• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
hele, to asi nebude ta klouzačka, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ten odkaz mě na ní vyhodil - to je zas trapas... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:48  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to je jen jeden kousek :grinning: plavky mám za 18,- luxusní, kámoškám co jsou těhule už mám dárečky :sweat_smile: pro mimíšky, Týnce kraťásky na léto a boty lluxusní kožené za 48,- :sweat_smile: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my chceš říct, že měli jídelní židličku od CHicca za 300,-??????????????????????????????????????????????????????? já jí chci!!!!!!!!
4. pro 2009 ve 20:50  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: jo jo měli :grinning: to je co??????????????????? :grinning: já vůbec nevěděla že je tak drahá :sweat_smile: tam nebyla původní cena, byla ale poslední tak jsem řekla, že ji vezmem :sweat_smile: :grinning: :sunglasses: Hele za 1200,- je tvoje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi tu nebo ses naštvala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi: Článek jsem četla, je to smutné. Bohužel si myslím, že matka lhala, že se dozvěděli o tom, že jsou srostlé teprve 2 týdny před porodem... :frowning2:

Teri, mě to baví - vyzdobila jsem i naše Mateřské centrum. Terka už má na okně sněhuláka a zítra bude i stromeček. Postupně fotím, hodím pak najednou na FCB :wink:

Koza, neobchoduj jo?! Jsi tady neměla nejdřív říct původní cenu :grinning: Už čekáte, že kupuješ židličky :grinning:
4. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, chlap šel na pivo i dědou, babi šla na drby k sousedce, dítě spí, psi taky, tak si jdu taky dáchnout... Dobrou!
4. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
koza jsem tady ty provokatérko. Koupím jí za 350,- :grinning:

Kozim dnes tak brzy? Copak copak? :grinning:

já se pořád odhodlávám na ty těsta na cukroví, ale když oni dávají takový dobrý filmy, musela bych nejdřív uklidiv kuchyň a tak.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 21:08  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: tak brou babo, zrovna dneska když mám čas, dítě není doma, chlap u sousedů popíjí :grinning: a vy se zdejcháte :sweat_smile:

teres: tůůůůůůůůůůůdle :grinning: :-P chlap mi řekl ať si s ní dělám co chci, jestli chci ať ji prodám na aukru nebo na MMA nebo na MMB a nebo schovám na druhé... je to prý na mě :sweat_smile: tak teď nevím :sweat_smile: ale asi už schovám na druhé :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: nadělej si těsta, pak to jde už raz dva :slight_smile: já si taky nadělala hodila do mrazáku, a te´d to všechno musím rychle péct..... to jsem ti ani nenapsala, odešel nám mrazák :cry: Máme kombinovanou ledničku, ale dvojmotorovku, no ještě že tak, ale stejně přemýšlíme že koupíme už ameriku, ale kde na to vzít a nekrást :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prodej židličku a budeš mít ameriku.... :grinning: :grinning: mě by se taky líbila, ale jsi viděla, není kam bych jí dala, leda k sousedům... :grinning:
4. pro 2009 ve 21:26  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak co Kozinko dorazíte zítra ? nebo ti to mám dovést??? :wink:
4. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně já jsem teď poslední dobou jak v jiným světě. mm je úplný zlatíčko, úplně ve všem, a co se týče sexu, toho je teď nadbytek, zadaří se i 3x za den.... :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 21:27  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: no jasně si myslíš že ji prodám za 20 :sweat_smile: :grinning:

dibla: ajooooooooooooooooooooooj tetka, prď na to, zítra nemáme čas, jdeme na mikulaja a dopoledne jedem pro malou :slight_smile: staví se za tebou jarek během týdne ju?

teres: 3x za den? :sweat_smile: :sunglasses:
4. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko OK v po ti to dovezu, Romča bude po noční,takže musíme vypadnout z bytu :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
koza no jasně za 20... :grinning:
no, vyjímky se stávají, sice to není pořád - to bych ani nechtěla, ale když se daří, tak se daří... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doufám jen že z toho nebude mimi, páč u nás jsou věci jako antiko na bodu mrazu... :grinning:
4. pro 2009 ve 21:42  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: :grinning: :grinning: :grinning: bude těhulle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já bych se smála :grinning::grinning: :grinning:

dibli: super, to by bylo super taková pondělní návštvička :grinning:
4. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bláho koza, to je závist jako prase ty tvoje nákupy. Ty botičky jsou super, ty by se mi pro Adámak taky líbili.... :sweat_smile: koupím.... :grinning:

hele proč by ses jako smála ty nepřející tetko s klokanem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no je fakt, že takhle brzy jsem to teda neplánovala...
4. pro 2009 ve 21:48  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: a tos ještě neviděla ty plavky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: jako fakt se dnešek vydařil :grinning:
4. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
neser babo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale přeju ti to, každá kačka dobrá a takovýhle nákupy jsou snem každý ženský... :wink: třeba se mi taky jednou poštěstí. Kdo ví, třeba až za váma přijedeme a pojedeme pro chlast, tak pojedeme do obchoďáku s mega slevama.... :grinning:
4. pro 2009 ve 21:53  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: to víš žejooooooooooooooo vás vezmu baby na nákupy, vyndáte od chlapů z peněženek prachy a necháte jim dítě a pofičíme:grinning:
4. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zní fakt skvěle, to bych potřebovala jako sůl. Jsem už tak hotová, že jsem dnes málem místo jedlý sody do perníčků koupila solamil... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:56  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko dobrý...to byl zase nějakej výprodej nebo co?? a kde prodím tě v Hypru???
4. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teta dibla nezáviď.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 22:04  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
co zdrháte baby!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. pro 2009 ve 22:07  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri ne já jen jestli si tam ještě nemám dojed :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to ty nemůžeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hypra a tesco má nonstop :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu u nás je všechno přeci.... :grinning: :grinning: jen ty akce dávaj jen u vás... :angry:
4. pro 2009 ve 22:13  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri no však právě proto nemůžeš :slight_smile:))) tetko...

Holky jinak Natálce rostou pětky...tak jsem byla ráda, že jsme měli cca 14 dní pokoj a te´d tohle, dneska večer před spaním brek a že bez sirupku na zoubky spinkat nejde že má aua :frowning2: :frowning2: a bolí ji to v levo dole, tak se na to zítra podívám jestli to jsou fakticky zoubky...

kozinko dorazíme odpoledne kolem 14-15 to bude Natálka vstávat a ta´tka půjde spát...
4. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, musela jsem. Dělala jsem včera těsta, nějak mě to zmohlo, zase jsem dostala MS o týden dřív :angry: a v šílené síle a bolestech a do toho dítě včera spalo jen hodinu, protože ji vzbudili psi :angry: Jsem myslela, že je nakopu :rolling_eyes: No a večer, jak jsem dopsala, volala jsem MM do hospy, že je mi zle a jdu spát a dostala jsem takovou zimnici (doma máme 24st, takže z toho to nebylo), že jsem myslela, že je to moje poslední hodinka. Nebyla jsem schopná dojít do ložnice. Za 2 hoďky jsem se vzbudil, totál zpocená a chlap nikde. Když jsem mu volala, tak prý "dohrajeme šipky a jdu". Dítě v 1 hysterák - ale nešla jsem tam, tak usla a ve 4.30 budíček - vstával MM. Jenže on si s ní neví rady, ona ho neposlouchá a má z něj lufta, takže 6.30 jsem se vyhrabala z postele. Je mi mizerně. Odpo jdeme na Mikuláše, taže jde dítě za hoďku spát.

Už ať jí ty trojky vylezou, nebo ji zadusím!!!! :angry: :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile:
5. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek