• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Kozi, ty až budeš příště na nákupech, tak volej slevy, jinak ti to neodpustím :angry: :grinning:

Teri, tak ty jdeš do těhulkování, jj? :grinning: Ani MM nepíšu vaši početnost sexu - by mě tu znásilnil a zahrál si klídně i na řezníka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jsem ho minulý týden po víc jak třech letech znásilnila, tak měl z toho Vánoce. Jsem si myslela, že mi dá pokoj a bylo to horší, než když mu nedám - otravoval pak několikrát denně :sweat_smile: :grinning:

Dibli, tak zas už to alespoň budete mít za sebou :wink: Držím pěsti, ať jsou pětky brzy venku :wink:

No nic, jdu uklízet ten brajgl v obýváku. MM tam Terce dotáhl celý pokojík. Dnes hodím na FCB své dílka malby na sklo :wink:

Tak pak pište objednávky :wink: :grinning: Kozinka už u mě objednávku má, ale splnění vidím až po Vánocích - jednak mi docházejí barvy a jednak taky není čas :grinning:
5. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to máte holky: http://kozimura.rajce.idnes.cz/Slupovaci_barva_na_sklo/

Nakonec jsem to hodila na Rajče.
5. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamule,

tak těsta mám zadělaný a zítra nebo v pondělí budu píct, se těším na tu vůni. Má zaděláno na: pracny, košíčky, van.rohlíčky, ořechy, linecký a perníčky a ještě až koupím kokos budu dělat, kokosový pracny, kokosový strojkový a nepečený kuličky a salám..... :sweat_smile:

Dnes až se prďola vzpudí, tak jedeme do centra na čerta, tak jsem zvědavá jak to dáme bez kočáru, ale já už se na ten svařák třebu tak dlouho, že prostě jedem... :grinning:

kozim, to víš chlapi jsou na tohle hrozný, jim dáš jeden prstíček a oni by ti rvali hned celou ruku, u nás je to to samé, až na to že jsme naladění stejně oba, takže to u nás jede, ale dnes má teda miláček útrum, dnes už fakt teda nee.... :grinning: :grinning: :grinning: a s těhulkováním nestraš, já si to nepřipouštím, jen tu vidím tu možnost, když se nechráníme... :sweat_smile:

tak se mějte krásně a užívejte si dnešního mikuldu, čertíka a anděla. Já jdu kouřit a pak uklidit ten binec v kuchyni co mi tam nechyli ty těsta... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kozimůrko ať je brzy líp ať můžeš zase snásilňovat manžílka... :grinning: :grinning: :grinning:

teta KOZA, doufám, že mi teda taky příště zavoláš s těma slevama.... :wink:
5. pro 2009 ve 13:37  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kozim to malování na sklo je fakt moc pěkný. Bych taky chtěla mít teď na okně takovýho krásnýho sněhuláka, by se Áďa zbláznil radostí... :grinning:
5. pro 2009 ve 13:38  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, děkuji :slight_smile:

Večer ještě písnu.Teď tady mám malé klíšťátko :slight_smile:
5. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblo: tak kolem té 15. jo? to bude nejlepší, malá spinká sice někdy i dýl, ale to už budu mít uvařeno a poklizíno :slight_smile:

Jinak dnešek se vydařil :slight_smile: Mikuláš byl super, sice docela dost lidí v jedné místnosti, teplo jak kráva :-P, malá neplakala, dokonce je i vyfocená :slight_smile: no pak hodím fota :slight_smile:
Jinak zase dostala hraček až se pomalu přestávám těšit na Vánoce co zase bude :unamused: a to jsem říkala ať jí nekupujou žádné hračky, jen ovoce, ani čokolády, že stejně z toho nemá rozum a čokošky nemůže.... tak si to babičky pojaly po svém a když nemůžou dát čokošku tak dají hračku :sweat_smile: Ale hračky jsou krásné, to se musí uznat :slight_smile:
dostala od babičky pianko se spoustou melodií, měněním rytmu, přepínáním na zvířátka... od sousedů dostala barbinku s oblečkama, nálepky barbinek, od nás DVD včelky máji (co jí ještě chybělo do sbírky :slight_smile: ) a od další babičky malou panenku jako motýlka a vánoční ponožky se sněhulákema plyšovýma :grinning:
5. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: no mne o tom mluv, malá dostala plno čokoládových figurek, kinder - to jediné jí dám, a hodně ovoce a brumíků :wink: a přesnídávky...
a včera jsme jeli do Hypru na čerta a malá se vůbec nebála, i řekla svoje jméno :grinning:

dnes jsem dostala šok, volal můj otec že přinese malé Mikuláše, tak jí donesl plnou tašku čokoládek kinder vajíček a lentilky, ovoce atd... ale z čeho jsem byla nejvíce v šoku tak to že mi i zároven popřál k narozeninám které budu mít v týdnu a dal mi peníze a kytku, jako to neudělal více jak 15 let, tak jsem byla docela v soku ...
6. pro 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my meli skromneho Mikulase. Nikde jsme nebyli. Ona totiz pozde usla odpol. a vstavala kolem 16:30, coz nemelo smysl jit nekam :unamused: A dostala par figurek a tot vse.

kozin: teeeda tolik hracek :confused: to se u vas teda zadarilo :grinning:
6. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, buď ráda, že mají bavbi a dědové zájem :wink:

Katuš, tak to je super! Hlavně, ať to taťkovi vydrží - asi vyměkl - děda :wink: :slight_smile:

Hvezdi, myslím, že Bet o nic nepřišla, příští rok to bude pro ni zajímavější :slight_smile: My už jsme se dohodli, že tam, kde jsme byli letos půjdeme i příští rok a jdeme tam i na dětský ples :slight_smile: Jsou tam skvělí lidé :slight_smile:

Byli jsme v takové malé vesničce - je to část Příbora a bylo to fajn. Začínalo se divadlem "O rohaté princezně" a vůbec jsme nepočítali s tím, že by to Terku bavilo, jenže nás překvapila - byla tak v tranzu, že si jen řekla o tyčky a minerálku a čučela a nevnímala. Pak šla dopředu před podium, kde v podřebu hleděla na lidičky, jak po podiu pobíhají a odkývávala jim, co říkají. Takže už máme další aktivitu do léta. Budeme chodit na dětské divadlo :slight_smile: Narozdíl od televize na to vydržela hledět hodinu :grinning:

Když vběhl čert, vůbec ho nevnímala, tvrdila, že je to pejsek. Volali děti podle seznamu a ona pořád, že "mami, pejška pohadit, ano?" No, pak jsme přišli na řadu, šla odvážně k čertovi, a metr před ním stuhla, začla fňukat a pak už se mě držela jako klíště, jen popadla balíček. Pak jsem jí říkala - Mikuláš byl hodný, že? Dal Terce dárečky a ona jen takové ufňukané "Nooo" :sweat_smile: Bobišek.
6. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám umytý okna, nazdobený okna a rozsvícený okna.....jupííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my byli na Mikuláše v centru na náměstí Míru, ale bylo tam šíleně moc lidí. Adámek se na Čerta culil, od Andílka dostal lízátko a bombon... :stuck_out_tongue_closed_eyes: (vycucal tatínek), ale byl ukňouraný. Jak jsme neměli kočár tak to bylo naprd, nechtěl se ani nosit nic a pobíhat jsme ho tam nechat nemohli páč by se ve vteřině ztratil, ale bylo to fajn. Krásný stánky, stromeček s betlémem a trdelním - mňam. Na cestě domů jsme si dali ještě punč a doma za oknem čekala nadílka pro Adámka a Sárinku. Od babi dostal čoko mikuláše a čerta (sníme s mm :grinning: ) a od nás zdravé mlsání, ovoce a mašinku tomáše, pak šel spokojeně spinkat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak já jdu zase makat. Jdu uklidit skříň v pokoji a pak už jen kuchyň a mám hotovo, uffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 15:56  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Kozin zítra ve 3 jsem u Vás.,...

Tak Mikuláš :grinning: , za oknem jsme měli 6 pytlíku, pytlů a košu, nějak jsem nechápala kde se tam vzaly,ale OK... Natinka dostala bublifuk, čokošky, lentilky, dřevěné kostičky, štrample, ponožky,plnoo ovoce, penízky, pokladničku,magnetky večerníčka...máme pomagnetkovanou ledničku...šmankote určo jsem něco zapoměla,ale už si to nepamatuji... :wink:
6. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres neser s těmi okny, u nás bude uklíd až od 14 prosince tak jako pečení...
6. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem normoš v šoku??? před 3 měsící mi přišla fa na plyn, nedoplatek 128,25 na fa napsáno, NEPLAŤTE naúčtujem v dalším obcdobí...tak jsem si myslela, že to bude v dalším SIPU jelikož to tak měsičně platítm....říjen nic, listopad nic, prosinec nic...tak jsem tam teď volala a oni, že nedoplatky a přeplatky do 200,- neřeší...jen když to výši 200,- překročí tak to pak řeší..... a pak že májí málo peněz... :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres máme stejné MOTTO... jsem si toho všimla až teď :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teta vidíš, kdyby jsi mě na to neupozornila, tak si toho nevšimnu... :sweat_smile:

a naseru tě ještě víc, nejen okna, ale i skříně mám hotový, vytříděný a vyhozený z poloviny... :grinning: a napůl už vyzdobený byt a zítra napeču z těch 6ti těst co mám v lednici a zadělám další 2... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se na to už nemůžu dívat, jak ta práce neubývá a už to chci mít za sebou a jen si užívat voňavýho bytečku a rodinky...

jo a vyžehlila jsem 2 mega až nechutně velký hromady prádla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 22:43  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak davula mel neskutecny zachvat z certa. Hrozne se bal a jak plakal. Tak jsem ho jeste neslysela brecet. Musela jsem odejit. Dnes se dival na fotak s fotkama, jak jsme dosli k certu tak zacal oddelavat ruce a oddalovat ruce od fotaku a rikal bubak bojim. A to jsem s nim hned odesla bokem, kdyz jsem videla jaky ma strach. Chudacek malej:zipper_mouth:
6. pro 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oddalovat se od nej tam melo byt. Dobrou
6. pro 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: bobisek :frowning2: A jak pokracujes s jizdama?

teres: Ty jsi pilna jako vcelka...Ja mam 3druhy napeceno, 1druh musim slepit, nazdobit. Uklizenou mam celou kuchynskou linku, skrine, spisku (tam se uz nedalo hnout...) Tak pak uz staci jen povytirat a uklidit bezny uklid a bude hotovo.

dibla: 6pytliku :confused: :confused: :confused: Natka musela byt teda hoooooooodna :grinning:
7. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, vy mě se.ete! :angry: Já mám jen perníčky a odmítám uklízet, dokuď nebude napečeno. Mamča se z toho pořád vyvlíká, takže ji prdím a dnes peču všechno, i kdybych měla péct do rána :angry: Tereza dnes vstávala v 3.30 a já jsem ded, ale chci mít klid. Pak uklidím, spojovat můžeme o víkendu. Zrovna to budeme i zdobit a mám svatý klid. Zítra udělám ještě marcipán.
Pak chci vyklidit skříň v budoucím dětském pokoji a už tam pomalu dávat věci od Terky - třeba ty letní, nebo to, co jí je zatím velké. Pak musím vyklidit peřináč a buď ho prodáme nebo darujeme a když se nikdo neozve, tak se rozřeže a spálí. Musíme začít dělat místo. I tak nevím, kde dáme všechny ty věci, co tam máme, až tam půjde Terka (kola, eliptical, krabice...), asi do ložnice :-/
7. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, uz mam 6 jizd zasebou. Ja nemam ani testo a ani darky. Nic! Mela jsem dnes z vas nocni muru, ze v den vanoc ve dve odpoledne jsem prisla na to, ze nemam balici papir na darky a ani veci na salat, tatarku atd :sweat_smile:
7. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, tak to budeme muset přestat řešit Vánoce, jinak se nám do Vánoc zblázníš :wink: Kašli na to, v klidu dělej autoškolu, cukroví, můžeš koupit a dárky taky ještě v klidu vyřešíš :wink:
7. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi: ja darky vsechny jeste nemam. Rikam si,ze je dost casu :grinning: A nestresuj...casu dost :wink:
7. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau baby, o.k. Vánoce neřeším, bo by jste mě zaškrtili.... :grinning:

Tomi, klííííííííííííddddddd, máš ještě spoustu času a jak píšou holky, cukroví a dárky ještě můžeš koupit a dokonce i tu tatarku na saláááttt.......... :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:16  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi prej pylná jako včelka, no proti tobě jsem spíš pučmeloun... :grinning:
7. pro 2009 ve 13:17  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy žádné stresy, mě toho ještě chybí do Vánoc času dost, a určitě se Vám nestalo to co nám, odešel nám mrazák, prostě je capuuuuuuuuuuuut všechno maso v háji, těsto na rohlíčy, zelenina............ všechno vyhozeno :frowning2: takže jdu dneska zadělávat na další těsto na rohlíčky :sweat_smile: a mrazák na svátky prostě nebude.. dobrý co? :zipper_mouth:
7. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tak to je pech :angry: :angry: :angry: V lepsi cas se to nemohlo stat :angry: Clovek,kdyz neco nejvic potrebuje,tak se to pokazi...To zname... :angry:

teres: pry pucmeloun :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: já už to fakt neřeším, letos se sralo jak sviňa... foťák v háji, snubák na Giftunu, noťas zničený, mrazák v prdeli, účet za plyn............ no co už, furt to jsou jen majetkové věci, hlavně že my jsme zdraví :slight_smile:
A Vánoce jsou svátky klidu co stihnu, stihnu, co nestihnu, neřeším :grinning:
7. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vo.e kozin, takže nakonec odešel nadobro? To je v háji, ale co jak říkáš, hlavně že vy jste zdraví.... :wink:

Se úplně bojím vám sem napsat, že jsem stála 7 hodin v kuse v kuchyni a mám upečíno... :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 20:02  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: jo jo nadobro si prostě odešel šmejd jeden :frowning2: ještě že máme dvojmotorovku, jinak nevím co bych dělala ještě bez ledničky :frowning2:

tty vole 7 hooodin, ty jsi blázen :grinning: hele tak pojď i nám mám dvě trouby půjde ti to rychleji :grinning: (vidíš teď mě napadlo, dvě trouby mám, ale mrazák ne :-P)
7. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, nestresujte s tím pečením :wink: :grinning: Zase tady řešíme jen domácí práce a děti :wink: :grinning: To chce jiné téma děvčata, jinak vám zdrhnu do jiné diskuze :grinning::grinning::grinning:
7. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek