• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
VŠE NEJ NEJ NEJ NEJ K SVÁTKU VŠEM VERONIKÁM I VERONIČKÁ A HLAVNĚ KOZÁM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diblíku, zlato naše, mooooooc děkujeme :grinning::grinning::grinning:
7. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja tak jestli tě to fakt zajímá,tak já jsem to na 90% porušila :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji Verunkám vše nej!!! A děkuji za přání :slight_smile:))
7. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marmar: Gratulujuuuuuuuuuuuuuuuu tajnůstkářko :wink: , takže Sebík bude mít s největší pravděpodobností bráchu, jo? :slight_smile: To je krásnýýýýý :slight_smile: a ještě takovej krásnej měsíc, dejte to 6.5. a uvidíš, jak to obulím dojetím :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: hlavně to dej vědět!!!!!!! :dizzy_face:
7. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marmar: a co těhu? Co Sebík - připravuje se na roli velkýho bráchy???? Povídej, přeháněj...... :dizzy_face:

Mám manžu na služebce, tak jsem na raubíře zase sama...tak jdu koupat, ať už jsou v pelechu a já si můžu dát nožky nahoru a vypnout...Maji má dnes 10tý den po očku na MMR a je protivná, plačtivá - zkrátka na přetrhnutí a přijde mi, že má i teplotu, musím jí změřit....Domi si furt někde stoupá, kleká si a pouští se, je to náš akrobat či kaskadér, vůbec není opatrnej, si myslí, že vše hned dokáže, asi jsem už stará na to, abych ho dobíhala na poslední chvíli zachraňovat, aby si nenatloukl či se rovnou nezabil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

co u nas noveho? pliny mame porad, Bet den ode dne vice keca a snazi se spojovat slova,tak to je fakt sranda...Zacina byt doma veselo... :grinning: Momentalne ma parici obdobi. Jen co vstane chce pisnicku a dela taji taji....(tancuje)
Ted jsme resili zapis do skolky, tak je prihlasena tady kousek od nas a meli posledni misto,tak jsem rada,ze ji vezmou...Tak jsem si uvedomila jak to leti a jak nam ty deticky pekne rostou :wink:
O vikendu jsme oslavili 2roky, tak zase si ma s cim hrat :slight_smile: A

Marmar: wauuu, dalsi tehulka....

Vercam preji taky vse nej :slight_smile:)
7. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: No jo, Bett měla narozeniny :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: Takže opožděně přejeme jen to nej nej nej - dny plné paření a radosti :dizzy_face: , aby jí mamka s taťkou moc nezlobili :wink:...a naval fotky :slight_smile:

Mám dotaz: znáte nějaké dítko, kterému rostly nejdříve dvojky nahoře než jedničky nahoře? U Domiho to totiž vypadá, že se co nevidět proříznou právě dvojky nahoře a jedničky ještě nemá..jedničky dole ale má, no, bude vypadat teda dost divně :grinning: takovej skoro upír :grinning: Maji taky dohání zuby, už má první stoličky nahoře, začaly ji růst i ty dole - tak máme veselo :wink:, MM věčně není doma, takže tam nemusím dávat to množné číslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Jinak nevýhodou dítek po sobě je, že když se Maji zeptám, proč je boban v plíně, tak mi odpoví, že "Baji (brácha) má taky" - kadí oba furt, takže jsem jak přebalovací bobanový maniak :sweat_smile: ...a když se jí zeptám, zda půjde na nočník, tak řekné "nééé, mám pínu (plínu)" a že mám dát na nočník Domču...když jí řeknu, že Domi je mimi a ona velká holka, tak řekne "nééé, Maji mimi, néé velká holka" - takže odpleňovat a oddudákovat budu muset zřejmě oba naráz, protože oni si bez sebe ani neuprdnou :slight_smile:
7. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beťule vše nej nej nej k narozeninkám a stydím se že opožděně.. :pensive: :pensive:

MarmaR, OBRRRRR GRATULACE... a hlavně dej vědět až to bude, ať se máme na co těšit....
Zajímalo by mě jak se vede Caiře a Phoebe :fearful:
7. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji tak to opravdu nikoho neznám kd yby měl mimčo nejdříve s dvojkami...to víš, Domča přece nebude jako všechny ostatní děti... :grinning:
7. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kolik tu vůbec máme těhulí???

zuzik porodila, ta je čerstvá mamina..
těhu je
vlnka, marmar, ewuška,caira,miluška ...teda si myslím :slight_smile: :slight_smile: nebo se pletu??? pak je mjanca,ajina

a určo jsem na někoho zapoměla .... :frowning2:
chtělo by to doplnit tabulky, aby se v tom čert vyznal :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem moc děkuju :slight_smile:
Dibli ještě je těhule mjanca :wink:
8. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
ewusko jj tu tam mám poznačnou :dizzy_face:
8. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! Všechny zdravím!

Marmar, gratuluji mamčo! :dizzy_face:

Hvezdi, opožděně vše nej Bet - ať je zdravá a rozdiče ji moc nezlobí :grinning:
8. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji,no těhu je horší teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,možná proto,že nějaký odpočinek a nohy nahoře nehrozí (zlatá práce :grinning: ) no a pořád je něco,ale jako zvykám si že :grinning:
nevím jak se Sebík připravuje,ví že má v břiše bráchu a dělá že tomu všemu děsně rozumí,ale myslím,že ví prd :sweat_smile: :grinning:
8. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marmar: hele, nechci Tě děsit, ale u mě bylo pekelných posledních 10 tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile: :grinning: , taže to pravé máš ještě před sebou :wink:...ale třeba bude dobře :wink:, moc bych Ti to přála...Sebík rozumbrada :grinning: :grinning: :grinning:, ale jak Ti neřekl, "mami, bráchu né", tak je to dobrý :wink: :grinning:
Hele a nohy nahoře už asi mít nikdy nebudeme, ne? :sweat_smile: Důchodu se nedočkáme.....a furt bude co dělat, děti, vnoučata,..... :wink: :wink:
8. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem fakt dojatá nad tím, že taky budeš mít květňátko a kluka k tomu - tak hlavně do toho května vydržte 2v1 :wink: - moje 11 kilové květňátko snědlo jogurt ke svačině a po poslední lžičce do pusy usnulo v jídelní židličce :dizzy_face: :grinning:
Já se teď vůbec furt dojímám, nasírám...a těhu nejsem, tak nevím, proč mi ty hormony tak bouří :pensive:
8. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, no nevím nevím, jestli Ti máme věřit, že nejsi těhu :grinning:

Jinak, kdo by se chtěl podívat, tady je Terinka na včerejším karnevalu
http://kozimura.rajce.idnes.cz/Karneval_7.2.2010_odpoledni_radeni/
8. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji Bett vše neeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!!!!! :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky po delší době, koukám, že se to tu zase trošku rozjelo, což je dobře :wink:
Ewus, Marmar: moc gratuluji k těhu, ať jde všechno tak, jak má :wink:
Taky opožděně přejeme Bett vše nej.. k narozeninám, nás to čeká za dva týdny, jsem zvědavá, jak tu dvoudenní oslavu ještě dám :grinning:

Já už melu z posledního, tak uvidíme, jak dlouho ještě vydržím. Julinka spí už týden na velké posteli, postýlku musela přenechat miminku. Probíhají poslední přípravy a je to teda na palici. Sice je to teprve dva roky, co jsem rodila, ale jsem z toho nějaká zmatená a ani nevím, co si pořádně s sebou vzít do porodnice :sweat_smile: Taky už se toho všeho začínám bát :pensive:. Tak snad to přežiju :grinning: :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tety dekujeme za gratulace :wink:

vlni: toto letiii! Drz se holka, to zvladnes :wink: My jsme meli taky oslavu na 2x a byl to zahul... :sweat_smile: Jakou mate postylku? My chceme ted Bet koupit. A dat ji uz do sveho pokojicku.
8. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hvezdi: koupili jsme normální dřevěnou velkou postel. První noc z ní spadla, ale od té doby ne :wink: Překvapila mě, že z ní nevylézá ani při odpoledním spánku :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: myslím, že Julinka dostane ten nejhezčí dárek k narozeninám a že si už pro něj půjde na narozky do porodky :sweat_smile: ..co jsme ti vůbec tipovala? Teď mám pocit, že to bude kluk jako buk, ale menší než ten náš (55 cm a 4,26 kg :sweat_smile: :grinning:- to tak někdo nepřekoná :grinning:) :grinning:

Čím to, že mi to květňátko zase usnulo v židličce - tentokrát u oběda, ani nedojedl :sweat_smile: ...a to měl skleničku, tak to asi Hami blbě uvařilo :grinning:
8. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Saji: nestraš :grinning: , na ty její narozky se těším, nerada bych je propásla v porodnici :wink: Většina lidí tvrdí, že to bude kluk a já už si to díky nim myslím taky :grinning: , o to víc budou všichni překvapení, jestli to bude holka :wink: . Vaši váhu už snad nedoženeme, i když aktuální váhový odhad je už 3,2 kg :wink: a do termínu ještě 3 týdny.
8. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

Vlni já když vidím ten tvůj termín a v daný den Natálčiny narozeninky, tak jsem nějak naměkko... :dizzy_face: :dizzy_face:

Saji a v kolikátem jsi???
8. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiši tolik těhulek, to je krása :slight_smile: ... všem těhulkám přeji jen to nej a at vše výjde jak má

já jsem jednou pro aby jsme šli do druhého a pak zase proti, s tím mojím skoro dvouletým živlem si říkám že bych to druhé asi nezvládla..ale zase nechci mít jen jedno dítě :frowning2: tak uvidíme do léta.
8. únor 2010 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: naprosto ti rozumim. Ve mne se to taky pere....A navic,kdyz vim,ze od jara ma MM dalsi praci a doma moc nebude asi +-2roky,tak zatim nechci druhe. Chci aby si ho taky uzil....Takze ja uz si pomalu zacinam hledat praci :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka my jsme druhé neplánovali a nějak to přišlo,byla jsem z toho vcelku vedle..no ale už se i těším :grinning: a když tak přemýšlím,tak jsme vlastně málokdy co plánovali :wink:

saji tak já vím že to nejhorší mám před sebou,už teď se cítím děsně a to mi vlastně nic není,ale stěhovali jsme se a byl to vcelku záhul,teď už je to dá se říct pohoda,ale cítím se jako minulé těhu v 9 měsíci,tak nevím jestli se nerozpadnu do té doby a to jsem minule pracovala až skoro do 9 měsíce..no děcko je horší :grinning: (myslím to v dobrém)

vlnka po přečtení tvého příspěvku mám mráz po zádech,jak už se chystáš a tak,myslím že na tom budu úplně stejně
9. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
marmar: třeba ta poslední třetina těhu překvapí a bude to v poho :wink:....jsem zvědavá, zda bude mít prcek tak krásný očiska jako Sebík :wink: :slight_smile:...kamarádka má dva kluky 2 roky od sebe a jsou to šílení parťáci, u nás bez sebe děti nedají ani ránu, včera Maji měla jít s tatínkem ven, ale chtěla, aby brácha šel taky, já jí řekla, že má horečku, že nemůže a ona mi řekla, že bude doma s bráchou...mm je furt po služebkách, takže teď bez sebe a bez mámy nedají ránu a mm je mi až líto, snaží se strašně moc , když je doma, ale holt jak není tolik doma, tak se to projevuje a občas na něj děti dost prdí :cry: :cry: :cry: :cry:

Jinak Domi má už druhej den a noc šílený horečky...opět jsme spolu nespali - až chvíli k ránu, chtěl nosit a být u mě v náručí, brouček malej....by se na něm daly smažit lívance....jinak mu asi nic není - žádná rýma, žádný kašel,....asi zuby :angry: :rolling_eyes:
10. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, hvezdi, no, já jsem na tom podobně. Na jedné straně po miminku děsně toužím, na druhé straně mě ničí ten náš malý ďáblík. Téměř každý den někde lítáme, aby se vůbec unavila. CHodíme do dětského centra, od příštího týdne na cvičení s dětma, po návštěvách apod... Nabízeli nám i Yamahu, ale to jsem vzdala.
Když už jsem já pro mimi, tak je manža proti a když už by si manža dal říct, tak to zbrzdím já. Máme na to ale ještě čas do konce června :sweat_smile: Tak snad.... Uvidíme. Pro mě a mou práci je lepší, když půjdu hned na druhou mateřskou. Před nástupem na mateřskou s Terkou mi šéf rovnou naznačil, ať zůstanu rovnou se dvěma dětma a pak, že se domluvíme. Už teď vím, že kolegyně půjde do důchodu v době, kdy bych se vracela z rodičáku s druhým prckem, takže místo bude. Mám strach, že kdybych nastoupila a šla pak na druhou mateřskou, už mě tam nemusí podruhé vítat s otevřenou náručí... :-/
10. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek