• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
a ono jde vsechno lecit bez antibiotik, napr. angina? :confused:
30. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmankote já jsem také alergická na antibiotika,ale jen na Biseptol....u malé jsme proto při výběru Antibiotik opatrné a dr to vědí...
30. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: já vyléčím všechno bez antibiotik :slight_smile: po téhle zkušenosti už nikdy. Mi opravdu nidky nezabraly, takže to jde léčit jinak, u tak malého dítěte těžko, ale u mně funguje jen stopangin a zmrzlina a je to za 2 dny pryč.
30. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo: malé zakázaly všechny antibiotika, já věřím, že už bude pořád zdravá a kdyby přišla nějaké nemoc a musely by být antibiotika, tak by musely, ale nechala bych si jí hlídat.
30. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja bych si asi bez toho poradila, ale nejak nevim jak u ditete.
30. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet hlavně se opatrujte holky... a jakmile to bude možné a Naty bude fit, tak se za Váma rozjedem se aspoň podívat... :wink: :wink:
30. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjaci: já uvidím, až to příště přijde a budu muset, nějak se to zvládne, určitě jo. Ale věřím, že máme na dlouho klid a všem vám ten klid přeju!
30. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibli: však bude zase zoo nebo něco, teď mi ten termín nesed, ale příště tam jsme
30. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si piš, tě budem čekat i někdy jindy...vždyť jsi naša...
30. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Annet, to muselo být šílený :frowning2:
1. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky a přeji krásný den! :dizzy_face:
Vypadá to, že bude hodně slunečný!!! Teda aspoň u nás!! :dizzy_face:
Noc byla docela v pohodě, malá nezlobila, jen se ve 4 ráno probudila s kňouráním a rozpálená jako hrom, 38,7 tak jsem dala čípek, sunar, vypila celý hrníček s čajem a spala až do osmi! :dizzy_face: Ráno taky teplota ale už jen 37,4, tak dostala paralenový sirupek, ale vypadá to na zuby, dva se jí tlačí, jinak je úplně v pohodě, hraje si, skáče, blbne, prostě naše Týnka :dizzy_face: Taky jsem jí ovázala kolem hlavy namočený šátek, ať jí není "takoový hic" tak se tomu strašně smála, jak jí to zpočátku studělo, a teď hééérečka pořád na sebe čučí do zrcadla!! :dizzy_face: Ale nesundavá si to, takže super! :slight_smile: Jsem přišla na to, že je taková splachovací, prostě mouchy sežerte si mě, dám ji kšiltovku, čepku, prostě jakoukkoliv pokrývku hlavy, nesundá si to, udělám culíčky, nesundá si je, dám jí brýle na oči, nesundá si je.. :sweat_smile: To teda po mě nemá, já prý bojkotovala se vším.. :grinning:

anet: Vy jste si teda prošli!!! :pensive: Odibvuju, že jsi to takhle statečně ustála!!!A TM taky!! :dizzy_face: O malé ani nemluvím, to je šikula!! :dizzy_face: Hlavně, že už je v pořádku, taková reakce na ATB to je mazec.. :frowning2: Ale pro příště už se aspoň ví, že prostě NE! Já teda nemám takovou zkušenost s ATB, že by nezabírali, spíše naopak, ATB neberu skoro vůbec, ale někdy prostě když už je třeba tak jo.... a v pohodě... ale můj taťka má taky na ně silnou alergii, i na penicilin...
Ale z toho jak jsi to napsala, to opravdu muselo být šílené... hodně ti asi pomohl mimíšek u tebe v bříšku co?? :wink:
1. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že Saja zatím nepíše, tak držím palce:slight_smile:) O víkendu nejsem,takže stejně jak minulej víkend držím palce at to dobře dopadne, papa
1. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noooooo... kdepak je sája???? :dizzy_face: :confused:
1. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet- to je hrozný, ještě že už je to za vámi!! jsi šikulka a malá taky!! :dizzy_face: co miminko hezky roste?

Kozi- hezký fotky, skoukla jsem,jela bych hned :wink:

já jsem chtěla jít ted s kačí ven, jsem oblečená, namalovaná a začalo pršet, od rána jí nemůžu uspta, tak šel jindra a je ticho, ta je vyčůraná, s ním usne, nechce chovat, ode mě jo, jak jí chovám od malička, to jsem si ušila na sebe bič teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra chceme do zoo, ale to už snad nemá pršet, ne?
1. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza:rokeři jsme,jak říkáme,jednou to budou naše děti mít ve škole těžký,od malička poslouchaj tuhle hudbu a populární skoro neznaj,Honzíkovo nejoblíbenější jsou Rush,ale třeba jednou přinese ze školy něco jinýho a my to budeme těžko rozdejchávat :grinning:

my se jedeme příští víkend podívat do Vídně,v tejdnu byla vyhodnocená jako evropský město ,ve kterým se nejlíp žije,tak věřím,že nás nezklame :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja rodí zítra! Na můj tip, takže dneska Saji drž! A zítra na svět vykoukne kluk :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko, vylet paradni - zavidim :wink: mate hezke fotky a nejvice me zaujala ruzova kabelka TM :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda....strašidlo se hlásí :grinning: ...my měli dneska vele-úžasný den, fakt paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...jsem jak opitá tím, jak to bylo krásný a pohodový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....a doufám, že to ještě nekončí :wink: :dizzy_face: Ráno a dopoledne jsme si lebedili v postýlce - všichni tři a pak Maji usnula, tak už jen dva :grinning:, pak mňamozní obídek, odpo procházka, líbačka pod třešní, kafe a pohár v restauraci na zahrádce, teď společná pohodička doma....Maji jde za chvíli do vany a spát, tak snad bude večer opět pohodička ve dvou :dizzy_face: ...fakt se nám ten 1. máj vydařil..... :dizzy_face: ..i bez porodu :wink:
1. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau vespolek :wink:
vidim, ze saja uz to dnes asi nestihne :grinning: tak zkus 5. 5. nebo holt to osvobozeni :wink:
my byli na bruslich v Podebradech, letos poprve, Klarka poprve ve voziku sedela a nevisela v novorozenecke vlozce a moc se ji to libilo, mi spadl kamen ze srdce, snad ji to vydrzi a priste nespusti jekot :wink: zasli jsme na obed, klarka telem vytrela celou terasu a schody, jak zaclo prset, tak vypadala jak vylezla z chliva :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potkali jsme zname se skoro pulrocni holcickou zuzankou :slight_smile:
1. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiš, kindervejce - ty jsi věčná :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ještě to nezakřikni, říkala jsem dneska :slight_smile: nebo že by mimi chtělo být 2. jako Maji? já ti nevím, ale zdá se mi to na holčičku, ale sekla jsem se u tebe už jednou :wink:

Holky: děkuji za podporu. Jsem ráda, že je to pryč, fakt hnus. Jinak miminko v bříšku už má 624g a nemůžu najít sešit, kde jsme si psala váha od malé abych porovnala, to bude muset počkat po státnicích.... Ale bojí mně to těhoteství jak hrom břicho, jako když se hýbe a kope, takové ostrá bolest, to jsme u malé neměla a kyčle, to je taky síla. Mám břicho moc dole, to je asi tím. Až budu mít po 11.5. tak udělám album a vše dodám a dopíšu.
1. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: jj, ještě tu strašit nějakou dobu budu :grinning:
1. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
...protože se mi líbí data 1.5., 2.5., 3.5. - tak přeci dítko neudělá mami radost a nevykoukne :grinning: :grinning: :grinning: - to by snad nebylo ani naše dítko :grinning:, si to určo nechá na 4.5. a později, kdy se mi ta data už nelíbí :grinning: Ale já to neřeším, i s pupendem je moc fajn - a zejména dnes..... :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme volali MM prarodičům a chudáčci si už mysleli, že nás je už víc :sweat_smile: :grinning: ....všichni už sedí u telefonů a čekají :grinning:, naštěstí mi nechodí sms tipu: "už?"
1. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: nevysedávej u koňa a padej s TM vyhánět :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: ještě néééééé, ještě je moc světlo :grinning:
1. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus. a kdy začnete zadělávat vy - po svatbě???
1. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji 5.5. je taky hezky :wink:
1. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, mizim na muj nejoblibenejsi film a MM si zabras dnes vecer PC, tak dobrou a divoke noci preju :wink:
1. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek