• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Holky, mooooooc vám děkuji :slight_smile: :dizzy_face:
19. pro 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim o nejake recepty na rafaelo. Prosim. Nedelal ho tu nekdo z kondenzovaneho mleka?
20. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: si piš :slight_smile:))) dej jedno salko, 250g kokosu, 100g moučkového cukru a 1 vanilkový cukr :slight_smile: pak do každé můžeš dát mandli já nedávám, protože je dělám maličké :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se konečně hlásím po "náročném" víkendu. Pařbu jsme si s "Kozinkovýma" skvěle užili, tož aby ne 2 Jardové a 2 Verči v akci. Verunka s Jarečkem mi připravili na diskotéce překvápko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt úžasná oslava. Ještě jednou mooooc díííííky :grinning:
20. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko dekuji, ale uz je ma hotove a bez cukru :grinning: lepilo to jako ku.va
20. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: proto jsem to sem písla, protože už mám vyzkoušené fakt kvantum těch receptů na rafaelka a žádné nebylol takhle dobré a hlavně žádné se tak dobře nedělalo :slight_smile:

kozi: je super, že jsi se dobře bavila a my byli rádi, že nározky můžeme oslavit s tebou :slight_smile:))) bylo super a moc děkujeme za vše :slight_smile: a těšíme se na Silvestra :slight_smile:)))))
21. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás zdravím!
Kozim: já jsme nevěděla, že máš narozeniny. Všechno nejlepší!!!!!!!!!!
21. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anetko, :slight_smile: :wink: Děkuji :slight_smile:
21. pro 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
koza, koza mě se...te :frowning2: :frowning2: :frowning2: a já zase nic,??? nározky, silvest a Diblouš ostrouhá mrkvičku :pensive: :pensive: :pensive:
21. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
se musím pochlubit, koupila jsem konečně Natálce sáňky is ohrádkou za 750,-, pak novou kombinézku na sáňky ta nás vyšla ve velkoskladě na 180,- a pak gumáčky na příští rok za 120,-... tak su šťastná jako blecha...
21. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2009 ve 23:26  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte moc krásné PFka ....
my máme jen toto

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3637055&vReferer=
22. pro 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letos to budou pro nas ty nejkouzelnejsi Vanoce, proto i my je Vam prejeme :slight_smile:. Hodne radosti a smichu, hodne darku pod stromeckem .......a proste KOUZELNE VANOCE :slight_smile:. Lucinka, Janca a Pepca Ml.
23. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak Šťastné a Veselé:slight_smile:
24. pro 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preji vam krasne proziti vanocnich svatku. Lenka, Radim, Klarka a Davidek
24. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :slight_smile:

I když sněhu není moc, je pár hodin do Vánoce. Milým lidem budem přát, ať Vás dnes má každý rád. K tomu třpytivý pozdrav sněžných vloček, hodně dárků pod stromeček Vám přeje S. + Vikoušci :dizzy_face:
24. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
spolubřeznovky pf žádný nemáme,ale přesto vám všem přejeme krásný vánoční svátky,dneska rozzářený oči našich dětiček a pak už jen pohodu a klídek do nového roku,to přejí Lucka,Franta,Honzík a Michalka
24. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky i Štirbovci Vám vše přeji hodně lásky, štěstí a hlavně zdravíčka Vám i Vaším prckum nebo mimškům v bříšku :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně klidný a ničím nerušený Nový rok 2010... Přeje Natinka, Jana a Romča
26. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vy jste se rozhodly sem nepsat? :confused: tak kdyz se tu nekdo objevite, tak tady je odkaz na nove fotecky, Vanocni a jine, tak kdo chcete, tak kouknete :wink: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=295248
28. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéjda tu je mrtvo :slight_smile:...
mjanca: asi si každý užívá tu rodinnou idylku :slight_smile:)... MM šel s malou na bazén a já makám doma :slight_smile:
taky mám nějaké fotky z vánoc,ale vložím pozdeji..
máš hezké fotečky z vánoc :slight_smile: malá je sladká :slight_smile:

Jinak všem přeji krásného Silvetra a do Nového rok u jen to nej.

vše nej k svátku Davídkovi od Tomi
30. pro 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak krásny a hlavně úspěšný Nový rok, holky a máme tu 2010....
už se těším na nové přírůstky a nové objevy // u plánujících březnovek....ani nevím jestli tu je nědo tento rok :grinning: :grinning: :grinning: řekla, bych že asi všechny kdo to pak plánuje na příští rok..... Taky se budeme přidávat jen nevím kdy ještě... :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

přejeme všem úspěšný nový rok, plný pohody, lásky, štěstí a hlavně zdraví :dizzy_face:

Zatím se mějte fajn, písnu trochu víc později, stejně mi tu nic neuteče, jak koukám :pensive:
2. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám všechny v roce 2010 :slight_smile: Bohužel nás 23.12.odpojili od netu(přecházíme od O2 k T-Mobile),doteď nejsme připojeni :unamused: Takže jsem si aktivovala alespoň net přes mobil :slight_smile:
Takže žijeme,jsme zdraví a skvěle jsme oslavili Silvestra s Kozinkovýma :slight_smile:
2. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj ženy, taky jdu popřát vše nej do toho nového roku :slight_smile:
3. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co,jak žijete?Co děti,jsou zdravé?
5. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek