• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
annet:co vůbe cbylo malé?my tady slyšely jen něco o vyrážce.......a jaktože tam nemohl být manžel?jsem se tady lehce rozčílila :rolling_eyes:

sajo.jj tam zajdem,bude se ti to líbit :wink: já piju víno a MM pivo,nijak zvlášt neslavíme ale táhne mně to k ohni,pro mně mají čarodky spíš jiný význam,má to původ ve staroslovanském nábožeství a ohněm se slavil Beltain,hrozně se mi tyhl zvyky líbí :slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé Lenkabu to by jsi byla zlatá......být tu smajlík s pusou tak ti jí pošlu... :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooooooo kde jste všechny, hergot jaký byl ten druhý odkaz na opice??? Neříkejte že dneska večer opět plníte manželské povinnosti :angry: :angry: :angry: :angry: A u nás je teta z ruska.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: mě nes...te
30. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo je tu někdoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ????????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
30. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hjustne máme problém není spojení, halo není spojení Hjustne :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Pardón nevím jak se to píše.....Tady země, tady země.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky,ale v TV bylo že se vypína Analog vysilání a ne Modrý koňajs!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
30. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dam dudy dudam dám, dydy dam dudy dudám dám dydy, dam dudy duidam dám, dydy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Nana na náááááááááááááá na nananana
30. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: volna diskuze, 12 opic :wink:
diblo.ještě neděkuj,já fakt nevi kdy se tam dostanu......do kdy je ta akce?
Helke medreeke nesedevej e peteke, helke medreeke nesedevej tem.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
dibla: ty das dudy :grinning: , pardon, to je spis do opic :sweat_smile:
kozin, tak jsem si s váma pěkně zacestovala :wink: bych si někam zalítla hned-to koneckonců dneska večer klidně můžu, co :grinning:

leni, tak doma se pak taky ještě slavilo-sice jsme byli oba zmatlaný, ale bylo to dobrý :grinning:

mjanco, taky by mě to s tou kamarádkou rozladilo-bych těžko rozdějchávala :unamused:

kozim, čus :wink:
30. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááááááááááááááááááááááá
Lenkabu do 6.5.

Mjanči dám vše klíďo i dudy.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a opět nikdo.....................já si snad založím volnou diskusi Diblik si tu kecá sám.........
30. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo: ja tu sem a mluvim s tebou, pojd i do opic nebo do kralicku :grinning:
30. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
v králičku už jsem byla a tam krom nás také nikdo není.... a v opicích nebudu otravovat svými kecy o dudách... :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jen tam bez, tam se obcas nekdo vyskytne :wink:
30. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: malá měla toxickou alergii na antibiotika, měla ohěň po celé těle a začal jí natékat krk a jazyk.... vypadala strašně, ale byla v pohodě. No, já když sjem zjistila, že ho i ní nenechají, tak tu bolest co jsem cítila, jsem myslela, že nerozdýchám, nepopsatelná úzkost, že má ročí dítě v noci samotné s cizímmi lidmi co se o ní nestarají. Tohle nikdy už nechic zažít, pořád jsme z toho špatná, straním se lidem, chci být jen s ní... trpěla tak chudák jak zvíře a když si to představím tak... to nejde popsat ta bolest :cry: :cry: nenechali ho tam, že tak jsou dvoupokojáky a oni nesmí dát chlapa k ženské, tak jsem nadávala jak sviňa a druhý den nebo třetí ho nechali spát ve sklepě a on a ní chodil,když se vzbudila, pak už ho dali s ní na pokoj na víkend. Jako neumím popsat tu bolest(psychickou čím jsem si prošla. Tohle bych nepříla ani těm největším sviním a nejhorším lidem. Už nidky jí samotnou nenechám.... :cry:
30. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: je mi lito, co jste prozili, taky bych z toho byla spatna :frowning2:
30. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
PO týdnu mě samozřejmě nepznala, až druhý den se se mnou začala bavit a teď je všechno táta :slight_smile:zvedne mi triko a píchá do pupku a říká táta tááááta :grinning: Jako ten týden znamenal strašně moc a neumí si představit ženské, které přišly o dítě, nechápu, jak to mohly přežít.
annet:já ti rozumim,já bych se zbláznila :frowning2:
mjanci: už je to za náma, teď už bude dobře. Děkuju Vám všem za podporu, pořád jste mi psaly do nemocnice a omlouvám se že né vždy jsem odepsala, to nešlo...
30. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a pak mám mít nervy že školy? Hmmm, to jsou jen srandy :slight_smile:
30. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu,škola je nic proti tomu.
30. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, u nas je priorita mit zdrave ditko a byt v poradku, ale kamoska je svobodna, bezdetna, tak resi toto. Vsak ona taky na to jednou prijde :slight_smile: . Doufam, ze nebude nervak s ditetem :confounded:
30. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
anett, chápu tvoje pocity-nechápu, že to v té nemocnici nezařídili jinak. jen ta představa je pro mě děsná :wink:
30. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: snad nebude.
A kdo jde všechno do zoo? sakra to vyšlo blbě, sem se těšila :unamused:
30. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: tady asi nikdo, jdi do kralicku :wink:
30. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet tak něco takového bych zažít v životě nechtěla :frowning2: :frowning2: :frowning2: Holka to je mi moc líto.... a to měla Natinka poprvé antibiotika? Nebo je alergická jen na nějakou podskupinu???
30. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No měla je poprvé a já jsme teda proti antibiotikům, mi to nikdy nezabralo, tak jsem jí to nechtěla dávat ale manžel že jo, tak jsem jí to dala asi 2-3x a za týden tam ležela. To tak prý bývá říká ten primář,že 7.den ale že se za život nesetkal s tak těžkou reakcí. Má napsané, že antibiotika nesmí, že se musí léčit jinými způsoby, to mi vyhovuje, je po mě. Ona nikdy nebyla nemocná, to byla prví angína ...
30. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek