• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Ahoj holky,
u nás žádné velké novinky, času moc není, ani na FB nejsem pečená vařená, jen mrknu a zas letím...

Anuška má plínky furt na ven i na spaní, na doma se snažíme být bez nich, ale často má nehodu, tak je to na prd. Je to tím, že nejsem pořád s ní, tím se to dost zkazilo, to naše nočníkování :frowning2:

Mluví čím dál víc, pomalu denně nové slovo, je hodně rozumná, dá se s ní domluvit, ale zlobit umí taky, jak má svůj kramařící den, tak to jsme na mrtvici, protože to abych celý den strávila tím, že budu chodit za ní a uklízet a hlídat, co zas vytahuje. Ještěže takový den je jenom občas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dudlík někdy nepotřebuje celý den, ale večer je poněm sháňka, někdy vůbec a jindy zas ho celý den nechce vytáhnout z pusy, no nevím teda, na čem to závisí :astonished:

Ven chodíme bez kočárku, hrozně ráda chodí, ale nenechá se vzít za ruku, to se hrozně vztekne :angry: Kočárek vytahujeme tak 1-2x za měsíc, když není času na její pomalou chůzi a na nákupy jezdíme autem 1-2x týdně, jinak dřepíme furt doma, na tom ledu není moc o co stát a Aninka nechce ani sáňkovat, jen chodit pěšky :confounded:
11. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás další dítě fakt neee, musím makat a už druhé těhu mi dalo hodně zabrat po zdravotní stránce :frowning2:
Ale gratuluji všem novopečeným druhomaminkám a těhulkám, je to nádhera, mít dvě dětičky :wink: Ani jsem netušila, že Zuzik byla těhule. Kdy vůbec rodila a jak se malý jmenuje?
11. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No jinak s bydlením se to blíží do finiše, ale pomaleji, Vánoce jsme fakt proodpočívali a teď jedem pomaloučku, od toho nového roku, teď momentálně nás čeká zařizování kuchyně a veškeré dodělávky, lišty atd. a v obýváku, v té větší části ještě pořád je jen hrubá podlaha, protože tam skladujeme i materiál... Tak házejte tipy na kuch. linky za rozumnou cenu, chceme venkovský styl, bílou nebo krémovou kuchyň s profilovanými dvířky a taky kdo má novou vest. skříň, dejte vědět kde a z kolik a jak velkou :wink: Dík!!!
11. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul Zuzík má Šimonka a má ho v albu, tak se pak jukni a že je těhu, to nepsala takže nevím, jestli to někdo věděl... :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak zas na skok. Juli mi posledních 5 dní nechce spát po obědě, tak není moc času, odpoledne je pak protivná a večer jsem já z ní úplně hotová :sweat_smile: . Teď jsem ji zase zkusila uložit,ale pořád ji slyším už půl hodiny v chůvičce, tak z toho asi nic nebude :angry: No jestli se to nevrátí do starých kolejí, tak mě po narození mimíse asi brzy odvezou do blázince :sweat_smile: :pensive:

Petul: Juli má taky plínu ještě na ven a na spaní, asi bych to bez ní radši neriskla, ale to se poddá :wink: Jinak dudlíka má pořád na spaní a vypadá to, že se ho nikdy nezbavíme :unamused:

Saji: ať se Domi brzy uzdraví, snad to jsou opravdu jen ty zuby :wink:

Jinak mě už začíná pomalu bolet celej podvozek, jak se to tam připravuje a roztahuje, tak se toho začínám bát :pensive: , ale chtěla bych ještě aspoň 14 dní vydržet, tak uvidíme :wink: Abych nakonec nepřenášela - nu to by mě asi zabilo, páč moje mamka mi už teď volá asi tak 5x denně a první věta je vždycky: Už rodíme? :angry: :angry: :sweat_smile: :grinning:
11. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Vlni drž se holka, už to máš za pár a neboj dala jsi to s Juli, dáš to i s mrňouskem... :dizzy_face: :dizzy_face: držíme pěstičky..
11. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dibli: to já vím, že to dát musím, nic jiného mi ani už nezbývá :grinning: , ale právě proto, že už vím, do čeho jdu, tak z toho mám strach ... jo, blažená nevědomost u prvního dítka :grinning: :grinning: ........... ale na druhou stranu už se i těším, nejvíc jsem zvědavá, co vlastně budeme mít a hlavně jak bude mimi vypadat :wink:
11. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Vlni a jaké máte vybrané jména???
12. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dibla: dík za info :wink: Natuška je velká šikulka, už se na ni zase těšíme na srazík :wink: Jak jste v něčem napřed, tak se vždycky uklidňuju, že my jsme o 26 dní mladší :grinning:

