• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Saji Žaludeční a ještě se předávkoval brufenama..... :confused:

Shehe, zítra? to je nějak brzy ne?
2. pro 2009 v 19:47  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Del: tak to ja musim s Tebou...zalozime si diskuzi zaostale deti :grinning: :grinning: :grinning: Ne,vazne ja si nemyslim, ze tady je nejake zaostale dite...Sunar taky pijem s dudliku, nocnik jako kdy..A priznam se verejne, ze me ani nenapadlo Bet ucit pocitat, jsem si myslela, ze na takove veci ma jeste cas... Tady vidim jak MK je super, ze se muzu inspirovat...
2. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
terez: ibuprufen je na žaludek pěkný svinstvo i normálně, tak bacha na to....

kozim: mně je jasný, že Terka už pinďu viděla :wink:
2. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak já nevím co tím chcete říct, ale jako já fakt malou počítat neučila, prostě jen počítám schody nahlas, když je vycházíme a scházíme dolů... dítě génia nemám, jen jsem to sem napsala, ale jak vidím tak některé věci sem fakt radši nepsat, nebo se vše obrátí proti vám :unamused:
2. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin, já doto moc nepřizpívala, jen přihlížím, ale nemyslím, si že by tu někdo narážel na něčí přízpěvky, prostě jen některé napsali, že jejich děti to taky uměj, některé napsali, že neuměj, víc v tom nehledej, páč přesně takhle pak začínaj ty neshody.... :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 20:19  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
hvězdi, del: jdu do diskuze s váma :wink:

hvězdi: čas na počítání má :wink: i na odplínování a tak....já všem moc přeju, to že jsou děti bez plen a obdivuju tu trpělivost, nezávidím fekal story atd. - osobně - mně prostě plíny nevadí - ani finančně, holt jsem s nutrilonem, plenama atd. počítala, když jsem chtěla děti a upřímně je pro mě pohodlnější, že Maji ty plíny má :sweat_smile: , když jsem v pondělí byla s Maji v papírnictví, tak tam byla maminka s holčičkou a ta chtěla čůrat, u té maminky zaznělo v hlase šílené zděšení a hned hnali ven, tak na tohle teda nejsem obzvláště teď v zimě vůbec zvědavá....takže hlasuju u nás pro plíny všema 10ti :wink:

Jinak poznatek z dneška - u nás v knihkupectví nemají ale vůbec nic zajímavého....takže zase vyhrají net.obchody - bych měla u pošty mít nějaké slevy :grinning:

A rozbily se nám šlehací metly asi po 6 letech u ručního šlehače...a nové stojí 200 a poštovné chtějí 130 Kč :rolling_eyes:...a komplet novej šlehač i s tou rotační nádobou stojí malinko přes 900 na netu...se na nějaký nový metly můžu tím pádem vyprdnout, mi pak odejde šlehač a budu mít krásný nový metly :rolling_eyes: .... takže koupíme holt nový, ať to máme i se zárukou.........co odejde dalšího - kdo ví.....
2. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji já to vím, ale mm je magor. Si vzal 4x400, blázen jeden a na lačnej žaludek a mě vnucoval taky ať si dám na bolavý krk, tak jsem ho poslala někam, že nejsem magor. Já brufen a vůbec žádný prášky nejím, to raději přetrpím, než to do sebe rvát hlava nehlava.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mm je na tohle hroznej, vždy když mu něco řeknu ve smyslu, že tohle se nemá, že je to špatně, když vím, že mám 100% pravdu, tak on udělá pravej opak - mi přijde že úplně natruc aby mi dokázal, že pravdu nemám.... :angry: no a pak to takhle dopadá, kdybych nebyla tak při smyslech, tak mě taky přiotrávil.... :angry: :angry: :angry: :grinning:
2. pro 2009 ve 20:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
saji to je pech takhle před vánocema... :stuck_out_tongue_closed_eyes: já to taky čekám každou chvíli, už dlouho se nám nic nerozbilo. ......... hahahahahaha rozbilo - kočárek........ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. pro 2009 ve 20:23  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
teres: no jo když je když pro ty naše mužíky je strašná nemoc i rýmička, tak co pak bolesti břicha atd.. to umírají a prášky prostě žerou hlava nehlava! Jarek taky, když ho chytnou zuby tak dokáže za hodiny sežrat 4 brufeny :pensive:
2. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin: já to nijak zle neberu - taky počítám, ukazuju, dělám blbiny a Maji se opičí a snaží se vše napodobit, říct,...to je přece normál :wink:

terez: tak mu říkej raději opak než myslíš, nebo budu mít brzy zdraví v haj..u...
2. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám doma tesco šlehač za 200,- a fičí už x let :grinning: takže bych se na metly vy.... :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: ohledně těch plen, jako je to mazec když se dětem chce venku čůrat, ale zase tomu se nevyhneš, když jí budou tři nebo čtyři ročky a budeš třeba zrovna v papíráku a jí se bude chtít čůrat, tak taky budeš upalovat :grinning:
2. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozin, tak tak :grinning: Souhlas :frowning2: Nechápu, proč to některým lidem vadí, že to sem napíšeme. Pak nevidím důvod tady chodit.
Terku neučím nějak extra mluvit, že bych jí uvázala na židli a celý den do ní hučela. Prostě s ní mluvím, říkáme si, co zrovna děláme, kde jdeme, kde jde děda, babi... a ona se učí. Počítat se naučila, když jsem dávala chvilku Sunar a počítala jsem si nahlas odměrky, nebo lžičky čaje, schody... Nebyl v tom záměr. Podobné to bylo s nočníkem, když vidím, že má snahu, nevidím důvod, proč ji to neučit...

Každá jsme nějaká a to také platí o našich dětech. Dneska tady mluvíme, píšeme, nemáme na zadku pleny a tak to jednou bude u našich dětí...

Jinak mám i jiné zájmy, než je rodina, dům, manžel... Ale ty zájmy děláme opět dohromady jako rodina, nebo s manželem. Pokuď to někomu vadí, nebo to dělá jinak, tak to pardon. Jsme prostě sví. Nebudu se tady přetvařovat jen proto, aby to někomu hrálo do noty a rozhodně tady nehodlám rozebírat, kde jsem pařila, kolik jsem toho vypila a kde jsem se zblula. Toto si nechávám pro sebe, nebo to maximálně rozeberu s přáteli.
ježiš, co to mám doma za chlapa :sweat_smile: - ten do sebe nenacpe prášek ani kdyby umíral :wink: ani vitamíny nechce - prý na co :wink: :slight_smile:

no, pádím za MM
kozin: upalovat budu, ale teď ještě néééééééé :grinning:
2. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: že by babu :grinning:??? :wink:
2. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: no já už v tom rozdí nevidím jestli teď nebo za rok, dva :grinning: furt budem upalovat :grinning: :wink:
2. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak s Terkou jsme to vždycky zvládly v pohodě. Zas tak často nečůrá. Většinou si vzpomene tam, kde je obchod, nebo do travičky :grinning:
2. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin, on je spapinkal najednou.... :grinning:

Saji, takovýho chlapa bych brala, i když je to teda taky extrémek... :grinning: :grinning: :grinning: a pravej opak mu teda říkat nebudu, na to jsem až moc hrdá a nebudu ze sebe dobrovolně dělat blbečka... :sweat_smile: Už je snad dost starej na to, aby věděl co má a co nemá dělat.... :dizzy_face:

Kozim..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já jednou blila griotku......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky to absolutně nechápu, ale nic nenadělám.... :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 20:32  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
kozi: :wink: Tohle je diskuze o dětech, vždycky byla, proto je ve společném termínu na MK, řešily se tady naše pupky, nevolnosti, co jíst, co ne v těhu, pak porody, kojení prcků, příkrmy prcků, jak rostou, kolik váží, kolik mají zubů, co už umí.............. proto tady ta diskuze je :slight_smile: pak jsou jiné diskuze kde se dají řešit další věci..... ale fakt už mě to nakrkává že na každou věc kterou sem napíšu mi chodí ohlasy jaký je malá génius a co vše neumí.... jako mě to přijde normální, já se s tím nechlubím, ale jen to chci někomu říct, že mám radost, že tohle a tohle umí nového, tak samo to cítím od vás, písnete nová slova, nové dovednosti atd :slight_smile: já si to ráda čtu a taky mě to zajímá a hodně ispiruje, co třeba s malou můžem hrát, co jí můžu učit nového atd.... ale nikdy to nikomu nedávám sežrat... proč????!
2. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
teres: tos pila rum a jedla přitom višně ne???? :grinning: a blilas pak griotku :grinning:
2. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri, blít se dá z čehokoliv - mi na to jednou stačila jedna štamprle slívky a přechod z místností ven a byla jsem totál namol :grinning: :grinning::grinning:

Kozi, přesně, od toho MK je - je to o problémech s otěhotněním, o těhu, dětech, rodině.... Když se to někomu nehodí, tak je to jeho smůla. V tom případě ať si třeba chodí na www.ozraleprase.cz, je mi to putna :grinning:
2. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
kozi: úplně na mol bych chtěla vidět!!!!!!!!!!! :grinning: se těšíííííííííííííííííííííííííím :grinning:
2. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jsem teda na ten březen zvědavá, to se bude chtít všechny vidět na mol a to bude mazec.... :grinning: :grinning: :grinning:

kozim. www.ozraleprase.cz..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se z tebe picnu :grinning:
2. pro 2009 ve 20:40  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozi, už nikdy v životě :grinning: Zažila jsem to 3x za život, 3x si udělala mega ostudu - pokaždé jsem se buď před všema zblila nebo v horším případě zblila kámošku... Takže já mám utrum! Budu pít tempem 1 štamprli za hodinu :grinning: Takže se moc netěš a navíc bych se ztrapnila před otcem - on je náš odvoz tam a zpět :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozi, ale jinak pařit pařím i střízlivá - minule jsme se ojeli všichni navzájem a to jsme tam byly 3 páry a pak se připlatli i cizí - ty jsme ojeli taky :grinning: :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
kozi: tak po 4. a bez ostudy :grinning: slibuju :grinning: ty vojcle kdybych měla spočítat kolikrát jsem se ožrala.. :sweat_smile: no radši jsem potichu :grinning: jo a doufám, že mě teda na té oslavě nezbluješ :grinning: hele a taťku taky ožerem a zaplatíme si taxíka :grinning:
2. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin, néééééééé blila jsem griotku!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a blila jsem jí do sněhu a v té ožralosti jsem si myslela že bliju krev.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Adámek už umí říkat balon.... :grinning: ještě předvčírem to byl jen ba. A umí si krásně vyčistit sám zoubky ráno i večer, jsem na něj pyšná fakt. Jako hygiena, je hygiena co si budeme povídat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 20:44  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri, jj, to se bude pít o závod :grinning: ...ale hlemýždím tempem :grinning:

Kozi, to je smutné... :frowning2:
2. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek