• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozim tak to si všichni rozbijem tlamy, páč budem bumbat, to je větší sranda... :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:54  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
haha, jsme se pěkně shodli, jsem si ten tvůj přízpěvek o bumbání přečetla až teď... :grinning:
3. pro 2009 ve 12:55  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri : tak to jo , u nas nelyžuje skoro nikdo. MM lyžoval ale dlouho nebyl, každý rok ho nutím at jde s kámošem si zalyžovat a beze mne nechce jít, že prý si on nebude užívat a já sedět doma,ale já to tak neberu,,,takže se budu učit lyžovat asi až s Kristýnou :slight_smile:))

Kozim: ahooj :slight_smile: copak to kozin dělá Týnce? :grinning:
3. pro 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: Ty taky jsi instruktorka :grinning: :grinning: :grinning: na bumbani???? :grinning:
3. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
to budem dobrá banda: Ožralá učitelka lyžování, ožralá učitelka chlastání, 2 dospělý taky ožralý co se budou učit lyžovat a jedno dítě co se bude učit obojí... :grinning:
3. pro 2009 ve 13:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
mamulky tak já jdu něco dělat, ať se ježíšek ještě nelekne a nedá dárky někomu jinému... :grinning:
3. pro 2009 ve 13:05  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Hvezdi, tak tak - já vezmu domácí :grinning: To bude ožralých sněhových koulí na horách :grinning: :grinning: :grinning:

Teri, jj, jde vidět, že jsme spolu chlastaly v létě :grinning: :grinning: :grinning:

Katuš, ále, Týnka udělala Kozin z ložnice parfumerku, tak jí tam teď dala dýchat výpary :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri, smol na Ježíška :grinning: Ten něco vydrží :grinning:
3. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: aha :slight_smile: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nestačím zírat :cry: :cry: :cry: ...asi ani nebudu dočítat a dám si relax od MK :pensive: :cry: , protože tady to "relax" tak nějak přestal být :cry: :cry: :cry: ...tahle diskuze se stala místem, kde se člověk bojí cokoliv napsat a když už napíše, tak už pak jen přemýšlí, zda reakce na něj jsou dobré nebo zda v tom člověk myslel i něco jiného.......není svobodná.... :pensive:
Jen chci říct, že jsem tu měla spoustu oblíbených mamin, chodím sem už cca 2 roky a stalo se to součástí mýho života, prostě jste svým způsobem patřily do mýho života i vaši prckové........ale je mi líto, že se to tu rozdělilo a tu není pro každého místo a že i oblíbené maminy utekly na opice a sem už nechodí....že se tu rýpe, naváží,....a nějak jsem ztratila naději, že bude líp :cry: :cry: :cry: .......je to život a realita, chápu :pensive: ...podle mě by každý měl mít právo si psát, co chce (mimo napadání a navážení se do ostatních) a každý má právo si číst, co chce....a nikoho nejde do ničeho nutit ........
A je pravda, že tohle je v první řadě diskuze o dětech, ale i o maminách, které byť jejich děti jsou středobodem jejich vesmíru, zajímá i něco jiného......

Já si chci předvánoční čas užít v klidu a radosti....to samé přeju Vám.... :dizzy_face:
3. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
3. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, co se tu zas deje? :sweat_smile:
3. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomi, ale nic, obšlehl to tu mráz :grinning:
3. pro 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomi: kapanek pruvan tu byl...

Holky, ja navrhuji, at uz neresime ty nesmyslne hadky a proste obratme list a jedem dal...JInak s takovou breznovky padnou ato by me mrzelo :unamused:
asi vetsina znas (teda aspon ja) chodim tady zrelaxovat a poklabosit a ne resit porad kdo co napsal a nenapsal...jak pise Saja...nenechme si kazit advent. Mame svatky klidu, pohody a miru :wink:
3. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
hvězdi už podruhé souhlas... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 19:53  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
teres, tak my už máme prvního mikuláše za sebou, fakt se to konalo:slight_smile:) a bylo to fajn, bylo tam tak akorát dětí a Verča si zatančila na podiu:slight_smile:)) Jen byla šílená kosa:slight_smile:)))
3. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
shehe a jak reagovala Verča na Mikuláše? My jsme dnes potkali jednoho v Baumaxu a byl hysterák :frowning2: Normálně mám teď strach jít s ní na Mikuláše v sobotu :frowning2: Tak se tlačila k panence, že jí málem ukousla ucho :frowning2:
3. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru to fakt reagovala až takhle? Chuděra malá, bude mít trauma... :grinning: Tohodle se u Ádi nebojí, on je blázen a čerty miluje, si na něj pořád hraje a když se ho zeptát kde je čertík, tak ukáže na sebe a dělá blblblblm jazýčkem... :grinning:
3. pro 2009 ve 21:02  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Terka taky, normoš se nebojí, už jsme jí to vysvětlovali. Jako ona byla blbě vyspaná a ten Mikuláš měl takovou trapnou umělou masku, tak mu neviděla do obličeje, ale i tak. Mám strach, že to v tu sobotu bouchne :frowning2:
3. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Největší prdel byla, že se vůbec nebála čerta :-/ Jí asi budeme vyhrožovat Mikulášem :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to by mohlo mít následky do budoucna, aby pak nepapala schválně čokoládový miluláše a nedopadla jako tlusté nenapapané prasátko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: promiň, jsem musela alespoň tak... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 21:25  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri :grinning: :grinning: :grinning: Snad ne - možná jim bude jen uhryzávat hlavičky :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic, jdu hodit spršku a jdu do hajan.Zítra budu od rána tvořit cukroví a do večera pak s babičkou péct :slight_smile: Doufám, že dítě vstane pravou nohou a ne dupkou hore :sweat_smile: Tak drž pěsti, ať u toho nezblbnu :sweat_smile:
V sobotu dopo asi bude pokračování a v neděli lepení a zdobení. Jen ořechy budeme plnit těsně před Vánoci a já pondělkem nastoupím ke zdobení perníčků :grinning: Ale letos si asi koupím hotové polevy v tubě, ať se s tím tak nepaplám... :-/
3. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru a kde se ty tuby s náplní kupují, bych leto ty perníčky taky zkusila.... :wink: jinak držím pěsti ať z toho nezblbneš a doufám, že přijedeš napéct i k nám, páč já to fakt asi letos nedám....nějak nemám tu správnou Vánoční náladičku a každým dnem se modlím aby se už dostavila... :grinning:
3. pro 2009 ve 21:37  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri, jsou tady u nás na Brambošce. Zítra tam zajedu, koupím, popř.zjistím cenu a kde se dají sehnat :wink: Kdyby to nešlo sehnat u vás, objednám ti je a pošlu poštou :wink:

Ty jo, neblbni :grinning: Já jsem ráda, že tady budu mít u sebe mamču a pojedem zase ten náš sehraný tým :slight_smile: Jedna vykrajuje, společně dáváme na plech a jedna tahá a dává plechy :grinning:
3. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
takovou pomoc bych taky potřebovala, ale mamka je pořád v práci a o víkendu jezdí za babičkou. :frowning2:

budeš moc hodná s těma polevama. Jsem si teď uvědomila že nevím, kde mám ten recept od tebe na perníčky. Nevíš jak jsi mi ho psala, jestli tady nebo na fb? :grinning:
3. pro 2009 ve 21:44  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě nakukuju - mám ho na MMB, tak koukni, když tak bych ti ho poslala :wink:
3. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
veru už jsem ho našla a kolik tak zhruba perníčků je z té poloviční dávky. Já jich nechci dělat nějak moc.... :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 22:32  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Verča dojela na mikulášskou ještě spící, tak chcíli trvalo, než opustila mou náruč:slight_smile:) za nějakou chvíli chtěla za dětma na osvícený podium a tam hopsala:slight_smile: pak je vyhnali, že tam budou čerti, tak to řvala, chtěla na podium:slight_smile:) čert jí nijak nezaujal, ale mikuláš se jí doost líbil:slight_smile:)) Pořád na něj koukala a smála se:slight_smile: dostali i dárečky, bylo to menší, ale právě proto fajn:slight_smile:
4. pro 2009 v 00:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Shehe, tak to je super! :slight_smile: Terku neobměkčil ani balíček :frowning2: Ale jak píšeš, bylo fajn, že tam děti hopsaly a tak se rozjely. Snad to v sobotu dopadne lépe :sweat_smile:
4. pro 2009 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek