• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
shehe:no sereš mně teda......ale já z mmb boty stejně nekupuju,se bojím se že by jí nebyly.

jo jo sajo,kolik kilo nahoře?já tipuju že do 10 se vejdeš.....jsem tě viděla a mimo břicha seš celkem makrelozní.
22. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni: malá má stejný sandále, akorát v červený kombinaci a už má druhý stejný, protože z těch prvnívh děsně rychle vyrostla :wink:
22. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
leni já ¨to riskla, změřila sem jí nožku a paní botku zevnitře a seděj dobře, jinak taky radši jdu do obchodu, ale nekup boty za polovic.-))
22. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Shehe: tož to já závidím, protože já je kupovala 2x za 640,- Kč - takže celkem jsem za ně dala 1280,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
22. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme všechny stejný sandály,dobrý :grinning:
22. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
stejný sandále, odrážedla, pražandy stejný golfky:slight_smile:) teda ne všechny, ale většina:slight_smile: Tak Verča zatím vyrostla jen z jednich bot co sem koupila v sekáči, v těch šla jen párkrát a sem ráda, že sem nekupovala drahý nový. A jinak jí zatím všechny sou, kupovala sem trošku větší a to se musím pochválit:slight_smile:) to sem udělala dobře:_-)
22. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanda pomalu vyrůstá ze sandálů č.19,má je tak tak....jinak dobrý,boty na ven má 20 a ok a ty nový sandály má 21,dofám že na celý léto.
22. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
leni mam je objednany taky ve 21 u nasich...doufam ze teda dorazej
22. dub 2009 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
já kupovala radši rovnou 20:slight_smile:)) A další sandálky bych chtěla holčičí:slight_smile:)) Teda pokud Verče ty modrý budou ještě půl roku, což asi nehrozí co?:slight_smile: tak bych taky byla ráda:slight_smile:) Ale zas o tolik velký jí teda nejsou:slight_smile:))
22. dub 2009 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
saji : mas poslednich 10 minut na porod !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. dub 2009 ve 23:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano, dnes prvniiiiiiiiiiiiiii :wink: , to se mi jeste nestalo
23. dub 2009 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda...stále 2v1....sme s MM včera i Matyldu vyháněli a akt to stálo za to :dizzy_face: - kvůli tomu tyrkys.oblečku, jak jinak :.-D a nic :grinning:, ještě budu přenášet :grinning:
23. dub 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
A včera večer po jsme se rozhodla, že se asi náš případný kluk bude jmenovat jinak :pensive: :sweat_smile: :grinning: - snad mě nebude nenávidět :pensive: - M už ze mě šílí!!!, teď ještě sehnat nový papír z matriky :grinning:
23. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
No sajo,vyhánět se mělo od rána :rolling_eyes: :grinning: Můj tip je v pr........ :grinning: Kluka neřeš,holka to je.
23. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
leni: on MM musí pracovat - nejen doma :grinning:, někdo tu hypošku platit musí :wink:
23. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
A rodit zjevně budu až zítra :angry: - MM jede na služebku do Tábora..... :angry:
23. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
To abys nespěchala a´stihne dojet.
23. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
leni: :confounded: jako já to uvažování chlapů fakt miluju :confounded: ...já chci vědět, kdy budu rodit :cry: ..... :grinning:
23. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak koukam, Saja cela a timpadem panak fuc :angry: :grinning: . Sajo neboj, zitra nebudes rodit, mas to v planu az za tyden, ne? :grinning:
23. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
mjančo: no, určo to s Matyldou musíme nechat na víkend, protože našemu tatínkovi se i když je v práci moc nedá dovolat, natož když jede na služebku ke všem čertům :angry: :angry: :angry:..jako chápu, že prostě pracovat musí, jen mě to se.e ....jako jasně že třeba rodit nebudem - ale kdo to ví s jistotou???, ale tohle mě stresuje a on to napíše jakoby se nic nedělo :cry: ..on prý pojede, pokud bude vše ok....U Maji to bylo tak, že ještě v devět večer sem říkala, že rodit asi nikdy nebudu - vysmátá jako lečo a před půlou už dorazily kontrakce - pravidelný po 5 min. a během chvilky spadly na 4 minuty a s nima v tomhle intervalu sem rodila.....občas mám při poslech problémy uhlídat Maji, a nevím nevím jak bych to dala při pravidelných potvorách.....no, dali jsme se na boj, tak holt budu muset vydržet i MM na cestách :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Saji, nechej to na 1.5. :dizzy_face: leni, kluk to bude!!! :angry: :grinning: a že by Davidek :grinning: co Saji? :grinning:
23. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
byly jsme nakoupit.... Neboj, vsichni budeme drzet palce, aby to zitra nebylo :wink: , hlavne se tim nestresuj, at si ji spis nevyzenes :wink: . Pisu JI, protoze verim, ze tam mas holku :dizzy_face:
23. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Saji: obavy plně chápu, ale pokud zítra porodíš tak mám panáka :grinning:

Včera jsem koukala po svatebních šatech a asi si pro ně pojedu do Prahy :grinning: Já to vůbec nechápu... Fakt jsem si říkala že bych ty šaty snad i oželela(u nás se cena za půjčení pohybuje kolem 5tisíc a víš) a v od jedné paní z Phy jsem si vyhlídla dvoje šaty do 2000 to by se mi vyplatilo i z cestou a dálniční známkou :grinning:

Leni: Nik pomalu vyrůstá ze sandálků č. 21 :grinning: My máme boty oboje od Essi a jedny stály 500 a druhý necelých 700 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak neštovice to asi nebudou. Už se mu to ztrácí. Jako já to nepoznán, jsem se s tím ještě nesetkala, jako, že bych je viděla :wink: takže neušetřím :angry: a budem očkovat :grinning:
23. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
K doktorce jsem nakonec nejela. Říkala, že jestli se to nerozleze tak nemusím jezdit, že to bude určitě reakce na tu mandarinku. A taky mi to bylo divné, že by snědl mandarinku a ráno měl neštovice :grinning:
23. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tomi: Klárka neštovice ještě neměla?
23. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ewus, ne neměla. Loni ve školce nebyli, ale teď už u nás začínají řadit. Tak snad je dostane :sweat_smile:
23. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Má 5 let tak už by je mohla mít zasebou :confused: já je měla hodně. Moje mamka mě mohla v pudru koupat, měla jsem to šílený. Na hlavu mi to lila :sweat_smile: a taky mám z toho jizvy. Jako malé, jednu mám pod okem a ještě na tváří, ta je ale světla, takže nejde vidět.
23. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Proto chci i to očkování aby to neměli tak silné. U Klárky jsem o tom očkování nevěděla, tak je prubnu asi naráz. Jako neštovice asi chytnou i tak, ale nebudou mít tisíc pupínku jako já, ako třeba jen pár, třeba tři.
23. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď jsem přebalovala Davídka a že ho nechám provětrat. A jak si tak hraje tak najednou ztuhnul a kouká pod sebe, dodávám, že stal na sedačce. Tak já říkám Davídku ty ty nedělej aa, nečůral tak ho rychle drapnu, že ho dám na nočník, ale na ruce jsem ucítila něco teplého a měkkého :stuck_out_tongue_closed_eyes: nas.al si do bodyčka, měl ho rozeplé, ale naštěstí se mu to povedlo nadělat do bodyčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jen kapka dopadla na sedačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže jsme už i osprchovaní a za trest večer žádná koupel :grinning:
23. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek