• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Teres mi máme také zítra Priorix očkování a v této době mám trochu obavy jestli jí to moc neoslabí, abychom pak z toho nebyli nemocné, rýma a jiné řádi dost... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

lenkabu je možné odsunout očkování??? do jaké max doby se to musí naočkovat, když první dávku dostala v 6/09??, Díky za odpověď
9. pro 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: tak my nemáme jeste ani jednu dávku priorixu :slight_smile: a jsem i ráda, díky Ecole nam to posunuli. a myslím že to nevadí že tam není žádné časové rozpětí mezi dávkama.
9. pro 2009 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: my taky dnes cely den blbneme , jen uz nevim co vymyslet, hračky ji uz nebavi, tak doufam že po Vánocích se to změní když dostane neco nového. prozatím jí zajímá krteček ale zae nechci aby furt čuměla na tv.
9. pro 2009 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač tak mi to střídáme, kreslíme si, koukáme na krtečka, lítáme a řádíme, chodíme do sušárny, zase kreslíme, stavíme puzzle, koukáme na boba a bobka a teď ho nechávám ať si taky hraje sám... :grinning:

Diblíku, to očko jde 100% odložit, páč mi sestřička říkala, že kdybychom teď byli nemocní tak nás očkovat nemůže a šli bychom až v půlce ledna. a to rozmezí mezi tím očkováním je 6-12 měsíců... :grinning:
9. pro 2009 v 18:14  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, no nevim, ale asi bych uz mela zacit neco delat :sweat_smile:
9. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem nejake nove fotky, kdo chce kouknete :wink:
9. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi fotečky krásný, ale maminka a dětičky ještě krásnější. Fakt jsi kus baby a já bejt tvůl chlap tak si pískám. Klárka je celá ty a Davula celej taťka co? :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 22:24  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi fotky pěkné a vidím, že to s tím jídlem je u Vás podobné jako u nás :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to zítra zavolám dr. jestli by to šlo odložit a´t tam nejedu zbytečně:.. Díky všem za radu..
9. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy, včera jsem měla absťák, nejel nám net :frowning2: :-P zase nějaký mega výpadek, no snad už to pofičí, jinak si budu stěžovat až na ministerstvu :grinning: :grinning: :grinning:
Před chvilkou jsme vstali, převlíkli se a u kozelné školky snídáme :slight_smile:
Včera jsem toho ale zase díky tomu výpadku stihla 100x více než jsem plánovala :grinning: takže to vlastně jednou za čas neuškodí :sweat_smile: :grinning:

Holky copak kupujete chlapům k vánocům? Existuje spoustu stránek na netu, ale fakt nevím co vybrat, poraďte.........
10. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky,
dneska jsme byli s Adouchem na povinné procházce a narazili jsme na jehličnatý strom, který Adámka natolik zaujal zrovna dnes, že se s ním prostě musel hrát - výsledek? I přez to, že měl body, punčochy, kalhoty, mikinu, bundu a šálu, jsem mu vytahovala jehličí z prdele... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pak se rozeběhnul na trávu. Jako každý jiný den na něj ječím, že to je teda EE, že tam jsou hovna ať upaluje na chodník, no co se asi tak mohlo stát. Zakopnul, upadnul a přímo vletěl do středu hovna, jakoby chtěla hrát turnaj v šipkách bo co... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
pak jsme šli na očkování, který teda dopadlo nad očekávání dobře a bylo to poslední povinné očkování až do 5 let, takže máme na 3 roky klid... :grinning: ale v čekárně nás bylo 10, páč nás ďobali najednou z jedný dávky a jedna matka mi tam teda silně někoho připomínala (zasvěcené vědí), pořád omýlala dokola jak se její chlapeček strašně bojí, jakej je to chudáček a přitom byl úplně v pohodě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak :grinning: tam byla jedna holčička, co měla obráceně botičky, levou botičku na pravý nožičce a pravou botičku na levý nožičce. Tak jsem si říkala, že maminka asi pospíchala tak se přehmátla, ale když jsem se podívala na jejího staršího bratříčka, který na tom byl stejně jako jeho mladší sestřička tak mě nenapá nic jiného, než že maminka chce mít z dětí Xáky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pak jsme přišli domů, Adámek zbaždil fazolačku a už chrní a já se cpu Mikuláškým perníkem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Toť zážitky od půl 11 do teď... :grinning:
10. pro 2009 ve 12:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
koza a od koho máte ten net?
Já chlapovi koupila nové CD M.Jacksona, DVD M.Jacksona a ještě budu mít přepálený veškerý jeho CD co vydal... :grinning: jak nám tehdá ukradli tu autosedačku tak nám vybrakovali i CD co jsme tam měli a mm o všechny přišel, i když já mu dám i ty co neměl...:O)
když zbydou prašule tak ještě náhdradní žiletky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:23  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ještě projížděla foťák od našich a doplnila fotky ze 17. měsíců a dodala fotky z 20.měsíců a Mikuláše. Kdo chce, koukněte :wink:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/17.mesicu/
http://kozimura.rajce.idnes.cz/20_mesicu_a_Mikulas/

Kozi, my si s Jarkem tyto Vánoce nic nekupujeme :-/ Ale jinak většinou kupuju cyklo věci, svetr nebo nějakou kosmetiku. Nebo CD a takové věcičky.

Ju a dnes nám byla v Mateřském centru nabídnuta Yamaha. Buď budou hodiny v případě zájmu přímo u nás ve Fryčkách, nebo vedle v Brušpeku a chtějí 350,- na měsíc při hodině týdně :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, :grinning: :grinning: :grinning: Adámek se nezdá :grinning:

My asi pojedem zítra pro stromeček. V Ikei mají skvělou akci na živé stromky a navíc jsou prý hodně krásné - známá dnes referovala.

Jinak dnešní den strávený opět v Mateřském centru. Terka totálně hotová z malé holčičky. Pořád mlela Mimi, oblbovala její maminku, dávala malé hračky a dávala jí pít z flašky čaj, pořád ji hladila... Samozřejmě z toho měli všichni prču a posílali Terku, ať mamince řekne o miminko :grinning: No a mamča čekatelka už nám nabídla mimi k pečování :grinning: Fakt prdel :grinning: Nakonec to Terka završila tím, že se počůrala na koberec, tak jsme jeli domů jen v kalhotech - se zabrala do hraní s hrací dečkou od miminka :rolling_eyes:
10. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě další novinka - otevřeli nám tady kurz břišních tanců a bude tady atletika pro děti, takže beru zpět, že žiju v díře :grinning:
10. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: :grinning: :grinning: Ada je taky docela číslo
my jsme dnes byli taky dopo venku a mala fajne trajdala sem tam spadla,takže čistá kombinéza už čistá není :slight_smile:
konečně tu ale neprší tak můžeme na chvíli ven, snad se to do odpo nezkazí. sice mám rýmu a bolení v krku ale malá je v pohodě,tak aspon kvůli ní ven půjdeme.

kozim: já myslím že vůbec nevadí že se semtam zapomene a počůrá se , to se stává a je to stejně šikula...
my zatím doma bez plen, tak aspon taky docela uspech- snad tu nekteré nenastvu tímto příspěvkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a fotky super :slight_smile:

Jo neznáš náhodou rodinu Filipcových ??? jsou to mí bývalí kolegové z práce a bydlí ve fryčovicích,ale to je asi docela velká vesnice ne?
10. pro 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim na fotky jsem už reagovala na FB... :grinning:
Ikea - jakou maj akci na stromky? Víš jaký druh a z kolik? Bych tam taky zajela, máme jí kousek... :grinning:
A to že se Terda občas počůrá? Vždyť to nevadí, můj brácha se omylem počůral v 16ti... :grinning:
a neprovokuj, nebo se tam vážně odstěhujem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kač, tak dobrý čuňátko máte, ale já už z toho mám nervy v kýblu, páč je to každý den to samé!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 12:56  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, jj, stane se, ale jak na schvál až na konec... Kristýnka je šikula! Tak to budete brzy bez plen úplně. Ono je to už jen pak o té odvaze vyjít a vyjet bez nich mimo barák :wink:

No, znám jedny, ale nevím, zda jsou to ti, co myslíš - mají tady Růžovou školku, ale jinak jsme fakt velká vesnice :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: já jsem MM koupila pyžamo a kosmetiku, zbytek si koupil v Německu a dali jsme si vestavěnou skřín.
10. pro 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez: jj moc se asi nemuže v zimních vecech hýbat tak sem tam upadne.

kozim: jo to nevím, ale mají syna Šimonka a dcerku Natálku - ale asi je fakt nebudeš znát, to se ptám že jsem si vzpomněla že žijí taky tam jako vy.

jo je to pak o odvaze a ted přes zimu se neodvážím,tak na jaře :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji IP
10. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres dobrýýýýýýý se chtěl chlapák ukázat co už umí, mamino :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla, to se teda předvedl pořádně a v plné síle, rošťák.... :grinning:
10. pro 2009 ve 13:19  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jdu jen na skok pozdravit...psala jsme dible dotaz do ip, tak se tady taky ukazuju..žijeme.... :wink:

Jen jsem letmo prolítla - terez, myslím, že ta maminka nebyla magor :wink: - opačně se botičky dávají, když děti blbě chodí, aby se jim noha srovnala, tuším, když dávají špičky k sobě (při plochá noze?)..... :wink:
10. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, mají jedličku za 499,- (tuším) a když ho v lednu dovezeš zpět, tak ti dají poukázku na 300,-
10. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, aha to jsem vůbec netušila, já na ně koukala jak na blázny... :frowning2: :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 13:45  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, já ti odepisovala, máš to v IP :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimur nebo ještě kdo máte ten stan pro děti, vÿdrží to něco? Verča má nafukovací auto a už je to děravý skrz na skrz jak na tom řádí, tak uvažuju nad stanem. Vydrží to nálety dětí?
10. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky mudra říkala na můj dotaz, že se mi zdá, že Verče jde jedna špička trrošku dovnitř, at jí dám boty opačně. Mě se to ale příčí, takže sem to nedělala, ale už se to srovnalo samo. Někdy všechno moc zkoumám:slight_smile:))
10. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla se¨m napsat, to se mi ale příčí:slight_smile:))
10. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Shehe: my stan máme už rok, ale používáme ho krátce, co má Juli nový pokojík, takže zatím drží, ale myslím, že to stejně za nějakou dobu odejde, je to takový fórový a při tom, co tam malá provádí, tomu delší životnost nedávám :wink:
10. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek