• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Katuš, bobiš, tak ať to jde rychle a bez vyvolávání.
Snad lépe bude. Terka už je lepší, je sice taková nějaká malátná, ale 40tky jsou pryč. Já už se otřepu :wink:
14. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: tak už jsem psala na fb, snad se to brzy rozjede jak má :slight_smile: přinejhorším se to vyvolá večer jak píšeš a malý je za chvilku venku :slight_smile: :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
matky co blbnete s těma perníčkama? Já je ještě nemám nazdobený a asi na ně dlabu mě se takhle líběj... :sweat_smile: néééééééé dnes večer už chci mít vše hotovo. Teď jdu KOULET kuličky, pak salám a večer nazdobim ty blbý perníky - to byl teda nápad.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Včera jsem se psychicky sesypala když přijel mm domů, tak chudák nechápal, takže na všechno prdím a budu dělat tak jak se mi bude chtí a to co se mi bude chtít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Hvědi Bet je výborná, ale věřím, že každý dítě je bez rodičů jak vyměněné a balí nápádníky/ce bez dozoru.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kozim, to je skvělá zpráva, že je Terďoušovi už líp, tak ještě se vykurýruj ty a bude dobře :grinning:

Katuš přinejhorším když nepomůže vyvolání (jako u mě...:o)) tak jí udělají císaře a bude mít klid... :wink:
14. pro 2009 ve 13:04  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: preji,at rychle je synovecek na svete :wink: Bez vyvolani..

Ted Bet se rozcilovala v postylce,tak jsem ji sla uklidnit at spi,tak jsem prisla a mam posvlikane povleceni v postylce (krom prosteradla) a nahatou Bet(zrovna pracovala na sundani pliny a rozcilovala se,ze to nejde) :angry: :angry: :angry:

Kozim: at jsi brzo fit! :slight_smile: caj s medem a slivovickou a zitra jsi jako rybka :wink:
14. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi, Bet je teda číslo, ne jen že balí chlapy, ale ještě se začíná dobrovolně svlíkat.... :grinning: co z ní bude? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 13:16  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri a chutnají ti? Jinak je taky jedno hooodně jednoduché zdobení - tak jsem zdobila první rok, když mi to nešlo - prostě jsem je tou polevou polívala jen cik cak, nebo jsem je dělala celopolívané - je to hned a taky jsem je polívala čokoládovou polevou - v těch sáčcích - zase cikcak a bylo to taky dobré :wink: Stejně se to sežere :grinning:

Hvezdi, to moc nepomůže, já mám už 2 dny průjmy, takže jsem slabá jak moucha a jsem debil, ani teď se nedokážu přesvědčit pít a pravidelně jíst. Jsem fakt blbec... :-/
14. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim jsou výborný, fakt se mi povedli i tvary a ještě jsem je potřela vajíčkem tak jsou krásně lesklý, že polevu ani nepotřebujou.... :grinning:
14. pro 2009 ve 20:16  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, tak to je super. Já je vajíčkem potírala poprvé letos :wink:
14. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ty které ještě neví :slight_smile:
včera se mi narodil synoveček.... Jmenuje se Jaroslav má 50cm a 2,90kg....už se těším až ho uvidím
15. pro 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bet se "naucila" pisnicku: mamo, tato v komore je mys...a zpiva ji:tato,tato,mys :slight_smile: a nevim proc mamo vypustila :angry: :angry: :angry:

Dnes delam rumove kulicky. Uz posledni druh.... :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, Terka říká Mámo táto myš, nebo jen mámo myš :slight_smile: Teď se naučila "Mikuaš, štatil pašť" :slight_smile:

Cukroví mám hotovo i nazdobeno, teď mě čeká jen uklidit, to udělám tento týden a příští týden si užívám svátky :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim:kdyz to holky vemou duetem, tak bude i mama i tata :grinning: :grinning: :grinning: A mam stejne plany jako ty. Do konce tydne uklidy a pak hura svatky :wink:

Dnes MM jede koupit stromecek,tak se tesiiim. Snad vybere nejaky krasny. My chcem v kvetinaci, a na jare si ho zasadime na nasi novou zahradku :wink: Teda to bude asi jediny strom zatim na zahrade :grinning:
15. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, jj, taky si chci užít Terinky, takže proto konec všeho tento týden :slight_smile: Terka se teď krásně učí, tak jí chci číst a pouštět říkanky, písničky... Dnes jsem jí koupila Dádu DVD, tak snad jí to chytně. Pořád hledí dokola na Krtečka. Přes den máme z tv prd :-/

Hvezdi, tak s tím stromečkem jsme to chtěli stejně, jenže loni jsme koupili taky v květináči, dávali ho opatrně dovnitř, ať nedostane šok, dělali vše, jak nám řekli a na jaře uschnul - nakonec ho naši z květináče vytáhli a zjistili, že má ořezané kořeny. Letos jsme šli do Baumaxu a tam nám rovnou řekli, že ty větší stromky jsou ořezané, aby vlezly do květináču a že spíš nepřežijou. Tak si na to dejte pozor! Proto jsme nakonec koupili ten v Ikei za 399,- jedličku (ta ti neopadne) a je jim jedno jestli má 1,5 m, nebo 2m, cena je stejná a když ji vrátíš do 15 ledna, dostaneš poukázku na nákup v Ikei v hodnotě 300,- a stromek tě tak vyjde na 99,- :wink:
http://www.ikea.com/ms/cs_CZ/pdf/web_xmas_tree_cz.pdf
15. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim: diky :wink: Uz jsem volala MM,tak rikal,ze uvidi a popta se. Protoze kamoska to minuly rok mela a ten samy stromek maji i letos a drzi. Tak nas to letos taky zlakalo.
15. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: děkuji :slight_smile:

jéé vy už tu všichni máte vše udělané a já stále skoro nic. včera jsem jen delala z jedné dávky linecké,dnes večer pokračuju, pak jen rohlídčky....pár cukroví mam od babi tak to prdím..
uklid nemam vůbec jen bežný,takže mne čekají okna a snad stihnu vydrhnout linku a koupelnu+wc..a když né tak se nezblázním...

malou bere furt krteček , to je hroznééé..ale nezpívá :slight_smile:
chci se jít dnes podívat na dvd tomáš a přátelé - to o té mašince, to dávají na JimJamu a malou to bere,tak uvidíme zda to koupím.
15. pro 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi, hvězdi: Týnka to zpívá celé :grinning: tak ta vám tam zaspívá to: v komože je :grinning:

kači: já tady peču ze všech asi nedýl a ještě pořád nemám vše :grinning: já si toho totiž nenakládám moc a už vůbec ne denně :slight_smile:)) dělám to tak aby mi to nezabíralo můj normální čas :slight_smile: a hlavně na to musí být chuť :slight_smile: včera jsem šulala rafaelka a dneska budu šulat žloutkové :slight_smile:

tomáše taky máme :slight_smile: taky nás baví, teď u nás frčí bob a bobek :grinning: ale to mi nevadí, na to se dá čučet furt :dizzy_face:
15. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: SUPEEER!!!!!!!!! To bude trio :grinning: :grinning: :grinning: A mame program na vanocni besidku :grinning:

Bet ted rika na vsechny kraliky: myc myc Bob,bobe :slight_smile:
15. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Adámek Vám k tomu bude dělat křoví ať je to kompletní...:o) On je takovej křovák, co se válí v hovnech, tak mu to půjde skvěle... :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Terku bere jen Krtek. Už máme nakoupeno kde co, přes Včelku Máju, Rákosníčka, Křemílka a Vochomůrku... Nic... Prostě hned řve: "Néééé ktka!" Jo a dneska jsem koupila Dádu a ta ji taky bere, ale stejně chce nakonec Krtka.
15. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáda nic, jo? Tak s tím jsem se ještě nesetkala. Všechy děti z okolí jí milujou...:o)
15. pro 2009 ve 20:25  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas vladne hičita (vecernicek) Bob a Bobek a jinak ji nic nepoustim. Dnes jsem zkusila krtka,ale mackala mi tu na PC vsechno mozne,az se seknul PC :angry: My spis zpivame. U toho vydrzi dyl. Rekne: mami du hat (mami,jdu hrat) a jde ke klaviru a hraje si a zpiva... :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nic nepíše tak já něco napíšu :grinning:
Ahoj lidi :grinning:
Tak už nám stojí stromeček, kdo chodí na fb, ví :slight_smile:
Jinak malá už dva dny teplotkuje, má kolem 38, není to moc, ale docela ji to zmáhá :frowning2: a mě teda taky, nejsem vůbec zvyklá na nohavicové dítko, ukňourané a že furt něco chce a potřebuje :sweat_smile: :-P má teplotku ze zoubků, ty špičáky co se jí prořezaly jí rostou doccela pomalu no a teď se rozhodly, že vyrostou asi rychle :zipper_mouth: ale aspoň to bude mít rychleji za sebou.... nechce moc jíst, ani moc pít, ani ovoce nic... no fakt to do ní násilým rvu, ale herečka jak vidí cukroví tak to jí zuby nebolí :sweat_smile: :grinning: a nebo adventní kalendář, jsem si ji naučila, každé ráno že vstane a hned k němu letí :grinning: a mamikoooo dej čokoladku :grinning: poším :grinning: to je taky jediná čokoládka kterou dostává, jinak se jí statečně vyhýbáme, kvůli tomu kakání.. No včera už nekakala třetí den a byla z té horečky mrzutá atd... tak jsem čekala hovňouse a furt nic, tak jsem jí dala tu lactulozu (má se dávat lžička a půl - čajová, tak jsem jí dala dvě.. :sweat_smile:) no a chodila a furt poprdávala... no nakonec se vykadila, pak podruhé a napotřetí si fakt luxusně prdla a přitom se po... :sweat_smile: :confused: chtělo se jí strašně brečet, že to nestihla do nočníku, ale já jsem jí řekla, že se nepokakala, že se polila čajíkem, protože pořád dokola mlela, že to má mokré :frowning2: a když jsem jí řekla, že je to od čaje tak se začla smát a sedla si na noční a dokadila zbytek tam :slight_smile: :dizzy_face:
Taky včera byla s taťkou v obchodě (musela se provětrat, už seděla tři doma a fakt jí asi hrabalo, tak mi normálně řekkla mami ci ven :sweat_smile: :grinning: , tak jela autíčkem na nákup), celou dobu byla bez plínky, vyčůrala se v tescu na záchodech a zase zpátky bez plínky a ještě jeli k babičce pro DVD - protože nám naše odešlo :frowning2: (jako to u babičky je taky naše, ale starší) :slight_smile: tak jsem měla radost :slight_smile: :dizzy_face:

A co vy ženy, co robíte, že nic nepíšete :grinning:

hvězdi: králíci jsou super i u nás bodujou :grinning: malá furt chodí po bytě a říká bob a bobek :grinning: a už mi z nich hrabe :grinning:
ale naštěstí ta naše opice kouká fakt na všechno :grinning:
A holky když mluvíte o dádě, tak tu teda nemám, asi stáhnu, ale mám tu míšu co je na ni furt reklama v bedně, jak tancuje a zpívá s dětma a malou to bere a dokonce už zpívá některé sloky písniček :slight_smile: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, super, že už Týnka kadila a je to šikula - vidíš, za chvilku už nebudete ani vědět, co je to plína :grinning: Terka si dnes prdla tak, že řekla že kakala a Jarek jí musel všechno sundat a podívat se, jestli se fakt nepopo, protože Terka poručila "Tati, podivuat!"
Hele, co s tou elektronikou děláte? :grinning: Je to na prd před svátky... My chceme sehnad starší DVD pro Terku do pokoje. Hodíme ji telku na poličku a pustíme Krtečka, ať už můžeme koukat na něco normálního. Ona na to ani nekouká, ale má to jako takovou zvukovou kulisu a sem tam sedne a kouká :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já totál nestíhám, Bordel, že stačí rožnout jen červenou lampu,ale né aby jste čekali nevím co... :grinning: :grinning: :grinning:
každý kdo by přišel by dostal metlu, hadr a šel by pucovat okna nebo vysavač, nebo by pekl cukroví, já už bych to nějak vyřešila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky tak u nás už jéža byl... :grinning: nadělili jsme si s Romčou domácí pekárnu na chlebíček,už včera jsem to vyzkoušela a takový chlebík jsem teda ještě nekupovala, holt je to opravdu něco jiného když je domací :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no snědli jsme ho celý a te´d se nám peče nový... máme tuhle, jen ta cena je dosti nižší... :dizzy_face:
http://www.datart.cz/katalog/Pekarna-ETA-7149-90000.html
17. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím papa, letím na poštu, do obchodu a hurá balit dárky, mám trošku veget, Romča hlídá malou. papa
17. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: já ti nevím co s tím děláme :frowning2: ale to dvd je rok staré , přesně rok, a nemůžu najít účtenku a přitom je mám všechny pokupě :frowning2: musím mrknout ještě jednou, pěkně pofičí na opravdu do Penny :frowning2:
jinak u malé máme obyč dvd z tesca :grinning: tuším že za 500 :grinning: a ještě jsem ho nekupovala já, ale mamka ségře do pokujíku, ale teď už má lepší, tak mi ho dala pro malou :slight_smile: Malé to stačí a já jsem ráda, že mám od ní pokoj :grinning:

Takže Terka taky prdí jako že skorokadí :grinning: :grinning: :grinning: to je sranda teda, hlavně že ví co chce :grinning:

Dibli: to není špatný nápad, jsme si to měli domluvit všechny, postupně u každé z nás jeden den :grinning: to by bylo superr, byli by jsme spolu a přitom by jsme si navzájem pomohli, jeden den u nás, pěkně jedna by uklízela, druhá....... a pak další den u vás a další den u další tetky :grinning: a to by byla rychlovka :slight_smile:))))

tak pekárničku jste si naježili :slight_smile: tak to je fajn :slight_smile: my pekárničku máme v té naší multifuknční troubě :slight_smile: jen je pravda, že tam nenazáhím suroviny a nezamíchá se to samo :grinning: to musím já, ale jinak je to na stejné kopito :slight_smile: je to fakt úplně něco jiného chléb z té pekárničky než chleba obyč, jenže obyč mám fakt ráda :sweat_smile: to je můj hřích a miluju topinky a to z toho chleba nejsou dobré :frowning2:
17. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko, tak už vím jak budou vypadat přípravy na příšti vánoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u každé z nás vždy 1 den na uklízení a pečení a za týden , jsou všechny severomoravandy uklizené a nachystané na svátky :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky to beru, já bych vám pomohla s bytečky a vy mi s barákem. No nic, mám uklizeno, vyklizený pokoj pro hosty, zítra jen vytřu ložnici a ten pokoj, mám napečeno, nazdobeno, nachystaný rámeček na dveře na vánoční dekoraci, tak jdu dělat dekoraci na okna. Majtě se baby :grinning:
17. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko (kozimurka) přejeme ti krásné narozeniny a spoustu stesti a zdravi. Katka a Kiki
18. pro 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kozimurko vše nej nej nej nej a jetě jednou nej k Tvým narozenínkám, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky. Ti z celého srdičká přejou Štirbovci :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek