Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
lenkabu
22. dub 2009
shehe:no sereš mně teda......ale já z mmb boty stejně nekupuju,se bojím se že by jí nebyly.

jo jo sajo,kolik kilo nahoře?já tipuju že do 10 se vejdeš.....jsem tě viděla a mimo břicha seš celkem makrelozní.
vlnka1autor
22. dub 2009
Leni: malá má stejný sandále, akorát v červený kombinaci a už má druhý stejný, protože z těch prvnívh děsně rychle vyrostla 😉
sheherazada
22. dub 2009
leni já ¨to riskla, změřila sem jí nožku a paní botku zevnitře a seděj dobře, jinak taky radši jdu do obchodu, ale nekup boty za polovic.-))
vlnka1autor
22. dub 2009
Shehe: tož to já závidím, protože já je kupovala 2x za 640,- Kč - takže celkem jsem za ně dala 1280,- :-p :-p :-p ]-(
lenkabu
22. dub 2009
Máme všechny stejný sandály,dobrý 😃
sheherazada
22. dub 2009
stejný sandále, odrážedla, pražandy stejný golfky🙂) teda ne všechny, ale většina🙂 Tak Verča zatím vyrostla jen z jednich bot co sem koupila v sekáči, v těch šla jen párkrát a sem ráda, že sem nekupovala drahý nový. A jinak jí zatím všechny sou, kupovala sem trošku větší a to se musím pochválit🙂) to sem udělala dobře:_-)
lenkabu
22. dub 2009
Vanda pomalu vyrůstá ze sandálů č.19,má je tak tak....jinak dobrý,boty na ven má 20 a ok a ty nový sandály má 21,dofám že na celý léto.
majmuna
22. dub 2009
leni mam je objednany taky ve 21 u nasich...doufam ze teda dorazej
sheherazada
22. dub 2009
já kupovala radši rovnou 2😇)) A další sandálky bych chtěla holčičí🙂)) Teda pokud Verče ty modrý budou ještě půl roku, což asi nehrozí co?🙂 tak bych taky byla ráda🙂) Ale zas o tolik velký jí teda nejsou🙂))
petruna
22. dub 2009
saji : mas poslednich 10 minut na porod !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mjanca
23. dub 2009
dobre rano, dnes prvniiiiiiiiiiiiiii 😉 , to se mi jeste nestalo
sajahonzik
23. dub 2009
Ahojda...stále 2v1....sme s MM včera i Matyldu vyháněli a akt to stálo za to x-) - kvůli tomu tyrkys.oblečku, jak jinak :.-D a nic 😃, ještě budu přenášet 😃
sajahonzik
23. dub 2009
A včera večer po jsme se rozhodla, že se asi náš případný kluk bude jmenovat jinak |-| :-N 😃 - snad mě nebude nenávidět |-| - M už ze mě šílí!!!, teď ještě sehnat nový papír z matriky 😃
lenkabu
23. dub 2009
No sajo,vyhánět se mělo od rána 8-( 😃 Můj tip je v pr........ 😃 Kluka neřeš,holka to je.
sajahonzik
23. dub 2009
leni: on MM musí pracovat - nejen doma 😃, někdo tu hypošku platit musí 😉
sajahonzik
23. dub 2009
A rodit zjevně budu až zítra ]-( - MM jede na služebku do Tábora..... ]-(
lenkabu
23. dub 2009
To abys nespěchala a´stihne dojet.
sajahonzik
23. dub 2009
leni: :-S jako já to uvažování chlapů fakt miluju :-S ...já chci vědět, kdy budu rodit 😢 ..... 😃
mjanca
23. dub 2009
tak koukam, Saja cela a timpadem panak fuc ]-( 😃 . Sajo neboj, zitra nebudes rodit, mas to v planu az za tyden, ne? 😃
sajahonzik
23. dub 2009
mjančo: no, určo to s Matyldou musíme nechat na víkend, protože našemu tatínkovi se i když je v práci moc nedá dovolat, natož když jede na služebku ke všem čertům ]-( ]-( ]-(..jako chápu, že prostě pracovat musí, jen mě to se.e ....jako jasně že třeba rodit nebudem - ale kdo to ví s jistotou???, ale tohle mě stresuje a on to napíše jakoby se nic nedělo 😢 ..on prý pojede, pokud bude vše ok....U Maji to bylo tak, že ještě v devět večer sem říkala, že rodit asi nikdy nebudu - vysmátá jako lečo a před půlou už dorazily kontrakce - pravidelný po 5 min. a během chvilky spadly na 4 minuty a s nima v tomhle intervalu sem rodila.....občas mám při poslech problémy uhlídat Maji, a nevím nevím jak bych to dala při pravidelných potvorách.....no, dali jsme se na boj, tak holt budu muset vydržet i MM na cestách 🙂
tomickoval
23. dub 2009
Dobré ráno 🙂 Saji, nechej to na 1.5. x-) leni, kluk to bude!!! ]-( 😃 a že by Davidek 😃 co Saji? 😃
mjanca
23. dub 2009
byly jsme nakoupit.... Neboj, vsichni budeme drzet palce, aby to zitra nebylo 😉 , hlavne se tim nestresuj, at si ji spis nevyzenes 😉 . Pisu JI, protoze verim, ze tam mas holku x-)
ewuska
23. dub 2009
Ahojky 🙂
Saji: obavy plně chápu, ale pokud zítra porodíš tak mám panáka 😃

Včera jsem koukala po svatebních šatech a asi si pro ně pojedu do Prahy 😃 Já to vůbec nechápu... Fakt jsem si říkala že bych ty šaty snad i oželela(u nás se cena za půjčení pohybuje kolem 5tisíc a víš) a v od jedné paní z Phy jsem si vyhlídla dvoje šaty do 2000 to by se mi vyplatilo i z cestou a dálniční známkou 😃

Leni: Nik pomalu vyrůstá ze sandálků č. 21 😃 My máme boty oboje od Essi a jedny stály 500 a druhý necelých 700 :-p
tomickoval
23. dub 2009
Tak neštovice to asi nebudou. Už se mu to ztrácí. Jako já to nepoznán, jsem se s tím ještě nesetkala, jako, že bych je viděla 😉 takže neušetřím ]-( a budem očkovat 😃
tomickoval
23. dub 2009
K doktorce jsem nakonec nejela. Říkala, že jestli se to nerozleze tak nemusím jezdit, že to bude určitě reakce na tu mandarinku. A taky mi to bylo divné, že by snědl mandarinku a ráno měl neštovice 😃
ewuska
23. dub 2009
tomi: Klárka neštovice ještě neměla?
tomickoval
23. dub 2009
Ewus, ne neměla. Loni ve školce nebyli, ale teď už u nás začínají řadit. Tak snad je dostane :-N
tomickoval
23. dub 2009
Má 5 let tak už by je mohla mít zasebou =-) já je měla hodně. Moje mamka mě mohla v pudru koupat, měla jsem to šílený. Na hlavu mi to lila :-N a taky mám z toho jizvy. Jako malé, jednu mám pod okem a ještě na tváří, ta je ale světla, takže nejde vidět.
tomickoval
23. dub 2009
Proto chci i to očkování aby to neměli tak silné. U Klárky jsem o tom očkování nevěděla, tak je prubnu asi naráz. Jako neštovice asi chytnou i tak, ale nebudou mít tisíc pupínku jako já, ako třeba jen pár, třeba tři.
tomickoval
23. dub 2009
Teď jsem přebalovala Davídka a že ho nechám provětrat. A jak si tak hraje tak najednou ztuhnul a kouká pod sebe, dodávám, že stal na sedačce. Tak já říkám Davídku ty ty nedělej aa, nečůral tak ho rychle drapnu, že ho dám na nočník, ale na ruce jsem ucítila něco teplého a měkkého :-p nas.al si do bodyčka, měl ho rozeplé, ale naštěstí se mu to povedlo nadělat do bodyčka :-p 😃 jen kapka dopadla na sedačku :-p 😃 takže jsme už i osprchovaní a za trest večer žádná koupel 😃

Začni psát odpověď...

Odešli