• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Ahoj,

dejte prosím bráchovi (Martin Danel) hlas. Díky Aneta

http://www.sedmicka.cz/ostrava/clanek?id=102017
12. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet, jasně, už se jeden hlas nese :wink:
12. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Děkuju
12. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tady to teda vazneeeeee

snad se vam vede lepe nez me :unamused:
13. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, to víš
holky z Prahy a okolí, drbou někde jinde :grinning: :grinning: :grinning: od Vánoc tu moc nebyly... :wink:
Holky z Ostravy a okolí se zase neumějí moc domluvit na srazíku :wink:
těhulky ještě neporodily :grinning:
všem dělají radost děti stejně :confused:
takže co více tu psát :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
13. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo by se chtěl kouknout, tak tady jsou fotečky z Vánoc, Silvestra a tak všelijak:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/21_mesicu,Vanoce,_Silvestr/

Dibli, ono nejde o to, že by se neumělo domluvit. Ale v tomto počasí prostě s prckem nechci moc cestovat :wink:
Jak trošku sleze ten bílý sajrajt, tak klidně můžeme udělat ten sraz v Havířově :wink:
14. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozimurko, vždyť jsme říkali, že na únor najdem chatu a budem s dětma bobovat a sáňkovat, ještě jsme to řešily i na králičcích a na to Kozinka řekla, že se po chatě podívá... :grinning: :grinning:
V Havířově se můžeme sejít kdykoliv... :wink:
14. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimurko fotky nádherný, hlavně tedy Terďa, ta perlí... :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, jj, jasan! A beru příkazem :grinning: Jasně! Já to jen myslela tak, že teď se mi v té kalamitě fakt samotné nikam s Terkou cestovat nechce. Tady je to šílené, snad až tento týden se dá jet přes dědinu, jinak to tady bylo tak pro jedno auto. S tou chatou kdo ví jak to dopadne. Snad dostane Jarek dovču, když tak alespoň víkend.
Jak to trošku opadne, tak můžeme zase spáchat srazík. Psala mi Annet - více ti píšu do IP :wink:

Díky za pochvalu foteček. Bylo to takové zoufalé momentky - teda ten Silvestr. Naši si odvezli foťák, takže jsme bojovali s tím naším :grinning: Jo, Terka je ééééro. Čím dál víc nás tady likviduje :sweat_smile: Bojujeme s ní ve velkém. Je to malý velký diktátor a je to fakt boj :slight_smile: Krásná jak andílek, ale v těle ďábel :grinning::grinning::grinning:
14. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozimur mi nic v IP nedošlo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, jo, mě zase vyrušili a já ti to zapomněla napsat. Napravuji a píši IP :wink:
15. led 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chodi sem jeste petulka??? chtela jsem ji napsat do ip ale nevim jestli to ma cenu
18. led 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: to nevím zda tu chodí,ale spíše jí napiš na email nebo tel :slight_smile:
18. led 2010 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf... :grinning:
19. led 2010 v 00:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: no neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: teda no jooooooooooooo :grinning: jak bylo??????????? čekám na zážitky povídeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
19. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdááááááár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak bylo, babo? :grinning:
19. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čááááááááááu, mě se to nechce znova psát, tak vám sem zkopíru facebook,ju? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 13:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to naprosto luxusní. S našima horama se to nedá ani v nejmenším srovnat, hotel super luxus - jsem si velice rychle zvykla na to, že nemusím stlát postele...:o), počasí taky docela vyšlo, první den mlha, že jsme neviděli na 20m a magoři jsem si sjeli 2x 15 km sjezdovku :dizzy_face: , pak většinou dopoledne hezky a odpoledne zataženo a poslední 2 dny nechutný azurko.Llyžovačka až na pár karambolů naprosto úžasná. Můj taťka (lyž.instruktor ve výslužbě) přiznal se skopenýma ušima, že už mě nemá co učit co se týče novodobého lyžování, že můžu učit já jeho...:o) tak mi trošku stouplo sebevědomí až mi to nejspíš zatemnilo mozek, páč jsem omylem, vážně nerada přehlídla jednu italku v tý rychlosti a poslala jí k zemi, ale naštěstí si jen sedla - to já se kutálela z kopečka dolů...:o) No a pak to do mě napálil nějakej blbec na snowbordu a ten si taky jen sednul a já se kutálela z kopečka dolů, ale nic hroznýho. Jen jsem zjistila, že jsem větší střebo v civilu než na lyžích, páč poslední den jsem uklouzla - na rovině - a málem si zlomila ruku....:frowning2: a taky tam byl jeden smrťák, mladej kluk 31 let, čech a zabil ho jeho kamarád když do sebe vjeli v šílený rychlosti, jeden na lyžích smrťák, jeden na snowbiči, prej byli pravděpodobě nalitý - hrůza a děs běs. Ještě, že jsme dorazili v pohodě domů....:o)
19. led 2010 ve 13:04  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babky žabky...
Terko tak to bylo dost huuuuuuuusty....ale určitě jste si to tam užili... :grinning:
19. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, tak to je fajn, že jste si to užili, takže teď vím, na koho se obrátit, až se za pár let budu vracet na lyže :grinning: Budeme jezdit na hory celá rodinka. Pro mě to bude po dlouhé době opět premiéra :grinning:
Ten smrťák to je děs. Proto jsem i pro ty cajty na sjezdovkách. A chlast nepatří na nic, co je rychlé - takže ani na lyže.

Jinak vím, že budu opět odsouzena a má fotka poslouží jako terč, ale prostě se potřebuji podělit o tu radost - jsme už totálně bez plen. Už ani na noc. Prostě nic. :grinning:
19. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim beru tě do kurzu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: My taky pak budem jezdit celá rodinka, ale to už si nezalyžuju tolik co s mým taťkou, holt budu muset občas vyrazit bez dětí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Policajty na sjezdovkách jedi vítám, je to dobrý už jako odstrašování i když některý kretény neodradí od chlastu nic. Jako já neříkám, že jsme si na svahu nedali bombardíno nebo svařáček, ale ve velice malém množství, spíš jen tak na chuť.. :wink:

Kozim strašně moc gratuluju k tomu bezplínování... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: My zatím máme opětovný úspěch s nočníkem, že už na něm neřve a pokaždé se vyčůrá a pak si tleská, že je šikulka.... :sweat_smile:
20. led 2010 v 11:41  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
tetka Dibla, užili jsme si to 100%, bylo to fakt úžasný a nejlepší byl ten první dojem když jsme vyjeli do 3000 m nad mořem a vyděli ty panoramata, to jsem se málem rozbrečela... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jak se jinak máte mamulky?
20. led 2010 v 11:42  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, super, takže společné dovolené na horách? Akorát se obávám, že v našem složení - my a naši chlapi - nás pak na svah nepustí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Děkuji. Adámek je taky šikula. Vidíš, je fajn, že už nekřičí a tleská si :slight_smile: To už půjde rychle :slight_smile:
20. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim no jasně že mluvím o společných dovolených na horách.....:o))))))))))) A kdo říká, že půjdeme na svah??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Doufám, že už mu to nadšení vydrží a neskončí to kolapsem jako posledně. No uvidíme, byla bych ráda kdybych se zbavila výdajů za plínky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za mlíko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: od 2 let už mu budu dávat jen jednou za den, teď má ráno a večer a od března mu to zkrouhnu jen na ráno, páč jen za plíny a mlíko dáváme měsíčně 1800,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 12:58  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri a s tím březnem počítáme, ju? :wink: Jen dejte vědět, kdy asi, ať můžu vše připravit a ať dám vědět ostatním mamuškám :wink:
20. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim ten březen zatím trošičku vázne. Jírovi v práci vyhrožujou že mu nedaj dovolenou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale říkal, že mě k vám doveze a pak si pro mě přijede i když mě to přijde jako nejhorší z variant, chtěla bych aby jel taky.... :frowning2:
No přinejhorším to bude návštěva na otočku.... :wink:
20. led 2010 v 19:52  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, však je březen ještě daleko, tak se ještě domluvíme :wink: Bylo by škoda, kdyby tu nebyl i Jirka. Ale uvidíme. My to chápem. Však víš jak to bylo s Jarkem - taky nedostal dovču, když jste tady byli.. Bohužel, musíme být rády, že mají chlapi práci. To je důležitější. Sejít se můžeme kdykoliv :wink:
21. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to máš pravdu, ale Jíra je v práci každý den na 2 směny, takže 16ky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad by mu ku.va mohli dát 2 dny dovolený ne? :angry: :angry: :angry: :angry: Jen pro představu, na jak dlouho si představujete naší návštěvičku? To proto, aby se mohl Jíra hádat třeba za 1 den.... :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 12:29  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, nechávám to na vás, ale bylo by fajn alespoň na ty 2-3 dny, ať si odpočinete. Nedovedu si představit tu jízdu na otočku :wink:Víkendy má Jirka volné?
22. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, Víkendy má volné, takže by mu vážně stačil 1-2 dny dovolené, pokusí se to ukecat. Maká tam jak barevnej tak ať to koukaj ocenit..... :angry: :wink:
jízda na otočku? To bychom přijeli v pátek na večer, v sobotu by byla oslava a v něděli bychom pádili zpátky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 12:03  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek