• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahoj holky, preji Vam vsem nej v novem roce 2010 :slight_smile:

kozim: my jsme konecne zdravi. Den pred Stedrym dnem Bet dostala silnou rymu a vleklo se to s ni cele svatky. Dost byla umrncena, bez nalady. Ale ted je sikovna.
Posledni dny se krasne rozmluvuje...A hlavne zacina opakovat po nas... :angry: :sunglasses: :grinning:
5. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Veru, u nás vše při starém. Dítě smrdí, musím ho přebalit, Jíra je v práci a já abstinuju od počítače. Jsem úplně pohlcená knížkama. Každý den chodím spát ve 3 ráno abych se mohla co nejdýl nechat unášet příběhem. Zvláštní na to, že jsem nikdy moc nečetla a vyhýbala se tomu jako čert kříži.... :grinning: :grinning: :grinning:

Co vy? Všechno v pořádku? Terince už je dobře?
5. led 2010 v 10:20  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zenskyy :slight_smile:

vsechno nej do noveho roku :wink:
5. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame nejakou novou tehu???
5. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi,tak to me mrzi,na svatky to je pech :unamused:
Teri,abstinujes,jo? :grinning: To ja taky-porad nam nejde net :unamused: Uz zaciname byt zli,blizi se placeni uctu a internetove bankovnictvi bez netu nejde :angry: Navic mam zalusk na vysilacky Brondi misto chuvicek a chci je objednat a zaplatit :unamused:
5. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Terka je zdrava,jen ji vcera zacly opet trapit zuby-tentokrat dolni trojky,dneska ma zvysenou teplotku.Ockovani proti zardenkam stale nemame ani jedno a docela doufam,ze se doktorka ozve,az ji ty trojky vylezou.Jo a u nas nejvetsi novinka,ze ktere mam silenou radost-od 29.12. spi Terka odpoledne konecne doma v postylce misto v kocarku :dizzy_face:
5. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi,co ja vim,tak naposledy psala jen Mjanca a o zadne nove nevim :wink:
5. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak přejeme vše nej do r oku 2010

my jsme se měli přes svátky super, tatka doma, pohodička...

malá před Silvestrem zvracela a o Silvestru taky ale už je dobrá. já jsem v sobotu 3.1. chytla skoro 39C teploty ale jen jeden den a ted leží manžel, tak nevím co to je.

no švagrová mi ted pslaa,že má kontrakce po 5 min tak jede do porodnice, tak jsem zvedava jak dopadne.
5. led 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuško,gratulujeme k synovci a přejeme hodně zdravíčka a síly mamince a maličkému všechna nej do života :grinning:
5. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Baby...
tak mi svátky supr... pořád jsme pendlovaly mezi babičkami a naším domovem...takže jsme snad neměli 1 den volňáska a tak to šlo až do 31.12 pak už jsem řekla dost a od 1 jsem doma a chodím max na mini návštěvy... :grinning: :grinning: :grinning: dárku hromada, že máme opět nafukovací pokojíček... :grinning: :grinning: :grinning:

Kačko Barče držím palečky ať jsou oba v pořádku... :wink:
5. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás opět zlobí zuby :frowning2: Včera dopo zvýšená teplotka,večer už horečka a teď opět horečka.Za..né zuby! :angry:
6. led 2010 v 05:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tož nesmolte mě a šupem dopisovat králičky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: nějak se už musíme domluvit na té chatě...
6. led 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: Barča porodila včera v 14.43 chlapečka Tomáše, 3,55kg a 51cm :slight_smile: ... mela super porod, ve 12h mi psala na skype že ma mírné kontrakce po 5 minutách, ve 13 h byla na příjmu, pak šla na sál, byla celou dobu ve sprše,pak jí řekli,at se položí a že budou rodit, 3x zatlačila a malý byl na světě :slight_smile:...hlavne že to měla bez infuze,toho se nejvíce bála.
dnes jí jedu navštívit....
6. led 2010 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidi, omlouvám se za áčka :grinning: ale jak koukám, tak všichni trošku abstnovali od koně :grinning:

U nás skoro nic nového, malá furt více ukecaná, už zpívá celé prší prší :grinning:, říká básničky, je to fakt prdel :grinning: Ale to zažíváte doma všichni :slight_smile: Jen jsem z tohohle období docela dost unešená :dizzy_face:
Jinak jsme zdraví, ťuk ťuk ťuk :slight_smile: Zuby zatím stojí, i když včera v noci se dvakrát vzbudila, ale možná to byl nějaký sen :slight_smile: Chybí nám pořád pětky.
JInak pořád v noci s plínou a pořád v noci dudlík :slight_smile: Ale na cesty už nemáme plínu vůbec :slight_smile: i když jsme jeli ke kozimůrovcům do Frýdku (asi hodina cesty) tak si krásně řekla, že chce čůrat, chvilku vydržela, zajeli jsme ke krajnici a počůrala travičku :slight_smile: ) takže tohle vyřešeno :slight_smile:
Jinak jak už jsem psala, tak u kozimůrovců Silvestr super!!! Terka s Týnkou si super rozumí, je to neskutečné je spolu pozorovat, jak se jedna učí od druhé, kecají spolu věty i o šesti sedmi slovech, no boží :slight_smile: :dizzy_face:
Jinak další novinkou je náš nový člen rodiny Snoopy :grinning: Pořídila jsem chlapovi a Týnce křečka :slight_smile: vždy jsem na ně měla alergii, ale teď najednou nic, jako by utlo :slight_smile: tak jsem svolila :slight_smile: je fajn, jen malá je na něm čím dál více závislá a on si bobek ještě zvyká, tak snad si brzy zvykne, jinak mě odvezou :grinning:
7. led 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi :grinning: Jo,kecky naše ukecané :grinning: Týnce to svlíkání a oblíkání u nočníku zůstalo?
Jinak chůvičky jsme vyřešili nakonec tak,že koupíme normoš vysílačky Brondi-mají i funkce jako chůvičky,jen jsou přenosné a mají větší dosah.Na netu jsem je našla za 6stovek :slight_smile: A navíc si pak s nima děti můžou potom hrát :slight_smile:
7. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak jsi naposledy psala,že jsi vyhrála ten balíček od Becherovky,tak jsem se naštvala a vyplnila snad 20soutěží na netu-kdo nehraje,nevyhraje :grinning: No a předevčírem mi psali,že jsem vyhrála,ať jim pošlu adresu,na kterou mohou výhru zaslat :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: jj zůstalo :grinning:
tak super, jsem říkala, že určo vyberete :slight_smile: a už vám jede net?????????
no vidíííííííííš :grinning: kdo nehraje nevyhraje :grinning: tak teď jsi mě hecla až malá dneska usne, tak taky zkusím něco vyplnit :grinning: už jsem dlouho nic nevyhrála :sweat_smile: :grinning: :-P
7. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád nejde - už mám z toho nerva :angry:
No,vyhráli jsme ale takovou ptákovinu,ale tož neber to :sweat_smile: Plyšového mikroba :grinning: Hned,jak půjde net,zase něco vyplním :slight_smile:
7. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: :grinning: :grinning: :grinning: já vím co, těch bakterií je plná řada, jakou mršku jste vyhráli :grinning: a kde to bylo?? pověz pověz :grinning:
7. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi,to ještě nevím,kterou.Písnu,až dorazí.Bylo to na stránkách www.ulekare.cz :slight_smile: Ty soutěže jsem našla na těch stránkách,kde je i Hyperinzerce.Vyjede mi to vždy jako první,když dám do vyhledávače na Seznamu "soutěže o výhry" :wink:
7. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi,co říkáš na ty vysílačky? :slight_smile:
7. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: já na to čučela, ale přijde mi, že to prostě bude jak u Philipsek pořád přenášek přenos, takže zase musíš poslouchat a být ve střehu... no nevím, třeba se poptat, ale my nad tím hoooodně moc kutili než jsme je kopili ptali se na vše možné a zkoumali co a jak za kolik a kde a tohle fakt byla nejlepší varianta, ale třeba bude fajn i to co říkáš ty, nevím... nemám ozkoušené :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi,právě,že ne.Je tam režim,kdy nastavíš automatické spínání při jakémkoliv zvuku.Tak jak to máte vy u těch chůviček.
7. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak mám chvilku času a nikde nikdo :angry: :pensive:
Tak jen ve zkratce: krásně tu sněží, ale to asi teď všude :wink: , Vánoce byly neskutečně pohodový, Juli měla obrovskou radost s dárků, vůbec je to s ní teď moc hezké období, jen kdyby v jednom kuse pořád neříkala na všechny věci: moje - už mi to začíná lézt na nervy :sweat_smile: , dělají to taky vaše dětičky? Všechno je její a jak na to někdo sáhne, tak je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky trénujeme chození venku bez kočáru, už jsme ho úplně uklidili, potřebuji, aby si Juli zvykla, že musí šlapat sama, až na kočár dáme zase hlubokou korbičku s mimčem a ona už se nebude moct vozit, zatím nám to jde, sice bylo pár hysteráků ze začátku, že chce nést, ale musela pochopit, že ji prostě tahat nebudu a musí šlapat. Je poslední dobou docela lenoch, nějak se jí nechce moc ani chodit ven na procházky, ale já ji dvakrát denně prostě přinutím aspoň na chvilku :wink:
Já těhu už moc dobře nesnáším, objevily se různé zdravotní problémy, které mi to ztěžují :frowning2: , břicho už mám teď větší než když jsem rodila Juli a dost mi překáží :sweat_smile: , ale ještě musím držet :wink: , mimi je zatím koncem pánevním, tak se snad obrátí, předevčírem mi v břiše dělalo pořádná salta, až mi z toho bylo blbě, takže doufám, že už je správně :wink: , dr. mi sice řekl, že by mě koncem pánevním rodit nenechal i vzhledem k velikosti mimča (Juli měla v 31tt 1316 g a tenhle prcek měl v 31tt 1930g :sweat_smile: ), že bych šla na císaře, ale já nevím, jestli se bát víc toho císaře nebo normálního porodu, už z toho začínám šílet :pensive: . Doma připraveno nic nemáme, nějak to pořád odkládáme :sweat_smile: , už bych se do toho měla asi pustit :pensive: .
Juli už měsíc a půl spí ve svém pokojíčku (dodělávali jsme ložnici) a zatím to vyhovuje nám i jí, krásně se všichni vyspíme celou noc, tak doufám, že se vše po porodu nezvrtne. Sice jí pořád říkáme, že budeme mít mimi, na břicho mi dává pusy a hladí ho, ale pořád mám pocit, že tomu zas až tak nerozumí, co vlastně přijde. Tak uvídíme.

Tak se omlouvám za román a mějte se všechny moc fajn a já zase někdy nakouknu, jestli se událo něco nového :wink:
8. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni,ahoj!!! :slight_smile: To je super,že jste si Vánoce užili.U nás to byla taky paráda,na vše říkala jen Juvajuva :grinning: A kuchyňku všem mohu jen a jen doporučit :wink:
S tím "moje" bych si hlavu nelámala.Terka to taky zkoušela a po čase ji to přešlo.Prostě jim to v těch hlavičkách čím dál víc "šrotuje" a zkoušejí nás i okolí :wink:
Držím pěsti,ať se ty těhu problémy srovnají a je líp a hlavně,ať se mimi otočí.
8. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak kočárek už jsme měli jen na spaní přes den,už v něm dávno být nechtěla a 29.12.jsme úspěšně přešli na odpolední spaní v postýlce,takže chceme kočárek prodat a na druhé mimi koupíme druhý :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mi momentálně používáme jen saně nebo boby... kočárek jen když vím, že když budem venku tak bude chtít spát...

Vlni: přeji ať jsou těhu neduhy co nejdříve pryč a prcek a´t se otočí tak jak má... :wink: :wink:
8. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek