• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Shehe, ju, vydrží :grinning: Terka v něm řádila jak ďábel a je pořád jako nový. Má 2. Jeden měla u našich a ten má teď na venek a venku s ním válela i sudy i s Kristýnkou od Kozinky a stan vydržel - máme to iglů z Ikei :wink:
V herně ale máme ten klasický látkový, ke kterému bývá tunel a týpí a už se rozpadá a to ho tam jedna mamča teprve před čtyřmi týdny donesla a děti v něm moc neřádí.

Teri, beru zpět, stromeček stojí 399,- a jsou tam jen jedličky. Když ho vrátíš (tuším do 12.1.)dostaneš poukázku na nákup v hodnotě 300,- K tomu prodávají svařák za 20,- v Ikea hrníčku, který máš jako dárek :wink:

Dneska jsme tam byli a stromeček je už doma :grinning:
10. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
kozimůrko, jak to že ještě nespíš... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A děkuji za info, ale už jsem koukala na stránky IKEI.Je to super akce, jen mi vadí, že ten stromeček musíš vrátit do 15.1. což mě nevyhovuje. My máme vánoce většínou ještě v únoru... :sweat_smile: takže koupíme jako vždy jedličku u Bauhausu i s kapříkem... :grinning:
10. pro 2009 ve 23:50  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ženy, mám chvilku času :sweat_smile: (vím kollik je hodin, ale jsem dneska nějaká akční :grinning:) tak jdu na chvilklu na drb, asi to bude jen monolog, tak nevadí, snad bude delší ať máte co číst a koho pomlouvat :grinning: :grinning: :grinning:

Ohledně očkování - to nás čeká v lednu (mělo být prosinci teď na konci, což jsem zavrhla, protože mi stačila ta minulá reakce a fakt nechci protrpět svátky). myslím, že není pak důvod odkládat, bacily budou pořád a když bude zdravá tak jdeme na ďobanec :slight_smile:

stromeček - řešíme jestli dát z loňska, jsme kupovali nový umělý :slight_smile: a nebo poprvé dát živý :slight_smile: právě jsme uvažovali o té Ikee, my teda odstrojujeme na tři krále :grinning: tak nám to vyjde i s tím bonusem, což je fajn :slight_smile:

shehe - stan máme tenhle http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=MTU0NA==&akce=detail&id=97483 máme ho doma v obýváku ve 2+1 nálety jsou na něj denně a minimálně 100x nálety jsou cílené, malá to miluje, se rozběhne přes celý obyvák a zakotví přímo na stanu :grinning: už to neřeším, vše drží jak má nikde se nerve (až fakt čučím) a je to bomba věcička :slight_smile: Teď jsem ji na Vánoce k němu koupila tohle: http://www.darovanek.cz/produkt/john-karimatka-medvidek-pu/ a http://obchudekupetriska.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1208599 :slight_smile:

teres - Adámek pobavil i mě :grinning: :grinning: :grinning: jsem ho úplně viděla jak tam chodíte kolem baráku a on hází tu šipku :grinning: :grinning: :grinning:

kozi - to říkám, že se bude brzy plodit :slight_smile:))))))))))))))))))) kvůli Terezky samozřejmě :grinning:

tomi - fota super, tobě to tak sluší babo jedna!!!! A Davča je kouzelnej! :slight_smile:)) :dizzy_face:
11. pro 2009 v 01:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ještě na něco jsem zapomněla :slight_smile:

Diblo: teto diblo velké díky :slight_smile: nevím jestli to je kapičkama nebo lactobacilama (zvedla jsem jí trošku dávku) a nebo čím ještě :grinning: ale dneska po prvé po pěti a půl měsícíc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bylo kakání bezeřvu!!!! Sedla si na záchod držela se jen prkýnka sama a tlačila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dvakrát zatlačila, a vypadlo z hovínko! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda abych byla přesná hned tři :grinning: :dizzy_face: jsem si šla málem pro flašku :grinning: :grinning: :grinning: a to podotýkám, že kakala už včera :slight_smile: (u nás se kadí co třetí - čtvrtý den) takže ťuk ťuk ťuk... a pokud to je opravdu těma kapičkama, tak si jich objednávám 10 kousků a bude to jíst až do puberty :sweat_smile: :grinning:
11. pro 2009 v 01:09  • Odpověz  • To se mi líbí
toť asi vše co jsem vám chtěla sdělit :slight_smile: :grinning: stačí nebo mám ještě něco písnout :grinning:
joooo už jsem si vzpomněla, ten kdo viděl ví, ten kdo neviděl, heeeč jsme zase byli dneska v bedně :grinning: teda teď už vlastně včera :grinning: i malá tam byla :slight_smile:)) sice to byla jen mini pidi chvilka,ale byli :grinning:

No nic je pozdě, asi bych měla jít hajat, tak pá :slight_smile:)) snad už net blbnout nebude zítra.. už je to 4. den, něco kopou či co.. ale hrabe mi z toho, celé odpo být bez netu a pak to v jedenáct večer zapnou... :frowning2:

jo a nevím kdo se ptal, jsme u UPC, vše ok, jen teď to nějak blbne.... :unamused:

tak už fakt pá :grinning:
11. pro 2009 v 01:11  • Odpověz  • To se mi líbí
je 01:11 :grinning: :sweat_smile: :confused: brou :grinning:
11. pro 2009 v 01:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri, dítě řádilo tak dlouho - fakt na mašli. Nevím, co s ní v poslední době je. Já tady teď ještě straším v pyžamu. MM je nemocný, dítě protivné... Na pytel :frowning2:

Kozi, známí měli problém s kakáním u obou dětí. Nevím teda, jak to nakonec dopadlo. Vím, že malá jim pak nakonec chodila kakat tajně za gauč, tak nevím, zda to neměla třeba psychického původu. Když tak se jí poptám, jestli už to mají o.k. a jak to vyřešili :wink:
Jinak samozřejmě gratuluji k hovňouskům - někteří to mohou kritizovat, ale ti, co nebyli na chatě a nezažili Týnku, jak se trápí, absolutně nepochopí :frowning2:
11. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozinko tak to jsem ráda, že byly bobaniiiiiii, a hned 3 šmankote tak to já bych už v sobě měla nejspíše panáka malá mega dárek, jste prostě Šikulky.... kapičky možná pomohly,ale to uvidíš až dlouho době... jinak není problém koupit další stačí když napíšeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň že se už Týnka nebude trapit, protože to mi fakticky stačilo na chatě..... :pensive: :pensive:
11. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky :slight_smile: :dizzy_face: jsem fakt nevěřila, jaká může být radost z hovínek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
11. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinko nechceš si založit diskusi "koza sama mele"???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak moc gratuluju tobě a hlavně Týnce ke kakání. Bobišek malej, když jsi mi to vyprávěla úplně jsem se děsila jak to musí být pro vás hrozné, tak snad už bude vše tak jak má být a bude kakyškat 2x denně.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kozim a jejej, vždyť to říkám pořád malej čertík Bertík to je, a žádná Terinka.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 12:29  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
kozi, diblo: jake kapky? BEt ma pro zmenu zacpu a trapi se....S brekem..Takze super :frowning2:

Kozi: uplne chapu Tvou radost...My mame to same! Taky chci buchat pak sampano....Snad budu brzo...Bo zcvoknu :angry:
V TV jsem Vas vcera videla. Sluselo Vam to. Tynka byla suprovni! Budete i v tom pristim dile? To ma byt nejaky special....
11. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tož jsem se přidala na "fejzbuku" k take fajne skupině Ostravaku s ostravskym pyskem, tož tady kopiruju, co tam jsem se dočetla:

Kdo chce chovať v placu kury,
něsmi něchať v plotě ďury,
bo to potem kura šeda,
místo doma u sušeda.
Slychať často:"
Hromske kury!
Furt jim snašam zrni z hury,
ale vajca žadna něda.
Zitra se ta pak pakaš předa…!"
11. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
11. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mám pomalované perníčky, ještě mi jich pár zbývá, ale to udělám zítra večer. A mám i marcipán a je i vykrájený - teď tuhne v ledničce. Chtěla jsem dát fotky na FCB, ale nejde to. :frowning2:
Zítra slepím a nazdobím linecké a pozítří ořechy a můžu se pustit do úklidu po pečení :slight_smile: Stromeček už čeká na balkoně, co víc si přát :slight_smile:
Snad ať se všichni ve zdraví dožijeme těch Vánoc :grinning:
11. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru jak by měla bejt hustá ta poleva na perníčky.... :wink:
11. pro 2009 ve 20:55  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri, míchám to vždy vidličkou a zkouším to na ruce - tak, aby, když tím poleju ruku se to neroztíkalo - pokuď tím teda chceš malovat :wink: Prostě udělat čáru a když se to neroztíká je to o.k. Nevadí, když je hustčí :wink:
11. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri, inspirace na FCB :wink:
11. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, díky za info o stanech, koupím iglů z ikea:_)) a doufám, že vydrží, když ne, zas tak drahej není:slight_smile:))
11. pro 2009 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
shehe, přesně. Je fakt za pár korun, je omyvatelný a vydrží :wink: Akorát jsem ji dala na dno deku, protože je lehký a příjde mi takový o ničem, když tam ta deka není, i když je pod ním koberec :slight_smile:

U nás šílené ráno... :frowning2: V 6 Terinka plakala, šla jsem za ní, úplně hořela, teplota 39 :frowning2: Dali jsme jí sirupek Nurofen, jenže z té horečky vypila 250ml čaje najednou a začla zvracet. Teplota šla nahoru na 39,5, tak jsem volala na pohotovost, jestli jí můžeme dát čípek, když zvracela. Tam mi řekli, že se určitě část toho Nurofenu vstřebalo, tak ať počkáme alespoň hodinku a dáváme obklady. Ty si tentorkát vůbec nechtěla nechat dát :frowning2: Takže jsme čekali. Naštěstí usla, tak jsem ji přikryla a držela v náručí. Začla se potit. Teď teplotka klesla na 38,2 a když jsem se ptala, jestli jí něco bolí, tak říkala, že jo, že žoubky :frowning2: Tak jsme jí je namazali, teď maže zoubky i krokodýlovi :sweat_smile: a baští hroznové víno...
12. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
kozi: já mám na dně puzzlíky pěnové :slight_smile:
12. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozi, jj, vím. Právě, že je to fajn tam něco dát :wink: :slight_smile:
12. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: jak je Terce?

My jsme meli taky silenou noc. Byla jsem u kamosky s Bet a ona radila az do 11h.Usla hned v aute a pak doma se probudila s krikem kolem 1h. a byla uplne v kreci,ze ji neslo ani vzit a mela hysterak. Uz jsem chtela volat sanitku,protoze bychom ji nemohli dat ani do auta, ale nastesti v tom se uklidnila. Ma momentalne zacpu,tak si myslime, ze asi ji bolelo brisko,ale az tak??? Nevite co by to mohlo byt? Nema zadnou teplotu a ani neni nachlazena....Trepala jsem se jeste hodinu a porad ji kontrolovala...fakt super noc :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jinak hlasim 4druhy cukrovi hotovo, slepeno,nazdobeno. JUPIIIIIII!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Hvězdi být Vámi tak tu zácpu určo řeším, vyzkoušeli jste ty kapky na upravení??? nebo jak to řeší Vaše DR??? vím že Bett měla problém s kaděním už od narození.... Ty kapky můžeme doporučit, u nás je bere Natinka kvůlu Ecoli a Romča kvůli vyprazdňování...a jsou oba spokojení, h...o mají skoro stejné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
hvězdi, na prd. Teď jsme se vrátili z pohotovosti z Fifejd. Večer začly teploty 39, nešly dolů ani po čípku, lezly na 40,3, takže Diazepan, zábaly, po hodině teploty zpět. Na Fifejdách jí rychloběžkou naměřili jen 37,5 a doma má zase 39. Teď spinká. Prý možná viróza umocněná zoubkama - lezou jí najednou všechny trojky - jak jinak, u nás je to tak od začátku... :frowning2:
12. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ženy!
Jak se vede? U nás vše ok, dítě spinká po dvou dnech doma, byla u babička cácorka jedna :slight_smile: Dva dny byla pryč a už mi zase přijde že o něco vyrostla, jsem normální??? :sweat_smile: :grinning: i vlasy má nějaké delší :sweat_smile: :grinning:

kozi: Terince ještě jednou posíláme hodně zdravíčka!!!!!!!!!! :dizzy_face:

dibli: :slight_smile: hodná tetička :grinning: určitě se ozvu

hvězdi: určo to vyzkoušej, malá už 2x kakala úplně v pohodě :slight_smile: bez breku, bez problémů, sedla zatlačila a vykadila :slight_smile: určitě kapičky vyzkoušej a neboj se té ceny, poslala jsem ti odkaz z ČR, tetka Diblice je má o hooodně levnější :slight_smile:

teres: jak dopadly perníčky??? chci foto :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky

tak ségře ve dve ráno praskla voda ,,,od té doby nespím a myslím na ní...

a to včera vypadala jeste v pohodě :slight_smile: , byli u nás na obed a pak my u nich na kávičce
14. pro 2009 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kač, tak to budete mít za chvilku malýho synovce na světě, tak držíme palce ať je vše v pořádku a jsou jak ségra tak malý zdraví...:o)

nj kokkookokokoiioioiik,ů-§ů.§-ů... zdraví Adámek. :grinning:
14. pro 2009 v 09:22  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
KAc: drzim pesticky, at porod probehne rychle a v poradku :wink:

cau adamku! :wink:

kozi: drzte se! At je Terka brzo fit.

Vcera Betula byla s nasima na adventnim koncertu a mama rikala, ze jak dohrali pisnicku,tak Bet nahlas rikala: ESTE HLAT(jeste hrat..)! :grinning: :grinning: :grinning: A pak ji tam balil kluk o 4mes starsi...a ona delala drahoty a pry to bylo super.Tak natocit :slight_smile: No jo, dcera bez rodicu a uz by prisla zadana :grinning: :grinning: :grinning: Ted kouka pres okno na bagry, tak mam chvili kllid :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Terce je už lépe, zato mi je mizerně :-/

Katuško, držíme ségře pěstičky a těšíme se na zprávu o miminku :slight_smile: :dizzy_face:

Hvezdi :slight_smile: Bet je číslo. :dizzy_face:

Teri, šup sem s fotkama perníčků :wink:
14. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky...
dozvěděla jsem se,že je teprve na pokoji První doba porodní,takže to může trvat bůhví jak dlouho,ale do večera by měla porodit,jinak jí to vyvolají...návstevy jsou zakázané,takže malého ani neuvidíme..snad jen z fotky.

kozim: at je ti brzo lépe...
14. pro 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek