• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Teri, tak to by bylo supeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se pustila do dalšího dortíku. Dala jsem si asi půl roku pauzu. Je to pro manžovu sestřenku, snad se bude líbit. Představu jsem měla jinou, takže jsem zklamaná :frowning2: Růžičky měly lémovat závoj, ale nechtěly držet - mrchy :sweat_smile: Takže nakonec takto. 30tka je z bílého marcipánu a je zvlášť dobarvovaná. Snad se bude oslavenkyni líbit... :sweat_smile:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/Pro_sestrenici_meho_manzela/
22. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: precti si zpravu na fb, diky :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanci: :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim už jsem koukla na fb na fotky a dort je k nakousnutí, tak doufám, že nám taky nějaký upečeš..... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:47  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, to víš, že upeču :wink: Ale hezčí :wink:
22. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenhle by stačil.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:59  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Jíra je nějak v ráži a říkal, že si to v práci prostě zařídí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže by to vyšlo že bychom přijeli v pátek nebo v sobotu a odjeli v úterý......????? :sweat_smile:
22. led 2010 ve 23:00  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres: a ten termín kdy asi přijedete je jaký??? (teď se modlím, ať se trefíte do toho jediného volného březnového víkendu!!!!!!)
23. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
elis:
přejeme beruškám vše nej nej 2.narozeninkám, at jsou stále tak krásné a usměvavé a nezlobí rodiče.
pusu Katka a Kiki
23. led 2010 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimura: ty jo, to je nadhera... mnam dala bych si :grinning:
23. led 2010 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin a který je ten jediný volný víkend který máte???????? :confused: :confused: :confused: :confused:
23. led 2010 ve 12:37  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, holky, nádhera nenádhera, dnes musel jít marcipán dolů. Bohužel jsem udělala velkou chybu a dala pod něj tvarohovosmetanový krém, což ho přes noc rozpustilo a byl hnusný. Takže dnes jsem psala jedné hodné paní a ta mi radila, jak to zachránit, takže jsem musela komplet sundat marcipán, sundat krém, udělat máslový krém, potřít a teď jdu nanovo potahovat, tak držte palec :wink:

Teri, supééééééééééééééééér!!!!!!!!!!!!!!!!
23. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vo.e kozim to na.ere..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. led 2010 ve 13:08  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: To jo, ale ten výsledek stojí za to - takto jsem si to představovala:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/Pro_sestrenici_meho_manzela/
23. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musím přiznat, že opravdu vypadá líp, je takový "uhlazený"...:o)))
23. led 2010 v 15:36  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, děkuji :slight_smile:
23. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Elis,
Terince a Lucince vše nej nej nej k 2 ročku, hlavně zdravíčko a plno radosti... a posiláme pusky :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky měla by se dopsat tabulkas bratřičky a sestřičkami u březnovek... je to tam prázdné... :confused:
24. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak jsem musela na chvíli vlítnout po letech na koníka a vše Vám holky a kluci mooooc děkujeme za gratulace, bylo to veliké, náročné a vzhledem k tomu, jak od Vánoc spíme je maminka na flašku nebo rovnou na dvě, pusu
Terča a Lucka - pak dodáme někam asi na rajře či na fcb fotos, papa a děkujeme tetičky naše milé
24. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé já jsem ale blbec.... :angry: :angry: :angry: :angry: ELIS přejeme s Adámkem dodatečně holčičkám všechno nejlepší k 2 narozeninám. Hodně zdravíčka a ďolíčků ve tvářích. Posíláme pusinky!!!!!!! :grinning:

jo a musím se pochlubit a pochválit Adámka. Doma jsme už úplně bez plín. Plínku máme jen na spaní a na ven.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:10  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : gratulujeme Adámkovi , šikula... to jste na tom jako my... plína jen na spaní a na ven, jako nechala bych jí i bez ale nechce se mi riskovat aby se nahodou počůrala - a vím od sebe ,že jak je zima, tak se mi chce automaticky čůrat...tak to nechávám na jaro
25. led 2010 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky tak kde jste všechny?????
25. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady...:o)
26. led 2010 v 01:13  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujiiiiiiii :grinning:
26. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teta posláno :grinning: :grinning: :grinning:
to je dobře že tu jste, já taký...
Kozinko budeš mít tento týden o víkendu čas??? musíme ti vrátit pro Týnku šálu....tetá
27. led 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to je fakticky mazec...... včera jsem tu byla jen a já A DNESKA TAKÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak tady je to fakticky husté..................... to je FB nebo něco jiného??? nebo není fakticky tolik času?????
28. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem se chtěla pochlubit, včera to bylo poprové a dneska ráno to Natka udělala znovu......když šla večer spinkat, tak spí vždy v overálku a na noc máme ještě plínku, jelikož je po mne a spí opravdu tvrdě, takže nějaké čůrání by jí asi neprobudilo... a no a když bylo kolem 21.00 klid tak Natka vstala, sundala si overálek, rozepla si plínku, sedla na nočník a vyčůrala se.a jí pak jen slyšela jak volá potopá............... tak tam letím a normoš s otevřenou pusou dokořán :astonished: ..... Tak moooooooooooooc pyšná,ale hlavně smutná jak mooooooooc rychle mi před očima roste :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: je to moje šikulka...
28. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek