Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
tereska
4. pro 2009
hele, to asi nebude ta klouzačka, co? 😃 😃 😃 😃 😃 Ten odkaz mě na ní vyhodil - to je zas trapas... :-N 😃 😃 😃
kozinka
4. pro 2009
a to je jen jeden kousek 😃 plavky mám za 18,- luxusní, kámoškám co jsou těhule už mám dárečky :-N pro mimíšky, Týnce kraťásky na léto a boty lluxusní kožené za 48,- :-N 😃
tereska
4. pro 2009
to my chceš říct, že měli jídelní židličku od CHicca za 300,-??????????????????????????????????????????????????????? já jí chci!!!!!!!!
kozinka
4. pro 2009
teres: jo jo měli 😃 to je co??????????????????? 😃 já vůbec nevěděla že je tak drahá :-N tam nebyla původní cena, byla ale poslední tak jsem řekla, že ji vezmem :-N 😃 😎 Hele za 1200,- je tvoje 😃 😃 😃 😃 😃
kozinka
4. pro 2009
jsi tu nebo ses naštvala :-N 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kozimura
4. pro 2009
Kozi: Článek jsem četla, je to smutné. Bohužel si myslím, že matka lhala, že se dozvěděli o tom, že jsou srostlé teprve 2 týdny před porodem... 😞

Teri, mě to baví - vyzdobila jsem i naše Mateřské centrum. Terka už má na okně sněhuláka a zítra bude i stromeček. Postupně fotím, hodím pak najednou na FCB 😉

Koza, neobchoduj jo?! Jsi tady neměla nejdřív říct původní cenu 😃 Už čekáte, že kupuješ židličky 😃
kozimura
4. pro 2009
No nic, chlap šel na pivo i dědou, babi šla na drby k sousedce, dítě spí, psi taky, tak si jdu taky dáchnout... Dobrou!
tereska
4. pro 2009
koza jsem tady ty provokatérko. Koupím jí za 350,- 😃

Kozim dnes tak brzy? Copak copak? 😃

já se pořád odhodlávám na ty těsta na cukroví, ale když oni dávají takový dobrý filmy, musela bych nejdřív uklidiv kuchyň a tak.... :-p
kozinka
4. pro 2009
kozi: tak brou babo, zrovna dneska když mám čas, dítě není doma, chlap u sousedů popíjí 😃 a vy se zdejcháte :-N

teres: tůůůůůůůůůůůdle 😃 😛 chlap mi řekl ať si s ní dělám co chci, jestli chci ať ji prodám na aukru nebo na MMA nebo na MMB a nebo schovám na druhé... je to prý na mě :-N tak teď nevím :-N ale asi už schovám na druhé 🙂
kozinka
4. pro 2009
teres: nadělej si těsta, pak to jde už raz dva 🙂 já si taky nadělala hodila do mrazáku, a te´d to všechno musím rychle péct..... to jsem ti ani nenapsala, odešel nám mrazák 😢 Máme kombinovanou ledničku, ale dvojmotorovku, no ještě že tak, ale stejně přemýšlíme že koupíme už ameriku, ale kde na to vzít a nekrást :-N
tereska
4. pro 2009
tak prodej židličku a budeš mít ameriku.... 😃 😃 mě by se taky líbila, ale jsi viděla, není kam bych jí dala, leda k sousedům... 😃
dibla
4. pro 2009
Ahojky, tak co Kozinko dorazíte zítra ? nebo ti to mám dovést??? 😉
tereska
4. pro 2009
normálně já jsem teď poslední dobou jak v jiným světě. mm je úplný zlatíčko, úplně ve všem, a co se týče sexu, toho je teď nadbytek, zadaří se i 3x za den.... :-N
kozinka
4. pro 2009
teres: no jasně si myslíš že ji prodám za 20 :-N 😃

dibla: ajooooooooooooooooooooooj tetka, prď na to, zítra nemáme čas, jdeme na mikulaja a dopoledne jedem pro malou 🙂 staví se za tebou jarek během týdne ju?

teres: 3x za den? :-N 😎
dibla
4. pro 2009
Kozinko OK v po ti to dovezu, Romča bude po noční,takže musíme vypadnout z bytu 😃 😃 😃
tereska
4. pro 2009
koza no jasně za 20... 😃
no, vyjímky se stávají, sice to není pořád - to bych ani nechtěla, ale když se daří, tak se daří... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 doufám jen že z toho nebude mimi, páč u nás jsou věci jako antiko na bodu mrazu... 😃
kozinka
4. pro 2009
jo a to jsou ty botky co jsem koupila Týnce :-N 😃 http://www.aminabotky.cz/index.asp?param_cislo=... za 48,-
kozinka
4. pro 2009
teres: 😃 😃 😃 bude těhulle 😃 😃 😃 😃 já bych se smála 😃😃 😃

dibli: super, to by bylo super taková pondělní návštvička 😃
tereska
4. pro 2009
ty bláho koza, to je závist jako prase ty tvoje nákupy. Ty botičky jsou super, ty by se mi pro Adámak taky líbili.... :-N koupím.... 😃

hele proč by ses jako smála ty nepřející tetko s klokanem.... 😃 😃 😃 😃 no je fakt, že takhle brzy jsem to teda neplánovala...
kozinka
4. pro 2009
teres: a tos ještě neviděla ty plavky 😃 x-) x-) jako fakt se dnešek vydařil 😃
tereska
4. pro 2009
neser babo.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale přeju ti to, každá kačka dobrá a takovýhle nákupy jsou snem každý ženský... 😉 třeba se mi taky jednou poštěstí. Kdo ví, třeba až za váma přijedeme a pojedeme pro chlast, tak pojedeme do obchoďáku s mega slevama.... 😃
kozinka
4. pro 2009
teres: to víš žejooooooooooooooo vás vezmu baby na nákupy, vyndáte od chlapů z peněženek prachy a necháte jim dítě a pofičíme😃
tereska
4. pro 2009
to zní fakt skvěle, to bych potřebovala jako sůl. Jsem už tak hotová, že jsem dnes málem místo jedlý sody do perníčků koupila solamil... 😃 😃 😃 😃
dibla
4. pro 2009
Kozinko dobrý...to byl zase nějakej výprodej nebo co?? a kde prodím tě v Hypru???
tereska
4. pro 2009
teta dibla nezáviď.... 😃 😃 😃
tereska
4. pro 2009
co zdrháte baby!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
dibla
4. pro 2009
teri ne já jen jestli si tam ještě nemám dojed 😃 😃 😃 😃 to ty nemůžeš :-p :-p :-p hypra a tesco má nonstop x-)
tereska
4. pro 2009
můžu u nás je všechno přeci.... 😃 😃 jen ty akce dávaj jen u vás... ]-(
dibla
4. pro 2009
Teri no však právě proto nemůžeš 🙂))) tetko...

Holky jinak Natálce rostou pětky...tak jsem byla ráda, že jsme měli cca 14 dní pokoj a te´d tohle, dneska večer před spaním brek a že bez sirupku na zoubky spinkat nejde že má aua 😞 😞 a bolí ji to v levo dole, tak se na to zítra podívám jestli to jsou fakticky zoubky...

kozinko dorazíme odpoledne kolem 14-15 to bude Natálka vstávat a ta´tka půjde spát...
kozimura
5. pro 2009
Teri, musela jsem. Dělala jsem včera těsta, nějak mě to zmohlo, zase jsem dostala MS o týden dřív ]-( a v šílené síle a bolestech a do toho dítě včera spalo jen hodinu, protože ji vzbudili psi ]-( Jsem myslela, že je nakopu 8-( No a večer, jak jsem dopsala, volala jsem MM do hospy, že je mi zle a jdu spát a dostala jsem takovou zimnici (doma máme 24st, takže z toho to nebylo), že jsem myslela, že je to moje poslední hodinka. Nebyla jsem schopná dojít do ložnice. Za 2 hoďky jsem se vzbudil, totál zpocená a chlap nikde. Když jsem mu volala, tak prý "dohrajeme šipky a jdu". Dítě v 1 hysterák - ale nešla jsem tam, tak usla a ve 4.30 budíček - vstával MM. Jenže on si s ní neví rady, ona ho neposlouchá a má z něj lufta, takže 6.30 jsem se vyhrabala z postele. Je mi mizerně. Odpo jdeme na Mikuláše, taže jde dítě za hoďku spát.

Už ať jí ty trojky vylezou, nebo ji zadusím!!!! ]-( ]-( 8-( :-N

Začni psát odpověď...

Odešli