• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
nepruuuuuď :-P :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko, :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
klíííííííííííííííííííííííííííííííííííííd já řeším vše, jelikož nemám nic hotovo...takže mě nesmolte, bo si jinak založím nové téma..."Smolim na Vánoce, bo se jéže vysmolí na nás" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
probůh Kozin na co máš 2 trouby, to máte doma jako vývařovnu, ne? :grinning: Nezlob se, ale fakt už nepeču. Mám toho plný zuby a bolej mě záda jako prase... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 23:07  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
matky nevykecávejte tady a mažte něco dělat, přebalovat děti, dávat děti na nočník a píct cukroví... :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 23:08  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: no prostě se mi dvě sešly :grinning: no co ti budu vykládat, někdo má dvě trouby někdo upečené cukroví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry: :grinning:
8. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: ale víš jaká to je výhoda, jsem včera pekla buchtu, ještě jsem měla kuře v troubě od malé, na sporáku od nás kuřecí špalíčky obalované v conr-flakes a na další plotýnce brambory a na další kukuřici :sweat_smile: :grinning:
8. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin, tak 2 trouby závidím - ono je to fajn, když třeba pečeš cukroví a zároveň pečeš oběd, ale na cukroví, pokuď si sama, tak to je naprd, protože nestíháš, co? :wink: Já včera měla co dělat s jednou troubou a to jsme pekly dvě :grinning:
8. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to jako tady zustaly jen moravandy a Teres???Zbytek odesly pryc? :confused:

teres: Tebe nesmetla prazska vlna? To jako s nama vydrzis,jo? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vcera jsem Bet strihala ofinu a ma moderni strih...krasne ze sura :grinning: :grinning: :grinning: Ona mi trepala porad hlavou a na nuzky rikala NE, tak jsem si rekla bud ted nebo nikdy a strihla jsem :grinning:
8. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: Verča je uplná modelka :slight_smile:

hvezdi: Bett vyfot at se podíváme na tvé dílo :slight_smile:),,, myslím si,že Terka je tu s námi ráda :slight_smile: , si vystačíme ne? :grinning:
8. pro 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jestli potěším ty, co nemají udělaného nic na Vánoce, tak já nemám žádný uklid - okna,špajz atd. prostě nic, delam prozatím jen běžné veci, jako utírání prachu,vysávání,mytí wc+koupelna..okna umyju až těsně před vánocema a ten další týden začnu péct.
8. pro 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, neboj, Terka je naše vidlačka :grinning: V březnu ji tady máme s Adámkem a Jirkou naživo :grinning: Je to naše pražská moravanda :grinning:

Shehe, hned kouknu...

Hvezdi - foto, foto, foto!!! :grinning:
8. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já vás mám ráda, jinak bych tu nebyla. Jak už jsem psala, se neřadím mezi Pražskou elitu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Hvětdi já chci malou vidět, tak jí pěkně vyfoť, ju? :grinning:

kač to máš dobrý nervy, já bych se ztresovala a nakonec stejně nic neudělala... :sweat_smile:

Shehe, na Verunce je vidět už od pohledu, že je to malej generál. Ten Mikuláš musel být super, příští rok jdem... :wink:
8. pro 2009 ve 13:37  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe - tak fakt nevím, co k tomu říct
- tanečnice skvělá, jde vidět, že se ve světě neztratí, zapaří, pobaví se :grinning:
- šikula s tou vkládačkou - se mi líbilo, jak se soustředí i jazykem :grinning:
- kolik měří? Vypadá strašně vysoká :slight_smile: A je jak modelka, strašně jí to sluší - se musím smát, jak vidím ty klíče v její ručičce :slight_smile: Terku musím přemlouvat, ať mi je dá, že bez nich autíčko nepojede :grinning:
Opět musím chválit ten riflový kabátek - je fakt nádherný a praktický.
8. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju, Terka je naša! :grinning:
8. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko: VŠE NEJ NEJ NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: jéé moc ti děkuji
Terez: tobě taky děkuji za přaníčko na FB :wink:
8. pro 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači není zač...:o)))

kozim to je jasný teta, jsem vaše, bo na nic jiného není čas pičo.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 14:00  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, vidíš, málem bych zapomněla! :sweat_smile:
Všechno nejlepší, ať tě dítko a manžel nezlobí a hlavně to zdravíčko!!! :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
8. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, moje řeč :grinning::grinning::grinning:
8. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimur ty jsi vědma bo co? Já jsem Kače psala na FB ve směs to samé.... :grinning:
8. pro 2009 ve 14:35  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim kolik měří? nějakejch 83-5, podle toho jak se vrtí:slight_smile:))) Generál to by bal, to zase jooo:slight_smile:) Ted generál chrní, po pár měsících zase v posteli:slight_smile: hurá, ale asi už bude brzo vstávat, tak mám po klidu.
8. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: taky ti mockrát děkuji. :wink:
8. pro 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri? Fakt? :grinning: Tož to je náhoda. Já měla označené její narozky na FB, ale zapomněla jsem na ně a jak tady popřála Verča, tak jsem rychle přála taky :grinning:
Asi jsme spřízněné duše :wink:

Shehe, jé, tak to je dlouhááán :slight_smile: Je to šikula. Generál :grinning: Že posíláme malému generálovi pusu. Je to šikula :slight_smile:

Katuš, není za co :wink:
8. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac: VSECHNO NEJLEPSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja se tesim,az ji to odroste, to ma sure, ze ji to nemuzu ani nijak poradne ucesat a sponky si sundava! :angry: :angry: :angry: A dnes MM rika, neni Bet nejaka divna? :angry: :angry: :angry: :angry: A ja rikam, no ze jsem vecer ji strihala... :grinning: :grinning: :grinning: (vecer uz ji nevidel,protoze prisel ozde z prace)

Teres: mrkni do alba... :grinning: :grinning: :grinning: Tam jsou jeste foto nez maminka udelala uces na "blbecka" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ted ji nebudu rusit, kdyz si krasne hraje sama a maminka je na MK, ne? :grinning:
8. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: děkujííí :wink:
9. pro 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je? všechny pečete cukroví nebo co? dnes je tam zase tak hnusně a jelikož me bolí v krku tak dřepíme doma.
9. pro 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, ni, jsem dělala kámošce přáníčko na Vánoce v jednom prográmku s její fotečkou a malovala perníčky. Dneska asi zajedeme za prababi a pradědou, jestli se Terka vzbudí v dobré náladě a odneseme kalendář pod stromek a PF :wink:
9. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky nepeču, celý den blbnu s Adámkem jako odškodnění za ty 2 dny pečení...:o)
Jo a dneska jsme malovali prstovejma barvama a super zážitek.... :grinning:
Zítra očkování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 16:31  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek