• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahojte :slight_smile:

je fakt, ze to tu šíleně upadlo, no myslím, že je to tím FB žeeee?????

diblo, tak to gratuluji, to my budeme mít pleny snad až do tří let

mějte se a zatím ahojjj
29. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: jů Naty moc gratulujeme a už je veliká holka. my na noc a na ven plínky máme, už jsem to tu ale psala.
overály už nedávám protože Kikča to vždy rozepínala a našla jsem jí několikrát nahatou a bez pleny takže m usím dávat pyžamko.

no upadlo to tu a taky si myslím,že hodne je nás na fb, když tam se taky dá psát a reagovat na co chceš, a tady když nikdo není tak se mi tu ani nechce nic psát.
29. led 2010 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky, všichni jsou na FB.... :grinning: :grinning: :grinning:

Diblíku gratulujeme k odplínování... :grinning: :grinning:

Se musím zase pochlubit. My už by jsme na ven a na odpo spaní plínu nepotřebovali vůbec, páč je vždy suchá. I když jsme venku třeba 1,5 hodiny tak se vyčůrá až doma a při odpo spaní to samé. Dám ho vyčůrat před spaním a pak čůrá až se vyspinká. Ale ještě to na ven úplně bez plen nechci riskovat v téhle zimě... :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 12:38  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, tak trochu obojí - za prvé není čas a taky není co psát. Je to to samé dokola - jsme bez plen, Terka je ukecaná, umí pěkně zlobit a dělá naschvály. Začíná mít festovně svojí hlavu... Jinak nic nového. V neděli nás čeká první karneval, příští neděli další. Jde za Červenou Karkulku. Na MMB jsem koupila červenou sukýnku (ještě nedošla, tak budou šatičky po mě) a bílou zástěrku a dnes jsem jela pro košíček. Uděláme 2 culíky a dáme červené mašličky. :slight_smile:
No a když už teda čas je, tak zdrbnu na FCB.

Dibli, jinak moc gratulujeme, Nati je šikulka!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Teri, taky moooooc gratuluji!!!!! Adámek je taky šikulka!!!!!!!!

Tomi, kde máš fotky? :confused:
29. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj lidi, všichni jste všechno napsali za mě :grinning: Nemám žádné novinky :slight_smile: No malá je přesně to samé v bledě modrém co kozimurovic Terezka :grinning: takže asi tak... teď mě štve tím, že když mě nechce poslouchat, tak si zacpe uši prstama a říká pořád dokolečka neslyším neslyším....................... a za chvilku jí nebaví se na mě ani dívat tak zavře oči a říká nevidím nevidím ........... takže asi takhle :grinning: no doma prča :grinning:

Diblíku, teď nám to nevyjde :frowning2: snad ten další ju???
29. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já ale FB nemám a ani nechci už 2x nám to zničilo kompa, takže ani omylem... tak ono stačí když tu to co chcete napíšete a i když se tu dívám každý den tak jsem ráda,alespoň za to... :sweat_smile: :sweat_smile:

Kozinko nevá, tak pak napiš jak Vám to bude vyhovovat, klíďo i přes týden.. OK... Hlavně abych ti ji nedonesla až v červenci :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibli, jak ti mohl fb zničit kompa?????????? to je hloupost
29. led 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
On přímo né jen ty viry co tam člověk může potkat,ale to člověk pozna až po určité době :frowning2: :frowning2:
30. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, ale když nic nestahuješ tak proč bys měla chytit vira??? Stačí good antivirák, na fb to není zase tak šílené s těma virama a nic nestahuj a nic nechytneš :slight_smile: fakt :slight_smile: a myslím, že fb je hodně dobrá věcička, dala bych tomu kdo ho vymyslel medaily :grinning:
30. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko nemusíš nic stahovat, aby jsi dostala vir a při každém otevření stránky stahuješ data...a ten kdo si myslí, že mu vir může dorazit do PC jen když něco stáhne nebo otevře se plete... i Já to poznala a když jsem ztratila všechny fotky ze svadby a jiné tak jsem to řešila se servimanem a ten mi to dosti vysvětlil, když jsi na netu tak všem okolo můžeš umožnit přístup podívat se na tvoje stránky, net a jiné a to stačí ....Teta..
30. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, to pak nemůžeš koukat ani na stránky firem a e-shopů, protože kdekoliv můžeš chytit vira. Pak to chce kvalitní antivirák :wink: Já už jsem na FCB dlouho a nic nemám. Měla jsem sice "trojáka", ale o tom vím, kde jsem k němu asi přišla.
30. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. led 2010 v 00:45 • kozinka
Kdo se chce kouknout, tady jsou fotky z Karnevalu: http://kozimura.rajce.idnes.cz/Karneval_31.1.10/
1. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak opět zdravíme z chmurného a větrného Havířova.... tady opět nikdo , žádna nová zpráva :cry: :cry:

Holky ja kse daří....
Ewus, co u Vás nového???

Anet jak malí roste???

Saji co Domča???

Hvězdi Co Bett už se to zlepšilo, koupila jsi nějaká ty kapky na upravu těch střev???

Teress Jak se vede malímu??,

Cairo co ty naše mamčo, jaks e daří ve VB??

Majmu jak Tedík, už musí být chlapák.??

Kacamar Viky už musí být dlouhánka po mamince jisto jistě :grinning:

Petrun, ještě kojíš??? včera jsem viděla maminku jak kojila skoro 3 letýho prcka a bylo vidět jak je mimčo spokojené a klidné...

Petulko jak se vede u Vás???

Zuzíku a co vy kampak na dovču??

A holky......del, dit, dzej, dvojmamko,koblížek84,lenulenka, lukin, liby,marmar, miluska, misakulicka,mjanca,noa,pamuk,pitrs,seherezada,světluška, sykorova66,vlnka, zuzií03,

Tak moc maminek nás bylo a teď jsme tu snad jen 4-5??? Myslím že BŘEZNOVKY 2008 MOHOU BÝT ZRUŠENY... :pensive: :pensive: :unamused: :unamused:
3. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačka-j jak Kikča?

je tu nějaká další těhulka a nová maminka....??
3. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblo: u nás pohoda :wink: Domík roste jako z vody a konečně začíná taky mluvit. Jsme 14 konečně přes den bez plínek :slight_smile: Jinak taky po dlouhém čekání čekáme miminko :dizzy_face:
4. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewus tak to je dobrá zpráva, hlavně a´t jsi ty i mimnko v bříško spokojení a žádny stres mamino... Domčovi gratulujem k bez plínkování...
Natka plínce říka fůůůůůůůůj a nechce jí a proto si sama snaží i říkat popř. dojít na nočník, stáhne si tepláčky a kalhotky a když je po všem tak jen zavolá ...potaja vylít.... a tím to pro mě končí...před 2dny jsem jí dala normálně spát a po hodině slyším suchý zip a pak mi donesla hočník pod nos s hovínkem...nebo když mi příjde na 3 v noci totálně nahá a šeptá ...mamušo potája...to jako potopa...tak tam letíma ona mi ukazuje nočník a v něm skoro 2 decy... kdy máš další kontrolu???
a co tipuješ holčička nebo kluk???
4. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jedině holčičku, ale hlavně aby bylo zdraví. Domík má v noci plínu nachcanou takovým způsobem že je občas mokrej až za ušima :frowning2: takže v noci jí budeme mít asi ještě hodně dlouho.
A co vy,kdy bude mít Natálka ségru?
4. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewuš neé já chci aby měla brášku... :grinning: :grinning: no tento rok se chceme pokusit, jen se musím dokopat vytáhnout tělísko a pk bude ...jak si děla můj chlop srandu připuštěn... :grinning: :grinning: tak aby se narodil v březnu, dubnu nebo květnu... takže uvidíme jestli to bude stejný fičák jak u Natky po vysazení anebo bude tělisko rychejší :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: nooo už jsem myslela,že si tam na mne nevzpomeneš :grinning:
my se máme fajn, Kikča je ted hrozný živel, takže mi dává celkem zabrat. taky uvažujeme,že v léte budeme zadelávat na druhé,ale to taky záleží jaká Kiki bude, protože ted je celkem hrozná , drzá atd. má svoji hlavu, což mne dokáže nekdy namíchnout.
já ted trpím bolestmi zad, tak chodím na rehabilitace, už at je jaro a chodíme furt ven , a máme pravidelné vycházky, bo už mi z toho hrabe.

Já si ted hodne užívám dvou synovečků takže o zábavu je i tak postaráno.

Pleny máme jen na noc a na ven -ale jakmile začne být teplo tak už i na ven ne.

ewus: jůů tak to moc gratuluji a at se vám daří .. opatruj se.
5. únor 2010 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, asi jsem mela nejakou telepatii, ci co, a vidim, ze dibla se po nas shani. Myslim, ze breznovky jsou uz rozpadle.
ale my se mame fajnove :slight_smile:, povedlo se nam oddudlikovani a odkojeni, s plenou porad bojujeme, nechce potvurka :grinning:. Ja dnes zacinam 20tt, takze jsem v pulce, strasne to leti :slight_smile:. 16.2. jdu do Gennetu na podrobny utz, tak se tesime, treba se prcek ukaze a my budeme vedet, co cekame :slight_smile:
zada mne boli taky jako prase, na rehabilitace jsem chodila, i opichy, ale ted v tehu se toho moc neda, dr. navrhovala perlicku, jenze ja to s Luckou nezvladnu.
za chvili jdeme ven, jdu LUcku objednat na foceni, v patek ma 2. narozeniny, tak chystame oslavu :slight_smile:.
vsem hezky den, papa :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim

ewusko tak velka gratulacee :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf!

Evi, gratuluji!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Tak se konečně zadařilo - supéééééér!!!!!!!
5. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...jsme zavítala na opice, tak i sem...

diblo: máme se fajn, děti rostou jako z vody - Domi spíše jak z urychlováků :grinning: na necelých 9 měsících už má přes 11kg a skoro 80 cm :wink: ...a s dalším dítkem si počkám, až tu odrodí ta druhá vlna a jsem moc zvědavá, kdo první poruší to, že zatím máme všechny doma párečky :wink:, i Zuzka to dala, ač sem jí skálopevně předpovídala holku... Že by až vlnka? :sweat_smile:

Evi: gratulace k těhu, ať jde vše jak má.... :wink:
5. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkabu Vandě vše nej k svátku.. :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAčko na Vás si vzpomenu vždy když jdu u mamky do Alberta :grinning: :grinning:
jinak jak se má švagrovka???a co prcek daří se jim???
6. únor 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jestli nekoho neco zajima piste na ip na mail ne ano pa mejte se ted jsem ve strucnosti odpovedela nemam cas. tak se mejte lip nez ja pa
6. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanca. téda to tak uteklo :slight_smile: doufám,že nám pak prozradíš co čekáte :wink: a hlavně se opatruj.

dibla: jůů tak to mne těší,že si na nás tak vzpomeneš :slight_smile:
jo švagrová se má fajn, kluci rostou jako z vody..ted jí chlap odjel zase pracovat,tak to bude muset zvládat pár dní sama. ale včera jsme byli na procházce a ten starší je hrozný rarach,tak skončil v každé kaluži :slight_smile:) a ří kala,že neví jak ty procházky bude zvládat s oběma.

fotky jsem přidala do alba , je tam i malý od mé ségry a švagrové.

mejte se všichni fajn.

lenkabu: také přejeme Vande vše nej nej k svátku.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3775730&vReferer=%2Fphotos%2Fkatka_j
6. únor 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko malí úplně k sežrání... :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe: vše nejlepší Verunce k svátku!
7. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek