Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
kozinka
7. pro 2009
nepruuuuuď 😛 😃 😃 😃
kozimura
7. pro 2009
Kozinko, 😃 😃 😃
dibla
7. pro 2009
klíííííííííííííííííííííííííííííííííííííd já řeším vše, jelikož nemám nic hotovo...takže mě nesmolte, bo si jinak založím nové téma..."Smolim na Vánoce, bo se jéže vysmolí na nás" 8-( 8-( 8-(
tereska
7. pro 2009
probůh Kozin na co máš 2 trouby, to máte doma jako vývařovnu, ne? 😃 Nezlob se, ale fakt už nepeču. Mám toho plný zuby a bolej mě záda jako prase... :-p
tereska
7. pro 2009
matky nevykecávejte tady a mažte něco dělat, přebalovat děti, dávat děti na nočník a píct cukroví... :-N
kozinka
8. pro 2009
teres: no prostě se mi dvě sešly 😃 no co ti budu vykládat, někdo má dvě trouby někdo upečené cukroví :-p 😃 ]-( 😃
kozinka
8. pro 2009
teres: ale víš jaká to je výhoda, jsem včera pekla buchtu, ještě jsem měla kuře v troubě od malé, na sporáku od nás kuřecí špalíčky obalované v conr-flakes a na další plotýnce brambory a na další kukuřici :-N 😃
kozimura
8. pro 2009
Kozin, tak 2 trouby závidím - ono je to fajn, když třeba pečeš cukroví a zároveň pečeš oběd, ale na cukroví, pokuď si sama, tak to je naprd, protože nestíháš, co? 😉 Já včera měla co dělat s jednou troubou a to jsme pekly dvě 😃
hvezdickaaad
8. pro 2009
holky, to jako tady zustaly jen moravandy a Teres???Zbytek odesly pryc? =-)

teres: Tebe nesmetla prazska vlna? To jako s nama vydrzis,jo? :-o 😃 😃 😃 😃

Vcera jsem Bet strihala ofinu a ma moderni strih...krasne ze sura 😃 😃 😃 Ona mi trepala porad hlavou a na nuzky rikala NE, tak jsem si rekla bud ted nebo nikdy a strihla jsem 😃
katka_j
8. pro 2009
shehe: Verča je uplná modelka 🙂

hvezdi: Bett vyfot at se podíváme na tvé dílo 🙂),,, myslím si,že Terka je tu s námi ráda 🙂 , si vystačíme ne? 😃
katka_j
8. pro 2009
Jinak jestli potěším ty, co nemají udělaného nic na Vánoce, tak já nemám žádný uklid - okna,špajz atd. prostě nic, delam prozatím jen běžné veci, jako utírání prachu,vysávání,mytí wc+koupelna..okna umyju až těsně před vánocema a ten další týden začnu péct.
kozimura
8. pro 2009
Hvezdi, neboj, Terka je naše vidlačka 😃 V březnu ji tady máme s Adámkem a Jirkou naživo 😃 Je to naše pražská moravanda 😃

Shehe, hned kouknu...

Hvezdi - foto, foto, foto!!! 😃
tereska
8. pro 2009
holky já vás mám ráda, jinak bych tu nebyla. Jak už jsem psala, se neřadím mezi Pražskou elitu... :-p 😃

Hvětdi já chci malou vidět, tak jí pěkně vyfoť, ju? 😃

kač to máš dobrý nervy, já bych se ztresovala a nakonec stejně nic neudělala... :-N

Shehe, na Verunce je vidět už od pohledu, že je to malej generál. Ten Mikuláš musel být super, příští rok jdem... 😉
kozimura
8. pro 2009
Shehe - tak fakt nevím, co k tomu říct
- tanečnice skvělá, jde vidět, že se ve světě neztratí, zapaří, pobaví se 😃
- šikula s tou vkládačkou - se mi líbilo, jak se soustředí i jazykem 😃
- kolik měří? Vypadá strašně vysoká 🙂 A je jak modelka, strašně jí to sluší - se musím smát, jak vidím ty klíče v její ručičce 🙂 Terku musím přemlouvat, ať mi je dá, že bez nich autíčko nepojede 😃
Opět musím chválit ten riflový kabátek - je fakt nádherný a praktický.
kozimura
8. pro 2009
Ju, Terka je naša! 😃
kozinka
8. pro 2009
Katko: VŠE NEJ NEJ NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 x-)
katka_j
8. pro 2009
kozinka: jéé moc ti děkuji
Terez: tobě taky děkuji za přaníčko na FB 😉
tereska
8. pro 2009
kači není zač...:o)))

kozim to je jasný teta, jsem vaše, bo na nic jiného není čas pičo.... 😃 😃 😃
kozimura
8. pro 2009
Katuš, vidíš, málem bych zapomněla! :-N
Všechno nejlepší, ať tě dítko a manžel nezlobí a hlavně to zdravíčko!!! 🙂 x-) 😉
kozimura
8. pro 2009
Teri, moje řeč 😃😃😃
tereska
8. pro 2009
kozimur ty jsi vědma bo co? Já jsem Kače psala na FB ve směs to samé.... 😃
sheherazada
8. pro 2009
kozim kolik měří? nějakejch 83-5, podle toho jak se vrtí🙂))) Generál to by bal, to zase jooo:-)) Ted generál chrní, po pár měsících zase v posteli🙂 hurá, ale asi už bude brzo vstávat, tak mám po klidu.
katka_j
8. pro 2009
kozim: taky ti mockrát děkuji. 😉
kozimura
8. pro 2009
Teri? Fakt? 😃 Tož to je náhoda. Já měla označené její narozky na FB, ale zapomněla jsem na ně a jak tady popřála Verča, tak jsem rychle přála taky 😃
Asi jsme spřízněné duše 😉

Shehe, jé, tak to je dlouhááán 🙂 Je to šikula. Generál 😃 Že posíláme malému generálovi pusu. Je to šikula 🙂

Katuš, není za co 😉
hvezdickaaad
8. pro 2009
Kac: VSECHNO NEJLEPSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja se tesim,az ji to odroste, to ma sure, ze ji to nemuzu ani nijak poradne ucesat a sponky si sundava! ]-( ]-( ]-( A dnes MM rika, neni Bet nejaka divna? ]-( ]-( ]-( ]-( A ja rikam, no ze jsem vecer ji strihala... 😃 😃 😃 (vecer uz ji nevidel,protoze prisel ozde z prace)

Teres: mrkni do alba... 😃 😃 😃 Tam jsou jeste foto nez maminka udelala uces na "blbecka" 😃 😃 😃 😃 A ted ji nebudu rusit, kdyz si krasne hraje sama a maminka je na MK, ne? 😃
katka_j
9. pro 2009
hvezdi: děkujííí 😉
katka_j
9. pro 2009
co je? všechny pečete cukroví nebo co? dnes je tam zase tak hnusně a jelikož me bolí v krku tak dřepíme doma.
kozimura
9. pro 2009
Katuš, ni, jsem dělala kámošce přáníčko na Vánoce v jednom prográmku s její fotečkou a malovala perníčky. Dneska asi zajedeme za prababi a pradědou, jestli se Terka vzbudí v dobré náladě a odneseme kalendář pod stromek a PF 😉
tereska
9. pro 2009
já už taky nepeču, celý den blbnu s Adámkem jako odškodnění za ty 2 dny pečení...:o)
Jo a dneska jsme malovali prstovejma barvama a super zážitek.... 😃
Zítra očkování :-p

Začni psát odpověď...

Odešli