Vlni: tak to jsou na tom ty naše holčičky asi tak nastejno :wink: A má Juli takové ty mateřské pudy? Jak se chová k panenkám a jak se těší na sourozence?
12. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Petul: já myslím, že tomu moc nerozumí, když jí říkáme, že budeme mít miminko. Sice mi hladí břicho, vidí, jak se vše připravuje, dokonce už i "odevzdala" miminku svoji postýlku, ale stejně mám pocit, že z toho bude pěkně paf, až to přijde :wink: Pro ni je to asi moc abstraktní, tak uvidíme, jak se s tím popere. Od miminka dostane lego, tak si ji snad aspoň získá, lego totiž u nás teď dost frčí :wink:

Dibli: Kluk bude určitě Ondřej, holčička asi Kateřina, ale to není ještě 100%, já prosazuju Magdu, tak uvidíme, zda MM podlehne :grinning:
12. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni: hezký jména :wink:..u Maji teda šok z bráchy nebyl - spíš bych to popsala jak obr nadšení, kt. trvá doteď :dizzy_face: , i když teď už jí bere hračky a musí se dělit, tak nevím, zda už jí v tý malý kebulce nenapadlo, že by ho poslala někomu jinému :grinning:, ale asi ne, ona je taková pečovatelka a furt bráchu napodobuje (leze, strká si prsty do pusy, :grinning:) a nejvíc mě baví tím, jak na něj volá "baji, deme", když chce, aby lezl za ní :grinning:...asi to bylo i tím, že byla o dost mladší, že ho tak krásně přijala a žádná žárlivost nebyla....a když jsem Domču čekala, tak vypadala teda dost chápavě, jako že všechno ví :grinning:..strašně dobrý je, zda má panenku miminko, aby se taky Juli mohla starat a neatakovala mimčo - jsme chtěla napsat bráchu :confused: :sweat_smile: :grinning: , tak to bude Ondrášek, to je jasný :sweat_smile: :grinning: , i když u Zuzika jsem se s tipem netrefila :pensive: , tak snad u vás můj tip klapne :wink:

A lego u nás taky jede - i u Domiho, ale ten ho má spíš na cumlání než na stavění :grinning:...a pak jsou in tolo první přátelé - panáci, zvíátka, domeček, vláček, auto,....a v neposlední řadě naši oblíbení "ťap-ťapové" - figurky lettle people od F-P, už máme docela početnou sbírku :sweat_smile: :grinning: , k narozeninám musím sehnat ještě nějaká zvířátka - nejllépe tučňáka :wink:

Jinak s tím časem na miminko, když člověk neví, tak já bych tomu asi nechala volnej průběh, věřím, že vše přijde ve správný čas, ono se mimi může zadařit hned (jako u nás Domi) nebo člověk může hodně dlouho čekat....a věřím, že jak se stane, tak tomá být :dizzy_face: a nebojte se, že byste to nezvládaly, ale zvládaly :wink:

diblo: těhotná nejsem, mám po mrše a mm je furt na služebkách, takže u nás to ani nehrozí :sweat_smile: ...ale v plánu to je, neboj a ráda bych ještě ty dvě :dizzy_face: , ale momentálně nééé, protože sama na tolik dětí, když je MM furt v práci nebo pracovně pryč, to by mě asi odvezly do cvokhausu, i když kdo ví, dle mé teorie bych to zvládla :sweat_smile: a stal by se ze mě totál flegmouš, i když by mě lezly děti po hlavě :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Saji: panenku dostane k narozeninám i s kočárkem, úplně stejnou zavinovačkou, jakou budu mít já na mimčo, a kolébkou do pokojíčku, aby měla panenka kde spát. Už jsme vytáhli autosedačku vajíčko, tak zatím všechny malé panenky, co už má, spinkají tam :wink: ... takže snad se bude taky o panenku starat a nepohodí ji někam do kouta :grinning:
Já tě hrozně obdivuju s počtem dětí, které chceš mít - já už teď končím, víc bych nezvládla já ani rozloha našeho bytu :grinning: , a hlavně to těhotenství mě hrozně ubíjí, při představě, že bych měla absolvovat další, je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ... ale tobě to moc přeju, působíš hrozně vyrovnaně a takový matky by měly mít dětí deset :grinning: :wink:
12. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni: vyrovnaně, jo? :grinning: Já jsem tak rozporuplnej nevyrovnanej člověk :sweat_smile: a to bys viděla, jak se ve mně všechno bije :sweat_smile: :grinning:, jen sem nepíšu, když padám na hubu a i to se stává :pensive: ....i když je teda fakt, že jedno vím na 100% - že moje rodina (zejména děti) bude vždy na 1. místě, ale tak to má skoro každá....ale třeba časem budou Maji s Domim tak dobrá antiko, že už jiné dítko nebude, kdo ví :wink:, se nechám překvapit :wink: :slight_smile:...jinak náš baráček momentálně už další postýlku taky nezvládne :cry: - není místo ani na velkou postel pro Maji, tak přesvědčuju MM, abychom se přestěhovali se spaním do obýváku a dětem nechali místnost, kde je momentálně ložnice na pokojíček a z toho Majina pidi-pokojíčka udělali šatnu, protože tam se manželská postel nevleze a MM palandu či jinou vymoženost odmítá :grinning:...snad časem (brzy :sweat_smile:) budou peníze na půdní vestavbu, pak bude místa habaděj :dizzy_face:

Jinak Domi už dnes nemá horečku a první dvojka nahoře je na světě (jedničky nahoře fakt ještě nemá :sweat_smile: )...

MM dnes večer či v noci přijede ze služebky, tak se těším jako malá - snad se nerafneme hned ve dveřích :sweat_smile: :grinning:
vlni: tak to musíš s porodem vydržet, aby nejdřív Julinka dostala panenku a pak teprve sourozence, aby pak sourozenec neletěl do kouta místo panenky :grinning:
12. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
vlnko jména moc pěkná...jestli bude u nás někdy kluk tak to bude Daniel a holka to nevím... :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Saji: tak budoucí půdní vestavbu závidím :pensive: , my bychom se mohli nahoru probourat leda k sousedům :grinning:

Dibli: Daniel se mi líbí taky, ale ségra má Dana přítele a já nejsem příznivcem dávání takových jmen, která jsou v nejbližším okolí. Snažili jsme se vyhnout i jménům, které mají naši nejbližší kamarádi a jejich děti, takže to byl docela oříšek. Ale do jména Ondřej jsem se zamilovala už dávno, teď jsem ho jen oprášila a přemluvila nenápadně MM :grinning:. Horší je to s tím holčičím jménem, tak už jsem jaksi rezignovala :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Vlni, tomu se asi až tak úplně nikdy nevyhneš. My máme třeba na chlapečka jediné jméno, na kterém jsme se 100% shodli hned na začátku ještě předtím než jsem vůbec byla těhu s Terkou a to byl Tomáš. U Terky jsme ho pak změnili, protože kdyby se narodil kluk, tak má svátek a za 10 dní narozeniny a to jsme nechtěli, takže jsme vybírali mezi Michalem a Lukášem (Daniela jsem chtěla taky, ale to mi manžel zatrhnul :sweat_smile:) No, a loni se narodil kluk bratránkovi mého manžela a dali mu jméno Tomášek, jenže my na tom prostě nic měnit nechceme. Když budu podruhé těhu, tak bude na kluka opět jméno Tomáš.
14. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženy! :slight_smile: Hodila jsem pár foteček tak kdo má chuť mrkněte: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3799186&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
14. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
Kozimurko,tak jak to sváma vypadá, kdy Vás můžem teta navštívit nebo kdy dorazíte vy k nám na kafčo??, máš tady už šílené áááááááčko... :angry:
Kozinko u Vás to platí dvojnásobek :angry: :angry:
15. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Diblí, týýýý brďo - na návštěvy si vyhrazujeme neděle :grinning: Tato patřila Anet a její rodince :wink: Tak že by tu příští...? :wink: Domluvím se s Jarkem a písnu, ju? :wink:
15. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
zitra drzte palce, jedu do Gennetu na podrobny utz :slight_smile:.
Jinak nase cacorka oslavila 2 rocky :slight_smile:, byly jsme na profi foceni, tak jedna ochutnavka - http://www.fotoatelierpasaz.cz/deti/ipage00006.htm
zitra se ozvu, papa a pozdravujte prcky :wink:
15. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Mjanco to víš že budem držet pěstičky a Lucince vše nej nej k narozeninkám, i když opožděně... :sweat_smile:
Kozimurko víkend 27-28 máme nabitý, oslavujeme narozeninky :grinning:
15. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Mjanci, držím pěstičky!!!!

Dibli, tož buď ten další víkend, nebo přes ten příští týden odpo (Jarek má ranní a dorazil by domů kolem 16.30), krom pondělí a pátku. V pondělí odpo cvičíme s Terkou a v pátek odpo cvičím já :grinning:
15. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mjanci, tak čekáme zprávu z utz :wink: , šup sem s ní :wink:
Jo a Lucince taky opožděně vše nej.. k narozeninám :dizzy_face: , nějak jsme to propásly :pensive:
16. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
ted jsme dorazily z Prahy.... a vypada to na?
16. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holcicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Mjanči, tak první mamuška, co poruší tradici párečku? :slight_smile:
Vše nej Lucince k narozeninám!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mjanci, gratulace :dizzy_face: ... hlavně, ať je vše vpořádku :wink:
16. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozimurko už myslím marmar porušila tradici párečku, čekají chlapečka :grinning: :grinning:

Mjanči mooooooooc velka gratulace k holčičce a k OK UTZ... :wink:
16. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek