• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
teres: krev :grinning: :grinning: :grinning:

šikula Aďásek :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele matky na jakou jdete oslavu?

já se jednou poblila na diskotéce. Seděla jsem u stolu vedle kluka do kterýho jsem byla paf a blila jsem přímo pod sebe pod stůl a jen si pamatuju ty jeho nohy jak utíkají pryč.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 20:46  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: co je smutné :confused: že jsm takové prase :grinning: pšššššššššššššššššššt a dost o zvratkách, povině na ožralésvině.cz :grinning:
2. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, tak to se mi stalo taky - ale s červeným vínem :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Koukám, že jsme to tady rozjely - tak toto by se mohlo "některým" lidem líbit :grinning:
2. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim jasně, ale to připoměn hlavně tvýmu Jarkovi, že se bude pít hlemýždím tempem, jsem zažila to jeho tempo jak to do nás klopil rovnou z flaše... :grinning:

kozin, to víš, to jsem byla 14ti letý střevo.... :grinning: ale teď bych si to určitě myslela taky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsem se musela pochlubit... :grinning:
2. pro 2009 ve 20:49  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, ty jsi taky pěkně vyváděla, co? :grinning: :grinning: :grinning:

Kozi, ne, ten článek :grinning: To, že jsme takové prasata, to musíme nad sebou brečet samy :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, ale byla prdel, ne? :grinning:

Jarek mi po takových akcích říká: "Už nepiju" a já mu to vždycky připomínám a připomínám a připomínám... :grinning:
2. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim pochybuju, nemůže se někomu líbit, když si někdo povídá o věcech jemu podobných když ten někdo nemá k tomu druhému sympatie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 20:50  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, taky pravda, ale alespoň si někdo nemusí momentálně stěžovat :grinning: :grinning: :grinning: :D
2. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: vy máte zážitky, já jen jednou udělala hloupost a blila směrem do kopce (v kleku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:) a to jsem přišla na to, že do kopce fakt neblít :grinning:
jinak většinu mé zvracení musel přetrpět kamarád co mi pokaždé držel mé dlouhé vlasy až pod prdel :sweat_smile: :grinning:
2. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim já jsem byla fakt hrozná, ale by prča... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

rozjeli, ale já bych to raději rozjela na FB tady by to mohlo někoho pohoršovat, páč mu přijdou pohoršující všechny přízpěvky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jako sranda byla, to se musí nechat a Jarek to s tebou umí dobře. Tě pěkně opije a pak zneužije.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 20:52  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin taky dobrý, jako blít do kopce se mi ještě nepovedlo a to jsem toho zažila hodně... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 20:54  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, prď na ty co to pohoršuje, ať si chuchnou nebo to nečtou :grinning: Jsou tady i horší a s mnoooohem horšími a trapnějšími příspěvky - však víme :wink: :grinning::grinning::grinning:

Aaaaaa ko-mu-se to- ne-líbí....Ať mi pr-del políbí :grinning:
2. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, taky dobré - tak to já maximálně krmila ptáčky z okna na točivé židli - taky docela zážitek :grinning:
2. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty v.le to jsou zážitky.... :grinning: hele co to je za slovo chuchnou.... :grinning: :grinning: :grinning: ??????????
2. pro 2009 ve 20:58  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tady to jede... tema bliti, to je mi ted blizke, nemusim ani pit :slight_smile: bleju vsechno a ucpavam odpad, protoze musim blejt do umyvadla a otirat se studenou vodou, jinak hrozi, ze omdlim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale frekvence se snizila na 1 denne, hlavne vecer, z unavy, dnes jsem poklidila (neplest s vanocnim uklidem, byla tu hora nadobi atd..) a hned slo vse ven
Lucce roste posledni spicak, hura hura, v noci moc nespi, knoura a budi se, ale neni to tak hrozne (tuk tuk), zitra jdeme do MC, bude tam Mikulas, tak jsem na to zvedava :slight_smile:
taky nam privezou novou palandu pro Lucku - od domestavu, meli jsme na ni 20% slevu :wink:
2. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se tyka dovednosti nasich deti, jen piste piste, taky se rada inspiruju, ale co by se mi libilo, kdyby se to tu obcas rozjelo na nedetske tema, na uvolneni, treba jako dnes :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci u tebe je to naprosto pochopitelné. A jinak je vše co se týče těhu v pořádku? :wink:
2. pro 2009 ve 21:03  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve svych 29ti letech jsem poprve udelala sama adventni venec, kdybych vedela, ze to je tak jednoduche, jdu do toho driv :sunglasses: , ceny vencu - 600 kc atd.. mne donutilo a jsem rada :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: :slight_smile: jinak vse bezi jak ma :wink: , zitra vyfotim fotku mimiska a dam do alba... 21.12. mne ceka ultrazvuk ve 12tt, tak se tesim :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dotaz mimo tema, je mozne, aby zamestnavatel dal zamestnancum "nahradni volno" - s tim, ze nebudou nahrazovat, nebudou penizky a bude to otazka mesice? :unamused:
2. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vyrusila Vasi trojku a zdrhly jste na fb, co? :frowning2:
2. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, tak to nevím, jak to přeložit :grinning: Něco jako trhnout nohou, ale sprostě :grinning:

Mjanči, smekám před tebou. Já jsem v těhu neblila a celou dobu jsem se modlila, jako ještě netěhu, abych to nezažila. Já bliju tak nerada... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já když jednou začnu, tak to nedokážu zarazit :sweat_smile:

Tak ty věnce to je síla - my jsme byly s mamčou kouknout na inspiraci (každý rok si děláme adventní, vánoční i ozdobné věnce na dveře samy) a nejdražší a nejkrásnější věnec vyšel na 470,- :wink:
2. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanči, něco jako neplacené volno? Jako že měsíc zůstanou doma a nedostanou ani korunu?
2. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci, ti to závidím, já bych hned byla těhu, ale ještě je čas no.... :sweat_smile: Jako ty ceny A. věnců jsou příšerný a fakt je to jednoduchý. Si u´ho dělám každý rok, ale pozdě. Zapaluju těsně před Vánoci všechny 4 svíčky najednou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 21:07  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: to jsem si prala taky, mne se to nesplnilo, tak aspon tobe :slight_smile:... uz si na to bliti i zvykam, ale lepsi se to, to je hlavni :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: presne tak :wink:
2. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci, no, ještě mě nějaké - minimálně jedno těhu čeká, tak zatím to nechci zakřiknout :wink: Může se stát toto i u druhého :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: ja to nekdy ani nezapalim :sweat_smile: , ale libi se mi to jako dekorace plus jak to voniiiiiiiiiii :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci, tak to je blbost. S tímto bych se obrátila minimálně na právní oddělení Úřadu práce. Můžou je maximálně nechat doma na procentech a to ještě musí zaměstnavateli povolit Úřad práce a zaměstnancům to musí být zděleno písemně a musí to podepsat
2. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek