• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozim: v pohode, respektuji tvuj nazor na tuhle diskuzi - je to kazdyho vec, co tady pise - je fakt, ze kdyz to nekoho nezajima, tak to nemusi cist - ja taky posledni tri stranky o bliti cetla ob 3 radky. Ja taky reknu, co si myslim, jen me prekvapuje, ze kdyz vam holky z opic tolik vadi, tak ze je chodite cist... :confused:
3. pro 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to, ze holky reaguji na prispevky z breznatek - nevim, jestli vas urazely - ja precetla par jejich poslednich stranek, jinak je nectu, ale to ze ctou breznovky - nevidim v tom nic spatneho, vzdyt sem patri a ze maji diskuzi o opicich - tam holt probiraji ty temata, ktera vas nezajimaji, tak vam to tady tim nechteji plnit. Kdyz vy chcete mluvit jenom o detech.
3. pro 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a hlavne del,
ty uz jsi se vlastne rozhodla, ze sem chodit nechces, chces se bavit o necem jinem. Holky napsaly, ze je to diskuze spolecny termin, ze se o detech chteji bavit a taky proc ne, jinych temat je ve volne diskuzi hafo. Vzdyt ty jejich prispevky nemusis cist. Ty jsi tady psala neco jineho, co se netykalo deti? Rada bych reagovala, taky jsem pro resit i neco jineho, tak pisni i o necem jinem a uvidis, ze i na to reakce budou :wink: Ja nikde nikoho nesmiruju, nemam na to cas a v posledni dobe ani naladu. Nechce se mi prispivat sem, protoze nemam cim, jsou vyjimky, ze obcas prispeju, ale je to ted taky malokdy a taky mne to mrzi a na opice nakouknu, tak 2x za mesic?, vsak opice patri i k nam, taky sem nakukuji, klidne se jim priznam, mam je rada, tak proc nekouknout jak se maji, urcite se zlobit nebudou. Pak si rozmyslim a neprispeju tam, protoze ony jsou uz tak sehrane, jsou kamaradky, casto se vidaji, ze se mi tam nechce vnucovat :pensive: .
Navic ja neberu tady v teto diskuzi, ze sem holky pisou dovednosti svych deti, aby se chlubily nebo aby shazovaly ostatni deti. Presne jak pises, nektere dite umi to a nektere to... tak to ty maminy nemusi rozcilovat, kdyz jeho dite neco neumi.
Tohle tema je tady casto propirane ( a asi jedine tema co se netyka deti), uz mne to nebavi, musime si to priznat, ale breznovky jdou do haje, skoda, no :frowning2:. Nebo nejdou do haje, a bude se tu psat o detech a ktera to nechce prezit, tak bude muset jinam, to se neda nic delat. Ale jsem pro, aby se to tu zase s kazdou odchozi nerozebiralo, proste mne to prudiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chci si chodit nekam zarelaxovat, ale neni kam, navic vsechny pro mne sympaticke maminy jsou bud na opicich nebo tady, tady se to bud hada nebo je tu "mrtvo" a na opicich jak uz jsem psala jsou kamosky a nejak se mi ta jejich parta nechce narusovat, nevim, jestli se chteji rozrustat.
No nic, to jsem si trochu ulevila i ja, hormony ve mne litaji, mam toho na srdci vic, ale nejak mi to nejde sem napsat, tak snad kazda pochopite, co jsem tim chtela rict.
Preju vsem krasny slunickovy den a holky, budte v pohode :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny, nestacim zirat :sweat_smile: nejak jsem si nevsimla, ze by se tady do vcerejsiho vecera nekdo poslednich par stranek do nekoho navazel, prislo mi to jako normalni fungujici diskuse, takze jsem vubec nechapala, na co kozim opakovane a durazne narazi :sweat_smile:
az mi to doslo a prijde mi to dost ubohe :confused: byl tim umele vyvolany dalsi zbytecny spor, nicmene se ukazalo, kdo si nemuze pomoct a bude za kazdou cenu rypat. skoda, uz to vypadalo, ze to tu muze opet normalne fungovat, ale asi ne :unamused:
3. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: tady to uz fungovat nebude, je to jen o hadkach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del, než začneš někoho hájit, tak se pořádně podívej do diskusí, co se o kom píše byt někdy jen mezi řádky, někdy na plnou hubu! Diskuse jsou veřejné, tak nechápu ten pojem šmíráci....????? :sweat_smile:
3. pro 2009 v 08:59  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi a mjanci tady to normálně funguje(tedy pokud tu zrovna někdo je), jen někdo si prostě rozumí, někdo ne.... :sweat_smile:

ať si každej chodí kam chce a baví se o čem chce. Nevím proč pořád někomu tak strašně moc vadí, že se tu probírají hlavně děti. Vždyť je to úplně normální, že píšeme co které dítě umí, když vás to nezajímá, tak sem nelezte. Mě taky diskuse co mě nezajímaj nechávají chladnou a nepíšu jim tam, že diskuse je nudná (i kdyby byla, co je mi do to? Nic a odcházím) a diskuse které mě zajímají tak si přečtu, někdy přizpěju, někdy ne. Co je na tom? Jen mi přijde blbý se ozývat s tím, že se některé maminy předhání v dovednostech dětí - to je přeci naprostá kravina, proč by to jako dělali????!!!!!!! Jako to by jste mohli říci všechny o všech už od začátku, když jsme si tu psali o prvních pohybech, některá je cítila dřív některá později a rozhodně to neznamenalo, že jedna je horší nebo lepší než druhá........

a že si někdo do někoho občas rýpne? No a co? Je to snad zakázané? Ten kdo je nad věcí tak to bere přece jako recesi a ne jako napadání. Když to beru podle sebe, já jsem drbna a ráda si počtu drby, klepy a taky občas rýpnu, prostě to ke mě patří a ráda se tomu i zasměju....
3. pro 2009 v 09:10  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechtela jsem vyvolavat zadny spor. Zrejme me vubec nikdo nepochopil. No, nic - radsi uz to nebudu rozebirat, protoze by to vedlo jen k dalsim konfliktum. Nikoho se nezastavam a PRO MJANCU - NIKOHO NEPOMLOUVAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teres: jasne, chapu, ze je to verejne, ale beru to tak, ze do diskuzi chodi ty, co je ta diskuze zajima - tim myslim, zajima a ne, ze tam chodim, tajne to ctu a pak v jine diskuzi pomlouvam. To mi prijde ubohe. Ale holt, kazdy jsme jiny.

Na zaver snad jen to, ze vam preju hezke a klidne Vanoce, hodne spokojenosti v novem roce, vsem budoucim maminkam pohodovy porod a zdrave deti a vsem, co se chcete pokouset o dalsi hodne uspechu.
3. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
del nebuď tak vztahovačná. To se rozhodně nerozpoutalo kvů
'li tobě!!!! :grinning: a to že někdo někam chodí a nepřizpěje a pak to rozebere jinde, tak to snad ani nemůžeš myslet, že to je pouze o nás!!!!!! Se koukni jinam, se kolikrát nestačím divit že se tam řeší něco o čem se bavil někdo jiný jinde.
když bych měla být konkrétní tak kolikrát holky z opic chodí počíst sem a pak podrbat na opice, takže prosím nenapadej jen nás že jsme šmíráci a ubožáci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak ti také přeji krásné a klidné Vánoce a Šťasný Nový rok 2010... :wink:

p.s. trochu mě mrzí, že jsi se do toho začala hned montovat, když jsem nechodíš a prakticky nevíš o co tu přesně šlo, ale to už je teď jedno.
3. pro 2009 v 09:19  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: nejsem vztahovacna, jen mi prislo, ze vsechno zacalo tim, ze jsem rekla, ze moje dite neumi to a to a pak jsem se mrkla k opicim a pridala prispevek, v kterem jsem vubec nikoho nepomlouvala a uz to jelo. Takze uz se do toho nemontuju a radsi uz opravdu nic dodavat nebudu.
Jo, teda posledni - to smiractvi - ja to beru podle sebe, ze proste chodim jen breznovky a ostatni diskuze nectu. Takze jestli i jinde pomlouvaji, tak ok - tak to tady teda asi takhle chodi. Jen me to prekvapilo u vas, kdyz teda chcete resit jenom deti, tak proc se navazite do jinych.
:wink:
Ale timhle fakt uz koncim, i presto, ze jsem na materske, tak nemam cas resit "takovehle problemy". :grinning:
3. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože ti druzí si začali.... :sweat_smile: ale to je fuk. Myslím, že nebudu mluvit jen za sebe, když řeknu, že tě tu rády uvidíme ať už se budeme bavit o dětech nebo zrovna o něčem jiném. A neboj, určitě to nebylo vyvolané kvůli tobě, bohužel jsi se s tím jen nedopatřením svezla... :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:34  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del, kdyby sis přečetla úúúúplně ten první příspěvek, který byl tobě určený, než jsme tady rozjely blicí téma, věděla bys, že to nebylo o tobě :wink:

Jinak je to o tom, že se všude rozebírají druzí a házejí odkazi na druhé alba, které buď chválí nebo pomlouvají... Jasně, ráda pochválím něčí dítko - ale třeba to tu hodím, ale taky často napíšu mamince do IP, že má krásné miminko, nebo kde něco koupila a pod. Ale nepomlouvám - jak to tady už bylo v tématu Březnovek - kdy někdo hodil odkaz a pomluvil maminku, že dává dítěti napři. v půl roce čokoládu - co je komu po tom!

Když se mi něco nelíbí a týká se to mě - ozvu se - i kdyby to psaly v diskuzi, kde nikoho neznám. Prostě si nenechám nic líbit. Je to má povaha. Stejně tak, když mě někdo sere, tak mu to napíšu na plnou hubu - když ale jedná záludně, chovám se stejně - ať vidí, jak je to příjemné! :angry:
3. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak už je mi to putna a toto téma končím. Chci se bavit o dětech - protože je miluju, protože miluju manžela, ráda si povídám o něm, miluji naše psy a domeček. Když se chcete bavit o něčem jiném, tak to téma nadhoďte. Jako jen říct: "probírají se tady jenom děti, to mě nebaví, jdu jinam" je děsně jednoduché. Tak když se chceš o něčem jiném bavit, tak napiš o čem, ale stejně se vše ke konci stočí k dětem, nebo se k nim uchýlíme, protože prostě jiné společné téma na dlouhodobější diskuzi nemáme.
3. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, co Jirka? Už je mu lépe? Co mu řekli? Dostal léky?

Saji, co Maji a Domi? Jaká byla noc? Zase brzký budíček?

Kozi a co vy? Kolik už máš cukroví - provokatérko :wink: :grinning:
3. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci a na tebe bych málem zapomněla (jsem to ale ostuda), jak je? Dneska žádná blicí story? :sweat_smile: Co Lucinka? Jak se těší na sourozence?
3. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky copak copak ???
No já sem chodím teda ráda, holky Moravandy znám a jsem za to ráda,všechny jsou super.
Já jsem ráda,že se tu píše hlavně o dětech a vše s nimi spojené, protože kolikrát mám problém ,napíšu to sem a jen čekám na vaše rady a dost mi to tu pomáhá.
nepotřebuju si tu psát bůhví o čem a když mne neco zajímá do diskuze se připojím, když né tak to vynechám a ani nereaguju ,viz. jak psala lenkabu narážku na zloděje...tak jsem se prostě k tomu nevyjádřila, zbytečně nerýpu.
3. pro 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOzim děkuju, Jírovi už je líp, ty brufeny mu ze žaludku vyndali a dostal správné prášky, tak se mu ulevilo a zase naplno maká každý den dení+ noční.... :cry:

jinak souhlasím, mm miluji, své dítě miluji, svého psa miluji tak proč bych o nich nepsala. Nejsem prostě ten tip co sem chodí aby si od toho co miluji odpočinul. Ráda jezdím na dovolenou i když s jinými maminkami i s mm a s hafanem, prostě jsme rodina a jinak to nechci. I když se nemůžu dočkat až pojedu v lednu do Alp jen s mým taťkou, ale to je zase o něčem jiném. S malým bych si tolik nezalyžovala a hlavně s celou rodinou jedeme na hory v únoru a v březnu a to si s mm ani nebereme lyže, páč budes s Adámkem řádit na bobech. Jako nebyl by problém, aby jeden pohlídal a druhý šel lyžovat, ale to nás samotné nebaví, nehledě na to, že je lepší být ve dvou už z toho důvodu kdyby se něco stalo... :grinning:

Kozin je provokatérka první třídy, už má určitě nejméně 4 druhy a vzhledem k tomu, že tu dnes nebyla ani na fb tak zase peče. Já nemám ještě nic.... :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 12:23  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky si myslím,že není na tom nic špatného napsat něco o mém dítěti co mne teší, však to tu může napsat kdokoliv...
3. pro 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: jů ty jsi lyžař...to já v životě na lyžích nestála :grinning: jo a neboj ja taky cukroví nemám ,nemám jeste vůbec nic ani umyté okna :grinning:
3. pro 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač já to mám v krvi, taťka byl lyžařský instruktor, tak se to podepsalo na nás všech. Já taky když jsem byla ještě bezdětná dělala instruktorku - učila jsem malý děti na lyžařským výcviku... :sweat_smile: a naučit se lyžovat můžeš v každém věku. Znám paní co začala asi v 50ti letech. :wink: :wink: :wink: Když já mám takový problém, že mě ještě nechytla ta správná Vánoční nálada, tak se mi do ničeho moc nechce. Nevím čím to je... :unamused:
3. pro 2009 ve 12:34  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
a souhlasím s tebou Kač, ať sem o dětech píše každá co chce, třeba i jak si dítě umí krásně prdnout... :grinning:
3. pro 2009 ve 12:34  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se chtela odreagovat u MK a pocist si a spis me to nerijemne prekvapila vymena nazoru...To jsem necekala.
Ja myslim,ze ta doskuze je o detech kdo co umi a co dela, jak prozivame materskou,jak na nemoci, bolesti,co kde koupit, atd....ale i taky je super jak nekdo tady napise jine tema nez dite a da se prijemne pokecat a myslim si, ze je zbytecne rypat....Proste 10lidi, 10nazoru, 1000lidi - 1000nazoru...Taky nectu vsechno a nektere veci preskakuji....

A navic jak psala Kozim, ze proste jinak to vyzni napsane a jinak kdybych to rekla...Tak nemuzeme tady se chytat za slovicka...
Tak se omlouvam, jestli jsem se nekoho dotkla :wink:
3. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi přesně tak :wink:
3. pro 2009 ve 12:38  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, ahooooj!!!!

Teri, jé, lyže závidím. Už se moc těším, jakmile se vyhrabem z baráku, tak chceme kupovat starší lyže a začít lyžovat. Určitě je lepší jet na hory bez prcka a užít si sebe navzájem, pěkně poblnout na lyžích :wink: Snad bude na čem lyžovat :sweat_smile:

Lyžování není problém, spíš ten zvyšující se pud sebezáchovy :grinning: :grinning: :grinning:

Teri a Kozin nepeče - zabíjí dítě :grinning:
3. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já dítě nezabíjím..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo jak to bylo myšleno?
lyžování je super, ale taky na sobě pociťuju, že už nejsem takový magor jako dřív - jsem holt zodpovědná už ne jen za sebe... :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 12:49  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: socialku na Tebe :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

teres: ja neumim lyzovat, tak to je dobre vedet na koho se mam obratit, kdyz me nekdo vytahne na svah :wink:
3. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, ne, Kozin nepeče, ale zabíjí dítě :grinning:
3. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, už vidím další akci - chata na horách, lyže sebou, děti nechat doma a Terka nás bude učit lyžovat :grinning:
3. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi jasně... :grinning: ale pokud můžu doporučit, raději si na poprvé třeba na půl dne zaplať instruktora v tom daném centru než aby jsi to zkoušela sama. Oni jsou tak skvělý, že tě to fakt za tak krátkou dobu naučí. Mě třeba s tátou trvalo docela dlouhou dobu než jsme se naučili jezdit na carvingových lyžích ( a i tak kolikrát jezdíme po staru). Byli jsme zvyklí na starý styl smýkání a te´d se lyžuje trochu jinat a jednodušeji, a líp se to naučí ten co lyžovat teprve začíná.

kozim stejně nechápu proč by zabíjela dítě, to spíš já. Kozin kočár nepotřebuje.... :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:53  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by byl svah hned prázdný - jak by tam viděli tu partiu, tak by se totiž všichni klidili :grinning:
Pěkně svařáček na zahřátí, slivovičku na dodání odvahy... :grinning:
3. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek