd každé za 200 a malá to zbožňuje, je to jediné na co se dívá. A pinguuu říká skrásně :grinning:

Saji: pros mě je nejlepší knížka http://www.svojtka.cz/?mod=shop&action=detail&seo=1861-zviratka-na-statku-moje-prvni-obrazkova-knizka malá ji zbožňuje a je ta všechno
1. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, přesně :grinning: Než jsem si vzpoměla na název, tak první, co se mi vybavilo, bylo Papa Smerf :grinning:
1. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: koukala jsem na net a našla ho za 49 kč...tak se zkusím zeptat tady po tabácích a tak....nebo se zeptám ještě švagrový - mě pak napadlo - ti mají vše :wink:

....když mi leporel máme moooc, já chci jakoby pro větší děti..... :sweat_smile: jakoby encyklopedii nebo atlas nebo tak něco...s měkkýma listama.....

tohle chci zkusit : http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2370
1. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi jo jo někdy je to fakt paráda to mám pocit že jsou opravdu spadlý z nebe.nikdo je tak nerozesměje jako oni dva spolu.Ale jsou i chvíle a dny kdy se hádají,perou,piští ječí atd...dělají si naschvály....no a to pak mám nervy na tkaničky... :grinning: .no necháme já bych to nevydržela.už minulý měsíc u dr nám řekly,že to vypadá na kluka.vlastně jsem i docela ráda.přijde mi,že kluci jsou klidnější a jednodušší na výchovu než uječené slečinky :grinning: .ta naše cácorka bohatě stačí!
1. pro 2009 ve 14:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo děkuju za pochvalu.je to focené právě ve školce!
1. pro 2009 ve 14:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tak pak písni, jak to dopadlo - to by byla krásná dekorace na stromeček. My letos budeme nakupovat všechny ozdoby - budeme mít stromeček modro-stříbrný a taky tam budou perníčky :grinning:

r123, tak to máte super - švagrová to taky tak udělala, že nechala vyfotit oba prcky při jednom ve školce :slight_smile: Já jsem sama zvědavá, jestli nám vyjde 2. těhu tak, jak plánujeme, jestli bude Terka dobrá ségra. Zatím miluje ostatní děti, miminka - minule řekla, že chce "mimi domů" :grinning: Nežárlí... Snad jí to vydrží :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: my máme sice umělej stromek (živých je mi líto a navíc s krbovkama v obýváku by hned opadal a my si chceme stromek užít....) a každý rok ho máme jinak laděný - jiné ozdoby....MM už si zvykl :slight_smile:, vloni ještě trošku protestoval a letos ozdoby sám dával do košíku :dizzy_face:
1. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je tááááák hnusněěěěěě....musíme sedět doma, ach jo....

..a to od pátku přes víkend budeme vyvážet suť do kontejneru, bude asi pěkně těžká a nacucaná vodou, jako na truc :rolling_eyes:

Jdeme tvořit - asi vánoční přání..... :slight_smile: hezký odpoledne přeju
1. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tak my budeme mít živý v květináči :wink: Takže bude na pár let a pak zkončí na zahrádce :slight_smile: Zas tak drahý není :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: my taky budem mit zivy v kvetinaci. A pak si ho zasadime na nasi novou zahradku :wink: (snad se ji dockam :sweat_smile: )
Bet odjela s MM k nasim,tak se jdu chytit uklidu. Asi se vrhnu na koupelnu. Dnes pokracuje ve svem dni a porad mi komenduje: mami nahoru, kdyz jsme nahore, dolu, pak to a tamto, mami pod sem...a jak protestuji, tak breci....Ach ty zuby... :angry: Tak at si babicka na chvili uzije. Jenze ona u babicky je hodna.... :angry: :sunglasses:
1. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, tak u Terky je to dnes "střídavě oblačno". Odpoledne se vzbudila a plakala, tak jsem se jí ptala, jestli jí něco bolí a ona že jo "žoubky" :sweat_smile:
1. pro 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, doporučuju encyklopedii Zvíře, co vyšla u Knižního klubu, normální tlustá knížka pro dospěláky, počteš si i ty, u nás je to Klárčina nejoblíbenější knížka, zvířata tam máš kompletně všechny s krásnýma fotkama :wink: jestli chceš poslat tučnáka Pingu, pošli mi do IP adresu, pošlu Ti to, mám jeden a u nás se nechytl :wink:

kozin, Týnka je šikulka s tím počítáním :slight_smile:
1. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanda počítá jen do 7,měla bych se nad sebou zamyslet :grinning: :grinning: :grinning:

sajo tu encyklopedii kup,pak ti bude doma dítě vyprávět slova jako ledňáček,tukan a surikata,já klároše slyšela :grinning: ani já osobně jsem ty ptáky neznala :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek