• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
dobré ráno... :grinning: my dnes vztávali v půl 9.... :sweat_smile: to se nám už dlouho nestalo, normálně vztáváme kolem 7.. :dizzy_face:
4. pro 2009 v 10:04  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: dobrýýýý :slight_smile: Adámek ti chtěl udělat radost :slight_smile: :dizzy_face:
Já dnes vstávala taky v půl deváté :grinning: a dítě nevím v kolik :grinning: nespí doma :grinning:
4. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: teda matko, kde se flákáš?????? :grinning:
4. pro 2009 v 10:27  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko už 2 dny se ti nemůžu dovolat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: máš to stejné číslo???? HALOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!
4. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko psala jsem ti i IP a taky ses na mě vys... :rolling_eyes: si teda kámoš :frowning2: :frowning2:
4. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibluš: mám :confused: ale tvé volání tam nemám :fearful:
4. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibluš už jsem na to přišla.... tvůj hovor byl v ignorovaných :frowning2: nevím jak se tam dostal, ale měla jsem už jeden problém s kámošem co se mi taky nemohl dovolat a já ho měla mezi ignorovanými čísly :sweat_smile: :grinning:
4. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, i té poloviční dávky jich je dost. Já dělám jen poloviční :wink: Jinak ty tuby tam neměli a prý je berou z Makra :wink:
4. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my vstávali v 7 :grinning: Pro nás překvápko, obvykle vstává do 6.45 :grinning: Ale tata mě bantoval :sweat_smile: Ho příště přidusím polštářem :grinning:

Holky, vaříte už dětem i játru. Já vždy dělala Terce jiné jídlo a nám játru.
4. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: taky nad játrou uvažuju, zatím jsem zkoušela jen játrové knedlíčky...
četla jsem v diskuzích že pediatři říkají od dvou let, někteří ale říkají od tří, tak si vyber, v játrech se ukládají škodliviny a těžké kovy tak proto....ale zase obsahuji velké množství kyseliny listové, vitaminu b a železa... :sweat_smile:
4. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, právě. Vím, že by děti jako celkově neměli jíst "vnitřnosti", ale zase jak říkáš, jsou tam i jiné věci a přece jen nikdy nevíš, kde to svinstvo nachytáš v něčem jiném :sweat_smile: Terka chce jíst to, co my, tak to je docela problém :-/ Fakt nevím... Knedlíčky měla taky a když děláme drůbkovou polévku, tak jsou tam taky srdce a žaludky... :frowning2:
4. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
ja tedy vnitrnosti nedavam a zatim nebudu, protoze ja to sama nejim :confounded:, mam k nim odpor :frowning2:
davate mlete maso? Ja dnes uvarila rizoto, Lucka se s nim prave laduje a pak posupajdi spat, huraaaaaaaa :slight_smile:, odpo dorazi pravdepodobne kamoska s holcickou. Ja mela chut na veprove ve vlastni stave, tak jsem konzervu primichala do rizota (sobe), mnamka, chute jsou tady, jupi :slight_smile:, snad nebudu blit :-/ :grinning:
Lucka ma 37,3, tak doufam, ze je to od rustu spicaku, posledni dolni se ji tlaci ven, je mrzutejsi, ale rymu ani kasel nepozoruju, snad se to v nic nerozjede.
tak papa :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jeste neco, MM opravdu bude na neplacenem volnu, asi cca 1 mesic a na 0% :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: . U vedeni si nechce nikdo stezovat, boji se vyhazovu. Tak to budeme muset nejak prezit a doufat, ze to nebude dlouhodobe :frowning2: .
4. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci, ju, mleté maso dávám. Už jsem dělala plněné papriky nebo svíčkovou :wink:

Já teď taky nechávám Terku jen dohrát a jde spinkat. Už mám hotové těsto na perníčky, odpo budeme pokračovat a večer péct. Už aby to bylo za náma :sweat_smile:

To je ale fakt blbost s tím volnem. Zkuste zajít na to právní oddělení na Pracák. Za to nic nedáte. NOrmálně neuvede zaměstnavatele, ale jen se na to zeptá. Vždyť to není možné!!! :angry: :frowning2:
4. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjnaci, jinak, kdyby to právně šlo, co dělá zaměstnavatel TM, tak by některé firmy (např.ve stavebnictví) dělníky neposílalo na pracák, ale prostě by jim dali celou zimu neplacené volno.
4. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: MM to urcite nikde nebude resit, shani si nejakou brigadu, mozna neco klapne, uvidime. Ale je to svinarna! ja bych to urcite resila.
ja pect jeste nezacala a asi to necham, az MM bude doma, hned ho zneuziju :grinning:
4. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci, chápu, že se mu do toho nechce, protože má strach o práci, ale můžou pak s nima mávat jak chtějí pořád a pak takové zaměstnání stojí za prd :frowning2: Kvůli té posrané krizi mají zaměstnavatelé eso v rukávu :frowning2:

Držím pěsti, ať to dobře dopadne a ať si TM najde alespoň nějakou tu brigátku :wink:
4. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky HELP nemáte někdo odkaz nebo radu ajk si vyrobit tašku na vánoční dárky, potřebuji to pro děti do kostela a odkaz na stránky jsem někde ponechala. Kuju za každou radu ...
4. pro 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teta to bohužel neporadím, já tašky nevyrábím ani nekupuju... :cry:
4. pro 2009 v 18:23  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli: IP :wink:

Holky, koukejte, na toto jsem se dívala v Globusu:
http://www.i-creative.cz/category/samotvrdnouci-hmota/
4. pro 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim to je hezký, ale asi je to až pro trošku starší dítka. Si nedovedu představit jak Adámek modeluje třeba strom... :sweat_smile:

jinak už jsem udělala první krok k Vánocům. Nakoupila jsem si ingredience na pečení cukroví, tak uvidíme, kdy se do toho dám, ale možná si udělám dnes těsta a v něděli upeču. Mě ta nálada začala chytat, jsem si už s Adámkem zpívala i Vánoční koledy... :grinning:
4. pro 2009 v 18:53  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, to jo, já nemyslela pro děti, ale pro nás :wink: Jako vytvořit něco pěkného dětem - rámeček, zvířátka a tak :wink:
4. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo, to bych se vrátila do dětských let... :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 19:58  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, právě. Já teď tvořím denně slupovací barvou na sklo :grinning:
4. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo a kde na to bereš čas a náladu.... :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 20:36  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy :grinning: jsme se chlapem vrátili z nakupování :grinning: ty vole co zase měli u nás v hypru za akce, by jste se po :sweat_smile: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
koza to si dělás prd.l, tu kouzačku chci za ty prachy!!!!!!!!!!!! :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a koupili jste jí?
4. pro 2009 ve 20:45  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: ne klouzačku ten odkaz nefičel tady ten fičí http://e-babyland.cz/zbozi/45/jidelni-zidle-happy-snack-s-odkladacim-kosem/
4. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek